Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

bre bre ti ginete? Mpika na po ena geia giati eida pollous gnostous apo ta "palia". Apo tote pou perimename to P800 :lol: :lol:

Blepo oti iparxei kanourgia anamoni.....

Mallon irthe i ora na allakso to dinosavro P900 :p

To mono pou m endiaferei einai na einai kalitero sto thema tis taxititas apo oti einai to P900 pou sernete se sxesi ma kati nokia pou kikloforoun.:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω είπα 800 Εuro επειδη και ολα τα υπολιπα μοντελα τις σειρας τοσο εκαναν και επειδη μετα απο τοσους μήνες οι υπαλιλοι τις sonyericsson δεν δουλευουν τσαμπα εχει επενδισει παρα πολλα λεφτα πανω σε αυτο το κηνιτο καπος θελει να τα παρει πισω και οπως παντα εμεις θα την πληροσουμε τη νυφη:)

Τορα ευχομε και εγω οπως και εσεις να κανει λιγοτερα αν και κατι τετοιο δεν μου φενετε και πολυ πιθανο :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έψαξα αρκετά αλλά δεν βρήκα κάπου να αναφέρεται η ανάλυση βίντεο του P990.:O

Τόσες αναζητήσεις έκανα και μόνο τύπους που ρωτούσανε βρήκα, αλλά απάντηση καμία.

Ξέρει κανείς από σας τίποτα;;

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έψαξα αρκετά αλλά δεν βρήκα κάπου να αναφέρεται η ανάλυση βίντεο του P990.:O

Τόσες αναζητήσεις έκανα και μόνο τύπους που ρωτούσανε βρήκα, αλλά απάντηση καμία.

Ξέρει κανείς από σας τίποτα;;

Σύμφωνα με τον bengalboy που έχει κάνει ένα αρκετά πλήρες review ενός pre-release μοντέλου, γράφει μέχρι 320x240, και μέχρι 30 καρέ/δευτερόλεπτο, μάλιστα έχει στο review του και κάποια video από το P990. Σίγουρα δεν είναι το 640x480 των τελευταίων Nokia, αλλά και μόνο που είναι μέχρι και 30fps εγώ τουλάχιστον είμαι ικανοποιημένος ! Και τα video που είδα στο review αυτό δεν ήταν καθόλου άσχημα :)

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τον bengalboy που έχει κάνει ένα αρκετά πλήρες review ενός pre-release μοντέλου, γράφει μέχρι 320x240, και μέχρι 30 καρέ/δευτερόλεπτο, μάλιστα έχει στο review του και κάποια video από το P990. Σίγουρα δεν είναι το 640x480 των τελευταίων Nokia, αλλά και μόνο που είναι μέχρι και 30fps εγώ τουλάχιστον είμαι ικανοποιημένος ! Και τα video που είδα στο review αυτό δεν ήταν καθόλου άσχημα :)

 

nixx

 

Πάρα πολύ καλή ανάλυση!! Υπεραρκετή για τέτοιο κινητό.

και τα 30 fps είναι εξαιρετικά.

Μέχρι τώρα νόμιζα ότι θα έχει την ανάλυση του Κ750 και είχα ξενερώσει.:)

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

909.95 αλλα δεν εχει καμμια σημασια....ετσι βαζει καπελο το expansys μεχρι να κικλοφορησει καποιο κινητο
Link to comment
Share on other sites

Κι εδώ το δίνουν με 800 ΕΥΡΩ...

 

http://www.play.com/Mobiles/Mobile/CART/530/687/-/904323/-/Product.html?searchtype=genre&cur=258

 

πιάσ' τ΄αυγό και κούρευτο... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Sorry αν τις έχετε ξαναδεί αλλά είναι τόσο οραίες φωτό που δεν μπορώ στον πειρασμό να τις ποστάρω...

 

(μου τρέχουν τα σάλια...)

 

http://www.infosyncworld.com/eu/mobility/communicator/sony_ericsson_p990i.html

Link to comment
Share on other sites

Sorry αν τις έχετε ξαναδεί αλλά είναι τόσο οραίες φωτό που δεν μπορώ στον πειρασμό να τις ποστάρω...

 

(μου τρέχουν τα σάλια...)

 

http://www.infosyncworld.com/eu/mobility/communicator/sony_ericsson_p990i.html

 

Kai ta dika mou.Meta to p910 pou ekana tin mamakia kai to edosa gia ena samsung D600 thelo na epistripso stin seira P.

Doste to epitelous ston LAO.:ninja: :ninja: :ninja:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Υποψιν,μπορει να γραφει σε qvga @ 30fps video το P990 αλλα μιλαμε για format 3gp και οχι mpeg.

Νομίζω και mp4, χωρίς να είμαι σίγουρος. Πάντως τα δείγματα που έχει στο review που ανέφερα παραπάνω είναι πολύ καλά από άποψη ποιότητας (δεν θυμάμαι τι format είναι).

 

edit : Γράφει σίγουρα και σε mp4, τα video του bengalboy είναι σε αυτό το format :)

 

nixx

Link to comment
Share on other sites

...KAI AKOMI TIPOTE...

MIPWS KSEREI KANEIS SAS PWTE EPITELOYS THA TO DOYME TO P-990I ENTOS KATASTIMATWN,ARAGE...???

ECHW DEI SE ENA SYGGEKRIMENO SITE,TIS GERMANIAS NA POWLEITAI PROS 1200 EURO...

POIOS KSEREI POSO THA ECHEI EDW.......................

AN KSEREI KATI KAPOIOS,AS APANTISEI...:help:

THE LEGENT OF ROCK MUSIK IN THE OLL WORLD IS ONE:M E T A L I C A
Link to comment
Share on other sites

Riksemia matia pros ta panw.De dagwnei!

Sorry ma de kserei kanenas tipota.....

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

...KAI AKOMI TIPOTE...

MIPWS KSEREI KANEIS SAS PWTE EPITELOYS THA TO DOYME TO P-990I ENTOS KATASTIMATWN,ARAGE...???

ECHW DEI SE ENA SYGGEKRIMENO SITE,TIS GERMANIAS NA POWLEITAI PROS 1200 EURO...

POIOS KSEREI POSO THA ECHEI EDW.......................

AN KSEREI KATI KAPOIOS,AS APANTISEI...:help:

Ε όχι και 1200 euro!!! Προσωπικά βρήκα καλύτερη τιμή εδώ

Link to comment
Share on other sites

οπως νομιζω πολυ σωστα ειπε και φιλτατος christou λιγπ πιο πισω το expanys καπελωνει γι' αυτο μην αναστατονεστε τοσο.;) ;) ωσο για τα 1200Euro δεν πιστευω να κανουν τετοια μ@λ@κι@ γιατι ξερουν πως θα τους μινει το κηνυτο στα ραφια :lol: :lol: :lol:

 

αμα δειτε την πρωιγουμενη μολις σελιδα post #1951 θα το βρητε στα 800Euro

Link to comment
Share on other sites

Παιδια νομιζω οτι τα Mp4 του Bengalboy ειναι απο μετατροπη.Μαλιστα αναφερει οτι τα βιντεακια ειναι ΟΚ για 3gp και δεν συγκρινονται με αυτα του 9100.Βεβαια δεν ανυσηχω διοτι ειναι pre release το μοντελο του bengal και το P910 γραφει και σε Mpeg.Αλλωστε θα βγει 3rd party προγρ και για Mpeg
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολους

 

σας ενημερωνω οτι η πρωτη εκτιμηση για το ποτε ερχεται το κινητο ειναι μεσα στο 15Αυγουστο, τουλαχιστον αυτο εχω μαθει απο την Vodafone.

 

Το πιο πιθανο για μενα ειναι ο Σεπτεμβριος... το θεωρω τραγικο για ενα κινητο τοσο σουπερ την εποχη που ανακοινωθηκε , να βγαινει σε μια εποχη που θα το εχουν (ισως) ξεπερασει οι απαιτησεις.

 

Αντε να δουμε...

VirtusJunxitMorsNonSeparabit
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα σε ολους

 

σας ενημερωνω οτι η πρωτη εκτιμηση για το ποτε ερχεται το κινητο ειναι μεσα στο 15Αυγουστο, τουλαχιστον αυτο εχω μαθει απο την Vodafone.

 

Το πιο πιθανο για μενα ειναι ο Σεπτεμβριος... το θεωρω τραγικο για ενα κινητο τοσο σουπερ την εποχη που ανακοινωθηκε , να βγαινει σε μια εποχη που θα το εχουν (ισως) ξεπερασει οι απαιτησεις.

 

Αντε να δουμε...

 

Ωραία,αυτό σημαίνει ότι θα το δούμε νωρίτερα στα καταστήματα (ίσως γύρω στις 15 Ιουλίου) από κάποια άλλη εταιρία (μάλλον την tim) ή unbranded,μιας και όπως όλοι ξέρουμε,η Vodafone τα φέρνει πάντα τελευταία και καταιδρωμένη :lol: ;)

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Akribws;)

An h Vodafone to bgalei Augousto tote tha to exoume sta alla magazia ena mhnako prin:)

 

Dubai opws exw grapsei kai poio panw tha ftasei arxes Iouliou:)550 eurw;)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Koita an h timh einai oso lene diaforoi de pisteuw oti tha kseperna ta 600 EurA:)

 

As erthei kai meta blepoume.

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...