Jump to content

Efxaristo my phone...


CLARC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε Clark σαν κλασσικοί έλληνες, σου απάντησαν σχεδόν όλοι... εκτός από αυτόν που πρέπει. Και εσύ πήγες και τους άκουσες :p Τέσπα, ο MsK είναι ο μόνος που μπορεί να σου δώσει άδεια, αφού όσα πήρες είναι copyrighted. Θα πρέπει να του στείλεις ένα PM, ή ένα mail... ή να περιμένεις να απαντήσει εδώ σε αυτό το thread. ;)

 

Καλή η ευγένειά σου και οι τρόποι σου πάντως. Εκτιμήθηκαν ιδιαίτερα από όλους μας στην ομάδα Διαχείρισης. Αν και όλα θα έπρεπε να τα κάνεις, αφού έπαιρνες άδεια. Προσωπικά πάντως δε θα είχα πρόβλημα, αν έβαζες στο site σου σε εμφανές σημείο και link για το Myphone. Εγώ όμως δεν είμαι ο Admin :p

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Οντως.Συνεννοησου με τον "μεγαλο" πρωτα.Ισως σου δωσει το οκ για ενα παραρτημα για τη χωρα σου.Ισως βοηθησει κιολας. ;)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

oxi den mou apantise..

Και είναι εξαιρετικά απίθανο να απαντήσει σε εσένα ή σε οποιονδήποτε άλλον αυτήν την εποχή που είναι πολύ απασχολημένος.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά, θάθελα να πώ, ότι εκτιμώ ιδιαίτερα τους ανθρώπους του είδους του CLARC.

  • Που ό,τι κάνουν το κάνουν στα φανερά.
  • Που όταν θεωρούν ότι χρωστούν σε κάποιον, νοιώθουν την ανάγκη να τον ευχαριστήσουν.
  • Που όταν καταλάβουν ότι έκαναν λάθος, δεν διστάζουν να το επανορθώσουν και να ζητήσουν συγγνώμη.

 

Φίλε CLARC, δεν ξέρω τί θα σου απαντήσει τελικά ο MsK, ούτε αν θα συνεχίσεις αυτό που ξεκίνησες, αλλά ό,τι κι αν αποφασίσεις, σου εύχομαι Καλή Επιτυχία

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...