Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, tsicrete said:

Απλα έχουν απενεργοποιήσει την επιλογή High Bitrate οταν γραφεις σε 8k

 

μαθαμε γιατι το εκαναν αυτο? προκαλουσε καποιο προβλημα?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τι ερωτήσεις είναι αυτές αφήστε τα ψυχολογικά κ τις εμμονές κ ζήστε λίγο με την συσκευάρα
Λες κ γράφει κανείς στα 8κ


Sent from my iPhone 14 using Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

εγω που δοκιμασα εγγραφη με 8κ  μου φαινεται πεντακαθαρη η εικονα και αφου αφαιρεθηκε αυτη η επιλογη ,απλα και μονο για δοκιμη το εκανα,κατα τα αλλα κανω εγγραφη στα 4κ 30 πλεον απο 1080 που εκανα μεχρι πριν λιγο καιρο

Link to comment
Share on other sites

εγω που δοκιμασα εγγραφη με 8κ  μου φαινεται πεντακαθαρη η εικονα και αφου αφαιρεθηκε αυτη η επιλογη ,απλα και μονο για δοκιμη το εκανα,κατα τα αλλα κανω εγγραφη στα 4κ 30 πλεον απο 1080 που εκανα μεχρι πριν λιγο καιρο

Ωραίος φίλε έτσι μια χαρά κανένα πρόβλημα δεν χρειάζεται να κολλάμε


Sent from my iPad Pro M2 using Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Nikos_Mpl said:

μαθαμε γιατι το εκαναν αυτο? προκαλουσε καποιο προβλημα?

Το θέμα  είναι ότι με αυτό το σκεπτικό το λανσαρανε κ τώρα το αφαίρεσαν ίσως το επαναφέρουν στην μεγάλη ενημέρωση στο ui6 που ίσως το γράψουν ποιο σωστά γιατί τα αποτελέσματα ήταν χάλια με τα post που έχουν αναφερθεί. 

Edited by challenge143
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως το αγορασα πριν λιγες μερες και δεν ειχε την επιλογη να την ενεργοποιησω οποτε δεν ξερω τι συνεβαινε.ετσι ηταν η επιλογη .μου ηρθε ενα update μεγαλο το μοναδικο.,το μονο που εχω να πω ειναι ενα κινητο απο αλλον πλανητη

Screenshot_20230808_224138_Camera.jpg

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι το αφαίρεσαν στο update του Ιουλίου.

Λένε οτι μάλλον θα επανέλθει σε μελλοντικό update 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

μαθαμε γιατι το εκαναν αυτο? προκαλουσε καποιο προβλημα?

Το εδωσαν καταλάθος όπως είπαν... τραβούσε πολλούς πόρους και το έβγαλαν 

6 ώρες πριν, Sofos_5 said:

Το πέρασες; όλα οκ;

Sent from my SM-S916B using Tapatalk
 

Βαριόμουν σήμερα να αλλάξω csc για να πάρω το update... περιμένω να το ανεβάσουν Ινδία και να το πάρω γιατί είμαι με ins λόγω  Samsung Wallet 

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Έχω την τελευταία ενημέρωση (και έκανα και έλεγχο πριν λίγο) ..Ελληνικό από πλαίσιο. 

Screenshot_20230809_003136_Settings.jpg

Screenshot_20230809_003222_Camera.jpg

Screenshot_20230809_003226_Camera.jpg

Edited by varaderum
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, varaderum said:

Έχω την τελευταία ενημέρωση (και έκανα και έλεγχο πριν λίγο) ..Ελληνικό από πλαίσιο. 

Screenshot_20230809_003136_Settings.jpg

Screenshot_20230809_003222_Camera.jpg

Screenshot_20230809_003226_Camera.jpg

Έχεις την ενημέρωση Ιουλίου δηλαδή...

Και σε μένα απενεργοποιημένη η επιλογή. Ίσως προστεθεί όντως αργότερα στο OneUI 6 ξανά. Εξάλλου ειλικρινά το 8Κ από μόνο του είναι overkill και πραγματικά αχρείαστο.

Screenshot_20230809_004436_Camera.png

Edited by nasosvasedis
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, arxontas2323 said:

Το εδωσαν καταλάθος όπως είπαν... τραβούσε πολλούς πόρους και το έβγαλαν 

Βαριόμουν σήμερα να αλλάξω csc για να πάρω το update... περιμένω να το ανεβάσουν Ινδία και να το πάρω γιατί είμαι με ins λόγω  Samsung Wallet 

καταλαβα. καλα ετσι και αλλιως ολο το 8κ ειναι ανουσιο αυτη τη στιγμη για κινητα.. ας ειναι ποιοτικο το 4Κ και αυτο αρκει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, arxontas2323 said:

Βαριόμουν σήμερα να αλλάξω csc για να πάρω το update... περιμένω να το ανεβάσουν Ινδία και να το πάρω γιατί είμαι με ins λόγω  Samsung Wallet 

Επειδή δεν το γνωρίζω, το σπέσιαλ έχει το Samsung Wallet? Μπορούμε να βάλουμε το διπλωμα εκει πχ? (πιστωτικές/χρεωστικές ελληνικές δεν νομίζω να δέχεται)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, tasosathan said:

Επειδή δεν το γνωρίζω, το σπέσιαλ έχει το Samsung Wallet? Μπορούμε να βάλουμε το διπλωμα εκει πχ? (πιστωτικές/χρεωστικές ελληνικές δεν νομίζω να δέχεται)

δυστυχως ακόμα δεν υποστηρίζει ελληνικές κάρτες(ούτε καν revolut)...το χρησιμοποιω για εισητήρια αεροπλάνων κτλ γιατί είναι πολύ χρήσιμο....αν η samsung Ελλάδας και οι ελληνικές τράπεζες αξιοθούν να συνεργαστούν τότε ίσως το δούμε και στην Ελλάδα...είναι πολύ πιο ασφαλές η χρήση του απο το google pay και έχει πολύ περισσότερες επιλογές αμα συνδεθεί σωστά στην Ελλάδα

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

 

Υπαρχει μια λειτουργια να κανει απο φωτο timelapse 24 ωρων με φωτογραφιες τοπιων πολεων κτλ,κατεβασα φωτογραφιες αλλα δεν μου βγαζει το σηματακι κατω δεξια ,σε εσας δουλευει?

https://www.sammobile.com/news/create-timelapse-videos-photos-samsung-galaxy-phones-tablets/

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, MeteorX said:

 

Υπαρχει μια λειτουργια να κανει απο φωτο timelapse 24 ωρων με φωτογραφιες τοπιων πολεων κτλ,κατεβασα φωτογραφιες αλλα δεν μου βγαζει το σηματακι κατω δεξια ,σε εσας δουλευει?

https://www.sammobile.com/news/create-timelapse-videos-photos-samsung-galaxy-phones-tablets/

σίγουρα υπήρχε απο παλιά..και δεν το κάνει σε όλες τις φωτογραφίες!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, MeteorX said:

Κατεβασα 50 φωτογραφιες υψηλης αναλυσης αλλα σε καμια δεν γινεται

το κανει σε φωτογραφίες που έχουν συννεφα ή ηλιοβασιλεμα κτλ...τωρα το ελεγξα και μονο εκει το παρατήρησα...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, arxontas2323 said:

το κανει σε φωτογραφίες που έχουν συννεφα ή ηλιοβασιλεμα κτλ...τωρα το ελεγξα και μονο εκει το παρατήρησα...

Μπορεις να μου δωσεις λινκ απο εικονες να το δοκιμασω αν μπορεις? Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MeteorX said:

Μπορεις να μου δωσεις λινκ απο εικονες να το δοκιμασω αν μπορεις? Ευχαριστω

https://quickshare.samsungcloud.com/fkDfu7Jc4vSl

Εδω είσαι!! χθεσινή φωτό 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MeteorX said:

Δυστυχως φιλε μου δεν εμφανιζεται το σηματακι.εκανα διαγραφη δεδομενων της συλογης,το ενημερωσα αλλα τιποτα

https://quickshare.samsungcloud.com/7thhxXKBwRIA

Αυτή είναι η τελευταία έκδοση της συλλογής (απο το καινούριο update που θα ερθει)... πάει πιο γρήγορα η συλλογή με αυτή την έκδοση 

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για ολη τη βοηθεια αλλα και παλι δεν εμφανιζεται,διαβαζω και στο reddit οτι σε παρα πολλους δεν εμφανιζεται.δεν ξερω τι αλλο να κανω

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MeteorX said:

Ευχαριστω για ολη τη βοηθεια αλλα και παλι δεν εμφανιζεται,διαβαζω και στο reddit οτι σε παρα πολλους δεν εμφανιζεται.δεν ξερω τι αλλο να κανω

μεταξυ μας δεν χανεις και κατι...ποτε δεν μου φανηκε χρησιμο!!

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...