Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70 -pre-release


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια ξέρει κανείς αν έχει κυκλοφορήσει ήδη στην Ευρώπη?

Aφού σε όλα το θέμα αυτό λέμε ότι το τηλέφωνο δεν υπάρχει πουθενά ακόμα, επίσημη κυκλοφορία αναμένεται από Αύγουστο-Σεπτέμβριο

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Aφού σε όλα το θέμα αυτό λέμε ότι το τηλέφωνο δεν υπάρχει πουθενά ακόμα, επίσημη κυκλοφορία αναμένεται από Αύγουστο-Σεπτέμβριο

 

Βασικά λένε τέλη Σεπτεμβρίου-αρχές Οκτωβρίου. Αλλά σύμφωνα με τη νοκια, θα κυκλοφορήσει το τρίτο τρίμηνο του 2005 το οποίο σημαίνει οποιαδήποτε μέρα από τη 1 Ιουλίου μέχρι τις 30 Σεπτεμβρίου!

Link to comment
Share on other sites

έχω μια ερώτηση...λίγο άσχετη με το θέμα..αλλά θα ήθελα μια βοήθεια από κάποιον που ξέρει...το n70 έχει wi-fi?και τι είναι αυτό?έίναι κάτι σαν υπέρυθρες στον υπολογιστή?ή σαν wirelless internet γιατί έχω μείνει λίγο πίσω..

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

Μα όταν θα βγει το Ν70 θα πέσει η τιμή του 6680. Όπως και με το 6630-6680.

 

Kala den exei pesei kai tragika h timh tou 6630 se sxesi me to 6680 nomizw...

 

Ade 20-30 eyrw diafora na exoun... (Sto mellon pou tha eksaplothei pio poly to 3G isws ayksithei!)

 

Opote kai na bgei sydoma to N70 de pisteyw oti tha pesei kai toso to 6680

Link to comment
Share on other sites

Kala den exei pesei kai tragika h timh tou 6630 se sxesi me to 6680 nomizw...

 

Ade 20-30 eyrw diafora na exoun... (Sto mellon pou tha eksaplothei pio poly to 3G isws ayksithei!)

 

Opote kai na bgei sydoma to N70 de pisteyw oti tha pesei kai toso to 6680

 

Δε λέω ότι θα πέσει πολύ το 6680 όταν βγει το Ν70. Αλλά ότι θα πέσει και στην τωρινή τιμή του θα έρθει το Ν70.

Link to comment
Share on other sites

έχω μια ερώτηση...λίγο άσχετη με το θέμα..αλλά θα ήθελα μια βοήθεια από κάποιον που ξέρει...το n70 έχει wi-fi?και τι είναι αυτό?έίναι κάτι σαν υπέρυθρες στον υπολογιστή?ή σαν wirelless internet γιατί έχω μείνει λίγο πίσω..

 

Το Ν70 δεν έχει wi-fi. Το wi-fi είναι ασύρματη δικτύωση. Αν κοιτάξεις πιο πάνω έχει link για αυτό που ψάχνεις.

Link to comment
Share on other sites

έχω μια ερώτηση...λίγο άσχετη με το θέμα..αλλά θα ήθελα μια βοήθεια από κάποιον που ξέρει...το n70 έχει wi-fi?και τι είναι αυτό?έίναι κάτι σαν υπέρυθρες στον υπολογιστή?ή σαν wirelless internet γιατί έχω μείνει λίγο πίσω..

 

 

Το wifi ειναι ενα ασυρματο τοπικο δικτυο. Το μονο κινητο της σειρας Ν που το υποστηριζει ειναι το 91.

 

Υ.Γ. Με προλαβαν :p

Link to comment
Share on other sites

Λογικό δεν είναι αυτό? Οι απαιτήσεις μεγαλώνουν και ο ανταγωνισμός γίνεται πιο σκληρός. Αν δεν προσφέρει πληρέστερες συσκευές, θα πάρει το .... :X

Βέβαια έχει τη δυνατότητα να προσφέρει ακόμα καλύτερες συσκευές αλλά αν το κάνει, δηλαδή αν πουλήσει τη τέλεια συσκευή, μετά δε θα αγοράζει κανένας αφού θα την έχουν αποκτήσει όλοι!

Link to comment
Share on other sites

i need help !!!!

siemens sxg75 h' nokia n70 ???

idou h aporia..... :wacko:

και το ρωτας; n70 βεβαια. αλλα εδω που ρωτας ολοι αυτο θα σου πουνε ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αποφάσισα πως το Ν70 είναι αυτό που μου καλύπτει πλήρως!

Το Ν90 είναι παντόφλα και ο χειμώνας είναι κρύος οπότε... :p

Το Ν91 έχει Τα πάντα αλλα το άτιμο 750 ευρώ είναι πανάκριβο!!

 

Το Ν70 είναι:

Μικρό (όσο γίνετε!), καλή καμερα με καλό βιντεο, stereo radio & mp3 και φυσικά είναι μια πολύ καλη αναβάθμηση για το 6630 ;)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

k εγώ έψαχνα για 6680 από italy,αλλα τελικά το μετάνιωσα και λέω να περιμένω λίγους μήνες ακόμα για το υπέροχο αυτό "κινητακι" το οποιο με καλύπτει πλήρως με τις δυνατότητες του!
Link to comment
Share on other sites

k εγώ έψαχνα για 6680 από italy,αλλα τελικά το μετάνιωσα και λέω να περιμένω λίγους μήνες ακόμα για το υπέροχο αυτό "κινητακι" το οποιο με καλύπτει πλήρως με τις δυνατότητες του!

 

Και εγω μαλλον αυτο θα κανω , οσο βλεπω και τα χαρακτηριστικα του Ν70 τοσο ποιο πολυ λεω να περιμενω... ;)

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Από τιμές σε Ελλάδα έχει ακούσει κανείς; Θα έχουν διαφορά με εξω;

Ρωτάω γιατί σε e-shop παίζουν πιο κάτω οι τιμές γενικά. Αλλά σε τηλέφωνα πρέπει να υπάρχουν και τα Ελληνικά (σε μενου και Τ9) οπότε σε περιορίζει σε αγορά από την Alfacopy :-(

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις διευκρινησεις σας...

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

Από τιμές σε Ελλάδα έχει ακούσει κανείς; Θα έχουν διαφορά με εξω;

Ρωτάω γιατί σε e-shop παίζουν πιο κάτω οι τιμές γενικά. Αλλά σε τηλέφωνα πρέπει να υπάρχουν και τα Ελληνικά (σε μενου και Τ9) οπότε σε περιορίζει σε αγορά από την Alfacopy :-(

 

Για τιμές έχει συζητηθεί πιο πίσω. Διαφορά θα υπάρχει σίγουρα με έξω. Όσο για τα ελληνικά, αν το πάρεις από εξωτερικό και δεν έχει ελληνικά(σίγουρα δηλαδή) μπορείς να το πας στη νοκια για αναβάθμιση λέγοντας τους ότι έχει πρόβλημα για να στο αναβαθμίσουν free. Αλλά όταν έρθει εκείνη η ώρα, εδώ θα είμαστε και θα το συζητήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

α και γιατί δεν αλλάζεις το avatar σου cool?δ ε ν μπορώ να β΄λέπω αυτό το κινητό...α και welcome to the maniacs club(σε συμπλήρωσα λιγάκι cool19)

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

Στο maniacs club του Ν70 έχω μπει από τη στιγμή που το είδα! Όσο για το avatar, είναι λίγο πίκρα να μπορώ να έχω το N70 και να μην έχω και το κανονικό! :(

Αλήθεια, τι σου έχει κάνει το 6600?

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω ρε παιδιά...είναι από τα λίγα symbian ου το απεχθάνομαι...θέλετε το ελλειπές λογισμικό του(κατά την άποψή μου!)..ο σχεδιασμός πατημένη πατατά...??πάντως γούστα είναι αυτά...

 

α και όσο για το avatar...think positive..!!!δεν μπορέις να έχεις ακόμη το κινητό...??έχε το avatar...!!!

AlbumArt_%7B31303397-6.

 

 

 

 

Ποτέ μην κάνεις το ίδιο λάθος,

θυμήσου ότι υπάρχουν τόσα άλλα!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...