Jump to content

Poco X4 GT


mpampis81
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα είμαι κάτοχος του κινητού και με πετάει από τις εξερχόμενες κλήσεις (οι εισερχόμενες δεν έχουν θέμα) στο 15.32 λεπτό εταιρεία wind έχει κανένας παρόμοιό ζήτημα ή ξέρει τι μπορεί να φταίει επικοινώνησα με wind αλλά δεν ξέρουν τι τους γίνεται κινητό αγορασμένο πριν ενά μήνα και κάτι από Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

On 22/11/2022 at 8:20 ΠΜ, Vigor said:

Σας λειτουργεί το 5G της Cosmote στο Poco X4 GT;

Έστειλα χθες sms για ενεργοποίηση αλλά μου απάντησε ότι δεν είναι πιστοποιημένη η συσκευή. Αν βάλω τη SIM σε πιστοποιημένη συσκευή για να το ενεργοποιήσω θα παίζει μετά;

Βρήκες κάποια λύση;; Σήμερα που μίλησα με Cosmote μου είπαν ότι δεν το έχουν στην λίστα με της συσκευές....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Poco X4 GT
12 ώρες πριν, Noshteroth said:

Βρήκες κάποια λύση;; Σήμερα που μίλησα με Cosmote μου είπαν ότι δεν το έχουν στην λίστα με της συσκευές....

Ναι, έβαλα τη sim στο Poco F3 μου που είναι "πιστοποιημένη συσκευή" από την Cosmote, έστειλα το μήνυμα, ενεργοποιήθηκε το 5G και μετά έβαλα τη sim πίσω στο Χ4 GT και είχε κανονικά 5G.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Vigor said:

Ναι, έβαλα τη sim στο Poco F3 μου που είναι "πιστοποιημένη συσκευή" από την Cosmote, έστειλα το μήνυμα, ενεργοποιήθηκε το 5G και μετά έβαλα τη sim πίσω στο Χ4 GT και είχε κανονικά 5G.

Τέλεια σε ευχαριστώ πολύ!!! Θα κάνω το ίδιο!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε Vodafone δεν έκανα τίποτα κι έχω κανονικά 5G.

Edited by anna2
Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Καλησπέρα στην παρέα! Το android auto σας λειτουργεί κανονικά; Σε παλιότερο xiaomi με android 10 μου λειτουργούσε τώρα με το poco δεν έχω καταφέρει να το συνδέσω ακόμα με το αμάξι μου….Εχω ενεργοποιημένο τον εντοπισμό σφαλμάτων usb απο επιλογές προγραμματιστή… Το τελευταίο update δεν το έχω κάνει ακόμα…Τι μπορεί να φταίει ;

Στάλθηκε από το 22041216G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Μια ερωτηση: Εχει NFC?

Επισης, ειμαι αναμεσα αε αυτο και το note 11 pro 5G. 

Τι διαφορες εχοτν οι δυο σειρες? 

Ποια ειναι καλυτερη?

Edited by HRISA76
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ναι, έχει NFC. Σε σχέση με το note 11 pro 5G, έχει πολύ καλύτερο επεξεργαστή (αλλά πολύ όμως) και WiFi 6, αλλά δεν έχει Amoled οθόνη και δεν παίρνει microSD. Για κάμερες δεν ξέρω να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

αναβαθμίστηκα σε miui 14, καμια διαφορά δεν παρατήρησα, ούτε τα super icons δεν υπάρχουν, ουτε οι νεοι φάκελοι, μας δουλεύει μάλλον ο Κινέζος 

 

Link to comment
Share on other sites

αναβαθμίστηκα σε miui 14, καμια διαφορά δεν παρατήρησα, ούτε τα super icons δεν υπάρχουν, ουτε οι νεοι φάκελοι, μας δουλεύει μάλλον ο Κινέζος 
 
Όχι ο Κινέζος. Η Google.
Κοβει και ράβει όπως θέλει.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 22/11/2022 at 8:20 ΠΜ, Vigor said:

Σας λειτουργεί το 5G της Cosmote στο Poco X4 GT;

Έστειλα χθες sms για ενεργοποίηση αλλά μου απάντησε ότι δεν είναι πιστοποιημένη η συσκευή. Αν βάλω τη SIM σε πιστοποιημένη συσκευή για να το ενεργοποιήσω θα παίζει μετά;

βεβαίως

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...