Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oχι δεν εχει ακουστει....και ας μεινουμε στο P990!Οπως φαίνεται και απο το βιντεο που ανεβασα το τηλέφωνο αυτό θα είναι κατι παραπάνω από ικανοποιητικό για τους κατόχους του ;)

 

Επίσης ενα θετικό στοιχειο κυκλοφορίας του p990 ειναι οτι οι εφαρμογές στο handango.com ειναι ετοιμες ΚΑΙ για το P990!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ριξτε μια ματια εδω!

το δινει με ημερομηνια 18/8 και τιμη 759 Euro

http://www.pixmania.com/gr/gr/267565/art/sony-ericsson/p990i.html

OTI KAI NA KANEIΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ,

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

M.GANDHI

:)

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΤΙΜΗΜΕΝΟ ΘΑ ΕΧΕΙ GPS ??? Ή ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΛΥΣΗ AΓΟΡΑ ΚΕΡΑΙΑΣ- DESTINATOR ?

 

GPS δεν έχει.

Χρειάζεσαι εξωτερικό, υπολόγισε 100+ για κάτι καλό.

Πρόγραμμα πλοήγησης δεν υπάρχει και αν υπάρξει θα είναι της TomTom με τους κακούς χάρτες της Ελλάδας.

Destinator με τέλειους Ngi χάρτες υπάρχει μόνο για PPCs, smartphones (προηγούμενες εκδόσεις), series 60 (προηγούμενες εκδόσεις).

Aν σε ενδιαφέρει η πλοήγηση κοίταξε μόνο PPC.

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με expansys και μου ειπαν οτι εχουν ενημερωση για τελη Αυγουστου με αρχες Σεπτεμβρη....Ηδη το εχουν προπαραγγειλει 57 ατομα (κατεθετοντας χρηματα), ενω η expansys εχει παραγγειλει μονο 50 συσκευες....επισης μου ειπαν οτι η τιμη που εχουν πιθανοτατα να αλλαξει....αυτα απο μενα.
Link to comment
Share on other sites

EΡΩΤΗΣΗ

 

ΟΣΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕ EXPANSYS ΠΡΙΝ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΤΙΜΗ 690 ΚΑΤΙ, ΘΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ??;)

Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

EΡΩΤΗΣΗ

 

ΟΣΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕ EXPANSYS ΠΡΙΝ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΤΙΜΗ 690 ΚΑΤΙ, ΘΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ??;)

φυσικά

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

GPS δεν έχει.

Χρειάζεσαι εξωτερικό, υπολόγισε 100+ για κάτι καλό.

Πρόγραμμα πλοήγησης δεν υπάρχει και αν υπάρξει θα είναι της TomTom με τους κακούς χάρτες της Ελλάδας.

Destinator με τέλειους Ngi χάρτες υπάρχει μόνο για PPCs, smartphones (προηγούμενες εκδόσεις), series 60 (προηγούμενες εκδόσεις).

Aν σε ενδιαφέρει η πλοήγηση κοίταξε μόνο PPC.

To Destinator SP έχει προγραμματιστεί και για UIQ (δεν ξέρω για UIQ3, αλλά λογικά τώρα πλέον...). Από την άλλη, μέχρι να κυκλοφορήσει πραγματικά κάτι, με τις υποσχέσεις δεν ...βρίσκεις το δρόμο σου :p

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβετε......τις πατάτες του ανταγωνισμου με ...carl zeiss κτλ...:rolleyes: :cool:

 

 

Phone: R4A002

Bluetooth: R4F01

Organizer: R2A01

CDA: R2A01 162007/1

 

The unit is very stable. Hasn't crashed or frozen even once (....λεει σε καποιον κατι αυτο........:whistle:), and I played with it quite a lot, including taking quite a lot of pictures and videos.

 

Video quality is good. Playback is smooth, doesn't stutter. Well, it's jsut what you could expect from a QVGA video.

 

Quality of still pictures is OUTSTANDING. They're very smooth, completely noiseless and have great colors. I am also testing Nokia N93 now and even though its video recording is much, much better (VGA 30 fps MPEG-4), pictures from P990 are noticeably better than from N93! They have lower resolution (2 MP vs. 3 MP) but N93 pictures are much noisier (P990 pictures don't have virtually ANY noise) and JPEG artefacts are visible while P990 pictures are 100% smooth.

 

Και δεν ειναι καν το τελικο που θα φτασει στα χέρια μας (..αυτο θα το εχει στ χερια του την Παρασκευη αν ολα πανε καλα...ο admin του My-Symbian.com ;) )

Link to comment
Share on other sites

Ποιός το λέει αυτό;:confused:

Οι άνθρωποι της NGI, στο forum τους. Αλλά όπως λέει και ο v@gelis, το project μοιάζει να είναι παγωμένο δυστυχώς (το είχαν ανακοινώσει από μέσα/τέλη 2005, και δεν είχαμε καμιά σημαντική εξέλιξη από τότε).

 

Ίσως (απλή υπόθεση, δεν στηρίζεται πουθενά), με την ευρεία κυκλοφορία των UIQ3 συσκευών, και αν αυτές πάνε καλά στην αγορά, να το ξανασκεφτούν ; Όσο ζούμε ελπίζουμε ;)

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Οι άνθρωποι της NGI, στο forum τους. Αλλά όπως λέει και ο v@gelis, το project μοιάζει να είναι παγωμένο δυστυχώς (το είχαν ανακοινώσει από μέσα/τέλη 2005, και δεν είχαμε καμιά σημαντική εξέλιξη από τότε).

 

Ίσως (απλή υπόθεση, δεν στηρίζεται πουθενά), με την ευρεία κυκλοφορία των UIQ3 συσκευών, και αν αυτές πάνε καλά στην αγορά, να το ξανασκεφτούν ; Όσο ζούμε ελπίζουμε ;)

 

nixx

 

Dystyxws,omws, kai me ta series 60 pou exoun hdh megalh vash xrhstwn exei symvei to idio. Isws omws, pragmati, kapoia stigmh ana8ewrhsoun ta sxedia tous.

Link to comment
Share on other sites

Dystyxws,omws, kai me ta series 60 pou exoun hdh megalh vash xrhstwn exei symvei to idio. Isws omws, pragmati, kapoia stigmh ana8ewrhsoun ta sxedia tous.

Έχεις δίκιο, δεν είχα σκεφτεί τα s60 :(

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Απλα κανε μια σύγκριση του και καλα υπέρτατου κινητου με carl zeiss φακο και 3,2μπ καμερα σε βραδινη λήψη με το p990 για να καταλάβεις την ΥΠΕΡΟΧΗ που ακουει στο ονομα sonyericsson...!!

 

 

p990

http://img129.imageshack.us/img129/5210/p990noisefi3.jpg

 

 

n93

 

http://img393.imageshack.us/img393/4273/n93noisent2.jpg

 

 

 

Aν δεν βγαίνουν και τώρα πατήστε ένα 'refresh' στο καθε λινκ..

Link to comment
Share on other sites

Nαι και αυτο γιατι φοραει τον ίδιο ακριβώς φακό με πολύ πιο βελτιωμενους αλγοριθμους ...που αναπτύχθηκαν εδω και ενα χρόνο...για την 'καθαρότητα' το φωτογραφιων ;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να είμαι κουραστικός...Πρώτη φορά μπαίνω σε αυτό το thread,μήπως μπορείς να μου πεις(περίπου πάντα)πότε έρχεται Ελλάδα το κινητό και σε τι τιμή στο περίπου...;;;
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...