Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

19 ώρες πριν, LAGGI said:

Το πρόβλημα με το zoom έχω την εντύπωση ότι έφτιαξε μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις του galaxy store...

P.s

Μάλλον λάθος. Παίζει ρόλο η φωτεινότητα του περιβάλλοντος...

Άλλοτε θολή άλλοτε όχι τελικά...

Σίγουρα όχι... Χτες το τσέκαρα πάλι.... Ακόμη εκεί είναι..

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Οσοι εχουν προβλημα με την εγκατασταση εφαρμογων απο Play Store ή .apk η λυση ειναι η διαγραφή του work profile & restart

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, alex61 said:

Τελικά να εγκαταστήσουμε την αναβάθμιση ή Όχι???? 

Όχι βέβαια...

Περιμένεις την νέα...

Η κάμερα έχει πρόβλημα...

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, LAGGI said:

Όχι βέβαια...

Περιμένεις την νέα...

Η κάμερα έχει πρόβλημα...

Και όχι μόνο η κάμερα ελληνικά η AI δεν έχει στην μετάφραση και ένας θεός ξέρει πότε θα βάλουν 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, IKAL said:

Καλησπέρα σας. 

Αντιμετωπίζει κανείς πρόβλημα με το dns.adguard.com;

Ναι έχασα την σύνδεση σε wifi και δεδομένα δεν έμπαινε πουθενά. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, IKAL said:

Καλησπέρα σας. 

Αντιμετωπίζει κανείς πρόβλημα με το dns.adguard.com;

Εγώ ,με πέταξε  μολις τώρα έξω από κινητή και Wi-Fi και το έκλεισα.Νομιζα ότι χάλασε το τηλέφωνο.

Edited by mix911
Link to comment
Share on other sites

και εμένα τα ίδια!!!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra+s21plus+s22 plus+s23plus

τώρα: s23 ultra 8/256 & s21 fe

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, theopanatha13 said:

Υπάρχει κάποιο αξιόπιστο dns να βάλουμε και να δουλεύει πλην του adguard?

dnsforge.de

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο  και σε μενα ,  επεσα για υπνο το μεσημερι και ξυπνησα και δεν ειχα internet  αλλα ουτε δεδομενα ,  ενω δεν ειχε θεμα το Internet γιατι ειχα και στο σταθερο  και στο λαπτοπ  και σε xiaomi συσκευη.

δοκιμασα και restart τιποτα,  τελικα εκανα επαναφορα ρυθμισεων δυκτιου  κινητης  (  ΟΧΙ  την επαναφορα ρυθμισεων  Wifi και Bluetooth  , δεν εφτιαξε με αυτην την επαναφορα )    ,  και ολα ΟΚ .... μια χαρα ! !  

Τωρα τι εγινε και εφαγε αυτο το σκαλωμα ,  ουτε ο Τσακ Νόρις   δεν θα ξερει ! ! 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, JimmisKon said:

το ιδιο  και σε μενα ,  επεσα για υπνο το μεσημερι και ξυπνησα και δεν ειχα internet  αλλα ουτε δεδομενα ,  ενω δεν ειχε θεμα το Internet γιατι ειχα και στο σταθερο  και στο λαπτοπ  και σε xiaomi συσκευη.

δοκιμασα και restart τιποτα,  τελικα εκανα επαναφορα ρυθμισεων δυκτιου  κινητης  (  ΟΧΙ  την επαναφορα ρυθμισεων  Wifi και Bluetooth  , δεν εφτιαξε με αυτην την επαναφορα )    ,  και ολα ΟΚ .... μια χαρα ! !  

Τωρα τι εγινε και εφαγε αυτο το σκαλωμα ,  ουτε ο Τσακ Νόρις   δεν θα ξερει ! ! 

Το dns φταίει μάλλον αν έχεις το adguard. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, theopanatha13 said:

Το dns φταίει μάλλον αν έχεις το adguard. 

με επιασες αδιαβαστο ,   τι  ειναι το adguard ?     Ad blocker ειναι ?   αν ναι  ,  δεν πιστευω να εχω βαλει κατι τετοιο  ?  πως το βλεπω ?

το θεμα ειναι οτι εφτιαξε με την επαναφορα δυκτιου ,  ολα μια χαρα  , τωρα αν το ξανακανει   .... δεν ξερω ....

Edited by JimmisKon
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, JimmisKon said:

με επιασες αδιαβαστο ,   τι  ειναι το adguard ?     Ad blocker ειναι ?   αν ναι  ,  δεν πιστευω να εχω βαλει κατι τετοιο  ?  πως το βλεπω ?

το θεμα ειναι οτι εφτιαξε με την επαναφορα δυκτιου ,  ολα μια χαρα  , τωρα αν το ξανακανει   .... δεν ξερω ....

Ναι μπλοκάρει τις διαφημίσεις. Είναι στις ρυθμίσεις, συνδέσεις, περισσότερες ρυθμίσεις συνδέσεις, προσωπικο dns.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, theo7ashm said:

Φαίνεται να λύθηκε. Τώρα κανονικά παντού. 

Δεν λύθηκε το θεμα με το dns όταν το ξαναβάζω χάνω όλες τις συνδέσεις σε wifi και δεδομένα. 

Link to comment
Share on other sites

εμενα εφτιαξε. Επανεφερα το adguard και λειτουργει 

Edited by Sleep
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγες μέρες έχω πρόβλημα με τις κλήσεις. Είτε καλώ, είτε με καλούν, πέφτει η κλήση. Την 2η φορά καλεί κανονικά. Έχει τύχει σε κανέναν; Φταίει το update; Δήλωσα βλάβη στην Cosmote αλλά δεν βρήκα άκρη. Ξέθαψα το Mate 20 Pro και δεν έχω πρόβλημα οπότε σίγουρα φταίει η συσκευή.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, tsicrete said:

Οσοι εχουν προβλημα με την εγκατασταση εφαρμογων απο Play Store ή .apk η λυση ειναι η διαγραφή του work profile & restart

Τι ακριβώς κανουμε εδώ?

Τι είδους πρόβλημα λύνει?

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Crypton-R- said:

Εδώ και λίγες μέρες έχω πρόβλημα με τις κλήσεις. Είτε καλώ, είτε με καλούν, πέφτει η κλήση. Την 2η φορά καλεί κανονικά. Έχει τύχει σε κανέναν; Φταίει το update; Δήλωσα βλάβη στην Cosmote αλλά δεν βρήκα άκρη. Ξέθαψα το Mate 20 Pro και δεν έχω πρόβλημα οπότε σίγουρα φταίει η συσκευή.

Βγαλε το wifi calling

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Επειδή θέλω να αλλάξω μπαταρία λόγω μειωμένης απόδοσης και η Smartec μου πέφτει λίγο μακριά, έχει κάποιος άλλος πρόταση για άλλο κέντρο υποστήριξης authorized? Κοντά σε Γαλάτσι-Κυψέλη-Πατήσια θα με βόλευε περισσότερο.

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...