Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

33 minutes ago, ilka71 said:

εμένα δεν...

Screenshot_20240515_140953_AlwaysOnDisplay.jpg

Screenshot_20240515_140942_Settings.jpg

Στην οθόνη κλειδώματος κράτα παρατεταμένο το δάχτυλο στην οθόνη για λίγο. Θα σου εμφανίσει επιλογές να την ρυθμίσεις.

Screenshot_20240515_144330_Wallpaper and style.jpg

Edited by dimitris1090T
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, kyramas said:

Έχεις δίκιο από Goodlock το έβλεπα

επίσης τα εικονίδια των ειδοποιησεων των εφαρμογών στην AOD είναι όλα άσπρα !

2 minutes ago, dimitris1090T said:

Στην οθόνη κλειδώματος κράτα παρατεταμένο το δάχτυλο στην οθόνη για λίγο. Θα σου εμφανίσει επιλογές να την ρυθμίσεις.

Screenshot_20240515_144330_Wallpaper and style.jpg

λέω για την AOD...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ilka71 said:

επίσης τα εικονίδια των ειδοποιησεων των εφαρμογών στην AOD είναι όλα άσπρα !

λέω για την AOD...

Η Aod στην 6.1 χρησιμοποιεί το ίδιο ρολόι με την οθόνη κλειδώματος.  Αν θες διαφορετικό μονο μεσω του  GoodLock γίνεται 

Link to comment
Share on other sites

η Samsung αρχίζει και φτάνει την xiaomi ..σε κάθε update τα κάνει μαντάρα !τώρα και τα εικονίδια στην AOD είναι μόνο άσπρα !κατάργησαν το αυτόματο χρώμα ανάλογα την εφαρμογή από την οποία είναι η ειδοποίηση !έλεος

Edited by ilka71
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση ο Edge δεν κόβει πλέον τις διαφημίσεις στο youtube 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, vastegial_74 said:

Μετά την αναβάθμιση ο Edge δεν κόβει πλέον τις διαφημίσεις στο youtube 

Βάλε Brave

Link to comment
Share on other sites

Μετα την αναβάθμιση σε 6.1 παρατηρώ γρήγορη πτώση της μπαταρίας ελπίζω να το διορθώσουν μετα απο κάποιο update μελλοντικά 

Εχει παρατηρήσει κάποιος το ίδιο ?

Edited by manthos_27
Link to comment
Share on other sites

On 15/5/2024 at 3:11 ΜΜ, ilka71 said:

η Samsung αρχίζει και φτάνει την xiaomi ..σε κάθε update τα κάνει μαντάρα !τώρα και τα εικονίδια στην AOD είναι μόνο άσπρα !κατάργησαν το αυτόματο χρώμα ανάλογα την εφαρμογή από την οποία είναι η ειδοποίηση !έλεος

Αυτά διαβάζω και δε την περνάω ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, manthos_27 said:

Εχει παρατηρήσει κάποιος το ίδιο ?

Εγω παρατηρησα το αντιθετο. Με 80% φορτιση κραταει λιγο περισσοτερο. Βασικα εχω παρατηρησει οτι εκει κοντα στο 20% , κραταει καλα την φορτιση ενω πριν το update , ετσι και ακουμπουσε το 20% , εφευγαν τα ποσοστα σαν νερακι.

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, mphxt said:

Εγω παρατηρησα το αντιθετο. Με 80% φορτιση κραταει λιγο περισσοτερο. Βασικα εχω παρατηρησει οτι εκει κοντα στο 20% , κραταει καλα την φορτιση ενω πριν το update , ετσι και ακουμπουσε το 20% , εφευγαν τα ποσοστα σαν νερακι.

Μου πρότειναν να κανω φορματ στο κινητό και να ξαναπεράσω τις εφαρμογές μια μια απο την αρχή και μπορεί να φτιάξει το πρόβλημα με την μπαταρία !

Edited by manthos_27
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, manthos_27 said:

Μου πρότειναν να κανω φορματ στο κινητό και να ξαναπεράσω τις εφαρμογές μια μια απο την αρχή και μπορεί να φτιάξει το πρόβλημα με την μπαταρία !

Δοκίμασε πρώτα αυτό 

https://www.youtube.com/watch?v=SsPkHCSHXHc

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, tollisth said:

Σε τι μας χρησιμεύει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Tolakos said:

Σε τι μας χρησιμεύει αυτό?

Ενδεικτικά προσθέτει επιλογή για διόρθωση παραμόρφωσης η και συντόμευση για ζοομ x2 

Μπορείς να το κατεβάσεις για να δεις και τις άλλες επιλογές     

Link to comment
Share on other sites

αυτό το θέμα με το ότι όταν πλέον με καλούν και έχω ενεργό το do not disturb ,βλέπω στο ρολόι ότι έχω μια κλήση σε σιγαση αλλά από το ακουστικό bt ΔΕΝ μπορώ να απαντήσω το έχετε όλοι;πριν το Android 14 μπορούσα.πολύ σπαστικό 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ilka71 said:

αυτό το θέμα με το ότι όταν πλέον με καλούν και έχω ενεργό το do not disturb ,βλέπω στο ρολόι ότι έχω μια κλήση σε σιγαση αλλά από το ακουστικό bt ΔΕΝ μπορώ να απαντήσω το έχετε όλοι;πριν το Android 14 μπορούσα.πολύ σπαστικό 

To γεγονος οτι δεν θελεις να σε ενοχλουν (do not disturb) αλλα κατα βαθος θες να σε ενοχλουν μιας και θες να απαντας στην κληση ... να το κοιταξεις 🙂

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, mphxt said:

To γεγονος οτι δεν θελεις να σε ενοχλουν (do not disturb) αλλα κατα βαθος θες να σε ενοχλουν μιας και θες να απαντας στην κληση ... να το κοιταξεις 🙂

χαζός είσαι η τον παριστάνεις;τυχαίνει πολλές φορές που έχω ξεχάσει το dnd και με καλούν.από το κινητό απαντάς γιατί κόψανε από το BLUETOOTH .σκέψου λίγο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ilka71 said:

χαζός είσαι η τον παριστάνεις;

Μην κρινεις εξ'ιδιων τα αλλοτρια. Χαλαρωσε λιγο. Πολλες μπηκαν στην εμμηνοπαυση , αλλα δεν κανανε ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Ήρεμα παιδιά. Δεν κερδίζουμε τίποτα οι υπόλοιποι με τις αντιιπαραθέσεις σας. Αν έχετε κάτι επικοδομητικό να προσφέρετε στο φορουμ ευχαρίστως να το ακούσουμε. Αλλιώς στα προσωπικά μηνύματα μπορείτε να λύσετε τις διαφορές σας.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, manthos_27 said:

Παντως να ενημερώσω οτι μετα απο επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων η μπαταρία κρατάει πολύ περισσότερο με την 6.1

Αυτο το διαπιστωσα και εγω (το ανεφερα σε προηγουμενο ποστ μου) και δεν εχω κανει επαναφορα...

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε Google play system update Μαΐου. Χθες το πέρασα. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδάκια! Έσκασε μύτη security update Μαιου

2024-05-28 06.47.19.jpg

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά, βάζω να φορτίσω τη συσκευή και φορτίζει τραγικά αργά. Έχει ζεσταθεί υπερβολικά, ούτε ασύρματα μου αφήνει να το φορτίσω. Έχετε κάποια παρόμοια εμπειρία; Επίσης, το επίσημο σέρβις της Samsung, είναι τόσο κορυφαίο όσο διαβάζω;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...