Jump to content

Ηuawei Μate 50 Pro


Quwieso1243
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 21/2/2023 at 2:49 ΜΜ, Quwieso1243 said:

Πώς σας φαίνεται το huawei mate 50 pro; Θα μου συνιστούσατε να το αγοράσω; 

Εάν δεν σε ενοχλεί η out of the box έλλειψη gms είναι κορυφαία συσκευή....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • The title was changed to Ηuawei Μate 50 Pro
  • 4 months later...

Καλησπέρα, να ρωτήσω αν γνωρίζει κανείς, παίζει και σε καλή τιμή αυτή την περίοδο και το σκέφτομαι. Επειδή χρειάζομαι τις συνομιλίες στο viber αν κατεβάσω την εφαρμογή, μέσω

gbox (αν δεν κάνω λάθος την εφαρμογή) καταρχάς αν υπάρχει σαν εφαρμογή εκεί μέσα και δεύτερον αν θα με αφήσει να βάλω το gmail και να πάρω το backup από το παλιό κινητό.

Γιατί φαντάζομαι το viber μέσω appgallery δε θα με αφήνει να περάσω google λογαριασμό.

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση πληρωμές με ανέπαφο τρόπο κάνει; 

Το  nfc δουλεύει; 

528 euro παίζει αυτή τη στιγμή στο best price 

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

On 12/9/2023 at 8:44 ΜΜ, patrik said:

528 euro παίζει αυτή τη στιγμή στο best price 

Με τιμολόγιο εννοείς έτσι ;

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα και εγώ λίγο βοήθεια γιατί θεωρώ ότι σε αυτή την τιμή είναι πολύ καλό deal...

Γνωρίζετε εάν δουλεύουν κανονικά η εφαρμογές της τράπεζας και οι πληρωμές με nfc?

Oneplus 6
Link to comment
Share on other sites

Το έχω βρει σε μαύρο 466€ με τιμολόγιο. Για πείτε γνώμες. Για έχω πρόβλημα με τα google services? Υπάρχει κάτι άλλο σε τιμές μέχρι 600€;

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 15/9/2023 at 3:24 ΜΜ, petraKOS07 said:

Ήθελα και εγώ λίγο βοήθεια γιατί θεωρώ ότι σε αυτή την τιμή είναι πολύ καλό deal...

Γνωρίζετε εάν δουλεύουν κανονικά η εφαρμογές της τράπεζας και οι πληρωμές με nfc?

Δεν γνωρίζω για τις εφαρμογές των τραπεζών , προς το παρον πρεπει να γίνει εγγραφή στο curve για να πληρώσεις με NFC. 

Οπως μου ειπαν απο την Huawei , μελλοντικά θα υποστηριξουν πληρωμες χωρίς την εφαρμογή curve. 

21 ώρες πριν, PARGINOS said:

Το έχω βρει σε μαύρο 466€ με τιμολόγιο. Για πείτε γνώμες. Για έχω πρόβλημα με τα google services? Υπάρχει κάτι άλλο σε τιμές μέχρι 600€;

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Για τις εφαρμογές τις Google προτείνει το AppGallery κατεβασμα απο αλλά store , αλλιώς υπαρχει το Gbox που αν δεν κάνω λαθος συγκεντρώνει τα Google Apps.

Edited by Brainmorf

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τελικά μετά από δύο εβδομάδες έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος από το κινητό. Κάμερα εξαιρετική, μπαταρία καλή. Περίμενα κάποια προβλήματα από εφαρμογές, αλλά το γεγονός οτι δεν είμαι και τόσο "δεμένος" με το οικοσύστημα της google, μάλλον βοήθησε. Κατέβασα το GBOX και τις μόνες εφαρμογές που έχω από εκεί είναι οι χάρτες και το youtube,αν και οι petal maps είναι τόσο καλοί που δεν τους χρησιμοποιώ πια, δυστυχώς το viber δεν κατάφερα να το κάνω να δουλέψει ώστε να επαναφέρω και τις συνομιλίες, αλλά το καλό είναι οτι το έχει στο app gallery οπότε το κατέβασα από εκεί και τελείωσα. Τις εφαρμογές των τραπεζών τις έχει όλες επίσημα και ευτυχώς αν και Αλφα και Πειραιώς δεν έχουν πια ανέπαφες πληρωμές, η Εθνική ακόμη έχει οπότε χρησιμοποιώ αυτή για να πληρώνω με το κινητό. Την curve πήγα να την ενεργοποιήσω αλλά τελικά δεν σύνδεσα καμία κάρτα, γιατί όταν έβαλα το email μου μέσα σε λίγες μέρες έφαγα τόσα spam που δεν έχω φάει τόσα χρόνια που έχω το email, οπότε εκνευρίστηκα και το άφησα, τουλάχιστον για την ώρα. Τις υπόλοιπες εφαρμογές που δεν έχει τις κατέβασα μέσω Petal search και λειτουργούν μια χαρά. Το μόνο που με έχει ενοχλήσει λιγάκι είναι η φωνητική πληκτρολόγηση στα ελληνικά, κυρίως στους χάρτες όπου και τη χρησιμοποιούσα, κατα τα άλλα όλα καλά.

Nickolas
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 18/1/2024 at 3:20 ΠΜ, SCHUMIFER said:

Αν και λίγο καθυστερημένα, αν βάλεις google keyboard, θα έχεις φωνητική πληκτρολόγηση στα ελληνικά!

Στο swiftkey που χρησιμοποιώ και μπορεί να κατέβει επίσημα από το appgallery όταν πατάω το εικονίδιο του μικροφώνου μου λέει οτι πρέπει να κατεβάσω το google voice και φυσικά επίσημα δε γίνεται, οπότε πίστευα οτι δε θα δουλεύει και το google keyboard. Όμως να σαι καλά μπήκα στο petal search και μου το κατέβασε από άλλο appstore (συγκεκριμένα το appparks) και όντως δουλεύει κανονικά η φωνητική πληκτρολόγηση ελληνικά και αγγλικά. Τώρα για πόσο θα ισχύει αυτό ποιος ξέρει ίσως με καμιά αναβάθμιση της εφαρμογής να σταματήσει, αλλά το καλό είναι οτι τις αναβαθμίσεις τις ελέγχεις εσύ οπότε μπορείς να ξαναγυρίσεις σε προηγούμενη έκδοση της εφαρμογής.

Edited by atlantian
Nickolas
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...