Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

17 minutes ago, EricssonyFan said:

Κρατάω αυτό. Όντως;;

Ρε παιδιά, έχετε δουλέψει ποτέ iphone;

Υπάρχει low power mode, και στα ipad ομοιως

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Ρε παιδιά, έχετε δουλέψει ποτέ iphone;

Υπάρχει low power mode, και στα ipad ομοιως

Υπάρχεια  αλλά,,, δεν είναι το ίδιο με την ultra.. Είναι σαν την απλή την δική μας που κόβει απλά τα cores, hz, αναλύση και μειώνει τον συγχρονισμό στο background. Η ultra έχει δικό της interface 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, dan81 said:

Υπάρχεια  αλλά,,, δεν είναι το ίδιο με την ultra.. Είναι σαν την απλή την δική μας που κόβει απλά τα cores, hz, αναλύση και μειώνει τον συγχρονισμό στο background. Η ultra έχει δικό της interface 

Ναι, στο android είναι πιο παραμετροποιήσιμη σίγουρα 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καπου ειδα οτι λαμβανουμε σημερα την ενημερωση ιουνιου...Εμενα δεν μου εχει ερθει ακομα μιλαω για EUX

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, MAFAdo said:

Καλημερα καπου ειδα οτι λαμβανουμε σημερα την ενημερωση ιουνιου...Εμενα δεν μου εχει ερθει ακομα μιλαω για EUX

Τη δεύτερη του Μαΐου θα λάβουμε

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MAFAdo said:

Σου ηρθε φιλε η δευτερη μαιου εχεις eur

Ναι, πριν λίγο. Νομιζω γύρω στα 450mb

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Προσπαθω εδώ και 2 μερες να ενεργοποιησω μια συνδρομη (viber plus) και όταν φτανει στο σημείο της πληρωμής που ανοιγει η πλατφορμα της google βγαινει συνεχώς το μήνυμα "Σφάλμα- η συναλλαγη απορρίφθηκε". Με οποιο τροπο πληρωμής και αν επιλέξω (πιστωτικη, χρεωστική, προπληρωμένη, υπολοιπο google play)

Μηπως γνωρίζετε τι πρόβλημα υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, DjTony said:

Ναι ηρθε 2η Μαιου 445ΜΒ

Ρε παιδιά αν δεν είναι security Ιουνίου τι νέο δίνει αυτή η αναβάθμιση; 

Link to comment
Share on other sites

On 27/5/2024 at 10:19 ΜΜ, Dark_Lord said:

Το πρόβλημα με το βίντεο έχει διορθωθεί σε κανέναν; Σε εμενα παραμένουν θολωματα στον φακό όταν τραβάω βίντεο με ζουμ και κουνάω το κινητό. Σαν να έχει θέμα η σταθεροποιηση

Με την τελευταία ενημέρωση την χθεσινή, σε εμένα εφτιαξε το βίντεο. 

Πλέον δεν υπάρχει κροτάλισμα όταν κατευθύνω την κάμερα πάνω αριστερα και σε οποιαδήποτε γωνία με οτιδήποτε ζουμ. 

Απορώ , εφοσων ήταν θέμα λογισμικου, γιατί κάποιοι στη Samsung έκαναν λόγο για service και αντικατάσταση κάμερας; Η το ότι τους φαίνοταν φυσιολογικο το κροτάλισμα, για να μην ασχοληθουν λογικά. 

Πάντως με αυτο το θέμα είχα ξενερώσει με την Samsung, τόσο ακριβό τηλέφωνο και να έχει τέτοιο γελειο θέμα, αν και δεν τραβούσα συχνά βίντεο.

Χαίρομαι που το έφτιαξε, εξ αποστάσεως κιόλας. Φαντάζομαι θα έχει φτιάξει και στα s24 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

Αντιμετωπίζω ένα θέμα με την προβολή των βιντεο.. όταν παρακολουθώ ένα βίντεο που τράβηξα εγω και θέλω να το προχωρήσω από την μπάρα, το βίντεο ξεξκινάει από την αρχή.. το αντιμετωπιζει κανένας άλλος αυτό;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Pns_znts said:

Καλημέρα σε όλους,

Αντιμετωπίζω ένα θέμα με την προβολή των βιντεο.. όταν παρακολουθώ ένα βίντεο που τράβηξα εγω και θέλω να το προχωρήσω από την μπάρα, το βίντεο ξεξκινάει από την αρχή.. το αντιμετωπιζει κανένας άλλος αυτό;

Το δοκιμασα και όχι, δεν το κάνει σε εμένα αυτό 

Link to comment
Share on other sites

στο s21 fe μου

απο χτες ειδα οτι εξαφανιστηκαν-και στους 3 dialer true phone,samsung,google, οι ετικετες απο τα νουμερα!οχι το default πχ home ,mobile αλλα αυτα που ειχα δωσει εγω ονοματα πχ νικος ,μαγαζι κλπ!σε εσας? 

νομίζω κάποιος το είχε αναφέρει πριν κάποιες εβδομάδες και εδώ ;

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και γω μετά την δεύτερη ενημέρωση Μαΐου διορθώθηκε το πρόβλημά με το τρεμοπαιγμα του βίντεο 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, darknangel_20 said:

Επιβεβαιώνω και γω μετά την δεύτερη ενημέρωση Μαΐου διορθώθηκε το πρόβλημά με το τρεμοπαιγμα του βίντεο 

Σε κάνει να αναρωτιέσαι πώς η επίσημη αντιπροσωπεία πήρε την πρωτοβουλία να αλλάξει κάμερες για αυτό το θέμα...

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω βρε παιδιά, σας δουλεύει η προσαρμόσιμη προστασία μπαταρίας;; Εμένα δεν ενεργοποιείται ποτέ. Το ίδιο και στο Α54. Στο βασικό όταν είναιι, όταν φτάσει στο 100% δεν πρέπει να έχει ειδοποίηση ότι ενεργοποιήθηκε;; 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Σε κάνει να αναρωτιέσαι πώς η επίσημη αντιπροσωπεία πήρε την πρωτοβουλία να αλλάξει κάμερες για αυτό το θέμα...

Αν σου πώ οτι πήγα σε ενα εξουσιοδοτημένο σερβις τέλος Μάρτη τους το δειξα και μου παν για αλλαγή φακών...και ευτυχώς ειχα να κανω ενα ταξιδι και δεν τους το πηγα ποτε,ουτε αυτοι δεν ξερουν τι τους γινεται!!!

Link to comment
Share on other sites

ξέρετε εάν η εφαρμογή samsung email παίρνει κάπου back up ώστε μετά απο πχ φορματ του κινητού να μπορεί να επαναφέρει ολα τα email account και τις ρυθμίσεις της εφαρμογής ;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, ανοιξα το πρωι το τηλεφωνο. ζητησε pin για τις 2 καρτες που εχω και ξεκινησε. μου ζητησε το μοτιβο για να ανοιξει η συσκευη και μου κολλησε εκει.δειχνει την εικονα της αρχικης οθονης θολη και τερμα. 

εμφανιζει τα 3 κουμπια στο κατω μερος της οθονης αλλα δεν κανουν τιποτα. οταν παταω το πλαινο πληκτρο μου εμφανιζει την απενεργοποιηση την επανεκκινηση ,ιατρικες πληροφοριές αλλα δεν πατιουνται.

πως στο καλο ξεμπλοκαρει ? 

δοκιμασα να το ενωσω σε κομπιουτερ με το καλωδιο αλλα οτι πλαινο κουμπι και να πατησω δεν κανει κατι

Link to comment
Share on other sites

@gsa1967 Καλημέρα! Δοκίμασε να κρατήσεις πατημένα ταυτόχρονα το volume down και το power button μέχρι να σβήσει και να εμφανιστεί το logo

Edited by Pns_znts
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...