Jump to content

Πανελλήνιες 2006


iNCubO
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε αυτή τη σελίδα http://www.ypepth.gr/efarmoges/epityxontes.php μπορείς να δεις τους βαθμούς, αλλα εμένα δε μου τους βγάζει.Μπορεί να δοκιμάσει κάποιος για να δούμε αν λειτουργεί?

Σε αυτή τη σελίδα μπορείς να δείς πού πέρασες όταν βγουν οι βάσεις, και οχι τους βαθμούς.Οι βαθμοί μόνο στα σχολεία.

.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 992
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

dhladh exoun vgalei tis vathmologies sta sxoleia?? giati emena sto sxoleio mou den einai kaneis!! kai episis sto ypepth tha vgoun h oxi oi vathmoligies??:( :confused:

Στη σελίδα που παρατίθεται παραπάνω θα μπορείτε να βλέπετε που περάσατε όταν θα ανακοινωθούν οι βάσεις.Οι βαθμοί δεν ανεβαίνουν στο site του ΥΠ.ΕΠ.Θ. Για τα σχολεία δεν ξέρω αν βγήκαν ήδη, γιατί δεν είμαι μαθητής.Απ' όσο θυμάμαι υπάρχουν διαφορές ανάμεσα στα διάφορα σχολεία αναφορικά με τον χρόνο ανάρτησης των βαθμολογιών.

.
Link to comment
Share on other sites

Επίσημα οι βαθμολογίες βγαίνουν αύριο το πρωί....Κάποιοι μπορούν,δια της πλαγίας οδού, με κάποια τηλεφωνήματα να τα μάθουν και σήμερα σε όσα σχολεία έχουν πάει οι βαθμολογίες. Πάντως εδώ στα Γιάννενα τίποτα ακόμα στο δικό μου τουλάχιστον σχολείο
Link to comment
Share on other sites

yannaros_gr apo pou eisai?

Xalkidiki

paidia den thelw na sas anxosw alla apo tin texnologiki mas perase ena atomo.oloi oi alloi sta mathimatika kai stin fisiki evlepes 2-3 kai 1 telos pandwn opws sas eipa iparxoun pragmmta na kanoume(exwteriko iek)...den teleiwnei tpt min masate kai euxaristithite to kalokairi:D

Link to comment
Share on other sites

Mono sto sxoleio oi vathmologies!

 

Exw pio polu agxos apo otan diname panellinies! :p

(VARETHIKA na exw agxos!!)

 

KALA APOTELESMATA SE OLOUS ! !

KALO KALOKAIRI ! !

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Οχι παιδες στο ιντερνετ δεν βγαινουν οι βαθμοι πρεπει να πατε στο σχολειο σας!!!! Απο το ιντερνετ θα μπορεσετε να δειτε στα τελη Αυγουστου σε ποια σχολη περασατε(πρωτα με το καλο..), ειναι τοτε που θα ανακοινωθουν οι βασεις των σχολων!!!! Τουλαχιστον ετσι γινοταν μεχρι περσυ.....δεν ξερω ανα αλλαξε κατι μεσα σε μια σχολικη χρονια:p :p

 

Υ.Γ. Καλα αποτελεσματα να εχετε και μην στεναχωρηθητε αν δεν δειτε τους βαθμους που περιμενατε!!! Να κοιταξετε να κανετε σωστο μηχανογραφικο και ολα θα ειναι μια χαρα....:) :) :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Πω, έχω ένα κόμπο στο στομάχι πρώτη φορά στη ζωή μου...τρομερό άγχος!!!Σε μιάμιση ώρα θα ξέρω
Link to comment
Share on other sites

SOS: Ξέρει κανείς αν υπάρχει καμιά ιστοσελίδα για να υπολογίσουμε τα μόρια; Μπήκαμε σε διάφορες, αλλά είχαν υπολογισμό για 9 μαθήματα και θέλουμε 6.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

sygxaritiria se olous kai oi alloi mh stenaxwrieste....re paidia phga mia volta sto palio m sxoleio.poly xalia h katastash.kai egw pou nomiza oti oi xeiroteroi eimastan emeis oi persinoi..chill out guys,eksallou an afto pou kaneis to kaneis swsta tote den yparxei periptwsh na xatheis...efxaristitheite to kalokairi
Link to comment
Share on other sites

χαλια εγω το περιμενα αλλοστε εβγαλα 7449 μορια αλλα στο φροντηστηριο μου ειπαν οτι αν ο πρωτος της σχολης που θες δεν εχει τα διπλασια μορια απο εσενα περνας ισχυει κατι τετοιο?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τα 9998 μόρια σε τι βαθμό αντιστοιχούν?

 

Ειναι πανω κατω στο 10 και κατι ψηλα....

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά τα 9998 μόρια σε τι βαθμό αντιστοιχούν?

 

pernas o vathmos prosvasis sou tha ine gyrw sto 10 kai kati , kati akousa alla mallon poli fimes tha afisoun aftous pou egrapsan apo 9,5 kai panw anti gia deka.

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

Χαλια ,14884 στο 5 και 13600 στο 4.

 

Μην απογοητευεσε κοιτα να φτιαξεις καλο μηχανογραφικο και ολα θα πανε μια χαρα!!!!!!!!;) ;) ;) ;)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

16.200.. τεσπα. χωρις φροντηστιριο ψιλοκαλα.. αν και περιμενα 16.500. ενταξει εκει που θελω περναω πολυ χαλαρα! αστυνομια!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...