Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

36 minutes ago, gsir said:

καλησπερα και καλη χρονια. πως κρινετε οι κατοχοι την αγορα του αυτη τη περιοδη γυρω στα 500Ε σαν futureproof επιλογη; δεν θελω να διαθεσω τα 800, 900, 1200 που ζητανε τα νεα τηλεφωνα αλλα θα θελα κατι να τα πλησιαζει. με ενδιαφερει καμερα λογω μπεμπας αλλα και σβελταδα. για την εκδοση 16/256. ευχαριστω

 

 

που βρισκεις 500 το 16/256?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 952
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Που υπάρχει αυτή η τιμή;;; 

Το τηλέφωνο είναι υπέροχο, μη το φοβάσαι... 

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, balakof said:

Που υπάρχει αυτή η τιμή;;; 

Το τηλέφωνο είναι υπέροχο, μη το φοβάσαι... 

απο συγγενη που το πουλαει. εγινε μπερδεμα με τα tapatalk accounts

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

απο συγγενη που το πουλαει. εγινε μπερδεμα με τα tapatalk accounts
Το τηλέφωνο είναι εξαιρετικό σε όλα, για μένα.
Πολλοί λένε ότι θα μπορούσαν οι κάμερες να ήταν καλύτερες. Όχι ότι δεν είναι καλές, απλά ότι δεν είναι στα επίπεδα των άλλων ναυαρχίδων (iPhone, Samsung).
Προσωπικά είμαι καλυμμένος 200% από τις κάμερες που έχει αλλά οι απαιτήσεις που έχει ο καθένας στο συγκεκριμένο κομμάτι διαφοροποιούνται πολύ.
Βέβαια στην τιμή που αναφέρεις (στο Σκρουτζ το βρίσκεις στα 850€) δεν το συζητώ καν. Το θεωρώ απλά κλοπή.


Στάλθηκε από το One+ 11 μου, χρησιμοποιώντας Tapatalk.


Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω.
CPH2449_14.0.0.304(EX01).
Εκτός του security patch Δεκεμβρίου έχει και αρκετά bug fixes.
Την περνάω τώρα.

Στάλθηκε από το RMP2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι. Την πέρασα. . 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά ομάδα!!!!

Μια χαρά όλα!!!!

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

Την ρουφάει -- την καταπίνει την μπαταρία 🔋🔋🔋... Δεν το περίμενα ... Πέφτει πάρα πολύ γρήγορα..

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους! Προσπαθώ να κάνω στην οθόνη κλειδώματος να μου εμφανίζει όλες τις ειδοποιήσεις που έχω σε διαφορετικές εφαρμογές αλλά δεν τα έχω καταφέρει . Γνωρίζετε πού μπορώ να το αλλάξω αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Την ρουφάει -- την καταπίνει την μπαταρία ... Δεν το περίμενα ... Πέφτει πάρα πολύ γρήγορα..
Δεν βλέπω κάτι τέτοιο. Περίεργο.
Βασικά δεν βλέπω καμία διαφορά από πριν σε ότι αφορά την συμπεριφορά της μπαταρίας.
Δεν είχα χρήση οθόνης αλλά είχα ομιλία αρκετή, συνδεδεμένο με το car kit και εν κινήσει.a2db89ee0431c8d33e11d89702c30675.jpg


PS: Έβαλα δοκιμαστικά την aod και παρατήρησα ότι και εκεί έχουν πειράξει διάφορα. Μεγάλη διαφορά είδα στην ευαισθησία της. Πλέον δεν ανάβει με το παραμικρό. Στο αυτοκίνητο και εν κινήσει, ελάχιστες φορές άναψε. Εκεί που και λωρίδα να άλλαζες άναβε, τώρα παίρνεις και στροφή και δεν ανάβει!

Βέβαια η μακακία να σβήνει ενώ έχει ενεργές ειδοποιήσεις συνεχίζεται. Εάν το είχαν φτιάξει και αυτό θα ξηλωνα την εφαρμογή aodnotify, αφού θα με κάλυπτε 100%.

Στάλθηκε από το One+ 11 μου, χρησιμοποιώντας Tapatalk.



Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Χρόνια πολλά καλή χρονιά με υγεία. 

5.63 GB. στο  oxygen    προσωπικά θα περιμένω όταν και όποτε έρθει OTA update   

 

 

Screenshot_2024-01-06-10-09-46-98_1f7d930ac4546e961acbbe2ed3d9ab7f.thumb.jpg.e77744b39948cbe863fc13d7d445b5ec.jpg

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει παραπάνω κατανάλωση μπαταρίας με την 14αρα πάντως χωρις reset. Το επιβεβαιώνω και εγώ μετά απο μερικές μέρες χρήσης.

Για την αναβάθμιση που έχει βγει μην την περάσετε ακόμα. Εχει βγει .304 απο 15/12 και την έχουν ήδη αποσύρει 2 φορές γιατι ειχε προβλήματα. Εν τέλει δίνουν όλη την αναβάθμιση κοντά 6 γίγα για ενημέρωση!

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι είδα βελτίωση στην μπαταρία από την 13 στην 14. Ακόμη και με την αρχική .201 έκδοση. Με την τωρινή .304 δεν είδα να έχει αλλάξει κάτι στην διάρκεια. Πάνω κάτω τα ίδια είναι.
Είμαι ήδη στην δεύτερη ημέρα χρήσης (36 ώρες), με αρκετή ομιλία λόγω των εορτών με ενεργή οθόνη στις 3 ώρες και 40 λεπτά και με υπόλοιπο μπαταρίας 52%.
Βέβαια παίζουν σημαντικό ρόλο διάφορα στην κάθε χρήση καθώς και το που κινείται ο καθένας.

Στάλθηκε από το One+ 11 μου, χρησιμοποιώντας Tapatalk.





Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην ομάδα, κάτοχος και εγώ πλέον του κινητού και θέλω να κάνω μια ερώτηση. οι νέες ειδοποιήσεις μου εμφανίζονται στις εφαρμογές σαν κόκκινη κουκίδα. αλλάζει αυτό σε αριθμό? Εάν ναι από που? ευχαριστώ

Update: το βρηκα, ευχαριστω

Edited by sakkouk14
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην ομάδα. Κάτοχος 6 μηνών του κινητού είναι φυσιολογικό η υγεία της μπαταρίας να φτάσει στο 98% ;

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, vitriolis said:

Καλημέρα στην ομάδα. Κάτοχος 6 μηνών του κινητού είναι φυσιολογικό η υγεία της μπαταρίας να φτάσει στο 98% ;

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ασχολείται κανείς με αυτά??😁😁.Εμένα από τον πρωτο μήνα έπεσε στο 99.  Σιγά. Κοίτα να χαρείς την τηλέφωναρα σου. Έρχεται το 12 σε 2 βδομαδες

On 9/1/2024 at 10:42 ΜΜ, sakkouk14 said:

καλησπέρα στην ομάδα, κάτοχος και εγώ πλέον του κινητού και θέλω να κάνω μια ερώτηση. οι νέες ειδοποιήσεις μου εμφανίζονται στις εφαρμογές σαν κόκκινη κουκίδα. αλλάζει αυτό σε αριθμό? Εάν ναι από που? ευχαριστώ

Update: το βρηκα, ευχαριστω

Για πες που είναι αυτή η ρύθμιση???

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην ομάδα, κάτοχος και εγώ πλέον του κινητού και θέλω να κάνω μια ερώτηση. οι νέες ειδοποιήσεις μου εμφανίζονται στις εφαρμογές σαν κόκκινη κουκίδα. αλλάζει αυτό σε αριθμό? Εάν ναι από που? ευχαριστώ
Update: το βρηκα, ευχαριστω
Από που;

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις-Γνωστοποίησεις και γραμμή κατάστασης-γραμμή κατάστασης-εικονίδια ειδοποιήσεων. 

Edited by hittman
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, hittman said:

Ρυθμίσεις-Γνωστοποίησεις και γραμμή κατάστασης-γραμμή κατάστασης-εικονίδια ειδοποιήσεων. 

Σου δουλευει; Εγω σε καμια εφαρμογη δεν ειδα αριθμο, μονο η κουκιδα η κοκκινη δουλευει σε ολες τις εφαρμογες. Το ειχαν απαντησει καποια στιγμη νομιζω αυτο και ειχαν πει πως εχει να κανει με τις εφαρμογες τριτων

 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, hittman said:

Ρυθμίσεις-Γνωστοποίησεις και γραμμή κατάστασης-γραμμή κατάστασης-εικονίδια ειδοποιήσεων. 

Αυτό εμφανίζει στην γραμμή κατάστασης συνολικό αριθμό ειδοποιήσεων που στέλνουν οι εφαρμογές, πχ η Χ εφαρμογή στέλνει 2 ειδοποιήσεις, η Ψ 3 και η Ζ 1 ειδοποίηση, τότε αντί για τα εικονίδια των εφαρμογών Χ, Ψ, Ζ στην γραμμή κατάστασης θα εμφανιστεί ο αριθμός 6 (2+3+1).

Και δεν έχει καμία σχέση με τις κόκκινες κουκίδες που εμφανίζονται στα εικονίδια των εφαρμογών στις οθόνες του κινητού.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις-Γνωστοποίησεις και γραμμή κατάστασης-γραμμή κατάστασης-εικονίδια ειδοποιήσεων. 
Σου δουλευει; Εγω σε καμια εφαρμογη δεν ειδα αριθμο, μονο η κουκιδα η κοκκινη δουλευει σε ολες τις εφαρμογες. Το ειχαν απαντησει καποια στιγμη νομιζω αυτο και ειχαν πει πως εχει να κανει με τις εφαρμογες τριτων
 
Κουκίδες παιδιά! Δεν το έχω δει ποτέ με νούμερο. Μιλάμε πάντα για τον μαμά launcher.

Στάλθηκε από το RMP2103 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύουν οι αριθμοί ούτε στην 14 δυστυχώς,ήταν από τα πρώτα πράγματα που τσεκαρα μετά την αναβάθμιση . 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...