Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 minute ago, stamatis3133 said:

 

Στο insomnia.gr νομίζουν οτι πουλανε χρυσό σε τιμη κοσμηματος και οχι απλά χρυσου 🤣🤣😅. Οι άνθρωποι ειναι φαντασμενοι, μου πουλουσαν S24 μεταχειρισμένο πιο ακριβά απο καινούριο 🤣😅🤣

Μια σωστή τιμή για s21 FE ειναι 150-180 ευρώ ΑΝ βρεθεί καποιος που ψαχνει ντε και καλα s21 FE. 

Βρισκεις s23 μεταχειρισμένα 400 ευρω. 

Η σειρα FE δεν είναι S, και αν το βαζουν στο ονομα το S. Ενα s23 να παρει τώρα και θα δει διαφορά και θα καταλάβει αμέσως οτι FE δεν ειναι S. 

Το κινητό είναι από αυτά που τα παντρεύεσαι, ή το κρατας μεχρι να χαλάσει ή το πουλάς φτηνά για να φύγει. Εκτός αν βρεις κορόιδο και σου σωσει κανένα 250ρι. Εχει βγει παρα πολλες φορες σε προσφορά στο παρελθόν συν του ότι τα κινητά ειναι απο τα πράγματα που χανουν αξία άμεσα και πολύ. Γνωμη μου είναι να το κρατήσεις οσο πάει. 

Ειδικά τα Samsung χάνουν αξια γρήγορα γιατί σχεδον κανείς δεν αγοραζει full price. Τα εχουν συνέχεια σε προσφορές. Αγορασα s24+ απο το επίσημο site της Samsung και απο τις προσφορές, εκπτωσεις, cash back και λοιπα δωρα που ειχε το πλήρωσα 680€ (και συλλεκτικό χρωμα). 

Θα συμφωνήσω 200 και κάτω είναι σκότωμα και μάλλον θα το κρατήσω ! Θα το δώσω στην κόρη μου αν δεν με κράξει δηλαδή και μου ζητάει και αυτή καινούργιο !

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, stamatis3133 said:

 

Στο insomnia.gr νομίζουν οτι πουλανε χρυσό σε τιμη κοσμηματος και οχι απλά χρυσου 🤣🤣😅. Οι άνθρωποι ειναι φαντασμενοι, μου πουλουσαν S24 μεταχειρισμένο πιο ακριβά απο καινούριο 🤣😅🤣

Μια σωστή τιμή για s21 FE ειναι 150-180 ευρώ ΑΝ βρεθεί καποιος που ψαχνει ντε και καλα s21 FE. 

Βρισκεις s23 μεταχειρισμένα 400 ευρω. 

Η σειρα FE δεν είναι S, και αν το βαζουν στο ονομα το S. Ενα s23 να παρει τώρα και θα δει διαφορά και θα καταλάβει αμέσως οτι FE δεν ειναι S. 

Το κινητό είναι από αυτά που τα παντρεύεσαι, ή το κρατας μεχρι να χαλάσει ή το πουλάς φτηνά για να φύγει. Εκτός αν βρεις κορόιδο και σου σωσει κανένα 250ρι. Εχει βγει παρα πολλες φορες σε προσφορά στο παρελθόν συν του ότι τα κινητά ειναι απο τα πράγματα που χανουν αξία άμεσα και πολύ. Γνωμη μου είναι να το κρατήσεις οσο πάει. 

Ειδικά τα Samsung χάνουν αξια γρήγορα γιατί σχεδον κανείς δεν αγοραζει full price. Τα εχουν συνέχεια σε προσφορές. Αγορασα s24+ απο το επίσημο site της Samsung και απο τις προσφορές, εκπτωσεις, cash back και λοιπα δωρα που ειχε το πλήρωσα 680€ (και συλλεκτικό χρωμα). 

Παρε το s23+ της @anastasiah

Μιλάω γενικά όχι για την σειρά FE  

Εχω το tab s9 με gen 2 και καμία φορα το συγκρίνω επεξεργαστικά με το fe εννοείται ποιο γρηγορο το tab s9 αλλά σε καθημερνή χρήση δεν καταλαβαινεις ουσιαστική διάφορα που να δικαιολογεί 600-700 εύρω ανα δυο χρονια  

Ναι θα είναι καλύτερο αλλά όχι να δικαιολογεί το κόστος αυτή η μετάβαση  

Για το AI δεν μιλάω καν γιατί είναι για γελια μέχρι στιγμής

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 27/6/2024 at 11:58 ΠΜ, tollisth said:

Μιλάω γενικά όχι για την σειρά FE  

Εχω το tab s9 με gen 2 και καμία φορα το συγκρίνω επεξεργαστικά με το fe εννοείται ποιο γρηγορο το tab s9 αλλά σε καθημερνή χρήση δεν καταλαβαινεις ουσιαστική διάφορα που να δικαιολογεί 600-700 εύρω ανα δυο χρονια  

Ναι θα είναι καλύτερο αλλά όχι να δικαιολογεί το κόστος αυτή η μετάβαση  

Για το AI δεν μιλάω καν γιατί είναι για γελια μέχρι στιγμής

 

 

Oι επεξεργαστές είναι πολύ πιο δυνατοί από αυτό που χρειαζόμαστε. Κοντεύει 5ετία το tab s6 μου και δεν έχει κάνει κιχ εκτός από την αναβάθμιση των εφαρμογών στο play store, εκεί λίγο μαγκώνει. 

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, ερώτηση για λογαριασμό φίλου.Ειναι ανάμεσα σε s21fe και s21.

s21fe 250 €

s21 200 €.

Ποιο να προτιμήσει?η κάποια εναλλακτική 

Tο κινητό θα το πάρει μεταχειρισμένο.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα, είναι πλέον παλιά και με άθλιες μπαταρίες. Καλύτερα ένα Α55 καινούργιο. 

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, Shadow30 said:

Καλησπέρα, ερώτηση για λογαριασμό φίλου.Ειναι ανάμεσα σε s21fe και s21.

s21fe 250 €

s21 200 €.

Ποιο να προτιμήσει?η κάποια εναλλακτική 

Tο κινητό θα το πάρει μεταχειρισμένο.

Εγώ πουλάω το δικό μου s21 fe (220€) εντός εγγύησης σε άριστη κατάσταση και η μπαταρία του άνετα βγάζει 1 ημέρα καλής χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, Shadow30 said:

Καλησπέρα, ερώτηση για λογαριασμό φίλου.Ειναι ανάμεσα σε s21fe και s21.

s21fe 250 €

s21 200 €.

Ποιο να προτιμήσει?η κάποια εναλλακτική 

Tο κινητό θα το πάρει μεταχειρισμένο.

καλυτερα κατι αλλο,το α55 οπως ειπε ενα παιδι παραπανω

Edited by lagoudakis
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλει Sony και ντε Samsung,εγώ πχ τον ψήνω για ένα 12tpro λίγο ακριβότερο το οποίο θεωρώ ανώτερο όλων όσων αναφέρθηκαν .

Ακόμα και το s22 με 300€(από φορολόγηση)αλλά δεν ξέρω πόσο χάλια είναι η μπαταρία 

Edited by Shadow30
Link to comment
Share on other sites

On 11/7/2024 at 4:34 ΜΜ, Shadow30 said:

Το Α55 σε σχέση με τα προαναφερόμενα πως τα πάει σε κάμερες και επιδόσεις?

 

Χθες αγοράστηκε το Α55 ακόμα δεν το έχουμε δουλέψει πολύ, σφαιρατο φαίνεται και η κάμερα λίγο που την δοκίμασα εκπληκτική. 283€ μου βγήκε με μεταφορικά και αντικαταβολή 8/128. 

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2024 at 9:41 ΠΜ, kerber said:

Εγώ πουλάω το δικό μου s21 fe (220€) εντός εγγύησης σε άριστη κατάσταση και η μπαταρία του άνετα βγάζει 1 ημέρα καλής χρήσης.

Το κινητό ειναι παλιο, 220 ειναι ακριβα. Συν του οτι δεν υπάρχει περίπτωση να βγαζει μια ολόκληρη μερα χρήσης εκτός αν εισαι σε ενα σκοτεινό δωματιο με airplane mode και μονο wifi. 

22 ώρες πριν, Shadow30 said:

Έκλεισε τελικά ο φίλος το 12t pro 12/256 με 1,5 χρόνο εγγύηση στα 290€

To Xiaomi 12t pro εχει την ιδια αυτονομια με το s21 FE, η οποια ειναι κακή. Το Α55 ειναι καλύτερο. Αλλα εφοσον ο φιλος σου δεν ηθελε Samsung δεν μπορείς να κάνεις και πολλα. 

22 ώρες πριν, chios said:

Χθες αγοράστηκε το Α55 ακόμα δεν το έχουμε δουλέψει πολύ, σφαιρατο φαίνεται και η κάμερα λίγο που την δοκίμασα εκπληκτική. 283€ μου βγήκε με μεταφορικά και αντικαταβολή 8/128. 

Το γλυκοκοιτάζω για τη συζυγο. 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, stamatis3133 said:

To Xiaomi 12t pro εχει την ιδια αυτονομια με το s21 FE, η οποια ειναι κακή. Το Α55 ειναι καλύτερο. Αλλα εφοσον ο φιλος σου δεν ηθελε Samsung δεν μπορείς να κάνεις και πολλα.

Από το τρόπο που το γράφεις καταλαβαίνω ότι εννοείς ότι το Α55 είναι καλύτερο στο κομμάτι της μπαταρίας, πράγμα το οποίο δεν το ξέρω αλλά δεν έχω και λόγο να το αμφισβητήσω.

Στα υπόλοιπα θεωρώ το 12tpro αρκετά ανώτερο.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, stamatis3133 said:

Συν του οτι δεν υπάρχει περίπτωση να βγαζει μια ολόκληρη μερα χρήσης εκτός αν εισαι σε ενα σκοτεινό δωματιο με airplane mode και μονο wifi. 

Η μπαταρια του ηταν κακη αλλα με το τελευταιο one ui , βελτιωθηκε κατα πολυ. Προσωπικα μου βγαζει ενα διημερο με μετρια ως ελαχιστη χρηση και φορτιση εως 80%. Τωρα αν καποιος ειναι σπιτι και εχει ανοιχτα και τα data εκτος του wifi οκ , πασο. Αν καποιος ειναι εκτος σπιτιου και εχει μονιμως ανοιχτα τα data για να μην χασει καμμια οξεια απο τα social media οκ πασο. Προσωπικα ανοιγοκλεινω πραγματα αναλογως ποτε τα χρειαζομαι.

Θα υπαρξουν μερες που η χρηση που θα κανω θα ειναι μεγαλυτερη και αλλες που απλα θα καθεται πανω σε ενα επιπλο ολη μερα. Σε γενικες γραμμες την μερα την βγαζει με λογικη μεση χρηση. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, mphxt said:

Η μπαταρια του ηταν κακη αλλα με το τελευταιο one ui , βελτιωθηκε κατα πολυ. Προσωπικα μου βγαζει ενα διημερο με μετρια ως ελαχιστη χρηση και φορτιση εως 80%. Τωρα αν καποιος ειναι σπιτι και εχει ανοιχτα και τα data εκτος του wifi οκ , πασο. Αν καποιος ειναι εκτος σπιτιου και εχει μονιμως ανοιχτα τα data για να μην χασει καμμια οξεια απο τα social media οκ πασο. Προσωπικα ανοιγοκλεινω πραγματα αναλογως ποτε τα χρειαζομαι.

Θα υπαρξουν μερες που η χρηση που θα κανω θα ειναι μεγαλυτερη και αλλες που απλα θα καθεται πανω σε ενα επιπλο ολη μερα. Σε γενικες γραμμες την μερα την βγαζει με λογικη μεση χρηση. 

Χωρις να καταλαβαινω γιατι αρπαζεσαι για ενα κινητο... καλα κανεις και βγαζεις δυο μερες με την χρηση που κανεις. Το να βγαζεις συμπερασματα στο τι χρηση κανω εγω και γιατι μπορει να εχω τα data συνεχεια δειχνει κομπλεξ.

Το κινητο ειχε κακη αυτονομια οσο το ειχα εγω και εχει κακη αυτονομια και για το ατομο που το χαρισα.

Οταν διαβαζω τετοια σχόλια θυμαμαι την εποχη που ειχαμε το LG Optimus G, ολοι λεγαμε οτι βγαζαμε 2,5 ωρες με ανοιχτης οθονης και καποια τσακαλια εβγαζαν 8 ωρες 🤣, τα θυμαμαι και γελαω. 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stamatis3133 said:

Χωρις να καταλαβαινω γιατι αρπαζεσαι για ενα κινητο

Δεν αρπαζομαι με κανενα κινητο. Απλα διορθωσα την παραπληροφορηση σου.
 

1 hour ago, stamatis3133 said:

Το να βγαζεις συμπερασματα στο τι χρηση κανω εγω και γιατι μπορει να εχω τα data συνεχεια δειχνει κομπλεξ.

Εγω εβγαλα συμπερασμα ? Εσυ ησουν αυτος που εγραψες "Συν του οτι δεν υπάρχει περίπτωση να βγαζει μια ολόκληρη μερα χρήσης εκτός αν εισαι σε ενα σκοτεινό δωματιο με airplane mode και μονο wifi. "

Εσυ εβγαλες συμπερασμα για το τι χρηση κανουν οι αλλοι και ποσο θα τους διαρκει η μπαταρια. 
 

1 hour ago, stamatis3133 said:

Το κινητο ειχε κακη αυτονομια οσο το ειχα εγω και εχει κακη αυτονομια και για το ατομο που το χαρισα.

Δυο δειγματα δεν ειναι αντιπροσωπευτικο στατιτιστικο δειγμα. Εγω μπορει να παιζω ολη μερα παιχνιδια στο κινητο και να θελει φορτιση καθε ωρα. Αρα ? Εχει κακη μπαταρια ? Αλλος , μπορει να το εχει με κλειστη οθονη ολη μερα και να του βγαζει 2 μερες. Εχει καλη μπαταρια ?

Αντικειμενικα ομως συγκρινομενο με αλλα κινητα , γιατι δεν μπορουμε να συγκρινουμε την μπαταρια του σε διαφορετικες χρησεις , δεν ειχε και την καλυτερη αυτονομια στην αρχη. Αυτη την στιγμη , η αυτονομια εχει βελτιωθει. Συγκρινομενη με πανω-κατω την ιδια χρηση απο το ιδιο ατομο. Οχι μεταξυ διαφορετικων χρηστων με διαφορετικες χρησεις. Δεν ειναι δικο μου συμπερασμα , αλλα γενικο συμπερασμα απο πολλους χρηστες. 

Τωρα αν εσυ του κρατας ακομα κακια , επειδη για τα δικα σου δεδομενα και χρηση η μπαταρια δεν σε καλυπτε δικο σου θεμα. Αφου το εδωσες , move on with your life που λενε και στο χωριο μου. Αν γραφεις ομως σε δημοσιο φορουμ , καλο ειναι να μην παραπληροφορεις.

Και για να πω το ρεζουμε μιας και μας διαβαζει κοσμος. Η αυτονομια εχει βελτιωθει. Με μεση χρηση βγαζει μερα ανετα. Εχει απο τις καλυτερες αυτονομιες εκει εξω ? Οχι. Χαρακτηριζεται "κακη αυτονομια". Οχι πια. The end.

ΥΓ : Παντα ημουν κατα του "sot". Δεν μπορει να εχει βαση το "screen on time" οταν με ανοιχτη οθονη ο καθενας κανει διαφορετικα πραγματα. Το μονο αξιοπιστο που μπορει καποιος να μετρησει ειναι αν για την δικη του χρηση η αυτονομια τον καλυπτει και αν βελτιωνεται με τα updates συγκρινοντας παντα με παρομοιες χρησεις με το παρελθον.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειμαι κατα του SOT, ειδικα τα τελευταία χρόνια που τα κινητά κανουν πολλα πραγματα στο background ή με κλειστη οθονη. 

Για εμενα η κακη αυτονομία βασίζεται στο ότι το κινητό εχει 4500mah μπαταρία. Το συγκρίνω μονο με την χρηση που κανω και με αλλα κινητά με 4500mah μπαταρία. 

Το s23+ για παράδειγμα εχει μολις 200mah παραπάνω μπαταρία και ειναι τέρας αυτονομίας. Το xiaomi 12t pro που αναφέρθηκε παραπανω έχει 5000mah μπαταρία και στην αυτονομια κοντράρεται με το s21 FE 😢

Αν λοιπόν στην εποχή που τα mobile data ειναι φτηνά και ο μεσος χρηστης κανει video κλησεις on the go και εχει 3-4 social media εφαρμογές  και ακομα 3-4 messaging εφαρμογες στο κινητό ειναι φυσιολογικό να λεμε οτι κλεινω τα data και τα ανοιγω έχοντας βαλει ξυπνητήρι, και το κινητό δεν το δουλεύω και πολυ και εχω κλεισει την δόνηση κτλ κτλ, παω πασο, το s21FE ειναι τερας αυτονομίας. 

Τέλος, για εμενα, το s23  με 3900mah  μπαταρία εχει καλη αυτονομία γιατί βγαινω απο το σπίτι στις 07:30 το πρωί και δεν εχω αγχος μέχρι το απόγευμα. Και δεν παω στο γραφειο να το βαλω να φορτίσει παλι, ειμαι στα μεσα και ακουω μουσικη με data (ω Θεε μου), χαζεύω στο internet, χρησιμοποιώ google maps και στελνω και κανενα μήνυμα στη συζυγο. Τρομερή χρήση κανω! 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι το κομμάτι της αυτονομίας είναι μόνο ένα χαρακτηριστικό σε μια πληθώρα που απαρτίζουν ένα κινητό.

Φεριπειν,εγώ πάω στη δουλειά με το αμάξι (επαρχία),στη δουλειά το χρησιμοποιώ ελάχιστα ως καθόλου και δεν πολυβγαζω και φωτό.

Το χρησιμοποιώ για gaming (σπίτι) browsing και ως τηλέφωνο άρα η αυτονομία δεν είναι κάτι που με ενδιαφέρει τόσο(σε λογικά πλαίσια πάντα).

Έτσι είναι και ο φίλος με το 12tpro.

Για αυτό κιόλας ανέφερα ότι το θεωρώ καλύτερο (για τα δικά μας θέλω) από το Α55 ή το s21fe.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, stamatis3133 said:

Για εμενα η κακη αυτονομία βασίζεται στο ότι το κινητό εχει 4500mah μπαταρία. Το συγκρίνω μονο με την χρηση που κανω και με αλλα κινητά με 4500mah μπαταρία. 

Το εγραψα και εγω οτι συγκριτικα με αλλα κινητα δεν εχει και την καλυτερη αυτονομια. Δεν την λες "κακη" ομως. Κακη ηταν στο launch date. Εκτοτε εχει βελτιωθει. Πλεον οτιδηποτε κατω απο 5000mah μπαταρια πρεπει να θεωρειται μικρη. Σε συνδυασμο και με τον ενεργοβορο snap 888 , τι να σου κανει και το software. Μπορει να σου εξοικονομήσει μπαταρια μεχρι ενος σημειου. Συμπερασματικα , μικρη χωρητικοτητας μπαταριας και snap888 , χαντακωσαν ενα κατα τα αλλα καλο στο συνολο κινητο. Bad choices που λενε και στο χωριο μου.
 

35 minutes ago, stamatis3133 said:

Το s23+ για παράδειγμα εχει μολις 200mah παραπάνω μπαταρία και ειναι τέρας αυτονομίας.

To πιο πιθανο ο snap 8 gen 2 να κανει την διαφορα.
 

36 minutes ago, stamatis3133 said:

Αν λοιπόν στην εποχή που τα mobile data ειναι φτηνά και ο μεσος χρηστης κανει video κλησεις on the go και εχει 3-4 social media εφαρμογές  και ακομα 3-4 messaging εφαρμογες στο κινητό ειναι φυσιολογικό να λεμε οτι κλεινω τα data και τα ανοιγω έχοντας βαλει ξυπνητήρι, και το κινητό δεν το δουλεύω και πολυ και εχω κλεισει την δόνηση κτλ κτλ, παω πασο

Τι να σου πω , ισως να εχουμε χασμα γενεων. Μεγαλωσα σε μια εποχη χωρις κινητα , και ως ψυχαναγκαστικος θελω να εχω επιγνωση του περιβαλλοντος μου. Τωρα αν η νεα γενια κυκλοφορει με ακουστικα στα αυτια , ενα κινητο στο χερι , ειτε ειναι στο ταμειο , στο αυτοκινητο , λεωφορειο , τρενο , πλοιο , σταση , καφετερια , πανω στο σεξ , ουρα αναμονης , κυνηγωντας ποκεμονς στο παρκο , επειδη τα data ειναι φτηνα , παω πασο.  Για αυτο ειπα πριν , δεν μπορουμε να κρινουμε απο την ατομικη μας χρηση ενα κινητο. Μονο αν μας επαρκει η μπαταρια για την δικη μας χρηση και μονο συγκριτικα με αλλα κινητα αν και αυτο ειναι σχετικο γιατι πρεπει να οριοθετησουμε τις παραμετρους αυτης ...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως είστε λίγο υπερβολικοί. Το κινητό αν εξαιρέσεις την μπαταρία, που δεν είναι και ότι χειρότερο κυκλοφορεί εκεί έξω, παραμένει ταχύτατο και θα πάρει άλλα δύο software updates και άλλα τρία χρόνια ενημερώσεις ασφαλείας που έρχονται κάθε μήνα ανελλιπώς. Πας σε άλλη εταιρεία και παίρνεις τα παραπάνω με το σταγονόμετρο και αν. Καθένας βέβαια έχει τις προτεραιότητές του.....

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, vastegial_74 said:

Νομίζω πως είστε λίγο υπερβολικοί. Το κινητό αν εξαιρέσεις την μπαταρία, που δεν είναι και ότι χειρότερο κυκλοφορεί εκεί έξω, παραμένει ταχύτατο και θα πάρει άλλα δύο software updates και άλλα τρία χρόνια ενημερώσεις ασφαλείας που έρχονται κάθε μήνα ανελλιπώς. Πας σε άλλη εταιρεία και παίρνεις τα παραπάνω με το σταγονόμετρο και αν. Καθένας βέβαια έχει τις προτεραιότητές του.....

+ η νορμάλ διάσταση οθόνης, ούτε μινιόν, ούτε υπερπαντόφλα.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση ασφαλείας Ιουλίου 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

On 13/7/2024 at 6:32 ΜΜ, stamatis3133 said:

Το κινητό ειναι παλιο, 220 ειναι ακριβα. Συν του οτι δεν υπάρχει περίπτωση να βγαζει μια ολόκληρη μερα χρήσης εκτός αν εισαι σε ενα σκοτεινό δωματιο με airplane mode και μονο wifi. 

Ότι πεις εσύ....!!!!😂😂

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
38 minutes ago, Tolakos said:

Google play system update..

Security and privacy/Updates/Google Play system update 

Αυτά δεν τα κάνει μόνο του ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...