Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλώς σας βρήκα παιδιά.
Μετάβαση από s21 fe σε s23 ultra 512 green!c77df626be94758afffdf088c23d5ad0.jpg

My S23 Ultra Is Awesome!


Καλορίζικο... να το χαρείς!!!

Στάλθηκε από το CPH2305 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

(Realme X2 pro)Mi 9,Mi Max 3,Mi A2,LG V10 H901,Mi Note 2,Samsung Galaxy S7 Edge, LG V10 , LG G Flex 2 ,Lenovo Vibe Z2 Pro, LG G3,Lenovo Vibe X2, Coolpad F1, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3,

(Samsung Galaxy Tab Pro 8,4)

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα σε βοετναμεζικο csc αλλά χάθηκε το wifi calling.  Υπάρχει κάποιο csc που να υποστηρίζει και wifi calling και καταγραφή κλήσεων?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, nikos16717 said:

Άλλαξα σε βοετναμεζικο csc αλλά χάθηκε το wifi calling.  Υπάρχει κάποιο csc που να υποστηρίζει και wifi calling και καταγραφή κλήσεων?

To thl υποστηρίζει και τις δύο αυτές λειτουργίες.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, karagalexk said:

Μας βλέπω να πηγαίνουμε κατευθείαν για Ιούλιο

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
 

Θα περιμένουμε. Ας είναι οκ, και ας αργήσει.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Δε χάθηκε και τίποτα που αργεί λίγο η αναβαθμιση

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ειλικρινά δεν με νοιάζουν τόσο οι βελτιώσεις στην κάμερα, ήδη φανταστική είναι.

Πιο πολύ το optimization και το παραπάνω fluidity και snappiness που λένε ότι έχει με ενδιαφέρει. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω πουθενά επιλογή αντιγραφή αριθμού. Πχ με παίρνει τηλ άγνωστος αριθμός και η κανονική εφαρμογή έχει μόνο επιλογή διαγραφής. Υπάρχει κάποια λύση ή απλά αλλάζω την κανονική εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dentaltech_13 said:

Δεν βρίσκω πουθενά επιλογή αντιγραφή αριθμού. Πχ με παίρνει τηλ άγνωστος αριθμός και η κανονική εφαρμογή έχει μόνο επιλογή διαγραφής. Υπάρχει κάποια λύση ή απλά αλλάζω την κανονική εφαρμογή;

Κάνε μια δοκιμή. Πάτα πάνω στον αριθμό που θέλεις. Μετε πάτα το εικονίδιο δεξιά information στο παράθυρο που θα σου βγάλει με το αριθμό και από κάτω γράφει την ώρα που σε κάλεσε κράτα πατημένο τον αριθμό λογικά θα σου βγάλει επιλογή αντιγραφή αριθμού. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα.οταν ακουω μουσικη με bluetooth και με καλεσει καποιος στο τηλ σταματα η μουσικη οπως πρεπει.οταν κλεισω το τηλεφωνημα συνεχιζει η μουσικη αλλα η ενταση εχει πεσει πολυ,σχεδον τερμα χαμηλα.υπαρχει τροπος η ενταση να μενει εκει που την ειχα προ κλησης;

manaros
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , θα ήθελα τη βοήθειά σας στο παρακάτω πρόβλημα που αντιμετωπίζω : ακούγοντας μουσική από τα buds plus ακούγεται μόνο το ένα ακουστικό τη φορά (αν βάλω το αριστερό στη θήκη και την κλείσω παίζει το δεξί και αντίστροφα ) ενώ στις κλήσεις ακούγονται και τα δύο .Επίσης όταν συνδέεται στο στερεοφωνικό του αυτοκινήτου μέσω Bluetooth και βάλω μουσική να παίξει πάλι ακούγεται από το ένα ηχείο η μουσική .Τη βοήθεια σας παρακαλώ .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.
Εδώ τπτ ακόμη.
Βλέπω παιδιά έχω Hungary csc.
Να μείνω έτσι?
Υπάρχει τρόπος να αλλάξει?
Ευχαριστώ

My S23 Ultra Is Awesome!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, dtsatsanis said:

Καλημέρα , θα ήθελα τη βοήθειά σας στο παρακάτω πρόβλημα που αντιμετωπίζω : ακούγοντας μουσική από τα buds plus ακούγεται μόνο το ένα ακουστικό τη φορά (αν βάλω το αριστερό στη θήκη και την κλείσω παίζει το δεξί και αντίστροφα ) ενώ στις κλήσεις ακούγονται και τα δύο .Επίσης όταν συνδέεται στο στερεοφωνικό του αυτοκινήτου μέσω Bluetooth και βάλω μουσική να παίξει πάλι ακούγεται από το ένα ηχείο η μουσική .Τη βοήθεια σας παρακαλώ .

Έκανα την αναβαθμιση μήπως και αλλάξει κάτι αλλά το πρόβλημα παραμένει .

Link to comment
Share on other sites

Όχι μαμά

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Και έρχεται επιλεκτικά?

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το έχω πειράξει. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο που έχω δύο SIM μέσα. COSMOTE και VODAFONE. 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...