Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε προηγουμενες τοποθετησεις μου για κινητα samsung που εχω βυθισει στο νερο ,με φωτογραφιες εννοειται αναρτημενες εδω μεσα δεν ειχα κανενα θεμα,ειτε επισκευασμενες συσκευες ειτε φιξ καινουργιες.μεχρι και στο πλυντηριο πιατων εβαλα το note 9.γιατι; γιατι δεν εχω θεμα οικονομικο,οπως φανταζομαι και τα υπολοιπα παιδια εδω που αλλαζουμε συσκευες καθε λιγους μηνες. αν παθει κατι καποια συσκευη,απλα και ωραια το λεω δεν ντρεπομαι.
Δεν θα σχολίαζα αλλά... πλυντήριο πιάτων;!
Με πέθανες!

PS. Για να δούμε κατσαρόλα τσεκ, πιάτα τσεκ, note 9 τσεκ, λαμποκοπάνε!



Sent from my SM-S916B using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sofos_5 said:

Δεν θα σχολίαζα αλλά... πλυντήριο πιάτων;!
Με πέθανες!

PS. Για να δούμε κατσαρόλα τσεκ, πιάτα τσεκ, note 9 τσεκ, λαμποκοπάνε!



Sent from my SM-S916B using Tapatalk

 

πραγματικα το εβαλα στο πλυντηριο πιατων,δεν θα εκανα τετοια πλακα.και πραγματικα δεν επαθε κατι ,εχω αναρτησει φωτος στο note 8 και 9 που εχω βυθισει τα κινητα στους νεροχυτες της κουζινας,δεν εχω εναν λογο να πω ψεματα

Link to comment
Share on other sites

Η επίσημη αντιπροσωπεία έχει και τα εργαλεία και τις γνώσεις για να σου παραδώσει ένα τηλέφωνο όπως ήταν πριν. Φυσικά λάθη γίνονται πάντα ακόμα και από τα εργοστάσια όπως λέμε αστοχία υλικού. Αλίμονο αν πας κάτι που χρειάζεται επισκευή στο επίσημο και δεν το παραλάβεις όπως πρέπει. Σε εμένα έτυχε σε ρολόι και όλα καλά. Μη γενικεύουμε. Όταν κάτι χαλάσει το φτιάχνεις. Αν είναι και το επίσημο σέρβις είσαι ακόμα πιο σίγουρος για το αποτέλεσμα. Πάντως το πλυντήριο πιάτων με τη θερμοκρασία που ανεβάζει είναι λίγο υπερβολή.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, costsa41 said:

Η επίσημη αντιπροσωπεία έχει και τα εργαλεία και τις γνώσεις για να σου παραδώσει ένα τηλέφωνο όπως ήταν πριν. Φυσικά λάθη γίνονται πάντα ακόμα και από τα εργοστάσια όπως λέμε αστοχία υλικού. Αλίμονο αν πας κάτι που χρειάζεται επισκευή στο επίσημο και δεν το παραλάβεις όπως πρέπει. Σε εμένα έτυχε σε ρολόι και όλα καλά. Μη γενικεύουμε. Όταν κάτι χαλάσει το φτιάχνεις. Αν είναι και το επίσημο σέρβις είσαι ακόμα πιο σίγουρος για το αποτέλεσμα. Πάντως το πλυντήριο πιάτων με τη θερμοκρασία που ανεβάζει είναι λίγο υπερβολή.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

το εβαλα 3 λεπτα πριν καν ανεβασει θερμοκρασια,πατησα το στοπ ανοιξα την πορτα το ξεπλυνα και δεν ειχε παθει το παραμικρο.εννοειται δεν λεω να κανει καποιος κατι τετοιο.οπως ειπα δεν εχω θεμα οικονομικο(το ξαναλεω αυτο διοτι αλλοι εχουν τρελα με αυτοκινητα η με κατι αλλο.εμενα η τρελα μου ειναι αυτη) οποτε και να χαλουσε θα επαιρνα αλλο.αλλα δεν επαθε απολυτως τιποτα ,τιποτα

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα το εβαλα στο πλυντηριο πιατων,δεν θα εκανα τετοια πλακα.και πραγματικα δεν επαθε κατι ,εχω αναρτησει φωτος στο note 8 και 9 που εχω βυθισει τα κινητα στους νεροχυτες της κουζινας,δεν εχω εναν λογο να πω ψεματα
Βρε φυσικά και δεν λέω πως λες ψέματα, απλά το πήγες κομματάκι μακρυά ως προς τις δοκιμές και την καθαριότητα της συσκευής!

Επίσης όντως μετά το επίσημο service θα έπρεπε η συσκευή να πληρεί τις προδιαγραφές της Samsung και άρα είναι οκ και με τη στεγανοποίηση, χωρίς αυτό να δικαιολογεί... το να σπάσει κάποιος ηθελημένα την οθόνη του!

Sent from my SM-S916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sofos_5 said:

Βρε φυσικά και δεν λέω πως λες ψέματα, απλά το πήγες κομματάκι μακρυά ως προς τις δοκιμές και την καθαριότητα της συσκευής!

Επίσης όντως μετά το επίσημο service θα έπρεπε η συσκευή να πληρεί τις προδιαγραφές της Samsung και άρα είναι οκ και με τη στεγανοποίηση, χωρίς αυτό να δικαιολογεί... το να σπάσει κάποιος ηθελημένα την οθόνη του!

Sent from my SM-S916B using Tapatalk
 

ναι οντως ο φιλος παραπανω ειπε αυτο,καθε μα καθε συσκευη samsung που εχω δεν βαζω ουτε τζαμακια ουτε θηκες,η οθονες κανουν αραχνιες αλλα δεν με πειραζει,αλλα δεν θα εσπαγα την οθονη αν ειχα ασφαλεια.αν το εκανε ο καθε ενας αυτο η ασφαλεια δεν θα ηταν 100 η 150 αλλα 250.δλδ σχεδον οσο θα το εδινες χωρις ασφαλεια.

 

εχω ολες τις συσκευες απο το 2015 της samsung,note /s.εκανα και ασφαλειες αλλα δεν τις χρειαστηκα ποτε,απλα εχω ολες τις συσκευες στο σπιτι φυλαγμενες με τις αναμνησεις της καθε συσκευης.

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

ναι οντως ο φιλος παραπανω ειπε αυτο,καθε μα καθε συσκευη samsung που εχω δεν βαζω ουτε τζαμακια ουτε θηκες,η οθονες κανουν αραχνιες αλλα δεν με πειραζει,αλλα δεν θα εσπαγα την οθονη αν ειχα ασφαλεια.αν το εκανε ο καθε ενας αυτο η ασφαλεια δεν θα ηταν 100 η 150 αλλα 250.δλδ σχεδον οσο θα το εδινες χωρις ασφαλεια
Εγώ σκέφτομαι και το ρίσκο να βρουν παραθυράκι και να μην στο φτιάξουν, την ταλαιπωρία κλπ. ειδικά αν δεν έχει αραχνιές η συσκευή δεν ξέρω αν αξίζει το ρίσκο. Και φυσικά υπάρχει και το ηθικό της υπόθεσης όπως σωστά αναφέρεις.

Sent from my SM-S916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και εδώ και μόλις εγκατασταθηκε! Για να δούμε αν θα έχουμε κάποια εμφανή διαφορα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ξέρουμε τι αλλάζει αν προστέθηκε κάτι καινούριο γιατί μόνο το 2x στην camera είδα

Στάλθηκε από το Galaxy S23 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Σε THL ακόμα τίποτα

Edit:Αν και βλέπω ότι μάλλον τα THL την αναβάθμιση αυτήν την έχουμε πάρει από 9 Αυγούστου 7cd898e8d9e93c9b6fb6390a592a38e0.jpg

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ξέρουμε τι αλλάζει αν προστέθηκε κάτι καινούριο γιατί μόνο το 2x στην camera είδα

Στάλθηκε από το Galaxy S23 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Εγώ γιατί δεν το βλέπω?718be11b7b26f1d328b1f9280bd47acf.jpg

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

Το 2x το ενεργοποιείς από το camera assistant

Στάλθηκε από το Galaxy S23 Ultra μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Konstantine73 said:

Εγώ γιατί δεν το βλέπω?718be11b7b26f1d328b1f9280bd47acf.jpg

sent from my S23Ultra 12/512
 

Ενεργοποίησε το μέσα από το camera assistant 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.
Εδώ ακόμη τπτ.

My S23 Ultra Is Awesome!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.
Εδώ ακόμη τπτ.

My S23 Ultra Is Awesome!


Δε χάνεις και κάτι σημαντικό. Θα έρθει σε λίγη ώρα.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Btw....

Μία φώτο του ήλιου που έβγαλα περίπου πριν από μία εβδομάδα με την συσκευή μας27bc5da18bbbc4faed5112c60d98f1b1.jpg

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...