Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 minutes ago, IKAL said:

Βάλε και στην εφαρμογή winbank quick login pin και αποτύπωμα... Κάποιος έλεγχος γίνεται από την winbank και δεν περνάει τις καρτες. Πιστεύω δεν φταίει ουτε το τηλεφωνο ούτε το google pay... 

Ούτε στην εφαρμογή δουλεύει το δοκίμασα ήδη και quick login και pin και αποτύπωμα σήμερα κάλεσα και την τράπεζα αλλά και πήγα και στο υποκατάστημα και προσπαθήσαμε με ένα υπάλληλο να περάσουμε την κάρτα πλήρης αποτυχία ούτε η τράπεζα γνωρίζει τι να μου προτείνει γιατί όλα δείχνουν κανονικά απλά δεν δέχεται την κάρτα και όπως διαπίστωσα το απόγευμα και κάθε άλλη κάρτα της Πειραιώς που προσπάθησα να περάσω. Αντιθέτως έβαλα κάρτες από άλλες τράπεζες και δουλεύουν μια χαρά 

Edited by xristos1975
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, xristos1975 said:

Ούτε στην εφαρμογή δουλεύει το δοκίμασα ήδη και quick login και pin και αποτύπωμα σήμερα κάλεσα και την τράπεζα αλλά και πήγα και στο υποκατάστημα και προσπαθήσαμε με ένα υπάλληλο να περάσουμε την κάρτα πλήρης αποτυχία ούτε η τράπεζα γνωρίζει τι να μου προτείνει γιατί όλα δείχνουν κανονικά απλά δεν δέχεται την κάρτα και όπως διαπίστωσα το απόγευμα και κάθε άλλη κάρτα της Πειραιώς που προσπάθησα να περάσω. Αντιθέτως έβαλα κάρτες από άλλες τράπεζες και δουλεύουν μια χαρά 

Αφού καταχωρήσεις τα στοιχεία της καρτας κάτω από την επιλογή αποστολής sms υπάρχει αποστολή με αλλο τρόπο... δοκίμασε και αυτό αλλιώς θα παρεις την εξυπηρέτηση πελατών της τράπεζας και θα τους πεις το πρόβλημα. Οφείλουν να το βρουν αυτοί με τους προγραμματιστες τους. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, IKAL said:

Αφού καταχωρήσεις τα στοιχεία της καρτας κάτω από την επιλογή αποστολής sms υπάρχει αποστολή με αλλο τρόπο... δοκίμασε και αυτό αλλιώς θα παρεις την εξυπηρέτηση πελατών της τράπεζας και θα τους πεις το πρόβλημα. Οφείλουν να το βρουν αυτοί με τους προγραμματιστες τους. 

Δεν φτάνει σε αυτό το σημείο να μου βγάλει επιλογή μου πετάει λάθος μετά την αποδοχή των όρων της τράπεζας. Εκτός από το υποκατάστημα που επισκέφθηκα σήμερα με την εξυπηρέτηση της Πειραιώς έχω μιλήσει τρεις φορές και με το support του Google pay άλλες τόσες κανείς δεν μπορεί να μου πει ακριβως τι φταίει 

Link to comment
Share on other sites

On 3/7/2023 at 11:02 ΜΜ, pitbullakias said:

Καλησπέρα.

Να ρωτήσω κάτι.

Μετά από επιλογή που έκανα έχω το τηλ 10 μέρες τώρα έχω 2 sim cosmote και νιώθω ότι έχει πολύ χαμηλό σήμα.

Μια παύλα με καμία είναι το σύνηθες.

Στα ίδια σημεία με ίδιες sim το παλιό μου τηλ είχε 3 με 4 παυλες

 

Επίσης το δακτυλικό μετά από τοποθέτηση whitestone τζαμί είναι το λιγότερο άθλιο.

Δεν ξέρεις πότε θα παίξει και αν με αποτέλεσμα να με δυσκολεύει στους λογαριασμούς τραπέζης που πριν έμπαινα με δακτυλικό ενώ τώρα θέλω κωδικους

 

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, pitbullakias said:

Φίλε μου ο γραπτός λόγος παρεξήγητε.

Δεν εννοούσα επουδενί επιθετική συμπεριφορά σαν προσωπικότητες.

Εννοούσα ίδια συμπεριφορά στα κινητά με το να δείχνει λίγο σήμα στο εικονίδιο του σήματος.

Εννοούσα πως είναι φυσιολογικό και έχετε την ίδια συμπεριφορά σε αυτό το κομμάτι αρκετοί από εσάς εδώ από ότι είδα.

Δεν φτάνει που με βοηθάτε θα νευριάζω κιόλας;;;;

Ζήτω συγνώμη αλλά παρεξηγήθηκε ο λόγος μου

Το σήμα όντως ήταν καλύτερο σε oneplus 9 pro που είχα μια με δύο γραμμές διαφορά.Τωρα για το δαχτυλικο αποτυπωμα,αν δεν ξαναέβαλες το αποτυπωμα μετά την εγκατάσταση του τζαμιού καλό θα ήταν να το πράξεις.δηλ.σβησε όλα τα αποτυπώματα και ξαναπέρασε τα,αν πάλι δεν στρώσει πρέπει να βγάλεις το τζαμακι και να βάλεις το δεύτερο που έχει μέσα στην συσκευασία χρησιμοποιώντας το λευκό βαράκι που έχει μέσα στο σημείο που είναι το αποτυπωμα και να ξαναπεράσεις τα αποτυπώματα εκ νέου.Και το δαχτυλικο στο oneolus ήταν επίσης πιο γρήγορο και καλό καθώς και η αναγνώριση προσώπου,είναι κάποια πράγματα που θέλουν ακόμα δουλειά από την samsung.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Giannos1981 said:

Το σήμα όντως ήταν καλύτερο σε oneplus 9 pro που είχα μια με δύο γραμμές διαφορά.Τωρα για το δαχτυλικο αποτυπωμα,αν δεν ξαναέβαλες το αποτυπωμα μετά την εγκατάσταση του τζαμιού καλό θα ήταν να το πράξεις.δηλ.σβησε όλα τα αποτυπώματα και ξαναπέρασε τα,αν πάλι δεν στρώσει πρέπει να βγάλεις το τζαμακι και να βάλεις το δεύτερο που έχει μέσα στην συσκευασία χρησιμοποιώντας το λευκό βαράκι που έχει μέσα στο σημείο που είναι το αποτυπωμα και να ξαναπεράσεις τα αποτυπώματα εκ νέου.Και το δαχτυλικο στο oneolus ήταν επίσης πιο γρήγορο και καλό καθώς και η αναγνώριση προσώπου,είναι κάποια πράγματα που θέλουν ακόμα δουλειά από την samsung.

μεταξύ μας η αναγνώριση προσώπου στο oneplus άνοιγε με το παραμικρό...δεν πιστεύω οτι έχει καμία σχέση είτε με το faceid της apple ή της samsung

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, arxontas2323 said:

μεταξύ μας η αναγνώριση προσώπου στο oneplus άνοιγε με το παραμικρό...δεν πιστεύω οτι έχει καμία σχέση είτε με το faceid της apple ή της samsung

Εννοείς ότι του OnePlus είναι ανώτερο από το face id της Apple;

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dark_Lord said:

Εννοείς ότι του OnePlus είναι ανώτερο από το face id της Apple;

Δεν ξερω για το face id της one+ αλλα το face id της apple διδασκει πως πρεπει να ειναι το face id.  Αν ειναι καλυτερο υπο ολες τις συνθηκες μπραβο στην one+. Δυσκολο βεβαια... Η apple τρωει κραξιμο, κυριως απο ανθρωπους που δεν εχουν δουλεψει iphone, αλλα οπως και να το κανουμε καποιες υλοποιησεις τις κανει καλυτερα. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vastegial_74 said:

Δεν ξερω για το face id της one+ αλλα το face id της apple διδασκει πως πρεπει να ειναι το face id.  Αν ειναι καλυτερο υπο ολες τις συνθηκες μπραβο στην one+. Δυσκολο βεβαια... Η apple τρωει κραξιμο, κυριως απο ανθρωπους που δεν εχουν δουλεψει iphone, αλλα οπως και να το κανουμε καποιες υλοποιησεις τις κανει καλυτερα. 

Και εγώ το θεωρώ αδύνατο. Βέβαια να μην ξεχνάμε ότι η apple έχει το notch και έχει χωρεσει περισσότερους αισθητήρες...οταν θες μικρό punch hole υπάρχουν παραχωρήσεις ..

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βαρέθηκα την όλη ιστορία με την Πειραιώς θα το δώσω το S23 Ultra είναι ημερών από ελληνικό κατάστημα χρώμα πράσινο είναι το 512GB μαζί με την πράσινη αυθεντική θήκη της Samsung.

οποίος ενδιαφέρεται μου λέει 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, arxontas2323 said:

μεταξύ μας η αναγνώριση προσώπου στο oneplus άνοιγε με το παραμικρό...δεν πιστεύω οτι έχει καμία σχέση είτε με το faceid της apple ή της samsung

Δεν είχα παράπονο με το ξεκλείδωμα προσώπου,όσες φορές το πήραν τα πιτσιρίκια μου στα χέρια τους δεν ξεκλείδωσε ούτε μια φορα και γενικά είχε άμεση απόκριση ακόμα και σε χαμηλό φωτισμό,από την εμπειρία με oneplus 2 χρόνων θεωρώ ότι σε αυτούς τους τομείς που προείπα υπερέχει του samsung ,βέβαια σε κόντρα ήλιο δεν έβλεπα όπως με αυτό στην οθόνη,και από θέμα μπαταρίας καμία σχέση με 1+ δεν έβγαζα 8ωρο στην δουλειά ενώ με το s23 βγάζω την μέρα άνετα.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, xristos1975 said:

Επειδή βαρέθηκα την όλη ιστορία με την Πειραιώς θα το δώσω το S23 Ultra είναι ημερών από ελληνικό κατάστημα χρώμα πράσινο είναι το 512GB μαζί με την πράσινη αυθεντική θήκη της Samsung.

οποίος ενδιαφέρεται μου λέει 

Στείλε μου pm με τιμή κτλκ. Πιθανόν να με ενδιαφέρει 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Εννοείς ότι του OnePlus είναι ανώτερο από το face id της Apple;

Ουτε καν!!ισα ισα που της apple ειναι τ καλύτερο απ'όλα!!

5 ώρες πριν, vastegial_74 said:

Δεν ξερω για το face id της one+ αλλα το face id της apple διδασκει πως πρεπει να ειναι το face id.  Αν ειναι καλυτερο υπο ολες τις συνθηκες μπραβο στην one+. Δυσκολο βεβαια... Η apple τρωει κραξιμο, κυριως απο ανθρωπους που δεν εχουν δουλεψει iphone, αλλα οπως και να το κανουμε καποιες υλοποιησεις τις κανει καλυτερα. 

Γενικά δεν συμπαθώ καθόλου την apple λόγω κλειστού λογισμικού αλλα σε κάποια πράγματα(όπως το faceid, σύνδεση μεταξύ των συσκευών της,apple wallet  κτλ)τους βγάζω το καπέλο...αν ήμουν ένας απλός χρήστης,θα είχα το iphone για καθημερινή χρήση...

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Αν άλλαζα ποτέ το όποιο iphone έχω, θα ήταν μόνο με κινητό με πενάκι. Είχα το note 8 για καιρό και το δούλευα πολύ... Αλλά πείτε μου ρε παιδιά, μετά από τόσα χρόνια, αν σταλεί τώρα που μιλάμε mail θα το δω αμέσως, όπως στο όποιο iphone, ή θα ρθει 10 λεπτά αργότερα ή όταν ανοίξω την οθόνη; Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί το gmail, της google, δουλέυει καλύετρα στο  ios απ' οτι στο android... Δεν είναι dealbreaker , απλά μια απορία που την έχω απέχοντας χρόνια από android... 

When the going gets tough,the tough get going...
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα σε κάποιους δεν θα αρέσει αυτό που θα πω αλλά ποιότητα κλήσης,ταχύτητα φόρτισης,δακτυλικό,email,viber,τράπεζες δεν υπάρχει κάτι πιο γρήγορο από το one plus.

Διαχειρίζομαι 3 email σύγχρονος με πάνω από 100 mail την μέρα και κλήσεις πάρα πολλές κάθε μέρα όπως και viber.

Σε πληροφορω ότι την ταχύτητα του op δεν την έχει το iphone και είχα iphone.

Και το s23 είναι περίπου το ίδιο μπορώ να πω σε αυτά τα πράγματα αν εξαιρέσεις τις κλήσεις που μπορεί να είχα θέμα εγώ.

Παντός το s23 σε ταχύτητα χρήσης είναι σαν να μιλάμε Ferrari με seat με το op.

Πολύ γρήγορο το s23 και δεν το περιμενα

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, eklipsi said:

Αν άλλαζα ποτέ το όποιο iphone έχω, θα ήταν μόνο με κινητό με πενάκι. Είχα το note 8 για καιρό και το δούλευα πολύ... Αλλά πείτε μου ρε παιδιά, μετά από τόσα χρόνια, αν σταλεί τώρα που μιλάμε mail θα το δω αμέσως, όπως στο όποιο iphone, ή θα ρθει 10 λεπτά αργότερα ή όταν ανοίξω την οθόνη; Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί το gmail, της google, δουλέυει καλύετρα στο  ios απ' οτι στο android... Δεν είναι dealbreaker , απλά μια απορία που την έχω απέχοντας χρόνια από android... 

για  εμένα η καλυύτερη εφαρμογή για email είναι της samsung..μόνο όταν είμαι εκτός ελλάδας και χρησιμοποιώ esim της εκάστοτε χώρας αργούν να έρθουν τα email..To gmail σαν εφαρμογή έχει πολύ λίγες επιλογές στο θέμα ειδοποίησης...

3 ώρες πριν, pitbullakias said:

Σίγουρα σε κάποιους δεν θα αρέσει αυτό που θα πω αλλά ποιότητα κλήσης,ταχύτητα φόρτισης,δακτυλικό,email,viber,τράπεζες δεν υπάρχει κάτι πιο γρήγορο από το one plus.

Διαχειρίζομαι 3 email σύγχρονος με πάνω από 100 mail την μέρα και κλήσεις πάρα πολλές κάθε μέρα όπως και viber.

Σε πληροφορω ότι την ταχύτητα του op δεν την έχει το iphone και είχα iphone.

Και το s23 είναι περίπου το ίδιο μπορώ να πω σε αυτά τα πράγματα αν εξαιρέσεις τις κλήσεις που μπορεί να είχα θέμα εγώ.

Παντός το s23 σε ταχύτητα χρήσης είναι σαν να μιλάμε Ferrari με seat με το op.

Πολύ γρήγορο το s23 και δεν το περιμενα

emai ποιον χρησιμοποιείς;viber και τράπεζες γιατί; 

 

για όποιον χρησιμοποιεί το quick share, πλέον μπορεί να το χρησιμοποιήσει και σε υπολογιστή windows για  να μεταφέρει ασύρματα αρχεία..

για όποιον δεν ξέρει είναι σαν το airdrop των iphone αλλά με παραπάνω λειτουργίες ..

https://www.sammobile.com/news/samsung-quick-share-available-non-samsung-windows-devices/

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

mail χρησιμοποιώ το Gmail. τράπεζες κάνω σχεδόν κάθε 3 μέρες πληρωμές όλες μέσω κινητού και viber διότι μιλάω με πελάτες και το γραφείο.

Επειδή τα mail δουλεύουν στο κινητό και στον υπολογιστή πρώτα έρχεται στο κινητό και μετά οπουδήποτε αλλού.

Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι πως όταν στέλνω ένα mail και κάποιες φορές το κοινοποιω εκτός από μένα και σε κινητά iphone πρώτα έρχεται στον one plus και μετά στα iphone.

Επίσης εκεί που είμαι το iphone δεν πιανει πάντα και κάποιες φορές πρέπει να βγει εκτός κτηρίου περίπου 5 μέτρα για να λάβει το mail.

Εγώ προσωπικά από iphone έχω να παραθέσω μια εγκυκλοπαίδεια αρνητικά και σχεδόν 3 με 4 θετικα

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pitbullakias said:

mail χρησιμοποιώ το Gmail. τράπεζες κάνω σχεδόν κάθε 3 μέρες πληρωμές όλες μέσω κινητού και viber διότι μιλάω με πελάτες και το γραφείο.

Επειδή τα mail δουλεύουν στο κινητό και στον υπολογιστή πρώτα έρχεται στο κινητό και μετά οπουδήποτε αλλού.

Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι πως όταν στέλνω ένα mail και κάποιες φορές το κοινοποιω εκτός από μένα και σε κινητά iphone πρώτα έρχεται στον one plus και μετά στα iphone.

Επίσης εκεί που είμαι το iphone δεν πιανει πάντα και κάποιες φορές πρέπει να βγει εκτός κτηρίου περίπου 5 μέτρα για να λάβει το mail.

Εγώ προσωπικά από iphone έχω να παραθέσω μια εγκυκλοπαίδεια αρνητικά και σχεδόν 3 με 4 θετικα

 

δοκίμσε της samsung το email..και το viber στο op είναι καλύτερο απο το s23u;

iphone και μόνο οτι καταγράφουν μέχρι 50 κλήσεις και δεν έχει ιστορικό είναι απαγορευτικό για εμένα...και σου λέω το πιο βασικό γιατί πρώτα είναι κινητό..

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δοκιμάσει το mail της Samsung όμως θα το πράξω.

Viber μπορώ να πω ότι βρίσκονται στα ίδια επίπεδα.

Όσον αφορά τα iphone ο σοβαρότερος λόγος που με έκανε να το δώσω ήταν ότι αν πχ ειχα κάρτα 1 και κάρτα 2 αν είχα ορίσει κυρία κάρτα την 1 και με έπαιρναν στην 2 όταν ήθελα να ξανακαλεσω τον αριθμό πίσω δεν καλούσε από την 1 αλλά μόνο από την κάρτα που σε είχε καλέσει.

Έπρεπε να κάνεις copy paste τον αριθμό εκεί που βάζεις τα νούμερα να επιλέξεις την κάρτα που θα κάνεις την κλήση και να καλέσεις.

Για να το κάνεις όλο αυτό ήθελε 3 χρόνια σπουδές σε αει

Edited by pitbullakias
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, pitbullakias said:

Δεν έχω δοκιμάσει το mail της Samsung όμως θα το πράξω.

Viber μπορώ να πω ότι βρίσκονται στα ίδια επίπεδα.

Όσον αφορά τα iphone ο σοβαρότερος λόγος που με έκανε να το δώσω ήταν ότι αν πχ ηχα κάρτα 1 και κάρτα 2 αν είχα ορίσει κυρία κάρτα την 1 και με έπαιρναν στην 2 όταν ήθελα να ξανακαλεσω τον αριθμό πίσω δεν καλούσε από την 1 αλλά μόνο από την κάρτα που σε είχε καλέσει.

Έπρεπε να κάνεις copy paste τον αριθμό εκεί που βάζεις τα νούμερα να επιλέξεις την κάρτα που θα κάνεις την κλήση και να καλέσεις.

Για να το κάνεις όλο αυτό ήθελε 3 χρόνια σπουδές σε αει

γενικότετρα η samsung δημιουργεί το δικό της οικοσύστημα και είναι σε πολύ καλό δρόμο...σχεδόν όλες οι εφαρμογές της samsung δουλεύουν πάρα πολυ καλά.

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, οποίος αντιμετωπίζει πρόβλημα με καταχώρηση κάρτας της Πειραιώς, ας δει και αυτό. Είχα αντιμετωπίσει το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με το s20+. Ότι κι αν είχα κάνει δεν έβγαζα άκρη. Τελικά αποδείχθηκε ότι το πρόβλημα ήταν το ότι είχα περάσει ρομ άλλης χώρας και αυτό δεν το δεχόταν το Google wallet. Μόλις έκανα επαναφορά του κινητού στη ρομ με την οποία είχε βγει από το εργοστάσιο αυτομάτως καταχωρήθηκε και η κάρτα. Σιγουρευτείτε λοιπόν πρώτα για αυτό.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk





Link to comment
Share on other sites

Το παλικάρι με το πρόβλημα που αναφέρει είναι ημερών μαμά. Άρα κάτι άλλο φταίει 

13 ώρες πριν, eklipsi said:

Αν άλλαζα ποτέ το όποιο iphone έχω, θα ήταν μόνο με κινητό με πενάκι. Είχα το note 8 για καιρό και το δούλευα πολύ... Αλλά πείτε μου ρε παιδιά, μετά από τόσα χρόνια, αν σταλεί τώρα που μιλάμε mail θα το δω αμέσως, όπως στο όποιο iphone, ή θα ρθει 10 λεπτά αργότερα ή όταν ανοίξω την οθόνη; Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί το gmail, της google, δουλέυει καλύετρα στο  ios απ' οτι στο android... Δεν είναι dealbreaker , απλά μια απορία που την έχω απέχοντας χρόνια από android... 

Στο Gmail η αλήθεια είναι ότι όταν είναι να σου έρθουν διαφημίσεις από διάφορα μαγαζιά όπως media mark kotdovolos κτλ ... υπάρχει μια καθυστέρηση όντως τον 10 λεπτών.  ΑΛΛΆ όταν αφορούν προσωπικά email , τράπεζας κτλ έρχονται ακαριαία. Έχω πειράξει θυμάμαι κ τις ρυθμίσεις ως "προτεραιότητα " κάτι τέτοιο. Αλλά πραγματικά δεν με απασχολούν οι διαφημίσεις γι αυτό και ακόμα χρησιμοποιώ το Gmail. Αν όντως δω καθυστέρηση στα προσωπικά email τότε θα το αλλάξω. 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, pitbullakias said:

Σίγουρα σε κάποιους δεν θα αρέσει αυτό που θα πω αλλά ποιότητα κλήσης,ταχύτητα φόρτισης,δακτυλικό,email,viber,τράπεζες δεν υπάρχει κάτι πιο γρήγορο από το one plus.

Διαχειρίζομαι 3 email σύγχρονος με πάνω από 100 mail την μέρα και κλήσεις πάρα πολλές κάθε μέρα όπως και viber.

Σε πληροφορω ότι την ταχύτητα του op δεν την έχει το iphone και είχα iphone.

Και το s23 είναι περίπου το ίδιο μπορώ να πω σε αυτά τα πράγματα αν εξαιρέσεις τις κλήσεις που μπορεί να είχα θέμα εγώ.

Παντός το s23 σε ταχύτητα χρήσης είναι σαν να μιλάμε Ferrari με seat με το op.

Πολύ γρήγορο το s23 και δεν το περιμενα

Αλήθεια?κάποιο μοντέλο συγκεκριμένα ή γενικα κινητά της op?Έχω την εντύπωση οτι τα κινητά της op είναι τα ταχύτερα σε οτι αφορά χρήση,απόκριση κτλ.

Δεν αναφέρομαι βέβαια σε κατι nord κτλ αλλά στις ναυαρχίδες της εταιρείας

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Vlasismiriagos said:

Παιδιά, οποίος αντιμετωπίζει πρόβλημα με καταχώρηση κάρτας της Πειραιώς, ας δει και αυτό. Είχα αντιμετωπίσει το ίδιο τρόπο πρόβλημα με το s20+. Ότι κι αν είχα κάνει δεν έβγαζα άκρη. Τελικά αποδείχθηκε ότι το πρόβλημα ήταν το ότι είχα περάσει ρομ άλλης χώρας και αυτό δεν το δεχόταν το Google wallet. Μόλις έκανα επαναφορά του κινητού στη ρομ με την οποία είχε βγει από το εργοστάσιο αυτομάτως καταχωρήθηκε και η κάρτα. Σιγουρευτείτε λοιπόν πρώτα για αυτό.

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Το τηλέφωνο είναι καινούριο ημερών είναι δυνατόν να αλλάξει η ROM μόνη της; Εκτός αν αλλάζει μέσω των update από την ίδια την Samsung γιατί μόλις το άνοιξα και το εστησα μου ήρθε ένα μεγάλο update 2,4GB το οποίο και το έκανα 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...