Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, xristos1975 said:

Παιδιά έχει κανείς σας πρόβλημα με το google wallet έπειτα από το τελευταίο update ; 

Δεν μπορώ να περάσω την κάρτα μισθοδοσίας μου (Πειραιώς) για ανέπαφες συναλλαγές. Αν γνωριζει κάνεις ας απαντήσει εδώ και τρεις ημέρες από τότε που το αγόρασα προσπαθώ να περάσω την κάρτα αλλά μου βγάζει πρόβλημα 

Δοκίμασες clear cache και clear data στο wallet; Μετά πρέπει να το ξαναστήσεις αλλά αν λυθεί το πρόβλημα, μικρό το κακό. Πάντως επειδή μου έχει τύχει και σε 'μένα καμία φορά να μην μπορεί για κάποιο λόγω να μην μπορεί να γίνει επαλήθευση με την τράπεζα, αν προσπαθήσεις πολλές φορές κολλάει, μάλλον για λόγους ασφαλείας. Πρόσφατα μου είχε συμβεί στο 22 Ultra, μετά από δική μου βλακεία, όταν πήγα να περάσω ξανά  της εθνικής δεν μου ερχόταν κωδικός επαλήθευσης και μου κόλλησε από τις πολλές προσπάθειες. Έκανα αυτό με τις δύο μέρες μετά από επικοινωνία με την google και ευτυχώς δουλεψε. Δοκίμασε πάντως και αυτό που σου είπα στην αρχή. 

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Εννοείς να κάνεις πληρωμή ή να προσθέσεις κάρτα?

Στο πρώτο δεν έχω κανένα πρόβλημα

sent from my S23Ultra 12/512
 

 

50 minutes ago, vastegial_74 said:

Δοκίμασες clear cache και clear data στο wallet; Μετά πρέπει να το ξαναστήσεις αλλά αν λυθεί το πρόβλημα, μικρό το κακό. Πάντως επειδή μου έχει τύχει και σε 'μένα καμία φορά να μην μπορεί για κάποιο λόγω να μην μπορεί να γίνει επαλήθευση με την τράπεζα, αν προσπαθήσεις πολλές φορές κολλάει, μάλλον για λόγους ασφαλείας. Πρόσφατα μου είχε συμβεί στο 22 Ultra, μετά από δική μου βλακεία, όταν πήγα να περάσω ξανά  της εθνικής δεν μου ερχόταν κωδικός επαλήθευσης και μου κόλλησε από τις πολλές προσπάθειες. Έκανα αυτό με τις δύο μέρες μετά από επικοινωνία με την google και ευτυχώς δουλεψε. Δοκίμασε πάντως και αυτό που σου είπα στην αρχή. 

Έχω δύο τηλέφωνα ένα s23 ultra που απέκτησα πριν μια εβδομάδα και ένα Realme GT NEO 3.

Μόλις πήρα το s23 το έστησα και πήγα να περάσω την κάρτα για να κάνω ανέπαφες συναλλαγές. 

Η κάρτα όμως κολλάει στην επικοινωνία με την τράπεζα πήρα την τράπεζα και μου είπαν να επικοινωνήσω με την google η google μου είπε να περιμένω 48 ώρες σήμερα 72 ώρες μετά η κάρτα εξακολουθεί να μην λειτουργεί. Κάνω απεγκατασταση το wallet και από τις δύο συσκευές και αφαιρω και την κάρτα μετά ξανά εγκατάσταση και προσθήκη της κάρτας στο s23 τίποτα στο realme την αανγνωρησε αμέσως και έκανα και συναλλαγές. Αποφασίζω να κάνω και τα δύο τηλέφωνα factory reset τα ξανά στήνω από την αρχή στο realme όλα καλά το wallet δουλεύει η κάρτα αναγνωρίζεται από την τράπεζα κάνω ανέπαφες στο S23 Ultra η κάρτα εξακολουθεί να κολλάει μετά που βάζω τα στοιχεία στην επικοινωνία με την τράπεζα  στο s23 ultra δεν γίνεται με κανένα τρόπο επαλήθευση από την τράπεζα ενώ στο realme γίνεται αμέσως με έναν κωδικό sms που μου έρχεται από την τράπεζα ο κωδικός αυτός δεν έρχεται καθόλου στο s23 ultra 

Edited by xristos1975
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, xristos1975 said:

 

Έχω δύο τηλέφωνα ένα s23 ultra που απέκτησα πριν μια εβδομάδα και ένα Realme GT NEO 3.

Μόλις πήρα το s23 το έστησα και πήγα να περάσω την κάρτα για να κάνω ανέπαφες συναλλαγές. 

Η κάρτα όμως κολλάει στην επικοινωνία με την τράπεζα πήρα την τράπεζα και μου είπαν να επικοινωνήσω με την google η google μου είπε να περιμένω 48 ώρες σήμερα 72 ώρες μετά η κάρτα εξακολουθεί να μην λειτουργεί. Κάνω απεγκατασταση το wallet και από τις δύο συσκευές και αφαιρω και την κάρτα μετά ξανά εγκατάσταση και προσθήκη της κάρτας στο s23 τίποτα στο realme την αανγνωρησε αμέσως και έκανα και συναλλαγές. Αποφασίζω να κάνω και τα δύο τηλέφωνα factory reset τα ξανά στήνω από την αρχή στο realme όλα καλά το wallet δουλεύει η κάρτα αναγνωρίζεται από την τράπεζα κάνω ανέπαφες στο S23 Ultra η κάρτα εξακολουθεί να κολλάει μετά που βάζω τα στοιχεία στην επικοινωνία με την τράπεζα  στο s23 ultra δεν γίνεται με κανένα τρόπο επαλήθευση από την τράπεζα ενώ στο realme γίνεται αμέσως με έναν κωδικό sms που μου έρχεται από την τράπεζα ο κωδικός αυτός δεν έρχεται καθόλου στο s23 ultra 

Μέσα στις 48 ώρες που περίμενες φαντάζομαι να μην έκανες κάποια δοκιμή. Άλλες κάρτες περνούν κανονικά στο 23 ultra; μόνο με τη συγκεκριμένη έχει το πρόβλημα; 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, vastegial_74 said:

Μέσα στις 48 ώρες που περίμενες φαντάζομαι να μην έκανες κάποια δοκιμή. Άλλες κάρτες περνούν κανονικά στο 23 ultra; μόνο με τη συγκεκριμένη έχει το πρόβλημα; 

Δεν έχω άλλες κάρτες από τράπεζες 

Δοκίμασα την payzy αυτή μπήκε κανονικά 

Προσπάθησα σήμερα μετά από 72 ώρες αλλά έκανα πολλές προσπάθειες και κόλλησε πάλι μόνο όμως στο ULTRA γιατί στο realme εγκατασταθηκε σήμερα κανονικά 

Edited by xristos1975
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάρτα της εθνικής και revolut...δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, xristos1975 said:

 

Έχω δύο τηλέφωνα ένα s23 ultra που απέκτησα πριν μια εβδομάδα και ένα Realme GT NEO 3.

Μόλις πήρα το s23 το έστησα και πήγα να περάσω την κάρτα για να κάνω ανέπαφες συναλλαγές. 

Η κάρτα όμως κολλάει στην επικοινωνία με την τράπεζα πήρα την τράπεζα και μου είπαν να επικοινωνήσω με την google η google μου είπε να περιμένω 48 ώρες σήμερα 72 ώρες μετά η κάρτα εξακολουθεί να μην λειτουργεί. Κάνω απεγκατασταση το wallet και από τις δύο συσκευές και αφαιρω και την κάρτα μετά ξανά εγκατάσταση και προσθήκη της κάρτας στο s23 τίποτα στο realme την αανγνωρησε αμέσως και έκανα και συναλλαγές. Αποφασίζω να κάνω και τα δύο τηλέφωνα factory reset τα ξανά στήνω από την αρχή στο realme όλα καλά το wallet δουλεύει η κάρτα αναγνωρίζεται από την τράπεζα κάνω ανέπαφες στο S23 Ultra η κάρτα εξακολουθεί να κολλάει μετά που βάζω τα στοιχεία στην επικοινωνία με την τράπεζα  στο s23 ultra δεν γίνεται με κανένα τρόπο επαλήθευση από την τράπεζα ενώ στο realme γίνεται αμέσως με έναν κωδικό sms που μου έρχεται από την τράπεζα ο κωδικός αυτός δεν έρχεται καθόλου στο s23 ultra 

Σβήσε το πορτοφόλι. 

Σβήσε την νέα Εφαρμογή της Πειραιώς που φαντάζομαι αυτήν χρησιμοποιείς. 

Κάνε εγκατάσταση το πορτοφόλι. 

Κάνε εγκατάσταση την παλιά εφαρμογή Πειραιώς και δοκίμασε ξανά. 

Τώρα που διαβάζω για το SMS που δεν έρχεται στο s23, θυμάμαι όταν πρώτο βγήκε η νέα εφαρμογή Πειραιώς ήθελα κάτι να πληρώσω με Πειραιώς κάρτα, και δεν ερχόταν ο otp κωδικός ή δεν μ άφηνε να μπω να πατήσω έγκριση για την πληρωμή. Κάτι τέτοιο. 

Έβαλα την παλιά εφαρμογή και όλα καλά. 

Edited by kountoura
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, kountoura said:

Σβήσε το πορτοφόλι. 

Σβήσε την νέα Εφαρμογή της Πειραιώς που φαντάζομαι αυτήν χρησιμοποιείς. 

Κάνε εγκατάσταση το πορτοφόλι. 

Κάνε εγκατάσταση την παλιά εφαρμογή Πειραιώς και δοκίμασε ξανά. 

Τώρα που διαβάζω για το SMS που δεν έρχεται στο s23, θυμάμαι όταν πρώτο βγήκε η νέα εφαρμογή Πειραιώς ήθελα κάτι να πληρώσω με Πειραιώς κάρτα, και δεν ερχόταν ο otp κωδικός ή δεν μ άφηνε να μπω να πατήσω έγκριση για την πληρωμή. Κάτι τέτοιο. 

Έβαλα την παλιά εφαρμογή και όλα καλά. 

Με την παλιά αλλά και με τη νέα εφαρμογή της Πειραιώς δεν έχω κανένα πρόβλημα στο wallet.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Είχα το ίδιο θέμα στο S21+ πιο παλιά με Πειραιώς χρεωστική κάρτα, νομίζω λόγω αλλαγής CSC. Μετά από format όμως είχε παίξει, από Ελλάδα αγόρασες τη συσκευή σου;

Sent from my SM-S916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Sofos_5 said:

Είχα το ίδιο θέμα στο S21+ πιο παλιά με Πειραιώς χρεωστική κάρτα, νομίζω λόγω αλλαγής CSC. Μετά από format όμως είχε παίξει, από Ελλάδα αγόρασες τη συσκευή σου;

Sent from my SM-S916B using Tapatalk
 

Αν θες να ξεμπλοκαρει θα πάρεις την τράπεζα σου να σου σβήσει της συσκευές που έχει μπει η κάρτα σου. Είναι μέχρι 20 θυμάμαι. Είχα το ίδιο πρόβλημα. Πήρα τηλ και μου της έσβησε όλες. Μετά έστειλα στην Google. Ότι είχα πρόβλημα.και μετά από 2 .μέρες έφτιαξε.το είχα πρόσφατα το πρόβλημα. Δεν ήξερα ότι είναι μόνο για ορισμένο αριθμό συσκευών.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, yorgos00 said:

Χθες έκανα αρκετούς πειραματισμούς και συγκριτικά (όχι σε βραδινές συνθήκες και όχι στο pro mode ξεκαθαρίζω). Προσωπικά για μένα για ποιο φυσικές φωτογραφίες (όχι oversaturation) δοκιμάστε το εξής

1. scene optimiser Off και μαζί 

2. Άμβλυνση φωτογραφιών από Camera Assistant στο Μεσαίο 

Και πείτε μου πώς σας φαίνεται. Τα χρώματα για εμένα είναι πιο φυσικά. Το HDR είναι στο αυτόματο αλλά θα δοκιμάσω και χωρίς. Δε φαίνεται να κάνει μεγάλη διαφορά σε καλές συνθήκες φωτισμού. 

το κατεβασα τωρα. διαπιστωνω πολλες ρυθμισεις για τη λειτουργια της καμερας που για μενα θα επρεπε να ειναι στο μενου της καμερας, αλλα ταυτοχρονα δεν δινει και ευελιξια. δηλαδη το κλεισιμο του auto hdr που εξυπηρετει οταν πρεπει να πας εκει? καποτε το ειχαν σαν κουμπι στην καμερα και με ενα ταπ οριζες ο,τι θελες, ενεργο, off, αυτοματο κτλ

Μπραβο που δινει επιλογες αλλα κακως τις δινει ετσι. οσο το σκαλιζα τοσο κατεληγα να το αφησω τελικα οπως ηταν

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Sofos_5 said:

Είχα το ίδιο θέμα στο S21+ πιο παλιά με Πειραιώς χρεωστική κάρτα, νομίζω λόγω αλλαγής CSC. Μετά από format όμως είχε παίξει, από Ελλάδα αγόρασες τη συσκευή σου;

Sent from my SM-S916B using Tapatalk
 

Ναι από Ελλάδα είναι αγορασμενη. Σε επικοινωνία που είχα με την Google μου είπαν σήμερα να μην κάνω καμιά προσπάθεια να ξαναμπώ για τουλάχιστον 48 ώρες.

5 ώρες πριν, nikosz75013 said:

Αν θες να ξεμπλοκαρει θα πάρεις την τράπεζα σου να σου σβήσει της συσκευές που έχει μπει η κάρτα σου. Είναι μέχρι 20 θυμάμαι. Είχα το ίδιο πρόβλημα. Πήρα τηλ και μου της έσβησε όλες. Μετά έστειλα στην Google. Ότι είχα πρόβλημα.και μετά από 2 .μέρες έφτιαξε.το είχα πρόσφατα το πρόβλημα. Δεν ήξερα ότι είναι μόνο για ορισμένο αριθμό συσκευών.

Αυτό μπορεί να γίνει μόνο από την τράπεζα;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, xristos1975 said:

Ναι από Ελλάδα είναι αγορασμενη. Σε επικοινωνία που είχα με την Google μου είπαν σήμερα να μην κάνω καμιά προσπάθεια να ξαναμπώ για τουλάχιστον 48 ώρες.

Αυτό μπορεί να γίνει μόνο από την τράπεζα;

Ναι από την τράπεζα μόνο αλλά στη δική μου περίπτωση δεν βοήθησε. Κάνε αυτό με τις 48 ώρες πιυ σου είπαν από την google αλλά μην κάνεις καμιά απολύτως προσπάθεια στο ενδιάμεσο. Εγώ έτσι έκανα και έστρωσε. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, vastegial_74 said:

Ναι από την τράπεζα μόνο αλλά στη δική μου περίπτωση δεν βοήθησε. Κάνε αυτό με τις 48 ώρες πιυ σου είπαν από την google αλλά μην κάνεις καμιά απολύτως προσπάθεια στο ενδιάμεσο. Εγώ έτσι έκανα και έστρωσε. 

Αυτό που με παραξενευει είναι ότι το δεύτερο τηλέφωνο (Realme) για την ίδια κάρτα επικοινωνεί κανονικά με την τράπεζα και κάνει κανονικά ανέπαφες συναλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, xristos1975 said:

Αυτό που με παραξενευει είναι ότι το δεύτερο τηλέφωνο (Realme) για την ίδια κάρτα επικοινωνεί κανονικά με την τράπεζα και κάνει κανονικά ανέπαφες συναλλαγές.

Μπορεί να έτυχε την ώρα που δοκίμασες να περάσεις την κάρτα να είχαν κάποιο τεχνικό πρόβλημα στην Πειραιώς και να μην σου ερχόταν πίσω ο κωδικός επιβεβαίωσης, εσύ δοκίμαζες ξανά και ξανά με αποτέλεσμα να κολλήσει. Έτσι είχε γίνει στην περίπτωση μου. Άστο τουλάχιστον 48 ώρες χωρίς να δοκιμάσεις. Κάνε και ένα καθάρισμα στην cache και στα data του wallet και λογικά δεν θα έχεις θέμα. Απλά κάνε υπομονή δύο, τρεις μέρες χωρίς να δοκιμάσεις τίποτα. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Αν σε κάτι είναι πίσω το Samsung  σε σχέση με τα apple ειναι το πορτοφόλι...στα apple περνάς εισητηριο αεροπλάνου (ενημερώνει και πύλη),πασο για μουσεία κτλ και σε εμάς τίποτα...με το ζόρι το βάζει στο ημερολόγιο...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, arxontas2323 said:

Αν σε κάτι είναι πίσω το Samsung  σε σχέση με τα apple ειναι το πορτοφόλι...στα apple περνάς εισητηριο αεροπλάνου (ενημερώνει και πύλη),πασο για μουσεία κτλ και σε εμάς τίποτα...με το ζόρι το βάζει στο ημερολόγιο...

Μόνο αυτό; περνάς και ταυτότητα, δίπλωμα, κάρτα αναπηρίας και μελλοντικά δεν ξέρω τι άλλο... 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, vastegial_74 said:

Μόνο αυτό; περνάς και ταυτότητα, δίπλωμα, κάρτα αναπηρίας και μελλοντικά δεν ξέρω τι άλλο... 

Δυστυχώς είναι πολύ πίσω η Samsung...με αλλαγή csc μπορείς να εχεις το Samsung Wallet αλλα δεν έχεις επιλογές για Ελλάδα...

 

Βγήκε η ενημέρωση Ιουλίου για τ s23 στην Αμερική... οπότε σιγά σιγά και σ εμάς 

Edited by arxontas2323

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, xristos1975 said:

Ναι από Ελλάδα είναι αγορασμενη. Σε επικοινωνία που είχα με την Google μου είπαν σήμερα να μην κάνω καμιά προσπάθεια να ξαναμπώ για τουλάχιστον 48 ώρες.

Αυτό μπορεί να γίνει μόνο από την τράπεζα;

Ψάξε λίγο στην εφαρμογή σε web page... Νομίζω η Alpha κάπου έχει ολες τις συσκευές οπότε μπορείς να σβήσεις.... 

9 ώρες πριν, arxontas2323 said:

Αν σε κάτι είναι πίσω το Samsung  σε σχέση με τα apple ειναι το πορτοφόλι...στα apple περνάς εισητηριο αεροπλάνου (ενημερώνει και πύλη),πασο για μουσεία κτλ και σε εμάς τίποτα...με το ζόρι το βάζει στο ημερολόγιο...

Και εισητήριο αεροπλάνου βάζει οταν κάνεις το check in,  και εισητήρια εκδηλώσεων από viva... Είναι ανάλογα ποιες υπηρεσίες το εχουν προσθέσει...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, IKAL said:

 

Και εισητήριο αεροπλάνου βάζει οταν κάνεις το check in,  και εισητήρια εκδηλώσεων από viva... Είναι ανάλογα ποιες υπηρεσίες το εχουν προσθέσει...

ναι μεν αλλα,τι εννοω...μπορεις να βάλεις αλλα αμα αλλάξει η πύλη για το αεροπλανο πχ δεν ενημερώνει σε σχέση με το apple wallet...το έχουν ελάχιστες εταιρείες..εχθες έκλεισα κατι εισητηρια σε μουσεία κτλ μέσω πολύς μεγάλης εφαρμογής του εξβτερικού και με το ζόρι το έβαλε στο ημερολόγιο(με λάθος ώρα) ενω το apple wallet το έβαλε σαν πάσο...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

το κατεβασα τωρα. διαπιστωνω πολλες ρυθμισεις για τη λειτουργια της καμερας που για μενα θα επρεπε να ειναι στο μενου της καμερας, αλλα ταυτοχρονα δεν δινει και ευελιξια. δηλαδη το κλεισιμο του auto hdr που εξυπηρετει οταν πρεπει να πας εκει? καποτε το ειχαν σαν κουμπι στην καμερα και με ενα ταπ οριζες ο,τι θελες, ενεργο, off, αυτοματο κτλ

Μπραβο που δινει επιλογες αλλα κακως τις δινει ετσι. οσο το σκαλιζα τοσο κατεληγα να το αφησω τελικα οπως ηταν

Συμφωνώ απόλυτα. Ειδικά αυτό με το HDR θα έπρεπε να ήταν στις βασικές ρυθμίσεις. Έχει χρήσιμα στο Camera Assistant με ποιο βασικό αυτό για τη ταχύτητα του κλείστρου. Δυστυχώς δεν μπορούν να λύσουν τα θέμα των θολών σε κινούμενα αντικείμενα αν και έχει βελτιωθεί. Υποθέτω λόγω heavy processing γιατί με κάποιο τρόπο το έχουν καταφέρει καλύτερα άλλοι όπως apple και Huawei. Αλλά ας μην το ξανασυζητήσουμε αυτό. 

Πάντως για μένα αυτό που είναι άχρηστο εκτός από τη νύχτα είναι το scene optimisation. Και το έχω δοκιμάσει σε πολλές συνθήκες Πραγματικά με τέτοιους καλούς φακούς δε ξέρω γιατί κάποιος θα θέλει να βγάζει γκαζόν στον κήπο του και να βγαίνει χρωματικά σαν δάσος στον Αμαζόνιο. Το παρακάνει. Χώρια ότι καθυστερεί. Αλλά περί ορέξεως... 

Το HDR στο auto το έχω αλλά και αυτό δεν είμαι σίγουρος γιατί σε κάποιες νυχτερινές τα κάνει μπάχαλο στις σκιές αλλά θα το δοκιμάσω ίσως φταίει η ρύθμιση με την άμβλυνση 

Edited by yorgos00
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.
Έστειλα mail στην allianz για την διετή επέκταση εγγύησης.
Ρώτησα εάν υπάρξει κάποιο πρόβλημα διότι η απόδειξη αγοράς δεν είναι στο όνομα μου και μου απάντησαν αυτό.

Από ότι κατάλαβα δεν γίνεται......cd760444ac5a5d0733931424996beb29.jpg

My S23 Ultra Is Awesome!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η επέκταση εγγύησης ξέρετε μέχρι πότε μπορεί να γίνει; Δηλαδή αν παρέλθει 6μηνο από την αγορά ή κάτι αντίστοιχο.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, super_f said:

Παιδιά η επέκταση εγγύησης ξέρετε μέχρι πότε μπορεί να γίνει; Δηλαδή αν παρέλθει 6μηνο από την αγορά ή κάτι αντίστοιχο.

Αν δεν κάνω λάθος μέσα σε 15 ημέρες από την ημέρα της αγοράς…

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Σκέφτομαι να αλλάξω το Pixel μου με το S23 Ultra αλλά ενώ ήμουν έτοιμος να το πάρω διάβασα πως έχει shutter lag και πως οι φωτογραφίες είναι θολές αν πχ πας να βγάλεις ζώα ή ανθρώπους και δεν είναι όλοι τελείως σταθεροί. Ποια η γνώμη σας σε αυτό; Το Pixel βγάζει σταθερότατες φωτογραφίες, βέβαια ίσως έχει πολύ γρήγορο shutter speed και συμπληρώνει τα κενά στο φως με το processing.

Nokia 2760 -> LG GD510 -> Xperia X10 Mini -> Moto G 1st gen -> LG G4 -> Nexus 6P -> OnePlus 6 -> Pixel 4a 5G
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος μέσα σε 15 ημέρες από την ημέρα της αγοράς…
Εμένα πάντως που βάζω ημερομηνία αγοράς 28/2 με αφήνει να προχωρήσω κανονικά μέχρι την πληρωμή. Βέβαια μου δίνει μόνο την απλή επέκταση των 2 ετών.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...