Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΧΑΧΑΧΑΧ ρε παιδιά έχετε πολύ γέλιο!Σκέφτεστε το "s" και δε σκέφτεστε ότι δεν έχει βγει ακόμα στα μαγαζιά!

It's Christmas time.

Ubuntu has been broken ;)

Be aware of the consequence.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΧΑΧΑΧΑΧ ρε παιδιά έχετε πολύ γέλιο!Σκέφτεστε το "s" και δε σκέφτεστε ότι δεν έχει βγει ακόμα στα μαγαζιά!
e to leme tora gia prothermansh,etsi otan bgei me to kalo na to xtypame diarkos:lol:
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Re sy sealover katantas kourastikos n' pes afto pou thes n' min les tipota.Opoios thelei tha se pistepsei opoios den thelei pali oxi.

Tespa

Link to comment
Share on other sites

ευχη ειναι αυτο η καταρα δημητρη?

 

ευχη φυσικα!!!

 

καθε μερα που το δουλευω ειμαι και πιο κοντα στην αποφαση μου να ΜΗΝ αγορασω το p990i :p

 

πολυ γρηγορο πολυ λειτουργικο με πολλες εφαρμογες να υπαρχουν (free κι ολας);)

 

ειναι μεγαλο το κοστος του οντως (799ε η συσκευη + 95,18ε η καρτα μνημης 1g)αλλα καθε μερα βλεπω τα λεφτα μου να πιανουν τοπο ολο και περισσοτερο...

 

εχει καποια bugs ακομα μιας και ειναι απο τις πρωτες συσκευες που κυκλοφορησαν αλλα προς εκπληξη μου βλεπω οτι ηδη αρχιζει η κατασκευαστρια εταιρεια να διαθετει τα patches free προς επιλυση των οποιοδηποτε προβληματων της!!

 

το μονο που μου λειπει ειναι η καμερα του k800i:( αλλα τι να κανουμε?δεν μπορουμε -δυστυχως- να τα εχουμε ολα:O

και κατι αλλο που μου κινησε ιδιαιτερα την προσοχη....εχει ΤΡΟΜΕΡΗ μπαταρια η πολυ καλη διαχειριση ενεργειας:blink:

 

ολη μερα με περιηγηση internet-e mail -msn γυρω στο 2ωρο,ψαξιμο της συσκευης και με ομιλια στο τηλ πανω απο 1.30 ωρα και η μπαταρια ειναι συνηθως κατα το βραδακι στο 60%:blink:

 

αυτα προς το παρον!!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη, αλλα γιατι καθεστε μερικοι και γραφετε σε αυτο το θεμα ??εδω αν ειδατε καλα γραφει "Sony Ericsson P990i" .Δεν με νοιαζουν τα αλλα κινητα,ουτε τα windows mobile, ουτε τα HTC και ουτε τιποτα αλλο.Μπορειτε να γραφετε στα αντιστοιχα θεματα.Βαρεθηκα να διαβαζω ακυρα ποστ. Εχει γεμισει το θεμα με ασχετα ποστ απο ατομα για να πουνε οτι τα ΗΤC ειναι καλυτερα και να προσπαθουν να θιξουν το P990i. Mα τι κολλημα εχετε παθει μερικοι ??Για ενα κινητο μιλαμε.Ας γραφουμε επιτελους πραγματα που αφορουν το σιγκεκριμενο κιν.Αν θελετε διαξιφισμους, υπαρχει αντιστιχο topic να γραψετε.
Ειμαι gadgetakias και ειμαι καλα :lol:
Link to comment
Share on other sites

sealover, ένα μονο έχω να σου πω :

 

---------- ------------------- ---- ---------------- ---------------------------------------------------- ----------------------------

 

:p

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη, αλλα γιατι καθεστε μερικοι και γραφετε σε αυτο το θεμα ??εδω αν ειδατε καλα γραφει "Sony Ericsson P990i" .Δεν με νοιαζουν τα αλλα κινητα,ουτε τα windows mobile, ουτε τα HTC και ουτε τιποτα αλλο.Μπορειτε να γραφετε στα αντιστοιχα θεματα.Βαρεθηκα να διαβαζω ακυρα ποστ. Εχει γεμισει το θεμα με ασχετα ποστ απο ατομα για να πουνε οτι τα ΗΤC ειναι καλυτερα και να προσπαθουν να θιξουν το P990i. Mα τι κολλημα εχετε παθει μερικοι ??Για ενα κινητο μιλαμε.Ας γραφουμε επιτελους πραγματα που αφορουν το σιγκεκριμενο κιν.Αν θελετε διαξιφισμους, υπαρχει αντιστιχο topic να γραψετε.

δεν ειναι σε καμμια περιπτωση θεμα διαξιφισμων φιλε μου

το ζητημα ειναι το εξης¨διαθετουμε 700+ euro για μια συσκευη

με τα χρηματα αυτα θελουμε την καλυτερη συσκευη που μπορουμε να παρουμε..

συνεπως καποιες πληροφοριες για το τι προσφερει ο ανταγωνισμος στα ιδια λεφτα μονο αχρηστες δεν ειναι για οσους εχουν καταληξει στην επιλογη τους ,ποσο μαλλον για οσους δεν εχουν καταληξει (οπως εγω πχ)

εξαλλου οι μονοι αρμοδιοι να κρινουν αν εχουν νοημα τα post στα οποια αναφερεσαι ειναι οι mods...

εκτος και αν βρισκεις πιο επικοδομητικα στην συζητηση τα αποσιωποιητικα του sealover....(του οποιου στο παρελθον στηριξα το δικαιωμα να ποσταρει πληροφοριες που μπορει να μην ηταν απολυτα αξιοπιστες οταν του την λεγαν καποιοι, αλλα πλεον εχει ξεφυγει εντελως)

Link to comment
Share on other sites

Το ισπανικό και πορτογαλικό expansys πουλάνε το κινητό (UK version) σε τιμές 869 και 909 ευρώ αντίστοιχα.

http://www.expansys.es/product.asp?code=126791

http://www.expansys.pt/product.asp?code=126791

 

Δεν έχω καταλάβει ποια είναι η διαφορά μεταξύ έκδοσης EU και UK;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

arxise na milaei me kodikous gia na ton katalavainoune mono an8rwpoi tou ypsilou epipedou.

 

nai, thimaste tis eikones pou eftiaxne... irthe i ora loipon na apokalipsoume akomi mia theoria sinomosias kai apatis...

 

 

http://img223.imageshack.us/img223/1720/sealovercodect9.jpg

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
arxise na milaei me kodikous gia na ton katalavainoune mono an8rwpoi tou ypsilou epipedou.
δεν εχεις τον θεο σου!!!:lol: :lol: :p :D
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι σε καμμια περιπτωση θεμα διαξιφισμων φιλε μου

το ζητημα ειναι το εξης¨διαθετουμε 700+ euro για μια συσκευη

με τα χρηματα αυτα θελουμε την καλυτερη συσκευη που μπορουμε να παρουμε..

συνεπως καποιες πληροφοριες για το τι προσφερει ο ανταγωνισμος στα ιδια λεφτα μονο αχρηστες δεν ειναι για οσους εχουν καταληξει στην επιλογη τους ,ποσο μαλλον για οσους δεν εχουν καταληξει (οπως εγω πχ)

εξαλλου οι μονοι αρμοδιοι να κρινουν αν εχουν νοημα τα post στα οποια αναφερεσαι ειναι οι mods...

εκτος και αν βρισκεις πιο επικοδομητικα στην συζητηση τα αποσιωποιητικα του sealover....(του οποιου στο παρελθον στηριξα το δικαιωμα να ποσταρει πληροφοριες που μπορει να μην ηταν απολυτα αξιοπιστες οταν του την λεγαν καποιοι, αλλα πλεον εχει ξεφυγει εντελως)

ΕΔΩ είναι το θέμα για το p990i:!::!::!::!:

συγκρίσεις κινητών γίνονται στο ΑΝΑΛΟΓΟ θέμα:!::!::!:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Ευτιχώς που υπάρχει ευχάριστη νότα σε αυτό το τοπικ ... Μου αρέσουν οι κωδικοί , τι πρέπει να πάρω για να παίξω;
http://www.imageshack.gr/files/sazwsmc2u6io8pdczlh2.gif
Link to comment
Share on other sites

Apo simera ine diathesimi kenourgia ekdosi tou firmware meso tou Sony Ericsson Update Service.

 

Molis anabathmisa kai exo:

 

Organiser: CXC162036 R3A04

Phone: CXC162037 R5A006

Bluetooth: CXC162058 R4F01

 

Me mia grigori matia,

To tilefono kai i periigisi sta menu paei arketa pio grigora.

O xronos enarksis tou Opera ine pleon esthita beltiomenos.

Akoma yparxi to problima me ta 15-16 free MB stin ekinisi.

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη, αλλα γιατι καθεστε μερικοι και γραφετε σε αυτο το θεμα ??εδω αν ειδατε καλα γραφει "Sony Ericsson P990i" .Δεν με νοιαζουν τα αλλα κινητα,ουτε τα windows mobile, ουτε τα HTC και ουτε τιποτα αλλο.Μπορειτε να γραφετε στα αντιστοιχα θεματα.Βαρεθηκα να διαβαζω ακυρα ποστ. Εχει γεμισει το θεμα με ασχετα ποστ απο ατομα για να πουνε οτι τα ΗΤC ειναι καλυτερα και να προσπαθουν να θιξουν το P990i. Mα τι κολλημα εχετε παθει μερικοι ??Για ενα κινητο μιλαμε.Ας γραφουμε επιτελους πραγματα που αφορουν το σιγκεκριμενο κιν.Αν θελετε διαξιφισμους, υπαρχει αντιστιχο topic να γραψετε.

 

φιλε μου πιο πολυ κολημενος απο μενα με το p990iδεν νομιζω να υπηρχε....

 

ειχα δοκιμασει να παραγγειλω το p990i απο την SE πριν ακομα παρουσιαστει!!!!

 

εχω αλλαξει αρκετα τηλ αλλα παντα η λυση ηταν η σειρα pxxx για μενα...

 

μεχρι ομως να πιασω στα χερια μου το HTC........

 

οσο κι αν πικραινει μερικους υπαρχουν κι αλλα καλα τηλεφωνα....

και ο ανταγωνισμος ειναι και η καλυτερη οδος ωστε να γινεσαι καλυτερος....

αλλα δυστυχως αυτο δεν ισχυει για την SE...ειδικα μετα τα τερτιπια της με το p990i....και την κοροιδια που εχει ριξει σε ολους τους οπαδους της...

 

οποτε μην το βλεπετε σαν off topic οταν αναφερονται συσκευες που ειναι καλυτερες απο αυτη που (και εγω πριν λιγες μερες...) περιμενετε 9 μηνες τωρα και ακομα ερχεται!!!!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΕΙ TO FORUM KAI EN ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ

 

-------- --------------------- ------------------- ------- ----------- ---------- ------------ -----------------------

 

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ, ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ! :hunter: :hunter: :hunter:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ριπάκο θα ήθελα πολύ να σου ανεβάσω μια φωτογραφία με ημερομηνία 16/8/2006 για να μαθουν όλοι εδω μέσα ποσο ψευτης και συκοφάντης είσαι οταν έλεγες οτι παραμυθίαζω.......ΑΛΛΑ θα το κανω την επόμενη εβδομαδα(ΤΕΤΑΡΤΗ/ΠΕΜΠΤΗ) γιατι δεν θελω να κάνω ένα τόσο μεγαλο δωρο σ'αυτους που το μονο που κανουν ειναι να ειρωνεύονται.....

 

Αυτοι που τους εστειλα pm ξερουν (christou σωστα κατάλαβες στο τελευταιο pm σου και εχεις και εσυ δίκαιο) και τους καλώ να με επαληθευσουν οταν θα μαθευτει...

 

Τωρα αν καποιοι απο εδω μπορέσουν να το μάθουν αυτο που ξερω εγω κανενα προβλημα ας βγουν να πληροφορησουν και τους αλλους ....Και ας ειναι αυτοι που θα σε διαψευσουν Ripακο.... :cool:

 

 

Ανεβαινεις Κιφησιας , στριβεις δεξια στην πεντελης και κανεις μερικα χιλιομετρα ... στην διασταυρωση λιγο μετα τον Βασιλοπουλο (αν θυμαμαι καλα) στριβεις αριστερα και συνεχιζεις να ανεβαινεις...

Ε , καποια στιγμη θα φτασεις στην Πεντελη .

Απο εκει παιρνεις φορα.......

 

Εγω σου ειπα οτι η επομενη εικονα θα σε κανει να κλαις ακομα περισσοτερο αλλα δεν ακους .

 

Και επειδη δεν με λενε Ripακο ας κανω και εγω ενα λογοπαιγνιο με το nick σου .

Την εκφραση "εραστης του γλυκου νερου" πιθανον να την ξερεις .

Απο το sealover μπορει κανεις να χαρακτηρισει την θαλασσα (sea) σαν "αλμηρο νερο" και το lover σαν "εραστης"...

Τι μας κανει ????

(μερος του sealover code που ειπε και ο energy ειναι και αυτο :lol: :lol: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

re paidia eleos,to g....... kai psofise aman pia ena kinito einai dn xriazete na mallonete eleos,pou einai to mialo sas?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...