Jump to content

Sony Ericsson P990i [old]


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η κάμερα του P990 είναι από τις κορυφαίες σε smartphone - communicator. Δεν μετραν τόσο τα Mpixel αλλά το το Autofocus , η λειτουργία macro (εστίαση σε 5cm) ... Σε αυτά το p990 υπερτερεί του ανταγωνισμού . Σίγουρα σε συσκευές με "απλά λειτουργικά" βρίσκεις και καλύτερο .. πχ το Sharp το 903 ... σε smartphone / pda δεν έχω κάτι υπόψιν μου
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Pantos simera eida to proto proion ,an kai prerelease me hmerominia pou vgike gia to p990!!!Logika mesa flevari tha to doume ,opws eipame kai apo to site tou uiq.com

 

 

http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=127986

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά γιατί έχετε κολήσει όλοι με την κάμερα; Έχετε δει την κάμερα των Ρxxx; Ήταν απ' τις χειρότερες που κυκλοφορούσαν (μιλαω για το Ρ800 που είχα αλλά έχω την εντύπωση πώς όλα την ίδια είχαν)! Πιστεύετε πως έχασαν πελάτες τα κινητά αυτά λόγω κάμερας; Αυτοί που θα πάρουν το Ρ990 δεν θα το πάρουν για την κάμερα. Η κάμερα του Ρ990 είναι η καλύτερη της SE μέχρι τώρα. Η επόμενη θα τοποθετηθεί στο επόμενο imaging phone (K800;;).
otan dineis 700 euros gia ena tetio kinhto ti na kanoume theleis na xei kai mia foberh camera uparxoun stigmes pou th xriazesai otan xemeneis apo pshfiakh.Aplos denei teleia to paketo mia wow camera enas upologisths kai ena 3g thelfono.
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Αντικειμενικα τα 2Mp απο τα 3Mp, δεν εχουν καμια διαφορα σε ποιοτητα, μιας και λογικα ο αισθητηρας ειναι ο ιδιος. Απλα το software κανει ενα λιγο πιο μεγαλο interpolation. Το κανεις και σπιτι σου στο Photoshop αν θελεις τοσο την λιγο μεγαλυτερη φωτογραφια. :)
Too many gadgets, too little time...
Link to comment
Share on other sites

ΤΙΠΟΤΑ ΝΕΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ...

 

Τίποτα ακόμα. Να είσαι βέβαιος πάντως, πως όταν υπάρξει νεότερο, θα το μάθεις χωρίς να χρειαστεί να ρωτήσεις :)

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα μεγαλο review του P990...δεν ξερω αν το εχει ξαναποσταρει αλλος

http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-p990-en.shtml

 

Δειτε και τα 3 μερη του review

Link to comment
Share on other sites

Επιεδή δεν έχει απαντηθεί, με το λειτουργικό που θα έχει θα μπορεί να τρέξει το Destinator? Για εμένα είναι πολύ σημαντικό, μην αγοράζω και (π.χ.) ΜΙΟ168...
Link to comment
Share on other sites

Το Symbian λειτουργικό δεν έχει σχέση με τα Windows Mobile. Το destinator δεν τρέχει σε Symbian. Όσον αφορά για πρόγραμμα για GPS υπάρχουν αρκετά για symbian. Αν μένεις στην Αθήνα τότε υπάρχει πλήρης υποστήριξη της πόλης (και κόρινθο και λίγο από πάτρα) από το route 66
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Το έχω χρησιμοποιήσει εγώ αλλά και πολλοί άλλοι εδώ .. Υπάρχει και σχετικό Thread. Είναι Πάρα πολύ καλό.

 

Ας μην επεκταθούμε στο route66 όμως

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

h videocamera tou p990 tha kanei arage zoom se 3plo h 4aplo giati auto den me arese pou den uphrxe sto p900
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα έχει την ίδια ακριβώς κάμερα με τα K750i και W800i άρα θα έχει 4πλο ψηφιακό ζουμ.

 

Άραγε το P1000i -δηλ. ο διάδοχός του- να έχει την κάμερα του SE Wilma;

Πολύ τρέχω εεε;

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα έχει την ίδια ακριβώς κάμερα με τα K750i και W800i άρα θα έχει 4πλο ψηφιακό ζουμ.

 

Άραγε το P1000i -δηλ. ο διάδοχός του- να έχει την κάμερα του SE Wilma;

Πολύ τρέχω εεε;

εντελώς πληροφοριακά δεν θα δούμε κάποιο "p1000" πριν από το 2007 σύμφωνα με τον eldar

Φέτος θα παρουσιαστεί μόνο μια μικρότερη έκδοση του p990i

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το site motricity που συνεργάζεται με την sony ericsson για το P990 που είχε αναφερθεί προηγουμένως σ'αυτό το θέμα, επικοινώνησα μαζί τους και πήρα την εξής απάντηση:

 

We are aiming to launch the P990 device towards the end of Q1, although at this point the exact date is unknown. We hope to have more detailed information regarding the launch date during the 3GSM World Congress in Barcelona February 13-17.

 

Thank you for your interest, and please let me know if you have any further questions.

 

P. Austin Wright

Corporate Communications

Link to comment
Share on other sites

Welcome P990!!!!

Από σήμερα ξεκινά η διάθεση στην ευρωπαϊκή αγορά (πηγή GSMArena.com)

Καλώς τα δεχτήκαμε....

Link to comment
Share on other sites

kai omws paidia vgike!!!:p :p :p :p

 

An kai nomizo oti einai mono gia America ..............................

 

BUY P990

 

aaaaaaaa Kai prepei na exete MONO 1300 Dollars!!!Einai o protos pou to poulaei pagosmiows opote...........;) ;) ;) ;) ,logiko!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά το GSMArena παίζει να είναι και το πιο αναξιόπιστο site κινητών τηλεφώνων αυτή τη στιγμή. Οπότε, από το ένα μπαίνει από το άλλο βγαίνει.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

na kai to proto programa gia to p990 http://www.aivanet.com/showthread.php?t=2649 ante na doume suntoma kai to proto pexnidi
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Εχω μία ερώτηση

π.χ. αγοράζω το Ρ990 και θέλω να το χρησιμοποιώ και με κάποιο πρόγραμμα navigator (Destinator ή Autoroute) και δέχομαι κλήση. Θα συνεχίσει να δουλεύει το πρόγραμμα ή θα κάνει παύση λόγω της κλήσης?

Link to comment
Share on other sites

mporei kapios na mou apanthsei se auto?olies oi nees ef kai ta pexndia pou tha bgoun gia to p990 tha mporoun na pezoun kai sta p900 kai 910?
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, ρωτάτε κάτι πράγματα... ακόμα δεν έχει βγεί το κινητό και εσείς ρωτάτε για τα επόμενα, για το πως θα αντιδρούν οι εφαρμογές με τις κλήσεις etc... Για το τελευταίο, μάλλον δεν θα υπάρχει πρόβλημα πάντως, αφού υποστηρίζει multitasking :D
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...