Jump to content

iPhone 14 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
8 ώρες πριν, jimmys121979 said:

Για ποιο λόγο ο διαχειριστής έσβησε το τελευταίο μου ποστ από την στιγμή που δεν παρενεβη κάποιο κανονα; 

Το να κρίνουμε τις απόψεις των άλλων, είναι παραβίαση των κανονισμών. Για το λόγο αυτό και σε συνδυασμό με τις εκτός θέματος τοποθετήσεις, έχουν αφαιρεθεί αρκετά post.

Προσπαθούμε να κρατάμε τα θέματα «καθαρά» για να αποφεύγονται οι όποιοι διαξιφισμοί οι οποίοι δεν οδηγούν πουθενά. Μη το παίρνετε προσωπικά λοιπόν, αν αφαιρούνται κάποια post, δεν υπάρχει ιδιαίτερη ή μεροληπτική αντιμετώπιση σε κάποια άτομα και σε άλλα όχι, κρατήστε τη γενική εικόνα. Γενικά μιλάω τώρα και όχι συγκεκριμένα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

On 27/11/2023 at 11:22 ΠΜ, koutsis said:

Καλά τα λες, απλά σκέψου ότι το κινητό και ο υπολογιστής μπορεί να χαλάσουν / να στο κλέψουν κτλ. Και μετά τα χάνεις όλα! Εγώ πάλι για φωτογραφίες και βίντεο χρησιμοποιώ το Google photos. Πιο βολικό και φτηνο και μια συνδρομή Google one τη μοιράζονται 4 άτομα στην οικογένεια.

Προσωπικά έχω 30gb στο onedrive και σε τακτά χρονικά διαστήματα κουμπώνω έναν εξωτερικό σκληρό 4tb και τα μεταφέρω εκεί. Τότε αδειάζω ξανά το onedrive και πάλι από την αρχή. Έτσι, έχω τα πάντα στον εξωτερικό και μέχρι να τα πάω εκεί υπάρχουν στο onedrive για ασφάλεια. 

Προσωπικά το cloud δεν με βολεύει επειδή έχω μεγάλο όγκο. 

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...