Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πότε θα έρθει πλέον λίγο μας ενδιαφέρει σαν χρήστες, το θέμα είναι εαν το P990 ανταποκρίνεται στις ανάγκες μας ... Με λίγα λόγια αρκετοί ξενοκοιτούν λόγω της καθυστέρησης , και άλλοι απλά κουράστικαν και θέλουν απλά ένα κινητό με κάμερα , βλέπε K800i ... cascanter εσύ δλδ σέβεσαι την άποψη ότι ο άλλος θέλει να κλειδωθεί το νήμα επιδή το 48% των ποστ λένε για σεπτέμβριο και το άλλο 48% για ιούλιο; Το τόπικ θα μπορούσε να λέει διάφορα νέα όπως συμβατότητα προγραμμάτων , διάφορες προηγμένες χρήσεις σε σύγκριση με το p910i , γιατί θα πρέπει να πάρω το p990i και όχι το p910i ; και πολλά άλλα ... Αλλωστε δημοκρατία έχουμε , και λέμε ότι θέλουμε και κάνουμε ότι θέλουμε, αλλά χωρίς να επηρρεάζουμε τον διπλανό , και στην περίπτωση αυτή οι διάφοροι που αναφέρουν ημερομηνίες , απλά είναι ανυπόμονοι ... Δεν τους κατηγορώ ... Απλά καλό θα ήταν να μην γράφαν ανα 3 ποστ την ίδια ή διαφορετική ημερομηνία, γιατί μετά χάνουμε 20 χρόνια ζωής ... και δεν θα μπορέσουμε να δούμε τα μοντέλα p1000 , p1100, p1200 και πάει λέγοντας ...

________________________________________________________________

egw den eimai tis apopsis SE KAMIA PERIPTWSI NA KLEIDWTHEI TO THREAD...!!!!

Isa isa,poy lew pws oi apopseis toy kathe enos einai sevastes kai prepei na akoygwntai,kai gia na symvainei ayto SAFWS KAI DEN PREPEI NA KLEIDWTHEI TO THREAD...!!!

gi'ayto allwste, kai egrapsa ayto poy egrapsa ws gnwmi,oti epidei isws orismenoi poy echoyn varethei to thread,poy isws na min goystaroyn ayti tin katastasi,ollwn twn ypoloipwn poy theloyn na mathenoyn-estw kai anepisima-kapoia pragmata(kai anamesa se aytoys vale ki'emena,poy perimena na mathw pws kai pws schetika me to p-990i apo ton martio,allakathe allo ematha... logo twn kathisterisewn,kai twn "paichidiwn" ap'tin S.E.,-an kai pistevw pws isws na paroyn plewn ena telos olla ayta ta "nazakia" tis S.E.)pistevw loipon pws gia olloys emas olla ayta,tha echoyn ena aisio telos sta mesa an ochi teli toy ioylioy.

Schetika me to thema twn apopsewn,kanwnika-opws oloi mas ypothetw diladi-tha eprepe na pername tispliroforieskai na tis diastavrwname anti na valoyme enantion ekeinwn poy chwris kanena pistevw (opws kanei o sealover edw mesa) chreos,mpainei kai mas dinei plirofwries opws akrivws tis pernei apo tis piges toy.

ean emas mas endiaferoyn aytes oi plirofories den echoyme para na tis diastavrwnoyme kai an gia ton opoiondipote logo,den echoyn kapoia ypostasi stin pragmatikotita,tote leme pws den aleithevoyn aytes oi plirofories,alla kai ayto,panta me omorfo tropo.

ayto pistevw pws einai i dimokratia na milame gia tis antithetes gnwmes mas,chwris na kanoyme kritiki sto myphone na klisei to thread epidei i syzitisi ayti echei parei megalo dromologo twn "paichnidiwn" tis S.E....

giati tote den eimaste endiaferomenoi katanalwtes,kai anisychoi christes,alla kati san toys choyligans poy an chanei i omada toys ta kanoyn yialia-karfia kai epeita zitoyn meta kai ta resta giati i omada toys plirwnei kyrwseis,meta ta episwdia poy echoyn dimeioyrgisei oi idioi s'ayto to gipedo,kai miloyn gia stimena mats...

e,ayta ta pragmata den einai logika...

einai...???

panta filika kai me sevasmo se oloys.

CASCANTEUR_79

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

...gi'ayto zitw signwmi kai apo olloys apla epidei ypotheike,tokatathetw kai ayto,chwris na thelwna anoiksw syggriseis anamesa se dyo syskeves,poy allos einai o tomeas drastiriotitwn tis mias kai allos tis allis...

To k800i,to(edw kai 4 imeres) echw parei prokeimenoy na dw tis dynatotites tis S.E. se mia syskevi-yviridio,metaksy mini fotwgrafikis (logo poy oi megales,kai kathara michanes fwtografisis ksekeinoyn gyrw sta 15megapixels...)michanis,kai syskevis kinitoy tilefwnoy-opws echw akoysei na to lene-kai pragmatika echei arketes dynatotites gia tis opoies gia enan erasitechni fwtografo-poymetaksy mas,thelei kai na echei kai kinito mazi-einai mia kali lysi...(analogws vevaia kai tis ananges...)

omws den einai kai san to p-990i poy einai smartphone,kai me megalyteri mnimi eswteriki,kai me ena swro kaloydia...

apla einai mia "glykia"parigoria stin makria anamoni...:)

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

Η "σοβαρή" :lol: :lol: :lol: expansys είχε τιμή προπαραγγελίας πριν 2 εβδομάδες 910 ευρώ...

Τί έγινε και κατέβηκε τόσο πολύ τώρα ? (από τα 910 στα 675)

 

γιατι τωρα ερχεται στα αληθεια το τηλεφωνο:D:D

 

 

 

 

 

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Οι μόνοι που πονάνε φίλε μου είναι αυτοί που ξέρουν ότι όταν θα βγει το Ρ990,τα "μουράτα" κινητά που έχουν τώρα θα είναι πολύ "λίγα" μπροστά του,και το γέλιο που έχουν τόσο καιρό θα μετατραπεί σε μαύρο δάκρυ.

Δεν είναι τυχαίο άλλωστε ότι έχουν αυξηθεί τα μηνύματα μίσους και ειρωνίας για το Ρ990 τώρα που πλησιάζουμε επιτέλους στην κυκλοφορία του.

 

 

Υ.Γ. Δεν ήθελα να απαντήσω για να μην αρχίσουμε πάλι τους τσακωμούς,αλλά κάποιοι πρέπει να μπαίνουν στη θέση τους,αφού δεν το κάνουν οι modarators σβήνοντας τέτοια εμπρηστικά posts σαν του sansara.

 

 

Εχετε παρανοησει ομαδικως... Αν δεν εγινε αντιληπτο, ειμαι θετικα προκατειλημμενος στις συσκευες της SE. Αυτο ομως δε σημαινει οτι δε μπορω να κανω αναλαφρα σχολια σχετικα με τα ελαττωματα τους! Οι συσκευες της SE ειναι αισχρες στο βιντεο και αυτο δεν το αρνειται κανεις, παρα μονο οσοι σκεπτονται οπαδικα και κομπλεξικα. H SE ειναι που πρεπει να βελτιωθει σε αυτο τον τομεα και οχι εμεις να κανουμε τουμπεκι.... :X

Link to comment
Share on other sites

Cascanter σου είναι δύσκολο να γράφεις με ελληνικά; Τα greeklish εαν δεν είναι σύντομα δεν τα διαβάζω, το δικό σου το διάβασα , αλλά νομίζω πως δεν έπιασες αυτό που θέλω να πω , είναι ότι η γνώμη του άλλου είναι σεβαστή και μη απορριπτέα , επίσης το κλείσιμο ενός νήματος υπο όρους είναι αποδεκτό , ώστε να ηρεμίσουν τα πράγματα ή ακόμα καλύτερα να μην αυξάνονται οι αντιθέσεις ...

Το ότι δεν θες να κλείσει ένα νήμα , 2 πράγματα μου έρχονται στο μυαλό, ή θέλεις να συνεχίσουν να τσακώνονται και να γίνουν απο 2 χωριά χωριάτες, να ξεκινήσουν βεντέτα και δεν ξέρω τι, ή έχεις τόσο αθώο μυαλό και ταυτόχρονα είσαι εγωιστής .... Φυσικά δεν μιλάω συγκεκριμένα , αλλά αόριστα ... Μην το πάρεις στραβά , όλοι έχουμε καταντήσει εγωιστές , διότι αυτή είναι η κουλτούρα σήμερα ...

http://www.imageshack.gr/files/sazwsmc2u6io8pdczlh2.gif
Link to comment
Share on other sites

Αν και εμενα προσωπικα δεν με βολευει επιδει μου περνει χρονο να γραφω με τονους και αποστροφο...

Δεν ειμαι ουτε υπερ,των τσακομων,και αυτο το εξηγω και παραπανω αλλωστε...!!!

Ειμαι υπερ του να βρισκουμε ειρηνικα τις διαφορες μας,και οτι αποψεις,η πληροφοριες εχουμε σχετικα με τις συσκευες που μας ενδιαφερουν,να τις καταθετουμε και το αν αληθευουν η,οχι να το εξακριβωνουμε μεσω των πηγων που εχουμε,στη διαθεση μας...!!!

Δηλαδη δεν υπαρχει περιπτωση να τα βρισκουμε ειρηνικα τις διαφορες που μπορει να εχουμε,σχετικα με οτι πληροφοριες πιστευουμε πως δεν αληθευουν-κατοπιν ερευνας και διασταυροσης στιχειων απο εγγυρες πηγες

φυσικα,οχι αερολογιες...-και με οσες αληθευουν???

πρεπει να τρογωμαστε,δηλαδη???

τι εχουμε να χωρισουμε,δεν το καταλαβαινω...

και σχετικα που λες πως ειμαι εγωιστης,σου δηλωνω οτι εγω επι της ουσιας το μονο που εχω σαν σκοπο ειναι να ενημερονωμαι σχετικως με τις νεες τεχνολογιες,και οτι αφορα τα smatphones,και σε οτι αφορα τα λειτουργικα τους συστηματα που εχουν απο την μαμα εταιρια,και επισεις σε οτι αφορα τα, mobile windows,pc-lap top/desk top-και λοιπα,μιας και εγω ειμαι σπουδαστης σε εσπερινο Τ.Ε.Ε.,και σπουδαζω τεχνικος ηλ.υπολογιστων,επιδει λοιπον ειναι της φυσης μου να ενδιαφερωμαι για καθε τι καινουριο,(οτι μπορει να χωρεσει ενοιολογικα η λεξη "νεες τεχνολογιες..." ...κυριολεκτικα!!!)

...Το μονο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ οφελος που εχω,ειναι που ενημερονωμαι σχετικα με οτι νεο,στις νεες τεχνολογιες,και μαθενω ολο και ποιο πολλα για το συγγεκριμενο αντικειμενο!!!

...αρα,δεν καταλαβαινω που εβγαλες αυτο το συμπερασμα...

τελος παντων...

το μονο που εχω να πω,ειναι ΟΤΙ ΕΑΝ ΚΛΗΣΕΙ ΤΟ THREAD ΕΠΙΔΕΙ ΔΕΝ ΣΕΒΩΝΤΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΟΤΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟ ΦΑΣΑΡΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΟΥΣΕΩΝ,ΤΟΤΕ...

ΔΕΝ ΜΠΡΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΗΣΜΕΝΟΙ,ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ. . . . . . . .

ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ....

ΦΙΛΙΚΑ

CASCANTEUR_79:worry:

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες, please σταματηστε το θεμα εδω. Κανεις δε θα κλειδωσει το thread οποτε μην τσακωνομαστε αδικα. Εδω θελουμε να ενημερωθουμε για το αγαπημενο μας κινητο που λογω της SE καταντησε πλεον ανεκδοτο, αλλα τι να κανουμε...Μονο αυτο μας νοιαζει και δε χρειαζονται αλλοι διαξιφισμοι. Ημαρτον που λεει και ο Γεωργιου!
Link to comment
Share on other sites

675 δεν είναι λίγο ακριβά ?:blink:

 

 

:hypno::hypno::hypno::hypno: ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ??????

 

ακριβα 675ε????:!::!:

 

για το p990i???????

 

 

εδω ειχαμε δωσει πολλοι απο δω μεσα 821ε για το p900!!!!!!!!!!!

 

ας ερθει και ας κανει και 1000ε εγω παλι θα το παρω :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

μιλαει για την αμερικη ομως αν δεν κανω λαθος:O

ελπιζω τουλαχιστον.....

 

 

Yeah, we know it hurts that Sony Ericsson has no plans, at least as of right now, to ever release the P990 here in the States, but here's something that might make you feel better: the QWERTY keyboard on this phone is pretty crappy. To be fair, five minutes is definitely not enough time to make a proper assessment, but the impression we were left with after playing with the P990 at the Sony Ericsson booth is that the keys are way too small and not tactile enough for easy typing.

 

 

http://www.engadgetmobile.com/2006/04/06/hands-on-with-the-sony-ericsson-p990/

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Είναι πλέον θέμα ημερών.

 

Όπως έχω προαναφέρει τα διαθέσιμα κομμάτια για τον Ιούλιο θα είναι τρομερά περιορισμένα, για αυτό αν θέλετε το P990 κάντε το pre-order τώρα όπου μπορείτε ή αγοράστε το αμέσως μόλις το πετύχετε κάπου τις επόμενες ημέρες.

Η επόμενη παρτίδα θα φύγει γύρο στον Αύγουστο.

 

Κατεβάστε και το Sony Ericsson Update Service για να είστε έτοιμοι γιατί το πρώτο firmware update δεν θα αργήσει να έρθει. ;)

 

Μιλάμε για το Sim-Free μοντέλο όσοι θέλουνε branded θα χρειαστεί να περιμένουν λίγο ακόμα.

 

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε nMIK-3 γιατι πεφτουν να με φανε όταν τα λέω εγω....!http://www.planetsmilies.com/smilies/mad/mad0259.gifhttp://www.planetsmilies.com/smilies/mad/mad0233.gif

ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!:cool: http://www.planetsmilies.com/smilies/happy/happy0064.gif

Link to comment
Share on other sites

το μονο που εχω να πω,ειναι ΟΤΙ ΕΑΝ ΚΛΗΣΕΙ ΤΟ THREAD ΕΠΙΔΕΙ ΔΕΝ ΣΕΒΩΝΤΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΟΤΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ Η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟ ΦΑΣΑΡΙΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΚΡΟΥΣΕΩΝ,ΤΟΤΕ...

ΔΕΝ ΜΠΡΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΗΣΜΕΝΟΙ,ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ. . . . . . . .

ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΥΠΑΜΑΙ....

ΦΙΛΙΚΑ

CASCANTEUR_79:worry:

 

Η αναρχία με την Δημοκρατία, βρίσκονται στο ίδιο έδαφος. Μια λεπτή γραμμή χωρίζει τα δυο παραπάνω. Ένα βήμα να κάνουμε, "πηδάμε" απο την μια πλευρά στην άλλη. Είναι καθαρά δικό μας θέμα αν θέλουμε να κάνουμε συζήτηση (διάλογο), ή απλά, να προβάλουμε τον εαυτό μας ή να "καταστρέψουμε" έναν διάλογο μεταξύ κάποιων χρηστών.

 

Στο MyPhone, η προσωπική προβολή και το "μπράβο" (αν κάποιοι το ψάχνουν αυτό), έρχεται με τον καιρό και φυσικά μόνο από τους άλλους χρήστες (όλοι χρήστες είμαστε εδώ και εγώ περισσότερο από εσάς, άσχετα αν έχω την ιδιότητα του Moderator - πιστέψτε με, δεν νιώθω ότι κάνω κουμάντο εδώ - μαθαίνω απο εσάς και εγώ).

 

Μέχρι να κυκλοφορήσει το συγκεκριμένο κινητό, ας μιλάμε μόνο για αυτό και όχι για το τι λέει κάθε χρήστης.

 

Ο καθένας έχει:

Πληροφορίες.

Ερωτήσεις-Απορίες.

 

Σωστές ή λανθασμένες οι παραπάνω κατηγορίες, όλες έχουν χώρο στο MyPhone. Αν κάτι δεν το πιστεύουμε, ζητάμε αποδείξεις. Αν κάτι μας αρέσει ή όχι, το σχολιάζουμε (τα μέτρα και τα σταθμά τα ξέρετε όλοι πιστεύω).

 

thanks :)

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε και μια γεύση απ'το manual (τα δύο αρχειάκια κάτω κάτω).Εχει και διάφορες ενδιαφέρουσες φωτογραφίες.

https://gullfoss2.fcc.gov/prod/oet/cf/eas/reports/ViewExhibitReport.cfm?mode=Exhibits&RequestTimeout=500&calledFromFrame=N&application_id=383216&fcc_id='PY7FD022011'

 

Το έχει δώσει και ο d2000217 το link...τώρα το είδα :-)

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

μιλαει για την αμερικη ομως αν δεν κανω λαθος:O

ελπιζω τουλαχιστον.....

 

 

Yeah, we know it hurts that Sony Ericsson has no plans, at least as of right now, to ever release the P990 here in the States, but here's something that might make you feel better: the QWERTY keyboard on this phone is pretty crappy. To be fair, five minutes is definitely not enough time to make a proper assessment, but the impression we were left with after playing with the P990 at the Sony Ericsson booth is that the keys are way too small and not tactile enough for easy typing.

 

 

http://www.engadgetmobile.com/2006/04/06/hands-on-with-the-sony-ericsson-p990/

IKALA oi amerikanoi trelathhkan???
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Η αναρχία με την Δημοκρατία, βρίσκονται στο ίδιο έδαφος. Μια λεπτή γραμμή χωρίζει τα δυο παραπάνω. Ένα βήμα να κάνουμε, "πηδάμε" απο την μια πλευρά στην άλλη. Είναι καθαρά δικό μας θέμα αν θέλουμε να κάνουμε συζήτηση (διάλογο), ή απλά, να προβάλουμε τον εαυτό μας ή να "καταστρέψουμε" έναν διάλογο μεταξύ κάποιων χρηστών.

 

Στο MyPhone, η προσωπική προβολή και το "μπράβο" (αν κάποιοι το ψάχνουν αυτό), έρχεται με τον καιρό και φυσικά μόνο από τους άλλους χρήστες (όλοι χρήστες είμαστε εδώ και εγώ περισσότερο από εσάς, άσχετα αν έχω την ιδιότητα του Moderator - πιστέψτε με, δεν νιώθω ότι κάνω κουμάντο εδώ - μαθαίνω απο εσάς και εγώ).

 

Μέχρι να κυκλοφορήσει το συγκεκριμένο κινητό, ας μιλάμε μόνο για αυτό και όχι για το τι λέει κάθε χρήστης.

 

Ο καθένας έχει:

Πληροφορίες.

Ερωτήσεις-Απορίες.

 

Σωστές ή λανθασμένες οι παραπάνω κατηγορίες, όλες έχουν χώρο στο MyPhone. Αν κάτι δεν το πιστεύουμε, ζητάμε αποδείξεις. Αν κάτι μας αρέσει ή όχι, το σχολιάζουμε (τα μέτρα και τα σταθμά τα ξέρετε όλοι πιστεύω).

 

thanks :)

...ΠΟΥ ΑΝΕΚΥΨΕ,ΑΘΕΛΑ ΜΟΥ.

Κατα πρωτον

να ζητησω συγνωμη απο ολλους σας και μεταξυ αλλων,στον κυριο Florinaperis που επανερχωμαι με την συγγεκριμενη απαντηση στο θεμα αυτο.(υποσχωμαι ομως οτι δεν θα ξανα'συμβει,τουλαχιστον απο την πλευρα μου)

 

Και κατα δευτερον,Ελπιζω κυριε Florinaperis,να μην εχω κανει καποια "γκαφα",που απαντησα στο υφος που απαντησα και να μην προσεβαλα κανεναν απο οσους ασχολουνται και ενδιαφερωνται για το συγγεκριμενο thread,γιατι οντως δεν ειμαι οπαδος των φασαριων,(με η χωρις εισαγωγικα...!)και ουτε ενδιαφερωμαι να αναβω φωτιες εκει που δεν υπαρχουν,ουτε να αναζοωπυρονω τις ηδη υπαρχουσες...

ισα ισα,που προσπαθω να ειμαι οσο ειναι δυνατον ποιο διακριτικος,και να μην "πετω"(στο εαν ειναι δυνατον μηδαμηνο,η ελαχιστο) κουβεντες που φερουν το αντιθετο αποτελαισμα.

Απλα επιδει ακουστηκε απο ενα μελος να κλησει το thread,επιδει ισως να μην το ενδιεφερε το συγγεκριμενο θεμα,η να κουραστηκε απο αυτο και εαν αυτο συνεβενε,(για εμενα προσωπικα,)θα ηταν κατι το οποιο δεν θα εφερνε κατι καλο επι της ουσιας,αλλα θα μας κοβωταν η ευκαιρια να ενημερονωμασταν-για οσους ενδιαφερωνται για το προιον που συζηταμε εδω-για οτι νεωτερο,και για οτι πληροφορια θα ηταν χρησιμη για τον καθε ενα μας...

Τελος,ελπιζω πως ολλα θα πανε καλα,με την συγγεκριμενη συσκευη,και μεχρι το τελος του μηνα θα ειναι κοντα μας,και θα ειμαστε ολοι με μια συσκευη η οποια θα μας δωσει την ευκαιρια να μιλησουμε για αυτην-για οτιδειποτε καλο η,κακο μας απασχολει,μας ανησυχει η,μας ενδιαφερει σχετικως με τις λειτουργειες και τα χαρακτιρηστικα της,και παντα με καλοποαιρετο τροπο-και να επιλυσουμε τα οποιανδηποτε προβληματα συναντησουμε σε αυτην.

Παντα φιλικα,και με σεβασμο προς ολλους.

CASCANTEUR_79:)

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

Απο μένα έχεις το ΟΚ , γιατί καλή ήταν η σκέψη σου, αλλά λάθος υλοποιημένα και ελπίζω να κατάλαβες ότι υπάρχουν και εδώ χρήστες με δίκιο και άδικο, είναι μια κοινωνία και φυσικά σε κάθε κοινωνία υπάρχουν και τα κοκόρια , υπάρχουν και οι εγκληματίες ....
http://www.imageshack.gr/files/sazwsmc2u6io8pdczlh2.gif
Link to comment
Share on other sites

...ΠΟΥ ΑΝΕΚΥΨΕ,ΑΘΕΛΑ ΜΟΥ.

... που επανερχωμαι με την συγγεκριμενη απαντηση στο θεμα αυτο.(υποσχωμαι ομως...

 

Με το συμπάθειο, αλλά πονάνε τα ματάκια μου με την ορθογραφία.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...