Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

katantisate grafikoi kai geloioi.... tora poios to pire protos kai poios exei tis kaliteres plirofories einai allo thema.emeis plirofories gia to kinito theloume kai oxi poios exei ta kalitera kone mesa sti se
Link to comment
Share on other sites

Οντως the crow συμφωνω....

 

---------------------------------------------------το ποστ αυτο ειναι το προτελευταιο! Απο Τεταρτη θα γινει το τελευταιο ποστ μου εδω με μια απαντηση κυρίως προς τον RIP αλλα και όλους όσους ειρωνεύονται/ηκαν....μεχρι τοτε τιποτα αλλο.....εκτος αν βρεθει κανενας να σας ανοιξει τα ματια....και να με επαληθευσει:whistle:

 

Κρατηστε μονο μια ημερομηνια... 16/8/2006.....ναι την περασμενη Τεταρτη καλα διαβάζετε......

Τα λεμε απο την ερχομενη Τεταρτη....

Link to comment
Share on other sites

Ρε Sealover, κρατιέμαι, κρατιέμαι αλλά ΔΕΝ πάει άλλο! :mad:

Σε θυμάμαι να ποστάρεις τέλη Ιουνίου με όρκους ότι κυκλοφορεί αρχές Ιουλίου.

Μετά από καμιά 10αριά λανθασμένες ημερομηνίες, πήγες τέλη Ιουλίου. Μετά αρχές Αυγούστου. Μετά μέσα Αυγούστου.

Τώρα ψάχνεις ατελείωτες ώρες στο ιντερνετ και ότι λινκ γράφει κάτι για το 990 το ποσταρεις με διθυράμβους για την ενημέρωσή σου και το πολύτιμο έργο σου για την ενημέρωση όλων των φουκαράδων που περιμέναμε έως κάποια στιγμή το περίφημο κινητό της ΣΕ.

Καλά όλα αυτά. Σε πιστεύαμε στην αρχή, μετά απλώς προσπερνούσαμε τα ποστ σου - α, και διασκεδάζαμε με τα παιχνίδια στο φότο σοπ.

Αλλά γιατί ρε αδερφέ την έπεσες στον Vaggelis, τον RIP και όλους τους υπόλοιπους που ότι είπαν... δείχνει να επιβεβαιώνεται; :mad:

Σεπτέβρη σου είπε ο ένας, για Σεπτέβρη πάει κατά τα φαινόμενα. Ο άλλος σου κάνει μινι πριβιού και σου λέει ότι η συσκευή ΔΕΝ είναι αυτό που περιμέναμε οι μέχρι πρότινος λάτρεις των Ρχχχ! Και του την πέφτεις λες και το είχες κι εσύ και αυτός είναι συκοφάντης!

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ! :mad:

 

Εντάξει τρελαμένος είσαι όπως ήμουν κι εγώ και άλλοι πολλοί. Αλλά χαλάρωσε. Δεν βάζουμε και κανένα βραβείο για το ποιός θα μαντέψει σωστά την ημερομηνία! :lol:

 

Όσο για το πάθος σου, μα του μπαμπά σου είναι η ΣΕ; Γιατί σε κόφτει τόσο πολύ που κάποιοι λένε πως υπάρχουν καλύτερες επιλογές; :lol:

 

Κανείς δεν σε περιθωριοποιεί, κανείς δεν θέλει να ανοίξει πόλεμο μαζί σου, φαίνεσαι μάλιστα να ξέρεις κάποια πράγματα για τα κινητά και είναι ευπρόσδεκτες οι παρατηρήσεις σου! Αλλά βρε αδερφέ, σταμάτα πια να γράφεις με μπολντ και κεφαλαία και διαφορετικά μεγέθη. Αυτό δείχνει μεγάλη κάψα να πείσεις! :(

 

Και λειτουργεί αντίθετα όπως ξέρεις!

 

Στο κάτω κάτω, αν πιστεύεις ότι το 990 είναι ΣΟΥΠΕΡ ΣΟΥΠΕΡ ΣΟΥΠΕΡ κτλ, άσε μας όσοι διαφωνούμε να πάρουμε καμιά άλλη μπαρούφα και να κάνουμε τα μισά από όσα θα κάνεις εσύ με το 990 ΣΟΥΠΕΡ ΣΟΥΠΕΡ κτλ

 

Δεν μας δίνεις και καμιά άλλη εικονίτσα με χαβαλεδιάρικο μοντάζ όπως ξέρεις πολύ καλά να κάνεις; Αυτό σε κάνει πολύ πιο συμπαθή... :p

 

Σταμάτα να ψάχνεις συμμάχους και εχθρούς. Ούτε στο σορβάιβορ να είσουν και να ψάχνεις ποιόν θα ψηφίσουν οι υπόλοιποι να φύγει!!!

 

Την ημερομηνία την έχασες, πάρτο χαμπάρι και τέλος! Μην ξανααναφερθείς!

 

Και κοίτα να εκτιμήσεις "συν-ιντερνετιστές" από δω μέσα που δίνουν

Π Λ Η Ρ Ο Φ Ο Ρ Ι Ε Σ !!!!!!!

 

ΕΥχαριστώ RIP που με έκανες να στραφώ στα ppc!

 

Το 990 είναι στην ακόμη στην καρδιά μου και γι αυτό σας παρακολουθώ ακόμη στο τοπικ. Αλλά υπάρχουν - ΝΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ - και καλύτερες συσκευές!

 

Sealover μη με κατατάξεις ούτε σε εχθρούς ούτε σε φίλους! Απλά σου λέω δυο πραγματάκια για να μην απατάσαι ότι δεν βλέπουμε τι τρέχει! Άσε λοιπόν τους πληροφοριοδότες σου να κοροϊδεύουν και μόλις πιάσεις τη συσκευούλα γράψε μας τις εντυπώσεις σου! ;)

 

Σόρυ για το ΤΕΡΑΣΤΙΟ ποστ αλλά ΕΣΚΑΣΑ ΠΙΑ!!!

Σόρυ για τα κεφαλαία επίσης.

Φιλικά Σωτήρης

Link to comment
Share on other sites

Οντως the crow συμφωνω....

 

---------------------------------------------------το ποστ αυτο ειναι το προτελευταιο! Απο Τεταρτη θα γινει το τελευταιο ποστ μου εδω με μια απαντηση κυρίως προς τον RIP αλλα και όλους όσους ειρωνεύονται/ηκαν....μεχρι τοτε τιποτα αλλο.....εκτος αν βρεθει κανενας να σας ανοιξει τα ματια....και να με επαληθευσει:whistle:

 

Κρατηστε μονο μια ημερομηνια... 16/8/2006

Τα λεμε απο Τεταρτη....

 

Κρατηστε μονο μια ημερομηνια... 16/8/2006 μα καλα σημερα εχουμε 19/8 οποτε...........

φτανει η παραπληροφορηση.προσωπικα δεν με ενδιαφερει η συσκευη για πολλους λογους.προτιμω wm συσκευες.αρα δεν καιγομαι με το ποτε θα βγει.ομως καταντησες κουραστικος λες και εχεις μετοχες στην εταιρεια η θα παρεις καποιο βραβειο.λυπησου τους υπολοιπους αν δεν λυπασαι αυτα που γραφεις και κανεις.φιλικα παντα χωρις παρεξηγηση..ξερεις πολυ καλα αν και τι εεχεις κανει και αν το δεις απο αλλη γωνια θα ελεγες Ρομπααααα.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Οτι και να ακουτε η αληθεια ειναι οτι καμια αλυσιδα δεν εχει επισημη ημερομηνια κυκλοφοριας οπου κι αν ρωτησα. Μονο μου ειπαν οτι πρωτα περιμενουν το w950.
Link to comment
Share on other sites

ΛΑΘΟΣ!!!! ΛΑΘΟΣ 21CENTURY!!!

 

Τι εγινε Μπαμπη μου??Μας κοπηκε η λαλια μετα απο αυτο που σου ειπα??? (το ποστ θα διαγραφει εντος ολιγου...)Περιμένω συγνώμη σου....

delete please

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

@mods

 

Μήπως πρέπει να κάνετε κάτι? Οχι στο thread φυσικά. Καταλαβαίνω ότι σέβεστε τους χρήστες σας, αλλά μήπως για το καλό όλων πρέπει επιτέλους να σεβαστείτε την πλειοψηφία?

 

Ευχαριστώ

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Εσυ πες μου τι ακριβως προσφέρει το ποστ σου gepol???

 

Παρακaλω θερμα τους moderators να περιμενουν μεχρι την Τεταρτη/Πεμπτη...Αν τοτε δεν παρουν πειστικη απάντηση εδω μέσα ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΓΩ ..διαγράψτε με και απο μέλος του myphone τοτε ;)

Link to comment
Share on other sites

ας κανουμε ολοι την αυτοκριτικη μας..

ντροπη δεν ειναι να κανουμε λαθος

ντροπη ειναι να μην το αναγνωριζουμε...

Link to comment
Share on other sites

dlt this

 

ΛΑΘΟΣ!!!! ΛΑΘΟΣ 21CENTURY!!!

 

Τι εγινε Μπαμπη μου??Μας κοπηκε η λαλια μετα απο αυτο που σου ειπα??? (το ποστ θα διαγραφει εντος ολιγου...)Περιμένω συγνώμη σου....για να μην γινεις ΕΣΥ ρομπααα

Τέλειο αυτό το βιολί του sealover να σβήνει τα post του. Δεν το έχω ξαναδεί απο κανέναν. Είναι ανεχτό!!!!!!!! Αυτό ειναι το ποιό περίεργο.

 

Πείτε του επειδή με έχει στην μαύρη λίστα του:lol: οτι γελάω πολύ με τα πόστ του.

 

Επίσης, να του πείτε οτι έχει πολύ δουλειά.

Θα πρέπει να προσθέσει καμμια 15αριά άτομα ακόμη σε αυτή την λίστα όπως παρατειρώ μετά απο τόσες μέρες που είχα να ποστάρω.

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε sealover επιτελους ΜΕΓΑΛΩΣΕ.1. σταματα τα προσωπικα μυνηματα. Αν κατι εχεις να πεις να το πεις δημοσια. 2. Κανε την δικη σου αυτοκριτικη και το τι θα γραφω εγω δικο μου θεμα.Δες εσυ τι κανεις και ασε τους αλλους.3. Μαλλον εσυ θα πρεπει να ζητησεις συγνωμη δημοσια για τις κινησεις σου,για τα προσωπικα μυνηματα που στελνεις στον καθενα,για τις clopy φωτογραφιες που βαζεις και για τις μπαρουφες που μας γεμισες.Κοιτα να δεις αν εσυ εισαι σωστος και ασε τους υπολοιπους να κανουν και να γραφουν αυτο που νομιζουν. Εκτος αν προτιμας να γραφουμε, και να λεμε αυτο που θα ηθελες εσυ.Οποτε δεν χρειαζεται να εχεις αντιλογο, φτιαξε ενα δικο σου forum να γραφεις και να απαντας μονος σου:lol: :lol:

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Επισης sealover επειδη δεν ειμαι κανενα παιδακι κανω δημοσια post τα προσωπικα μυνηματα που μου εστειλες :

 

1.ΟΠΟΤΕ ΞΥΠΝΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΗΔΗ!!!!

 

2. Τι εγινε Μπαμπη???Δεν περιμενες να το ακουσεις???ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΗΜΟΣΙΟ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΣΤΟ THREAD................και καλα ειναι να το κανεις τώρα για να μην εισαι στη λιστα αυτων που θα εκτεθουν απο βδομαδα............

 

3. ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΟΥΝ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ!!!

 

Βρες κανενα αλλο παιχνιδακι να παιξεις ενταξει.............:lol: :lol:

αντε τα κουβαδακια σου και σε αλλη παραλια.Μας τα επρ.ξες

 

Επισης μπηκες στην black list οποτε χαιρομαι γιατι δεν θα βλεπω αλλο τα μυνηματα σου.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Εσυ πες μου τι ακριβως προσφέρει το ποστ σου gepol???

 

Παρακaλω θερμα τους moderators να περιμενουν μεχρι την Τεταρτη/Πεμπτη...Αν τοτε δεν παρουν πειστικη απάντηση εδω μέσα ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΓΩ ..διαγράψτε με και απο μέλος του myphone τοτε ;)

 

 

ΑΥΤΟ το post ας το λαβει καποιος mod σοβαρα υπ'οψιν του ,please !!

Link to comment
Share on other sites

δωστε την πρεπουσα προσοχη γιατι αυτο το Post ειναι το τελευταιο μου μεχρι το επομενο:D
Link to comment
Share on other sites

sealover περιμένω εγώ μέχρι Τετάρτη - Πέμπτη. Θα τα πούμε τότε...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Βρε σεις !

Χαλαρωστε και απολαυστε το καλοκαιρακι. 19 Αυγουστου ειναι ακομα. :lol: :lol: :lol: Θα ερθει το τηλεφωνο, και οσοι απο εσας το θελουν θα το παρουν.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχει άλλο thread που να έχει κλειδωθεί 2 και 3 φορές; Νομίζω πως οδεύουμε στην 3η ή την 4η; Έχω χάσει λογαριασμό!

 

Sealover, πρέπει να κάνεις κανένα μπανάκι στη θάλασσα και να αποχωρηστείς για λίγο το pc σου για να ηρεμήσουν τα πνεύματα εκατέρωθεν...

 

Νομίζω πως πλέον είσαι μειοψηφία και μάλιστα με τις κινήσεις σου εκτίθεσαι σε κάθε σου ποστ.

 

Κουλάρισε και κάνε καμιά βουτιά...

 

Υ.Γ. Sealover, Please οχι άλλο pm! Σου το είπα πως η απόδειξη δεν αποδεικνύει τίποτα... Άλλωστε, χάνεις και τη μπάλα! Τι θα κερδίσεις αν αποδείξεις πως αγοράστηκε ένα κινητό στις 16 του μήνα; Κυκλοφορεί; Μπορεί κανείς να το αγοράσει; Είναι στα ράφια; ΟΧΙ ! Ε, πάει για Σεπτέβρη - αν και πλέον δεν με ενδιαφέρει για αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, γιατί συννεχίζετε να γράφετε στο θέμα αφού δεν ενδιφέρεστε για το κινητό; Θέλετε να μας πείτε ότι υπάρχει καλύτερο κινητό, θέλετε να το συγρίνεται με άλλα; Γι' αυτό υπάρχει ΑΝΑΛΟΓΗ ενότητα.

Η ίδια η SE και αρκετά e-shops έχουν αλλάξει τόσες και τόσες φορές τις ημερομηνίες. Δεν σας ενοχλεί αυτό και σας ενοχλούν οι ημερομηνίες που δίνει ο sealover και ο κάθε sealover εδώ μέσα; Εδώ είναι forum, ο κάθε ένας λέει την γνώμη του, την άποψη του.

Επίσης έχετε πρόβλημα με τον sealover, θέλετε να του πείτε ότι έκανε λάθος; Εμάς τι μας ενδιαφέρει, ηπάρχουν και ΡΜ.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

nai, thimaste tis eikones pou eftiaxne... irthe i ora loipon na apokalipsoume akomi mia theoria sinomosias kai apatis...

 

 

http://img223.imageshack.us/img223/1720/sealovercodect9.jpg

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

 

http://rapidshare.de/files/29991098/19082006102.jpg.html

 

 

 

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΠΛαισιο το φερνει απο οτι ισχυριζεται αρχες Σεπτμεβριου και κοστιζει 719 ευρωπουλα. Ιδου και το λινκ http://www.plaisio.gr/IWCatSectionView.process?IWAction=Load&Section_Id=13&Catalog_Id=10 .
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...