Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

320x240 15fps (qvga αναλυση) ... διαβάστε προηγουμενα ποστ....τα εχουμε ξαναπει...

 

Δεν είχα το χρόνο να διαβάσω 116 σελίδες!!!

320x240 είναι η ανάλυση της οθόνης και το ίδιο είναι η ανάλυση του video?

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα δει ποτέ υποστήριξη για UIQ. Oύτε στο site της ngi ούτε του Destinator.

Έχεις κάποιο σχετικό link;

NGI Forum

 

Αλλά όπως θα δεις και στο thread, και στο forum γενικότερα, όλα αυτά ήταν προγραμματισμένα για το "νέο έτος" από τα τέλη του 2005, και από τότε δεν έχουμε τίποτα νεότερο. Γι'αυτό λέμε ότι το projet - δυστυχώς - φαίνεται παγωμένο.

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα το χρόνο να διαβάσω 116 σελίδες!!!

320x240 είναι η ανάλυση της οθόνης και το ίδιο είναι η ανάλυση του video?

Ναι, αλλά μόνο 15fps (σε 320x240). Αλλά έχω την εντύπωση ότι αυτό αφορά μόνο την εγγραφή, δηλαδή αν μιλάμε για playback, θα μπορεί να παίξει 320x240 @25fps (αν ετοιμάσεις ένα τέτοιο video π.χ. σε υπολογιστή και το στείλεις στο P990).

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αλλά μόνο 15fps (σε 320x240). Αλλά έχω την εντύπωση ότι αυτό αφορά μόνο την εγγραφή, δηλαδή αν μιλάμε για playback, θα μπορεί να παίξει 320x240 @25fps (αν ετοιμάσεις ένα τέτοιο video π.χ. σε υπολογιστή και το στείλεις στο P990).

 

nixx

Εννοείται , για την εγγραφή μιλάμε.

Playback , όσο αντέχει ο επεξεργαστής και η διαθέσιμη ram.(Και όχι μόνο320x240);)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με το τελευταιο ποστ του ddr2 ;)

Kαι πλοιαρχος την υπομονη μπορει να μην την εχεις να διαβάσεις 116 σελίδες αλλά μπορεις τουλάχιστον να διαβάσεις το εγχειρίδιο(80 σελίδες ...ακρως ενδιαφερουσες) που εχει βγει εδω και ενα μηνα σχεδον για να μην λεμε τα ίδια...

 

http://developer.sonyericsson.com/getDocument.do?docId=85104

Link to comment
Share on other sites

Energy θα σου πρότεινα να παρακολουθεις καλύτερα τη συζήτηση...

....αλλα εσενα τι σ'ενδιαφερει??Θα το αγοράσεις μήπως??

 

Πες μου αν ειναι να ανοιξουμε ξεχωριστό thread....''O ΕNERGY ΑΓΟΡΑΖΕΙ SONYERICSSON'':lol:

 

ego parakoloutho tin agora gia oti xreiazomai apo ta ergostasia kai oxi apo ksena forum me athlies metafraseis babelfish mpas kai vgalo kana lavraki apo asxeta paidakia kai to paikso eksipnos sto myphone... otan xreiazete milao...

kai nai, sonyericsson agorazo... oxi omos Pxxx, oti smartphone agorazo thelo na exei leitourgiki aksia kai oxi na psaxno mpas kai kapoios xristianos exei ftiaksei kana programa...

 

alitheia, thimase prin posous mines (mesa 2006) eipa "ta xristougenna einai makria akomi?" kai oloi nomizate oti milousa gia ta xristougenna 2005???... :X

 

anyway... ego proteino na diavazete tis info tou sealover... einai atopes kai akires... alla an tis mazepsete oles mazi exoun TRELLO GELIO!!!! :lol::lol:

 

kata ta alla, min perimenete genika KANENA kinito, otan xreiazeste kati, na agorazete oti kalitero kikloforei tin sigekrimeni stigmi...

kai afti ti stigmi einai to TyTN... otan vgei to P990... tha eksakolouthei na einai to TyTN... XAXAXXAXAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου υποδείξει κάποιος ένα link να κατεβάσω video με την ποιότητα του P990i?

http://my-symbian.com/forum/viewtopic.php?p=231114#231114

 

Πρέπει να είσαι registered και να έχεις κάνει log in στο forum του my-symbian.com για να μπορέσεις να δεις το attachment.

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Ο Ιούνιος ειναι εκτός....ο Σεπτέμβριος επίσης...

 

Μεσα στον Ιούλιο - Αυγουστο βλεπω τη δουλεία...

Και επειδή καμία εμπορική κίνηση δεν γίνεται μέσα στον Αύγουστο....μεχρί τα μέσα Ιουλίου θα δούμε τα πρώτα κομματια και στην Ελλάδα....

 

say what?

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με το τελευταιο ποστ του ddr2 ;)

Kαι πλοιαρχος την υπομονη μπορει να μην την εχεις να διαβάσεις 116 σελίδες αλλά μπορεις τουλάχιστον να διαβάσεις το εγχειρίδιο(80 σελίδες ...ακρως ενδιαφερουσες) που εχει βγει εδω και ενα μηνα σχεδον για να μην λεμε τα ίδια...

 

http://developer.sonyericsson.com/getDocument.do?docId=85104

 

Sealover αν κουράζεσαι να επαναλαμβάνεσαι άστο… υπάρχουν άλλοι πιο πρόθυμοι να «βοηθήσουν». Δεν κάνουμε και τη ίδια δουλειά, ούτε όλοι έχουν οικογένεια. Η καλή προαίρεση φαίνεται… εξάλλου το forum δεν είναι επίδειξη γνώσης από κάποιους αλλά άντληση γνώσης.

Link to comment
Share on other sites

Απο αναφορά κάποιου....>>>

ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΔΙΑΘΕΣΗ ΤΟΥ P990 ΣΤΗΝ ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ....(τιμη:671ευρω!!)!!!

 

kai gia na teleionoume giati ta lathi tou einai ateleiota... eixa dosei ena site... apo arxes fevrouariou... kai to eixa ksanadosei arxes iouniou... pou elege gia avgousto... fisika me to analogo kraksimo tou aksiopistou sealover...

oriste to 2o post (giati to proto einai poli piso kai variemai na to psaxno)...

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1424034#post1424034

 

apla pigenete sto link pou dino ekei, kai tha deite ti imerominia dinei... kai exei tin idia apo arxes tou xronou...!!!

 

stamata epitelous na epitithese ston RIP... aftos einai tis douleias, kai oxi ton forum!!! sevasou kapoia atoma pou exoume eite prosvaseis eite gnoseis eite eimaste tou antikeimenou kai gnorizoume kapoia pragmata parapano apo ta metafrasmena forum pou diavazeis esi kai lioneis pano stin omprela tou internet!

 

TELOS!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει νόημα να παίζει playback 640χ480 ... άρα 320χ240 25/30 fps είναι μια χαρά ...

 

Έχει , γιατί αν του περάσεις ένα βιντεάκι με τα χαρακτηριστικά που αναφέρεις(640x480)θα το παίξει (σε ανάλυση 320x240 βέβαια αλλά θα το παίξει) , διαφορετικά θα πρέπει να το κάνεις μετατροπή ,μείωση του μεγέθους της εικόνας κλπ κλπ.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τασο νομίζω... οτι κλειστο το πορτακι καλύπτει το 25% της οθονης...

Εγώ θέλω να μάθω,με κλειστό πορτάκι,είναι τουλάχιστον η οθόνη 2,4 ίντσες ή όχι...;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ploiarxos θα μπορουσες ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ενα ευχαριστω να πεις που σου έδωσα αυτό που ζητούσες!!

Και φυσικά ειναι άντληση πληροφοριων!ΟΧΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ!Διαβασε λοιπον το white-paper που ευγενικά στο έδωσα και μην το συνεχιζεις..

 

Τασο γιατι κολας στο 2,4??:blink:

 

Προσώπικά δεν την έχω μετρήσει...:D

Link to comment
Share on other sites

Ploiarxos θα μπορουσες ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ενα ευχαριστω να πεις που σου έδωσα αυτό που ζητούσες!!

Και φυσικά ειναι άντληση πληροφοριων!ΟΧΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ!Διαβασε λοιπον το white-paper που ευγενικά στο έδωσα και μην το συνεχιζεις..

 

Τασο γιατι κολας στο 2,4??:blink:

 

Προσώπικά δεν την έχω μετρήσει...:D

 

Θα έχει τους λόγους του ο άνθρωπος:D

Τόσο νομίζω ότι θα πρέπει να είναι , όχι λιγότερο από 2,4 ίντσες.

Πάντως χωρις καθόλου πορτάκι είναι πολύ πιο όμορφο.:O

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

...Τασο γιατι κολας στο 2,4??:blink:

Ok,έχεις δίκιο...:O

Απλά,τόση είναι η οθόνη και του Ν93 και γενικά...Δεν ξέρω ποιο να αγοράσω...:(

Όταν με το καλό βγουν και τα δυο...:)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...