Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nα τη χαίρεσαι και απο εμενα!!!

 

Θελει κανεις ενα???????????????Xe xe.......:D :D :D :p

 

http://img149.imageshack.us/img149/1689/dsc00530ug1hf5.jpg

 

Oι πωλήσεις ξεκίνησαν και στο ebay....

http://cgi.ebay.com/NEW-Unlocked-Sony-Ericsson-P990i-P990-ONLY-1-UNIT-LEFT_W0QQitemZ120019195282QQihZ002QQcategoryZ64355QQrdZ1QQcmdZViewItem

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να και η σχετική πληροφόρηση οπως έρχεται σήμερα απο τον 'ΓΕΡΜΑΝΟ' ...: :cool::cool::cool:

 

Σας ενημερώνουμε ότι το κινητό τηλέφωνο Sony Ericsson P 990 αναμένεται την τελευταία εβδομάδα του Αυγούστου αλλά δυστυχώς δεν γνωρίζουμε ακόμη την τιμή του.

 

Ευχαριστούμε για την επικοινωνία,

Δίκτυο Καταστημάτων ΓΕΡΜΑΝΟΣ

customer_care@germanos.gr

http://www.e-germanos.gr

800-11-40000

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου με το συμπάθειο αλλά αυτά τα e-mails προσωπικά δεν μου λένε κάτι. Καταρχήν, χωρίς να θέλω να σε προσβάλω, δεν μπορώ να ξέρω εάν είναι έγκυρα. Μπορεί να τα έγραψες και μόνος σου. Έπειτα και αληθινά να είναι (το πιο πιθανό) δεν λένε κάτι, αφού εδώ και 7-8 μήνες τέτοιες ανακοινώσεις είχαμε, για κυκλοφορία σε λίγες μέρες και όλο καθυστερούσε.

Μακάρι πάντως να ρθει αύγουστο και να δικαιωθούν όσοι τα έλεγαν από την αρχή...

Link to comment
Share on other sites

Koιτα δεν θα ύποστηρίξω σίγουρα την εγκυρότητα κάθε μαγαζιου....αυτο ειναι το μονο σίγουρο..Απλα τα παραθέτω..

 

Τωρα για το θέμα ''αν τα έγραψα εγω'' μπορείς πολύ απλα να τους στειλεις και εσυ ενα mail για να πάρεις αυτην την απάντηση ;)

 

Προσωπικα πιστευω την απάντηση του Κωτσοβολου γιατι δίνει και τιμή και δεν νομίζω να τη βγάζει απο το μυαλό του γιατι δεν ειναι κανενα τυχαιο μαγαζάκι...(το Ρ800 αν θυμασαι το είχε φερει πριν απο το πλαισιο και σε καλυτερη τιμη...;) )Του Γερμανου μου φαινεται 'γενικη και αοριστη' και ως συνηθως για να μην δινει και τιμη θα το εχει ακριβοτερα απο όλους...Και για το Πλαισιο πιστευω οτι θα είναι το πρωτο που θα το φερει εδω...απλα απο την εμπειρια του Μ600 φοβαμαι μην ξαναγίνει το ίδιο και εδω με 'χαρατσι' 45 ευρω αν δεν κανω λάθος...

Link to comment
Share on other sites

Nα τη χαίρεσαι και απο εμενα!!!

 

Θελει κανεις ενα???????????????Xe xe.......:D :D :D :p

 

http://img149.imageshack.us/img149/1689/dsc00530ug1hf5.jpg

 

Oι πωλήσεις ξεκίνησαν και στο ebay....

http://cgi.ebay.com/NEW-Unlocked-Sony-Ericsson-P990i-P990-ONLY-1-UNIT-LEFT_W0QQitemZ120019195282QQihZ002QQcategoryZ64355QQrdZ1QQcmdZViewItem

 

sealover επειδη κουραστηκα να σε βλεπω να καμαρωνεις σαν γυφτικο σκερπανι.....

 

ολο φωτογραφιες ποσταρεις και καλα οτι εχεις το κινητο...

 

 

και πουθενα δεν απαντησες ευθεως σε ερωτηση για το αν το εχεις στην κατοχη σου τελικα.....

ειναι τοσο δυσκολο να το βγαλεις διπλα σε μια σημερινη ελληνικη εφημεριδα και να φαινεται η φατσα σου διπλα???

 

αμαν πια ρε φιλε αλλα καταντησες ο πιο γραφικος του φορουμ.....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλά έεε,έχετε χαλάσει τον κόσμο. Ούτε ένα σοβαρό ποστ δεν μπορούμε να διαβάσουμε πια. :lol: :lol:

Έχει καταντήσει ο σημαντικότερος από τους λόγους που μπαίνω myphone, για να βλέπω τα τρελά flames!!! :devil:

Link to comment
Share on other sites

ego ena tha po mono epeidi to pire kapoios protos dn xreiazete na mas to paizei magkas kai kala na p00me
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Για να αλλάξει και κάπως το κλίμα: Στο review του gsmarena για το p990 και του mobileburn για το m600 αναφέρεται ότι υπάρχει πρόβλημα με το calibration της οθόνης.

Aπό gsmarena:

There was one problem we experienced with the touchscreen and it concerned an obvious lack of calibration. The display touch reception was slightly offset to the right so instead of pressing directly on a virtual OK button for example you had to press slightly to the right in order for the phone to accept the command

 

Aπό mobileburn:

I do feel that sometimes the touch screen's calibration is off when I try to select text in an editor with the stylus, but in general the touch screen appears to work well.

 

Δεν ξέρω αν το παρατήρησε κάποιος από τα άτομα που έχουν Μ600, αλλά αν όντως υπάρχει αυτό διορθώνεται με κάποια αναβάθμιση, έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως βαρεθηκα να διαβαζω ολα αυτα τα ασχετα ποστς απο καποιους που δεν εχουν αλλη δουλεια να κανουν κι όλη μερα στελνουν email στο ταδε μαγαζι προσπαθωντας να αποδειξουν οτι είναι ενημερωμένοι και να ενημερωσουν κι εμας που δεν είμαστε ενημερωμένοι (δήθεν απο ενδιαφέρον).

Το παραμύθι το ξέρουμε ΤΟ P990i ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΟΝΤΑ ΣΑΣ (εδώ και σχεδόν ενα χρόνο)

Τωρα το να διαβάζουμε καθε τρεις και λιγο το ότι θα κυκλοφορήσει σύντομα το ξερουμε ολοι και το εχουμε εμπεδώσει.

Το να διαβάζουμε απο τη μια (δήθεν) εγκυρη πηγη ότι θα κυκλοφορήσει Αυγουστο κι απ'την αλλη Σεπτέμβρη η μια να γνωρίζει την τιμη και η άλλη να μη γνωρίζει καταλήγουμε στο αποτέλεσμα οτι καμια δεν είναι έγκυρη και μας πρήζετε καθημερινά με @@λογίες.

Το μόνο έγκυρο είναι το οτι θα το δούμε όταν αποφασίσει να κυκλοφορήσει.

Κι απ'την άλλη αν καποιος είχε το κινητό δεν θα καθότανε σε αναμενα καρβουνα για το ποτε θα κυκλοφορήσει και να ψάχνει ολη μερα να ικανοποιήσει την αγωνία του ψάχνοντας φωτογραφίες για να δει το αντικείμενο του πόθου του.

 

Καληνύχτα κι όνειρα γλυκά.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Δεν ξέρω αν το παρατήρησε κάποιος από τα άτομα που έχουν Μ600, αλλά αν όντως υπάρχει αυτό διορθώνεται με κάποια αναβάθμιση, έτσι;

όχι,τουλάχιστον εγώ δεν έχω παρατηρήσει τίποτα τέτοιο.

στην αρχή η αίσθηση ήταν κάπως διαφορετική από το p900 αλλά κανένα πρόβλημα στη επιλογή αντικειμένων.

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

ego de ksero pote kai poso tha erthei ellada, kai oute asxoloume idietaira otan prokeite gia toso akrives siskeves (internet shop kai teleiose)...

apla anarotiemai an to MediaMarkt stin ellada to ferei toso fthina oso to media markt tis germanias...!!!

http://www.mediaonline.de/shop/ProductDisplay?storeId=5000&jspStoreDir=mediamarkt&productId=243619&partnerId=psm&catalogId=5000&langId=-3&ddkey=MMShopByPartner

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αλλα πιστευω οτι το εχουμε κουρασει πια το θεμα με το 990,ο καθενας λεει τα δικα του και τα νευρα ειναι στην τσιτα,οποιος το χει στα χερακια του μαγκια του και να το χαιρεται οποιος δεν το χει οπως κι εγω ας ψαχνομαστε μηπως και το βρουμε λιγες ημερες νωριτερα.

δεν παει αλλο το thread με τοσους τσακωμους και κοντρες,υπαρχουν πολλοι που θελουν να μπουν και να ενημερωθουν κι οχι να διαβαζουν ασχετα posts.

α,ρε sony ericsson τι μας εχεις κανει.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ας υποθεσουμε οτι αυριο το πρωι ειναι σε ολα τα μαγαζια. Ποιος λοιπον θα παει να σκασει 700 ευρω (πανω κατω) , και να παρει μια συσκευη που σιγουρα εχει παιδικες ασθενειες και σιγουρα η ολη καθυστερηση μονο προβληματισμο δημιουργει. Σιγουρα δεν ειναι η top συσκευη που ηταν πριν ενα χρονο. Αρα δεν ισχυει οτι ειναι η φοβερη και τρομερη συσκευη. Τα προβληματα ποιος ειναι διατεθιμενος να τα εχει στην καμπουρα του? Και αν τελικα κανει πωλησεις , μηπως βοηθαμε την sony να επαναλαβει την βλακεια της?????????????????Διαφορετικα πιστευω θα ηταν ποιο υπευθυνη προς τους καταναλωτες.ΑΥΤΑ

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Ας υποθεσουμε οτι αυριο το πρωι ειναι σε ολα τα μαγαζια. Ποιος λοιπον θα παει να σκασει 700 ευρω (πανω κατω) , και να παρει μια συσκευη που σιγουρα εχει παιδικες ασθενειες και σιγουρα η ολη καθυστερηση μονο προβληματισμο δημιουργει. Σιγουρα δεν ειναι η top συσκευη που ηταν πριν ενα χρονο. Αρα δεν ισχυει οτι ειναι η φοβερη και τρομερη συσκευη. Τα προβληματα ποιος ειναι διατεθιμενος να τα εχει στην καμπουρα του? Και αν τελικα κανει πωλησεις , μηπως βοηθαμε την sony να επαναλαβει την βλακεια της?????????????????Διαφορετικα πιστευω θα ηταν ποιο υπευθυνη προς τους καταναλωτες.ΑΥΤΑ

 

to eixa pei edo kai poli kairo... min agorasete to kinito, na patosei, na parei mathima i SE... kai to epomeno tha einai apla to TELEIO kinito...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Μπάμπη ας υποθέσουμε κυκλοφορει και οτι αυριο πας στα μαγαζιά και θες να αγοράσεις ένα κινητο κατηγορίας Ρ990.Ξερεις πως σίγουρα θα σκασεις ουτως ή αλλως 600ευρω και πάνω...Βλέπεις τα κινητά στη βιτρίνα....Τι θα έπαιρνες??
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Μπάμπη ας υποθέσουμε κυκλοφορει και οτι αυριο πας στα μαγαζιά και θες να αγοράσεις ένα κινητο κατηγορίας Ρ990.Ξερεις πως σίγουρα θα σκασεις ουτως ή αλλως 600ευρω και πάνω...Βλέπεις τα κινητά στη βιτρίνα....Τι θα έπαιρνες??

HTC Tytn

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα προτείνω κάτι ανάμεσα σε αυτά που λέει ο sealover Και αυτά που λέει ο babis.

αφήστε το κινητό να κυκλοφορήσει μια βδομάδα-10 μέρες και μετά αφου δείτε τα bugs,αν πέσει ή όχι η τιμή του (βλέπε Μ600 στο πλαίσιο) και hardware τότε αποφασήστε αν το θέλετε η όχι:!:

 

ούτε γιούργα..άιιιιιιιιιντε βγήκε,είμαι ο πρώτος που το πήρα (και τι κατάλαβα;; )

ούτε άστο να βγει το επόμενο για τους παραπάνω λόγους;)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

εγω ημουνα αποφασισμενος να το παρω μολις κυκλοφορήσει και κρατησα 800 ευρω στην ακρη. περιμενωντας όμως, τα χρηματα ξεφυγανε απο δω κι απο κει σε διαφορα αλλα μικροεξοδα ετσι μια που αργησε να κυκλοφορησει δεν βλέπω να το περνω. αφου το p900 ακομη δεν με απογοητευσε θα περιμενω το επομενο ή αν πεσει τοσο η τιμη μετα τα χριστουγεννα ισως παρω το 990 (εαν θα εχει κυκλοφορήσει μεχρι τοτε) :p παντως αποκλειεται να κινηθω προς οτιδηποτε αλλο.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε Μπάμπη ας υποθέσουμε κυκλοφορει και οτι αυριο πας στα μαγαζιά και θες να αγοράσεις ένα κινητο κατηγορίας Ρ990.Ξερεις πως σίγουρα θα σκασεις ουτως ή αλλως 600ευρω και πάνω...Βλέπεις τα κινητά στη βιτρίνα....Τι θα έπαιρνες??

 

Μαλλον HTC TyTN.;)

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να λέτε ότι δε θα το πάρετε αλλά στο τέλος όλοι θα το αγοράσετε!

 

Η τιμή του κινητού δεν είναι υπερβολική για την κατηγορία του.

Και ακόμα , παρά την τόση καθυστέρηση , είναι κορυφαίο ως προς τα χαρακτηριστικά του.

(το gsmarena πάντως το έχει ως availiable αρκετό καιρό τώρα.)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το mobile-gadgets net το έχει άμεσα διαθέσιμο από σήμερα :up: αλλά ανεβάσανε την τιμή:mad:.Τυχεροί όσοι το προπαραγγείλανε.

 

http://www.mobile-gadgets.net/shop/home.php

Link to comment
Share on other sites

Τυχεροί όσοι το προπαραγγείλανε.

 

http://www.mobile-gadgets.net/shop/home.php

 

Νομίζω ,ισχύει η τιμή τη στιγμή της διαθεσιμότητας, δλδ η τωρινή τιμή.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...