Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η μπαταρία μου φαίνεται πολύ βελτιωμένη μετά την τελευταία αναβάθμιση. Επίσης μέχρι στιγμής δεν έχω χαμένη κλήση!
Όντως. Το είχα δει και εγώ σχεδόν άμεσα (το είχα γράψει κιόλας) αλλά δεν ήμουν απολύτως σίγουρος. Ήθελα να έχω καλύτερη εικόνα.
Όμως ισχύει. Είναι αισθητή η βελτίωση.
Στο τέλος της ημέρας, με την ίδια χρήση βλέπω ένα +10 έως και +15%.
Ταυτόχρονα έχουν κατέβει και οι θερμοκρασίες του. Όχι πως είχε κάποιο πρόβλημα πριν, τώρα όμως δε νιώθει τίποτα.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 952
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τα θεματα που συνεχιζουν γραφουν για aod, εφτιαξαν τιποτα; Γιατι δεν διαβασα κατι θετικο...
Εγώ την έχω καταργήσει τελείως και ησύχασα.
Οπότε δεν ξέρω εάν έφτιαξαν ή άλλαξαν κάτι.
Ούτως ή άλλως δεν εξυπηρετεί έτσι που είναι.
Τι να την κάνω εάν σβήνει όταν θα πρέπει να μένει ενεργή γιατί υπάρχει κάτι που θα πρέπει να με ενημερώσει, ενώ ανάβει σε κάθε στροφή του αυτοκινήτου χωρίς κανέναν λόγο.

Έχω βάλει εφαρμογή να κάνει την δουλειά και πλεον όλα καλά.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, fanatikos said:

ενώ ανάβει σε κάθε στροφή του αυτοκινήτου χωρίς κανέναν λόγο.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Πραγματικά όμως, θα μπορούσε να ήταν πιο "μουδιασμένο" σε κάτι τέτοιο. το Nord δεν άναβε τόσο εύκολα στο αμαξι. Το 11αρι καταλαβαίνει και πότε ξεκινάει το όχημα.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, fanatikos said:

Εγώ την έχω καταργήσει τελείως και ησύχασα.
Οπότε δεν ξέρω εάν έφτιαξαν ή άλλαξαν κάτι.
Ούτως ή άλλως δεν εξυπηρετεί έτσι που είναι.
Τι να την κάνω εάν σβήνει όταν θα πρέπει να μένει ενεργή γιατί υπάρχει κάτι που θα πρέπει να με ενημερώσει, ενώ ανάβει σε κάθε στροφή του αυτοκινήτου χωρίς κανέναν λόγο.

Έχω βάλει εφαρμογή να κάνει την δουλειά και πλεον όλα καλά.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Μα και να θελεις να το κλεισεις τελειως, αυτο ξανα ενεργοποιειται μετα απο ρεσταρτ. Εχει φαει φλασια.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν ενεργοποιείται μόνη της μετά από restart.
Μετά το factory reset έχει σταματήσει να το κάνει.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα 

Έχει κάποιος πρόβλημα με τις κλήσεις;;;

Εκεί που μιλάω κανονικά ξαφνικά κλείνει η γραμμή.

Έχω ενεργοποιημένο το vowifi έχω 3 γραμμές σήμα αλλά ξαφνικά τακ και κλείνει.

Επίσης κάποιες φορές έχω κακή ποιότητα κλήσης.

Πήρα cosmote και περιμένω ενημέρωση από την Πέμπτη 

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, fanatikos said:

Όχι δεν ενεργοποιείται μόνη της μετά από restart.
Μετά το factory reset έχει σταματήσει να το κάνει.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ντε και καλα να κανουμε factory.   Ποσο αχρηστοι που δεν μπορουν να το φτιαξουν....

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, pitbullakias said:

Καλησπέρα 

Έχει κάποιος πρόβλημα με τις κλήσεις;;;

Εκεί που μιλάω κανονικά ξαφνικά κλείνει η γραμμή.

Έχω ενεργοποιημένο το vowifi έχω 3 γραμμές σήμα αλλά ξαφνικά τακ και κλείνει.

Επίσης κάποιες φορές έχω κακή ποιότητα κλήσης.

Πήρα cosmote και περιμένω ενημέρωση από την Πέμπτη 

Καλημέρα και χρόνια πολλά,

Δυστυχώς το έχω παρατηρήσει κι εγώ και είναι θέμα VoWifi. Μόλις δεν έχεις πολύ καλό σήμα από το modem οι κλήσεις γίνονται χάλια και πέφτουν. Το ίδιο συμβαίνει και σε σημεία στο σπίτι που δεν έχω καλό σήμα αλλά και στη δουλειά. Σαν να μην κάνει roll over στο δίκτυο. Ενώ γενικά με βολεύει πάρα πολύ το VoWifi ειδικά στη δουλειά που και το σήμα κινητής δεν είναι το καλύτερο, είναι θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά,

έχει αγοράσει κανείς το κινητό απο TradingShenzhen να μας πει την εμπειρία του; Αν δουλεύουν όλα κανονικά όπως  πχ 5G, OTA updates κτλ;

Link to comment
Share on other sites

On 14/8/2023 at 9:34 ΜΜ, terkos2 said:

Απενεργοποίησε το WiFi Calling.

Καλημέρα 

Ότι πρόβλημα είχα με τις κλήσεις κακή ποιότητα διακοπή κλήσης λύθηκαν όλα μόλις απενεργοποιήθηκε.

Πια με ακούνε σε μέρη που είχα και λίγο σήμα αλλά τώρα ακούγονται κανονικά

Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, ganag27 said:

καλησπερα δεν εχω ηχητικη ειδοποιηση στο gmail για νεα μαιλ παρολο που οι ειδιποιησεις ειναι ενεργες .καμμια ιδεα?

γενικές ρυθμίσεις... ειδοποιήσεις εισερχομένων.... ειδοποιήσεις ετικέτας....

.... δεν ξέρω αν ευθύνεται αυτό

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ευτυχης κατοχος εδω και 3 ημερες προερχομενος απο iphone 14 pro max. Το κινητο για τα λεφτα του απλα σκοτωνει. Κορυφαια χαρακτηριστικα η ταχυτατη φορτιση και το ταχυτατο λειτουργικο με τις απειρες επιλογες παραμετροποιησης. Η καμερα ευχαριστη εκπληξη ειδικα στην πιστοτητα της αποτυπωσης των χρωματων. Εχω 2 αποριες. Η μια αφορα την λειτουργια wifi calling μεσω της nova (εχω στειλει το σχετικο sms ενεργοποιησης και περασε κανονικα και ελεγε οτι η συσκευη μου ειναι συμβατη) αλλα στο μενου της συσκευης και στην γραμμη ενδειξεων πανω δεν εμφανιζεται η επιλογη αυτη ή η ενδειξη. Η αλλη αφορα το τελευταιο update το οποιο σε ορισμενες εφαρμογες ριχνει την συχνοτητα ανανεωσης της οθονης στα 60Hz (youtube, microsoft edge, brave, samsung internet browser) καθως επισης και στο facebook και στο instagram οταν εμφανιζεται βιντεο στην ροη πεφτει απο τα 120 στα 60Hz αλλα επανερχεται οταν προβαλλεται κειμενο και εικονες. 

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο που αναφέρεις νομίζω είναι γενικότερα γνωστό θέμα και δεν φταίει η συσκευή, το έχω διαβάσει και αλλού.

Για το wifi calling εχεις πρόβλημα με το σήμα και το χρειάζεσαι; γιατί και αυτό έχει τα θέματά του και αν πέσει το σήμα στο δίκτυο μπορεί και να στην τερματίσει.

Στις ρυθμίσεις έχεις επιλέξει να είναι ενεργό το εικονίδιο;

 

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, mivechris said:

Το τελευταίο που αναφέρεις νομίζω είναι γενικότερα γνωστό θέμα και δεν φταίει η συσκευή, το έχω διαβάσει και αλλού.

Για το wifi calling εχεις πρόβλημα με το σήμα και το χρειάζεσαι; γιατί και αυτό έχει τα θέματά του και αν πέσει το σήμα στο δίκτυο μπορεί και να στην τερματίσει.

Στις ρυθμίσεις έχεις επιλέξει να είναι ενεργό το εικονίδιο;

 

Άκυρο τελικά για το wifi calling τελικά δεν υποστηρίζεται από την nova. Ναι είχα επιλέξει το εικονίδιο να φαίνεται. Αλλά στο μενού δεν υπάρχει επιλογή ενεργοποίησης στις ρυθμίσεις δικτύου. Με άλλα κινητά είχα σοβαρό θέμα και σε δύο παρόχους με το σήμα . Ευτυχώς με το Oneplus κανένα πρόβλημα ως τώρα. Ευχαριστώ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Συγγενης ενδιαφέρεται για αγορά του one plus 11. Υποστηρίζει VoLTE και 5G στην cosmote; Δουλεύει απροβλημάτιστα;

Edited by panos.k2
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, panos.k2 said:

Καλησπέρα σε όλους. Συγγενης ενδιαφέρεται για αγορά του one plus 11. Υποστηρίζει VoLTE και 5G στην cosmote; Δουλεύει απροβλημάτιστα;

Ναι και στα 2.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα είδα ότι η μπαταρία μου έχει πέσει στο 98% πόσο είναι η δική σας ? 

Το αγόρασα τον Μάρτιο 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Αγορά 31/3

μπαταρία 100%

Φόρτιση ΚΑΘΕ μέρα το πρωί πριν φυγω για δουλειά (είτε έχει 40% είτε 90% ). Τα σουκου το αφήνω να πέσει εκτός αν χρειαστεί να φύγω οπότε πάλι φορτίζει 100%

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα είδα ότι η μπαταρία μου έχει πέσει στο 98% πόσο είναι η δική σας ? 
Το αγόρασα τον Μάρτιο 
Τι εννοείς με αυτό? Δεν φορτίζει στο 100%?

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...