Jump to content

50-50 (Mega)


klis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"Σου έχω αποθηκεύσει ήδη κι έναν αριθμό...εεε...τον δικό μου.

Ανικηφόρος...για να βγαίνει πρώτο πρώτο!":lol:

ναι και τώρα τον φωνάζει έτσι!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 384
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εμένα μ'άρεσαν ιδιαίτερα οι μουσικές επιλογές εκεί που αναπολούσαν τα παιδικά τους χρόνια.....γενικά πολύ γελιο είχε
Link to comment
Share on other sites

εμένα μ'άρεσαν ιδιαίτερα οι μουσικές επιλογές εκεί που αναπολούσαν τα παιδικά τους χρόνια.....γενικά πολύ γελιο είχε

 

όντως οι μουσικές επιλογές ήταν μια και μια...........προσεγμένες όπως και όλη η σειρά.

η παιδεία απλά... https://www.ipedia.gr

Link to comment
Share on other sites

Είναι το 40ο επεισόδιο (6ο δεύτερης season). Πολύ γέλιο.. :)

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Επειδη κοπηκε το....ρευμα,μηπως θα μπορουσε κανεις που ειδε το σημερινο επεισοδιο,τι εδειξε στο τελευταιο 15λεπτο????:confused:
Link to comment
Share on other sites

Α έχασες το καλύτερο!

Μιλάει η Μαρία στον Παύλο για την σχέση τους.Εμένα αυτή η σκηνή με ψιλοσυγκίνησε πάντως.Και στο τέλος συνάντησε ο Μπαλτάς ή όπως τον έλεγαν τελοσπάντων την "Μπέμπα"...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Α έχασες το καλύτερο!

Μιλάει η Μαρία στον Παύλο για την σχέση τους.Εμένα αυτή η σκηνή με ψιλοσυγκίνησε πάντως.Και στο τέλος συνάντησε ο Μπαλτάς ή όπως τον έλεγαν τελοσπάντων την "Μπέμπα"...

 

Ασε ρε τι γκαντεμια...:mad: :mad: :mad: Τελως παντων ευχαριστω...:rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Φοβερό το τελευταίο επεισόδιο.Τρομερός ο Βασίλης και ο Κίμωνας.

Οι 3 στο τσιπουράδικο τέλοιοι

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ο Μάκης απαγάγει την Ξανθίππη! Οι γυναίκες ψάχνουν τρόπο να το φέρουν μαλακά στο Μίμη και ζητάνε τη βοήθεια του Νικηφόρου και του Παύλου. Ο Μίμης γίνεται έξαλλος που δεν του το είπαν απ' την πρώτη στιγμή και μόλις του περνάνε τα νεύρα πέφτει σε μαύρη απελπισία. Οι άλλοι προσπαθούν να τον συνεφέρουν ψάχνοντας παράλληλα κάποια λύση. Ο Μάκης ήταν σαφέστατος: Αν ειδοποιήσουν αστυνομία θα κάνει κακό στην Ξανθίππη. Η Ελισάβετ στέλνει με τρόπο την Ειρήνη να βρει τον Στέφανο και να τον πείσει να τους βοηθήσει παράτυπα. Ο Μάκης τηλεφωνεί και ζητάει λύτρα. Ο Μίμης ζητάει να μιλήσει με την Ξανθίππη κι εκείνη κατορθώνει συνθηματικά να του πει ότι είναι δεμένη σε μια γειτονική τους βίλα. Καταστρώνεται σχέδιο άμεσης δράσης. Ο Νικηφόρος, ο Παύλος και ο Στέφανος μπαίνουν στη βίλα και αιφνιδιάζουν το Μάκη. Πάνω στη συμπλοκή όμως το υπηρεσιακό περίστροφο του Στέφανου εκπυρσοκροτεί...
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Ο Μάκης απαγάγει την Ξανθίππη! Οι γυναίκες ψάχνουν τρόπο να το φέρουν μαλακά στο Μίμη και ζητάνε τη βοήθεια του Νικηφόρου και του Παύλου. Ο Μίμης γίνεται έξαλλος που δεν του το είπαν απ' την πρώτη στιγμή και μόλις του περνάνε τα νεύρα πέφτει σε μαύρη απελπισία. Οι άλλοι προσπαθούν να τον συνεφέρουν ψάχνοντας παράλληλα κάποια λύση. Ο Μάκης ήταν σαφέστατος: Αν ειδοποιήσουν αστυνομία θα κάνει κακό στην Ξανθίππη. Η Ελισάβετ στέλνει με τρόπο την Ειρήνη να βρει τον Στέφανο και να τον πείσει να τους βοηθήσει παράτυπα. Ο Μάκης τηλεφωνεί και ζητάει λύτρα. Ο Μίμης ζητάει να μιλήσει με την Ξανθίππη κι εκείνη κατορθώνει συνθηματικά να του πει ότι είναι δεμένη σε μια γειτονική τους βίλα. Καταστρώνεται σχέδιο άμεσης δράσης. Ο Νικηφόρος, ο Παύλος και ο Στέφανος μπαίνουν στη βίλα και αιφνιδιάζουν το Μάκη. Πάνω στη συμπλοκή όμως το υπηρεσιακό περίστροφο του Στέφανου εκπυρσοκροτεί...

 

 

Μηπως ξεχασες κατι????:worry: :worry: :worry: Το spoiler ας πουμε??Εμενα δεν με πειραζει,αλλα καποιοι αλλοι περιμενουν να δουν χωρις να διαβασουν τη περιληψη του επομενου.

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον γράφει επάνω τίτλο ότι είναι η περίληψη του επόμενου επεισοδίου.

Ο ίδιος πειρασμός νομίζω είναι είτε απλά το γράφει ως τίτλο είτε το έχει με μαύρο...για κάποιον που δεν θέλει να το ξέρει δε θα το διαβάσει.Η γνώμη μου πάντα...:cool:

 

Υ.Γ. Άλλωστε δεν μπορώ να πάω κόντρα σε fan του 50-50 γιατί είμαι κι εγώ μεγάλος.

Link to comment
Share on other sites

όλο το σκηνικό.Τρομερή μεταμφίεση και εξαιρετική ερμηνεία από Μπουλά,Φιλιππίδη.φοβερή η φάση με την Χαβάι.Άμεσο κατέβασμα κ λιώσιμο

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Από τα καλύτερα που έχουμε δει...Αν και δεν ήταν όλες οι σκηνές ισάξιες...που να ήταν και όλες ισάξια καλές δηλαδή τι θα λέγαμε.:cool:
Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο 10λεπτο ήταν όλα τα λεφτά!!

 

Εξαιρετική επίσης η φάση στο τσιπουράδικο στην αρχή και εκεί που τον ξυπνάνε.

:lol:

Link to comment
Share on other sites

παντως για μενα ειναι η καλυτερη σειρα. εχω γελασει περισσοτερο και απο το παρα πεντε. κριμα που δεν θα συνεχιστει για 3η σεζον. :(

αληθευει οτι θα βγαλουν ταινια?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...