Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

25 minutes ago, fanatikos said:

Μπα! Όχι. Και εγώ από Κώτσο την έχω πάρει.

Δεν κάνω τίποτα το περίεργο. Απλά κλείνω την aod μέσα από τις ρυθμίσεις, ταπετσαρίες και στυλ.

Κάνω επανεκκίνηση και τσουπ, ο διακόπτης που είχα κλείσει είναι και πάλι ανοικτός επειδή έτσι γουστάρει.


Αυτό που σκέφτομαι τώρα είναι ότι εγώ δεν πέρασα την ΟΤΑ αναβάθμιση αλλά κατέβασα και πέρασα την full rom μέσω του updater.
Μήπως η ΟΤΑ που είναι incremental update δεν είχε καν το προβληματικό αρχείο για την aod, οπότε έμεινε της προηγούμενης έκδοσης που ήταν σωστό. Ενώ η full έκδοση είχε το προβληματικό αρχείο.

Εσείς περάσατε την ΟΤΑ αναβάθμιση?

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

ΟΤΑ απο oxygen updater.

Το δοκίμασα αυτό που γράφεις, κρατάει τις ρυθμίσεις κανονικά όπως πρέπει.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 952
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ίσως τότε εκεί να βρίσκεται η διαφορά που έχουμε.
Θα είχε μια λογική αν μιλούσαμε για global / Ευρωπαϊκές εκδόσεις αλλά εδώ τα πείραμε και οι 3 από τον Κώτσο.
Τες πα, υπομονή. Δεν νομίζω ότι μπορώ να κάνω κάτι άλλο.
Αν υπάρχει κάποια λύση ή έστω work around για το χαζό με την aod ας το αναφέρει κάποιος.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Χμ, νομίζω κάτι χάλασε και σε μένα.

Το single tap για να δεις τις ειδοποιήσεις απλά ΔΕΝ λειτουργεί σήμερα. Δεν ξέρω αν μου έχει ξεφύγει κάποια ρύθμιση η όχι επειδή τα πείραζα όλα τις προάλλες. Με την κίνηση λειτουργεί κανονικα η AOD (την έχω στην εξοικονόμηση ενέργειας απο πάντα ώστε να μην δείχνει πάντα)

Τώρα με το single tap δεν ανοίγει να δεις ειδοποιήσεις.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πολύ καιρό δεν το κάνει αυτό. Βασικά δεν είμαι σίγουρος εάν το έκανε και ποτέ. Έπρεπε να το κοπανήσω τόσο δυνατά για να δείξει που νομίζω έδειχνε λόγω κίνησης.
Βασικά με ενοχλούσε που έτσι και έχανες κάποια κλήση δεν είχε κάτι για να σου δείχνει την αναπάντητη. Την έβλεπες μόνο αν για κάποιο λόγο άνοιγε η aod.
Οπότε έβαλα μια εφαρμογή, η οποία ήθελε για να δουλέψει σωστά να την κλείσω εντελώς. Πράγμα που δεν με ενοχλούσε καθόλου γιατί για μένα είναι εντελώς άχρηστη έτσι όπως δουλεύει. Κανονικά εφόσον έχει κάτι να σου δείξει, πχ μια αναπάντητη ή ένα μήνυμα ή κάτι τέλος πάντων, δεν θα έπρεπε να σβήνει μετά από λίγα δευτερόλεπτα όπως κάνει όταν δεν έχει κάτι.
Το να μην αλλάζει τίποτα στην συμπεριφορά της εάν υπάρχει κάποια πληροφορία είναι κουτό. Είναι άχρηστη σαν ρύθμιση.
Ε, και όταν προσπάθησα να κλείσω την aod άρχισε τα κουλά της.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

ίσως να μην δουλεύει απο την προηγούμενη εβδομάδα που πέρασα την ενημέρωση δεν είμαι και 100% σίγουρος, απλά σήμερα το παρατήρησα οτι πραγματικά δεν δουλεύει ότι και να έκανα. Νομίζω κάποια στιγμή και χτες το ειχα πάρει χαμπάρι οτι κάτι δεν πάει καλά.

Οκ θα ζήσω και με τούτο, απλά το σηκώνω λίγο και τελειώνει το θέμα. Περισσότερο με ενοχλεί που με την παραμικρή κίνηση ανάβει η οθόνη και οχι μόνο στο σήκωμα πχ, γιατί μέσα στο αυτοκίνητο σε κάθε σταμλατα/ξεκίνα/λακούβα ενεργοποιείται η aod.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Γεγονός.
Βασικά νομίζω ότι έτσι όπως την έχουν κονφιγκιουραρει είναι άχρηστη.
Για μένα, αν εξαιρέσουμε το ότι σβήνει μετά από λίγα δευτερόλεπτα (το μόνο σωστό), δεν θα έπρεπε να ανάβει με κίνηση αλλά με ενα ταπ.
Και όταν θα είχε να δείξει μια πληροφορία, πχ κάποιο μήνυμα, μια αναπάντητη κλήση και ότι άλλο θα δέχονταν σαν option να προσθέσει ο κάθε χρήστης, δεν θα έπρεπε να σβήνει.
Ίσως να γίνεται πιο dim για να μην καταναλώνει αλλά όχι να σβήνει τελείως.
Ή ακόμη καλύτερα, να μπορεί ο καθένας να το ρυθμίσει για πόσο χρόνο να φαίνεται συνεχώς η aod όταν θα έχει κάτι να δείξει.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το single tap δεν δουλεύει ούτε σε μένα, αλλά δεν δούλευε ούτε στη προηγούμενη έκδοση.
Δεν ξέρω καν αν υπάρχει σαν λειτουργία, εγώ έχω ενεργοποιήσει το double tap για να κάνω κάτι παρόμοιο απλά ανοίγει το τηλέφωνο με ότι αυτό συνεπάγεται...

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα και δοκιμασα και το .apk AOD την εκδοση 4.0.0.

Παλι το ιδιο θεμα εχει. Αμα ηξερα 100% ο,τι φτιαχνει με επαναφορα, θα το εκανα, αλλα προς το παρον δεν θα μπω στην διαδικασια γιατι βαριεμαι. Ας ελπισουμε με την ενημερωση του Ιουλιου ο,τι θα φτιαξει αν και δεν το πιστευω και πολυ. Επισης και κατι αλλο που προσεξα ειναι ο,τι ενω εχεις καποιες εφαρμογες να μην δειχνουν ειδοποιηση στην οθονη κλειδωματος αλλα μονο στην status bar, αυτο δειχνει το logo στην aod απο την εφαρμογη που εχεις ειδοποιηση.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι φταίει το ίδιο το apk. Κάτι άλλο φταίει. Την έκανα αρχικοποίηση, έσβησα δηλαδή όλη την μνήμη που κρατούσε, σαν εφαρμογή και ήταν σαν να μην άλλαξε τίποτα.
Ίσως να φταιει η ρουτίνα που ρυθμίζει τις ταπετσαρίες, γραμματοσειρές, εικονίδια κλπ.
Ίσως αυτή να μην σώνει σωστά τις ρυθμίσεις για την aod. Τουλάχιστον στο εάν θα είναι ενεργή ή όχι.
Πάντως πριν λίγο άνοιξα ένα case στο community στα bugs and feedback και το ανέφερα ως bug.
Απ' οτι ειδα να γράφουν τα member, απαντούν σε 48 ώρες.
Για να δούμε.
Πάντως ότι ρύθμιση και να προσπάθησα να κάνω στην ρουτίνα, μετά το restart την έχει χάσει και φορτώνει πάντα ένα δικό τους στάνταρ configuration.
Μέχρι και χρονοπρογραμματισμό της έβαλα (01:00 - 03:00 ξημερώματα) και τίποτα. Δεν το κρατάει.
Αμέσως μετά το restart γυρνάει στην στάνταρ ρύθμιση που έχουν κάνει.
Μόλις μου ήρθε επιβεβαίωση για την παραλαβή του case.

Update: Απ' ότι διάβασα και όντως είδα ότι σε μένα τουλάχιστον ισχύει, πολλές ρυθμίσεις δεν κρατάει μετά από restart. Είναι πιο γενικό το κακό!
Ουτε για το fingerprint animation δεν κρατάει την ρύθμιση. Το κλείνεις και μετά το restart ανοίγει μόνο του στην default επιλογή του animation.
Εντελώς μπάχαλο! Τέτοιο πράγμα πρώτη φορά βλέπω!
Η xiaomi έχει φάει την σκόνη τους!

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk







Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, dimi_1982 said:

Το single tap δεν δουλεύει ούτε σε μένα, αλλά δεν δούλευε ούτε στη προηγούμενη έκδοση.
Δεν ξέρω καν αν υπάρχει σαν λειτουργία, εγώ έχω ενεργοποιήσει το double tap για να κάνω κάτι παρόμοιο απλά ανοίγει το τηλέφωνο με ότι αυτό συνεπάγεται...

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σωστά, ακριβώς έτσι.

Δεν υπάρχει καν σαν επιλογή κάπου το μονό χτύπημα ούτε και υπήρχε.

Αντίθετα στο Nord, το είχα σαν επιλογή!

Υποψιάζομαι επειδή πέρασα μέσω του clone phone τις ρυθμίσεις στο 11αρι με κάποιο τρόπο να μετέφερε και αυτή τη λειτουργία κατα λάθος χωρίς να υπάρχει επιλογή και με την 13.1 ήρθε στα ίσια της.

 

Έχω ρωτήσει και το reddit topic της oneplus και μου λένε οτι απο OOS12 δεν υπάρχει καν αυτή η λειτουργία. Άλλοι γράφουν που ειχαν πριν το 10αρι οτι ουτε αυτοί είχαν το μονό χτύπημα ούτε τώρα στο 11άρι την έχουν.

Μυστήρια πράγματα.
 

Φαντασμένος πάντως δεν είμαι ότι λειτουργούσε κανονικά😂

 

 

Για τα υπόλοιπα που αναφέρετε, έχω αλλάξει AOD's, και δοκίμασα να αλλάξω και την κίνηση του δακτυλικού και μετά απο επανεκκίνηση μου κρατάει κανονικά τις ρυθμίσεις!

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα παντως δυστυχώς δεν τις κρατάει.

Μου απάντησε κάποιος Abraham Jones από το support τους και με ρώτησε κάποια πραγματα.
Του απάντησα και βλέπουμε.
Για να δούμε που θα παει το πράγμα.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ειδα στο forum τους πως εβγαλαν νεες ενημερωσεις για τα 8αρια και καποια 9αρια, μαλλον fix ενημερωση θα ειναι. Ας ελπισουμε να δουμε αν θα γινει το ιδιο και στα 11αρια και 10αρια.

Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στο θέμα, ύστερα απο ενασχόληση με κάποια 11άρια(με την προηγούμενη ενημέρωση κιόλας) και ενα X90 Pro, δεν υπάρχει καν η επιλογή ΟΝΤΩΣ για μονό χτύπημα, και δεν λειτουργεί σε κανένα επίσης.

Αρα κάποιο bug στο δικό μου θα ήταν όταν πέρασα τις ρυθμίσεις απο το nord στο 11αρι.

 

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Μετά τις επιπλέον διευκρινήσεις που μου ζήτησε ο τύπος και τις έστειλα, σιγή ιχθύος!
Τίποτα!
Για να δούμε τι θα δούμε.
Η αλήθεια είναι ότι τον έκραξα λίγο γιατί σε κάποιο σημείο άρχισε το γνωστό τροπάρι για πτώσεις, χτυπήματα, υγρά κλπ, οπότε του εγραψα κι εγώ περί αστειοτήτων σε κάτι τέτοια.
Πάντως προσωπικά είμαι αποφασισμένος στο επόμενο upgrade εάν συνεχιστούν τα κόλπα να προχωρήσω σε φουλ factory reset.
Δεν έχει λογική σε άλλους να δουλεύει σωστά και σε άλλους όχι, εκτός εάν για κάποιο λόγο έχει κάτι μπαχαλιασει στο λειτουργικό.
Θα δω λοιπόν πως θα πάει και ανάλογα θα φάει reset.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μου απάντησαν.
Και αυτοί προτείνουν backup και factory reset.
Και μάλλον θα το κάνω τελικά. Στην επόμενη αναβάθμιση θα φάει ένα reset, μήπως και συνέλθει.

Στάλθηκε από το OnePlus11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, fanatikos said:

Λοιπόν μου απάντησαν.
Και αυτοί προτείνουν backup και factory reset.
Και μάλλον θα το κάνω τελικά. Στην επόμενη αναβάθμιση θα φάει ένα reset, μήπως και συνέλθει.

Στάλθηκε από το OnePlus11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σοβαρη απαντηση εδωσαν! Ειναι δυνατον να λες τον αλλο να κανει επαναφορα και σεταρισμα απο την αρχη; Και πες ο,τι παλι δεν δουλευει σωστα, μετα το γινεται;

Θα περιμενω να δω την ενημερωση του Ιουλιου μπας και αν και δεν νομιζω

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

Οπως φαινεται το προβλημα ειναι γενικο σε ολα τα μοντελα..

https://www.rprna.com/updates/oxygenos/oneplus-8t-users-facing-nasty-aod-bug-after-oxygenos-13-1-update/

Οποτε, δεν θα κανω κανενα φορματ εγω προσωπικα και θα περιμενω ποτε θα το φτιαξουν με καποια ενημερωση. 

Link to comment
Share on other sites

Για δοκιμάστε και κάτι άλλο, ύστερα από το update:

Καλέστε ένα δικό σας άτομο (για τέστ) και αφού σας απαντήσει, ύστερα πατήστε το κουμπί στον dialer που εμφανίζει το keypad.

Έχω το op8 και ύστερα από την τελευταία αντίστοιχη αναβάθμιση, ανακάλυψα πως το κινητό όταν καλέσεις κάποιον και μιλάς μαζί του, ΔΕΝ μπορεί να σου εμφανίσει το αριθμητικό πληκτρολόγιο. Εμφανίζει μαύρο φόντο.

Κάλεσα μια υπηρεσία όπου ο τηλεφωνητής με προέτρεπε να πατήσω το 1 για την τάδε υπηρεσία, το 2 για την ταδε κλπ....και δεν εμφανιζόταν το αριθμητικό πληκτρολόγιο. (ούτε και με ανοιχτή ακρόαση).

Αναγκάστηκα και έβαλα dialer τρίτου κατασκευαστή από το Play store, για να λύσω το πρόβλημα.

Για δείτε μήπως συμβαίνει το ίδιο και σε εσάς και δεν το έχετε πάρει ακόμα χαμπάρι.

Link to comment
Share on other sites

Στο 10 προ με εκδοση google dialer 108.0.540991377 δεν υπαρχει τετοιο θεμα. Δοκιμασε να κανεις διαγραφη δεδομενων της εφαρμογης και cache και ξανα δες, μηπως στρωσει ετσι.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, FoT1s said:

Στο 10 προ με εκδοση google dialer 108.0.540991377 δεν υπαρχει τετοιο θεμα. Δοκιμασε να κανεις διαγραφη δεδομενων της εφαρμογης και cache και ξανα δες, μηπως στρωσει ετσι.

Ευχαριστώ, ήταν το πρώτο που δοκίμασα, αλλά δυστυχώς δεν έφτιαξε.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το δοκίμασα σε 11.
Το δείχνει κανονικά.

Update στο γενικότερο πρόβλημα που υπάρχει με την aod, το εφέ στο δακτυλικό αποτύπωμα, τον τρόπο εμφάνισης της ώρας στην aod και στην οθόνη κλειδώματος και τελευταία άρχισε να μην μου δείχνει καμία πληροφορία στην οθόνη κλειδώματος, άσχετα βέβαια με το τι είχα σεταρει εγώ.

Επειδή τελικά μου την έδωσε το όλο θέμα, το πήρα απόφαση και το ΣΚ έκανα φουλ reset και βέβαια ακόμη είμαι σε διαδικασία στησίματος.
Αν και δεν το έχω τελειώσει ακόμη, φαίνεται να διορθώθηκαν τα προβλήματα και μάλιστα βλέπω και κάποιες ψιλο-διαφορες σε διάφορες εφαρμογές συστήματος (κυρίως αισθητικές) τις οποίες πριν το reset δεν μου τις έδειχνε.
Όπως για παράδειγμα στα μηνύματα rcs που πλέον βγάζει πέραν από το λουκετακι μέσα στην συνομιλία (οκ αυτό το έβγαζε και πιο πρίν), και ένα μικρό εικονίδιο της εφαρμογής πάνω στο avatar του συνομιλητή.
Αυτό το κάνει μόνον στις συνομιλίες που έχουν γίνει rcs locked.
Εμένα αυτό δεν μου το έδειχνε πιο πρίν.

Επίσης σταμάτησε να μου πετάει μετά από κάθε επανεκκίνηση εκείνη την π@π@ριά για την γρήγορη σύνδεση.

Φαίνεται ότι μάλλον πρέπει να είχε γίνει corrupt κάποιο configuration file και κάποιες ρυθμίσεις δεν μπορούσε να τις κάνει save.

Αυτά βέβαια μέχρι στιγμής, καθώς ακόμη το στήνω. Ελπίζω και εύχομαι να μην ξαναρχίσει τα κόλπα γιατί θα παει τσάμπα ο κόπος μου και δεν είναι και λίγος.

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη, με reset διορθωθηκαν ολα τα θεματα που ειχε με aod κτλ;

Εγω λεω να περιμενω και την ενημερωση του Ιουλιου μπας και και αναλογα θα δω. Αυτο με τις ειδοποιησεις μετα απο καποιες ωρες ναι, εξαφανιζεται το εικονιδιο απο την aod της ειδοποιησης που ειχες. Επισης οταν ενεργοποιεις τις ειδοποιησεις στην aod σου ανοιγει και τον διακοπτη του ακριανου φωτισμου μονο του; Γιατι εμενα αν ενεργοποιησω τις ειδοποιησεις ανοιγει και ο ακριανος και αν τον κλεισω, κλεινει και τις ειδοποιησεις.

Επαναφορα εκανες μεσα απο το τηλεφωνο στις ρυθμισεις η απο recovery mode;

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites






Δηλαδη, με reset διορθωθηκαν ολα τα θεματα που ειχε με aod κτλ;
Εγω λεω να περιμενω και την ενημερωση του Ιουλιου μπας και και αναλογα θα δω. Αυτο με τις ειδοποιησεις μετα απο καποιες ωρες ναι, εξαφανιζεται το εικονιδιο απο την aod της ειδοποιησης που ειχες. Επισης οταν ενεργοποιεις τις ειδοποιησεις στην aod σου ανοιγει και τον διακοπτη του ακριανου φωτισμου μονο του; Γιατι εμενα αν ενεργοποιησω τις ειδοποιησεις ανοιγει και ο ακριανος και αν τον κλεισω, κλεινει και τις ειδοποιησεις.
Επαναφορα εκανες μεσα απο το τηλεφωνο στις ρυθμισεις η απο recovery mode;


Λοιπόν, ένα - ένα.

Τα θέματα που είχα ναι, τουλάχιστον προς το παρόν διορθώθηκαν.
Δεν είχα προβλήματα μόνον με την aod, είχα και με άλλες εφαρμογές.
Ακριανός φωτισμός και ειδοποιήσεις φαίνεται να πηγαίνουν μαζί. Αν κλείσεις τον ακριανό φωτισμό κλείνει και τις ειδοποιήσεις και το ανάποδο.
Επαναφορά έκανα από το recovery. Πρώτα όμως έσβησα το google account από το κινητό.

Στάλθηκε από το CPH2449 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και οι καλώς ηρθα στην παρέα σας.

Σήμερα πούλησα το one plus 10 pro και παραγγελία το one plus 11 pro μέσω τις one plus με δώρο τα ακουστικά.

Έχω κάποιες απορίες

Ξέρετε τι παίζει με την απόδειξη καθώς είναι επαγγελματίας και κόβω τιμολόγιο δεν ξέρω αν έπρεπε να το πάρω από Κωτσόβολο η αν έκανα καλά που το πήρα από one plus.

Επίσης διαβάζω για της aod κα οι επειδή και εμένα δεν με βολεύει ο τρόπος λειτουργίας της στο 10 που είχα είχα βάλει την εφαρμογή aod notify one plus και δούλευε εξαιρετικά.

Γιατί δεν την προτιμάτε;;

Επίσης να υπάρχει τζαμακι να παραγγείλω από κάπου η να αφήσω την εργοστασιακή μεμβράνη;;

Και από θήκη τι προτείνετε;;;

Μου αρέσει της nikkin που προστατεύει τις κάμερες αλλά δεν έχει κριτικες

Επίσης έχει κάποιος να προτείνει κάποιο smartwatch να δουλεύει άψογα με κλήσεις μνμ και ειδοποιήσεις στα ελληνικά;

Έχω το honor gs12pro αλλά δεν...

Έχει όμως μπαταρίας κρατάει σχεδόν μηνα

Edited by pitbullakias
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...