Jump to content

Huawei Watch GT 3 Pro Titanium


DjHoya
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

23 minutes ago, challenge143 said:

Βλέπεις καμία διαφορά προς το καλύτερο; αξίζει να την κάνουμε η θα πέφτει νεράκι η μπαταρία; 

Δεν την έχω λάβει, είδα το συγκεκριμένο post σε ένα group και είπα να μεταδώσω την χαρά 🙂

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 167
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

45 minutes ago, DimitrisAndNiki said:

Δεν την έχω λάβει, είδα το συγκεκριμένο post σε ένα group και είπα να μεταδώσω την χαρά 🙂

Αααααα οκ γιατί σε μένα μου την βγάζει σαν ενημέρωση να την κάνω αλλά δεν την έχω περάσει γιατί την προηγούμενη φορά τo mod health που είχα περάσει μου κόλλησε το ρολόι κ έπρεπε να κάνω reset 😄 γιατί δεν μου αναγνώριζε τα mod watch faces 

Link to comment
Share on other sites

Πλήθος βελτιώσεων φτάνουν στο Watch GT3 Pro με το update στο HarmonyOS 4

Περιλαμβάνονται αλλαγές στο περιβάλλον εργασίας, όπως η δυνατότητα προβολής ονομάτων εφαρμογών στο πλέγμα εφαρμογών όταν γίνεται zoom in με περιστροφή της κορώνας. Έχει προστεθεί ένα εργαλείο προστασίας αφής ή κλειδώματος οθόνης για χρήση κατά τη διάρκεια της προπόνησης, το οποίο αναμένεται να αποδειχθεί ιδιαίτερα χρήσιμο, καθώς θα αποτρέπει την από λάθος ενεργοποίηση λειτουργιών στο smartwatch.

Επίσης, προστίθεται η δυνατότητα επιλογής των στατιστικών που προσβάλλονται στην προπόνηση, αλλά και το πώς εμφανίζονται τα δεδομένα στην οθόνη. Επιπλέον, η λειτουργία Enable Screen (Ενεργοποίηση οθόνης) επιτρέπει τον ορισμό ενεργοποίησης της οθόνης όταν λαμβάνεται ειδοποίηση.

Στις βελτιστοποιήσεις του Watch GT 3 Pro περιλαμβάννονται ευκολότερα αναγνώσιμο κείμενο, ταχύτερη πρόσβαση στις ρυθμίσεις ειδοποιήσεων και βελτίωση στο AOD για την εμφάνιση περισσότερων πληροφοριών.

Edited by challenge143
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, challenge143 said:

και βελτίωση στο AOD για την εμφάνιση περισσότερων πληροφοριών.

Ελπίζω να εννοεί ότι θα δώσει μεγαλύτερο ποσοστό σε ενεργά pixels απο αυτό που επέτρεπε μέχρι τώρα (10%)

άντε να δούμε πότε θα μου έρθει...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, DimitrisAndNiki said:

Ελπίζω να εννοεί ότι θα δώσει μεγαλύτερο ποσοστό σε ενεργά pixels απο αυτό που επέτρεπε μέχρι τώρα (10%)

άντε να δούμε πότε θα μου έρθει...

Εμένα δεν μου είχε βγει ειδοποίηση και δοκίμασα να κάνω έλεγχο για ενημερώσεις όταν είδα εδώ ότι βγήκε το update και αμέσως εμφανίστηκε το update.

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, kosmasdel said:

Εμένα δεν μου είχε βγει ειδοποίηση και δοκίμασα να κάνω έλεγχο για ενημερώσεις όταν είδα εδώ ότι βγήκε το update και αμέσως εμφανίστηκε το update.

Ίσως φταίει το ότι έχω στημένο το modded health

Edit: Ήρθε σήμερα το πρωί και σε μένα, για να δούμε τι θα δούμε...

Edited by DimitrisAndNiki
“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, DimitrisAndNiki said:

Ίσως φταίει το ότι έχω στημένο το modded health

Edit: Ήρθε σήμερα το πρωί και σε μένα, για να δούμε τι θα δούμε...

καλησπέρα με το modded γίνεται να έχουμε περισσότερες επιλογές always On Display watch faces η μπα ;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, ilka71 said:

καλησπέρα με το modded γίνεται να έχουμε περισσότερες επιλογές always On Display watch faces η μπα ;

Φυσικά. Μπορείς να στήσεις 3rd party watchfaces που το καθένα έχει το δικό του AOD

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, DimitrisAndNiki said:

Φυσικά. Μπορείς να στήσεις 3rd party watchfaces που το καθένα έχει το δικό του AOD

μου θυμιζεις που κατεβαζουμε ενα modded huawei health?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, ilka71 said:

μου θυμιζεις που κατεβαζουμε ενα modded huawei health?

Εγώ το κατεβαζω με telegram απο εδώ

Πριν το σβήσεις κάνε uninstall ΟΛΕΣ τις εφαρμογές της huawei απο την συσκευή σου

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DimitrisAndNiki said:

Εγώ το κατεβαζω με telegram απο εδώ

Πριν το σβήσεις κάνε uninstall ΟΛΕΣ τις εφαρμογές της huawei απο την συσκευή σου

Τι παραπάνω προσφέρει το modded εκτός από τα Face? 

Αδιάφορο το τελευταίο update. Δε δίνει κάτι ουσιαστικό 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, mylw_4 said:

Τι παραπάνω προσφέρει το modded εκτός από τα Face? 

Αδιάφορο το τελευταίο update. Δε δίνει κάτι ουσιαστικό 

Μόνο το ότι μπορείς να στήσεις WF εκτός health store... Ουσιαστικά με το mod παρακάμπτουν ένα region block που έχει μπεί στην Huawei μετά τα γνωστά bans

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, DimitrisAndNiki said:

Εγώ το κατεβαζω με telegram απο εδώ

Πριν το σβήσεις κάνε uninstall ΟΛΕΣ τις εφαρμογές της huawei απο την συσκευή σου

τι εννοεις πριν το σβησω?ποιο?να κανω το μαμα huawei health  uninstall ΠΡΙΝ εγκαταστησω το modded εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, ilka71 said:

τι εννοεις πριν το σβησω?ποιο?να κανω το μαμα huawei health  uninstall ΠΡΙΝ εγκαταστησω το modded εννοεις?

Πριν το στήσεις εννοούσα, sorry

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, mylw_4 said:

Τι παραπάνω προσφέρει το modded εκτός από τα Face? 

Αδιάφορο το τελευταίο update. Δε δίνει κάτι ουσιαστικό 

Δεν δίνει όντως κάτι ουσιαστικό ΑΛΛΑ φτιάξανε επιτέλους το μικρό lag που είχε ορισμένες φορές όταν κατέβαζες την κουρτίνα ή κάτι μικρά κολληματατια όταν όταν έκανες περιήγηση μέσα στο μενού. Τώρα ευτυχώς πάει σφαίρα. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα σας! Με την τελευταία αναβάθμιση του health από huawei market και κατά την εγκατάσταση το play protect το βγάζει επικίνδυνο και μου έχει μπλοκάρει τις ειδοποιήσεις στο ρολόι.... Το αντιμετωπίζει κάποιος άλλος αυτό; Η συσκευή είναι poco. 

Edited by stabab
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, stabab said:

Καλημέρα σας! Με την τελευταία αναβάθμιση του health από huawei market και κατά την εγκατάσταση το play protect το βγάζει επικίνδυνο και μου έχει μπλοκάρει τις ειδοποιήσεις στο ρολόι.... Το αντιμετωπίζει κάποιος άλλος αυτό; Η συσκευή είναι poco. 

Προσωπικά το έστησα απο το Samsung Store και δεν μου βγάζει κάποιο θέμα...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...