Jump to content

Πανελλήνιες 2006


iNCubO
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το ρώτησα κ γώ αλλα κανείς δν μου έδωσε απάντηση... Μας λέει όσες μέρες έχει ο Μάιος... Του στέλνεις ή δν του στέλνεις κανα virus και να του διαλύσει το τηλ του?:p

 

31 έβαλα...:O

 

Δε φταίνε αυτοί. Από το υπουργείοhttp://www.myphone.gr/forum/image/smilies/rocket.gif τους στέλνουν τις εντολές... Και σε μας τα ίδια έκαναν.

http://dragonmoon.ca/main/images/N010_large-100x100.jpg
Link to comment
Share on other sites

αστερι εισαι in cubo!:) χτυπας ιατρικη?

 

 

Ελα ρε δεν τα μπορώ τα αίματα :)

 

Με αρχιτεκτονική συμβιβάζομαι όμως..

Link to comment
Share on other sites

100/100 Βιολογία κατεύθυνσης, μου έφυγε το μεγαλύτερο βάρος από πάνω μου γι'αυτές τις εξετάσεις ;)

 

Ηταν τοσο ευκολα τα θεματα? Εγω που τα ειδαλιγο ηταν ιδιαιτερα απαιτητικα ( κυριως το 4ο Θεμα ... μου φανηκαν πιο δυσκολα απο περσυ. )

 

Κανενας αλλος της θετικης να μας δωσει περισσοτερες πληροφοριες?

 

Παντως συγχαρητηρια στο συμφορουμιτη μας .... Παντα τετοια ( εγω ειχα 80/100 περσυ ... καλα πιστευω. ) ΜΠΡΑΒΟ! :) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]

::Alma Libre - My Blog

A blog by an IT student

Link to comment
Share on other sites

Γενικά πόσες περίπου μονάδες χάνετε σε κάθε διαγώνισμα από απροσεξία; Παλιότερα νόμιζα πως στους άλλους δε συμβαίνει σε τέτοιο βαθμό αλλά τώρα βλέπω ότι συμβαίνει. Αυτά τα λάθη είναι ό,τι πρέπει για να σου σπάνε τα νεύρα. Σε πνίγει το "γιατί να το ξέρω και να μην το γράψω; :mad: "

 

Το 90 % των γνωστων μου χανει παντα αρκετα μορια απο απροσεξια. Εγω πχ στα μαθηματικα γεν. πηρα τη διαμεσο των ανθρωπων και οχι των βιβλιων, απο την πολη ερχομαι δηλαδη. Στην κατευθυνση δεν μπορουσα να βγάλω το πολυ απλο οριο στο 1-

Στα σημερινα τωρα. Εαν κοψουν έστω και μιση μοναδα σε καποιον που εβαλε 30 αντι του 31 θα ειναι για γελια οι ρεζιλιδες οι διορθωτες. Στο κατω κατω παντα στα μαθηματικα θεωρουσαμε οτι ο μηνας εχει 30 μερες και ο χρονος 360.

Link to comment
Share on other sites

και εγω καλα τα πηγα γυρω στο 15 με 16 και με ενα μηνα φροντιστηριο.

Παντως ειναι πουστι@ που ηθελε 31 μερες αντι για 30 που εχει ο μηνας.

 

Επισης ηταν δυσκολο να καταλαβεις οτι ηθελε αναζητηση στις πολεις κατι που πολλοι δεν κανανε.

 

Οσο για την διαμεσο την πατησα και εγω εβαλα την διαμεσο των βιβλιων δηλαδα 2 και στα μαθηματικα κατ στο πεδιο ορισμου εβαλα χ>1 ο μ@λ@κ@ς

Link to comment
Share on other sites

Πάντως νομίζω ότι σήμερα έβαλαν εύκολα θέματα και στα 2 μαθήματα! εύκολα κάποιος έγραφε 16-17. Ίσως γιατί θέλουν να ανεβάσουν λιγάκι τους βαθμούς μπας και αφήσουν και καμιά σχολή ανοικτή!!

Όσο για το 30 ή 31 μέρες, απ' ότι είπαν οι καθηγητές μου θα το πιάσουν μάλλον σωστό γιατί το τετράδιο του μαθητή λύνει τις ασκήσεις με τους μήνες θεωρώντας το μήνα με 30 μέρες. Άλλωστε έπρεπε να δίνει κάτι. Στην πληροφορική δεν είσαι υποχρεωμένος να ξέρεις πόσες μέρες έχει ο Μάιος. Θα έδινε "Θεωρείστε ότι ο Μάιος έχει 31 μέρες"

Καλή συνέχεια σε όλους!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα καλύτερα...:O Έμαθα πως αυτοί που ξαναδίνουν είναι πάρα πολλοί και γράφουν πολύ καλύτερα σε σχέση με εμάς που δίνουμε για πρώτη φορά φέτος...(Αυτοί αν έχουν εμπειρία... Πανελλήνιες Β' Λυκείου, Πανελλήνιες πέρισυ...Πανελλήνιες φέτος...) Περισσότερο χρόνο = περισσότερο διάβασμα+ασκήσεις σε αντίθεση με εμάς... :O

 

Άντε να δούμε τι θα βάλουν φυσική κατεύθυνσης τώρα... (Φυσική Γεν Εύκολα άρα δεν θα είναι κ τόσο παλούκι η κατεύθυνση, έτσι πιστεύω... θα δείξει μεθαύριο...)

 

Ελπίζω να μην είναι σαν τα μαθ. καυεύθυνσης...

Πάντως αν βάλουν δύσκολα τότε κλάφτα χαράλαμπε...

Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι όμως να θεωρήσουμε ότι έχει 30, γιατί να μας λέει συγκεκριμένα ότι είναι Μάιος? Θα μπορούσε να λέει "για κάποιον μήνα". Τότε θα θεωρούσαμε ότι έχει 30 μέρες.

Εν τω μεταξύ, η εντελώς άχρηστη πληροφορία ήταν το "12:00" το μεσημέρι :D

Τόσο η νύχτα, τόσο η βοή στον άνεμο, τόσο η στάλα στον αέρα, τόσο η σιγαλιά.. Τριγύρω η θάλασσα η δεσποτική, καμάρα τ' ουρανού με τ' άστρα.. Τόσο η ελάχιστή σου αναπνοή, που πια δεν έχω τίποτε άλλο, μες στους τέσσερις τοίχους, το ταβάνι, το πάτωμα, να φωνάζω από σένα και να με χτυπά η φωνή μου, να μυρίζω από σένα και ν' αγριεύουν οι άνθρωποι.. Επειδή το αδοκίμαστο και το απ' αλλού φερμένο δεν τ' αντέχουν οι άνθρωποι κι είναι νωρίς, μ' ακούς; Είναι νωρίς ακόμη μες στον κόσμο αυτόν αγάπη μου να μιλώ για σένα και για μένα..
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το έκανα αυτό με τα ΑΒΓ το λάθος, εμφάνισα 2 φορές το ίδιο πράγμα.

Θα μας κόψουν λογικά 4 μόρια, αφού το Γ είναι σωστό όπως και νά'χει.

Κι άλλο ένα μόριο έχασα στην αντιστοίχιση, 95/100 πρέπει να πήρα.

Τόσο η νύχτα, τόσο η βοή στον άνεμο, τόσο η στάλα στον αέρα, τόσο η σιγαλιά.. Τριγύρω η θάλασσα η δεσποτική, καμάρα τ' ουρανού με τ' άστρα.. Τόσο η ελάχιστή σου αναπνοή, που πια δεν έχω τίποτε άλλο, μες στους τέσσερις τοίχους, το ταβάνι, το πάτωμα, να φωνάζω από σένα και να με χτυπά η φωνή μου, να μυρίζω από σένα και ν' αγριεύουν οι άνθρωποι.. Επειδή το αδοκίμαστο και το απ' αλλού φερμένο δεν τ' αντέχουν οι άνθρωποι κι είναι νωρίς, μ' ακούς; Είναι νωρίς ακόμη μες στον κόσμο αυτόν αγάπη μου να μιλώ για σένα και για μένα..
Link to comment
Share on other sites

kai ego pali, ekei ekana la8os ... sto A B Γ dn eida pos stin sinartisi ta eixan valei me diaforetiki seira..toulaxiston dn epesa stin pagida na ta emfanisei mia fora mono.. elpizo na m exun kopsei to poli 6-7 moria.. auta 8a einai kai ta mona..(pou sto 1 8ema eleos...)
//~~ipod touch 2g+iphone 3gs owner:happy:~~//---> υπογραφή 2007 nostalgia
Link to comment
Share on other sites

Φυσική Κατεύθυνσης σίγουρα δεν θα μπουν σαν τα μαθηματικά,γιατί έτσι πιθανότατα να έχουμε και βόμβα στη Γιαννάκου εκτός από το Βουλγαράκη:p ;)

Αλλά από την άλλη μην περιμένετε και εύκολα ,τα θέματα θα είναι τουλάχιστον μέτρια με ένα εύκολο 10 και ένα αρκετά έως πολύ δύσκολο 18+

Καλά κι εκεί είναι που έχει να γελάσει κι ο κάθε πικραμένος είναι το ΑΟΔΕ:lol: :lol: :lol: Θυμάστε τπτ? ΄Τί μάθημα κι αυτό τεχνολογικής κατεύθυνσης...Ας κοιτάξουμε να το καλύψουμε με τη Φυσική τώρα και βλέπουμε...

 

 

Άντε κουράγιο 2 και σήμερα έμειναν για τους περισσότερους και μετά άντε γειά!!!!!!!!!!:cool: :cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Το 90 % των γνωστων μου χανει παντα αρκετα μορια απο απροσεξια. Εγω πχ στα μαθηματικα γεν. πηρα τη διαμεσο των ανθρωπων και οχι των βιβλιων, απο την πολη ερχομαι δηλαδη. Στην κατευθυνση δεν μπορουσα να βγάλω το πολυ απλο οριο στο 1-

Στα σημερινα τωρα. Εαν κοψουν έστω και μιση μοναδα σε καποιον που εβαλε 30 αντι του 31 θα ειναι για γελια οι ρεζιλιδες οι διορθωτες. Στο κατω κατω παντα στα μαθηματικα θεωρουσαμε οτι ο μηνας εχει 30 μερες και ο χρονος 360.

 

Ορθό αυτό. Και εγώ έτσι το σκέφτηκα αλλά... Πάλι καλά δεν χρησιμοποιούσαμε το 12:00 το μεσημέρι:ninja:

Αύριο μάλλον εύκολα γιατί θα πέσουν υπερβολικάοι βάσεις;) .

Link to comment
Share on other sites

Καλά κι εκεί είναι που έχει να γελάσει κι ο κάθε πικραμένος είναι το ΑΟΔΕ:lol: :lol: :lol: Θυμάστε τπτ? ΄Τί μάθημα κι αυτό τεχνολογικής κατεύθυνσης

Πωωωω, τι μου θύμισες τώρα.....Δεν θα μας δει ο ηλιος 2 μέρες.....

http://img.userbarz.com/46/9081.jpg
Link to comment
Share on other sites

Δεν με βλεπω καλα αυριο στην Φυσικη αυτο το μαθημα δεν το μπορω καθολου δεν εχω καταλαβει τιποτα ολο τον χρονο ελπιζω να πιασω κανα 8αρι αυριο γιατι για παραπανω δεν το βλεπω
Link to comment
Share on other sites

Δεν με βλεπω καλα αυριο στην Φυσικη αυτο το μαθημα δεν το μπορω καθολου δεν εχω καταλαβει τιποτα ολο τον χρονο ελπιζω να πιασω κανα 8αρι αυριο γιατι για παραπανω δεν το βλεπω

 

kai ego mia apo ta idia...ase pikraaa:cry:

Link to comment
Share on other sites

Να πάω να γράψω εγώ για σας φυσική?

Το αγαπημένο μου μάθημα ήταν.

Σε αντίθεση με την ιστορία που πάντα έγραφα κάτω από τη βάση :(

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ηταν τοσο ευκολα τα θεματα? Εγω που τα ειδαλιγο ηταν ιδιαιτερα απαιτητικα ( κυριως το 4ο Θεμα ... μου φανηκαν πιο δυσκολα απο περσυ. )

 

Κανενας αλλος της θετικης να μας δωσει περισσοτερες πληροφοριες?

 

Παντως συγχαρητηρια στο συμφορουμιτη μας .... Παντα τετοια ( εγω ειχα 80/100 περσυ ... καλα πιστευω. ) ΜΠΡΑΒΟ! :) :)

 

Είχαν μια παγίδα στο 3ο θέμα στην οποία έπεσα την πρώτη φορά που το είδα αλλα την εντόπισα όταν τα τσέκαρα πριν παραδώσω το τετράδιο.Οι ερωτήσεις της θεωρίας ήταν αρκετά εύκολες απλά ήθελε ΠΑΡΑ πολυ γράψιμο..

 

Το 4ο θέμα ηταν μια διασταύρωση διυβριδισμού τίποτα το ιδιαίτερο δεν είχε απλά να ήξερες σε τι είδους γονίδιο ωφείλεται η κάθε ασθένεια.

 

Υ.Γ. zlaths συλληπητήρια που σπουδάζεις στην πόλη μου :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει περίπτωση να πέσουν σε άσκηση φθίνουσες, εξαναγκασμένες και ηλεκτρικές ταλαντώσεις ή σύνθεση ταλαντώσεων??
Τόσο η νύχτα, τόσο η βοή στον άνεμο, τόσο η στάλα στον αέρα, τόσο η σιγαλιά.. Τριγύρω η θάλασσα η δεσποτική, καμάρα τ' ουρανού με τ' άστρα.. Τόσο η ελάχιστή σου αναπνοή, που πια δεν έχω τίποτε άλλο, μες στους τέσσερις τοίχους, το ταβάνι, το πάτωμα, να φωνάζω από σένα και να με χτυπά η φωνή μου, να μυρίζω από σένα και ν' αγριεύουν οι άνθρωποι.. Επειδή το αδοκίμαστο και το απ' αλλού φερμένο δεν τ' αντέχουν οι άνθρωποι κι είναι νωρίς, μ' ακούς; Είναι νωρίς ακόμη μες στον κόσμο αυτόν αγάπη μου να μιλώ για σένα και για μένα..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, υπάρχει περίπτωση να πέσουν σε άσκηση φθίνουσες, εξαναγκασμένες και ηλεκτρικές ταλαντώσεις ή σύνθεση ταλαντώσεων??

 

Τα παντα μπορουν να σας βαλουν...εξαρταται απο τα κεφια που θα εχουν το βραδυ που βγαζουν τα Θεματα!!!!!:p :p :p :p Παντως μην περιμενετε ευκολα θεματα!!! Ποτε στην Φυσικη Κατ δεν εβαζαν....τι να πω και εγω που εδωσα περσυ 6,6 εγραψα:lol: :lol: :lol:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...