Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι δυστυχώς αργεί η εποχή που θα κατεβάζουμε κρακντ games κατευθείαν απ'τη κονσόλα :rolleyes:

Ναι, αργεί.

Αλλά δεν αναφερόμουν σε αυτό εγώ :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

^ HUHU, φαντάζεστε; Μόλις ανοίγουμε τον browser του PS4 να μας ενημερώνει για τα τελευταία upload's :D:lol::p
Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

έεετσι rss στο Pirate bay... χαχαχα

άντε και σε επόμενο firmware update θα έχει και το μtorrent :p

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

θα ηθελα βοηθεια σχετικα με update της κονσολας...

το αρχειο θα πρεπει να το τοποθετησω σε ειδικο φακελο για να το δει????

περιμενω την απαντηση σας και ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...

θα ηθελα βοηθεια σχετικα με update της κονσολας...

το αρχειο θα πρεπει να το τοποθετησω σε ειδικο φακελο για να το δει????

περιμενω την απαντηση σας και ευχαριστω πολυ

 

Μπορείς να το κάνεις και απευθείας από το internet.

 

Αν το κάνεις update με usb πρέπει να βάλεις το αρείο .pup στο "PS3" -> "UPDATE" αν θυμάμαι καλά.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα...

το εκανα το πρωι στη δουλεια με usb, στη 3.0 και ολα καλα...

επαιξα και pro κανα διωρο!!!!

και μολις πηγα σπιτι και το ανοιξα, οπου εχω δικτυο, μου εβγαλε μια μαυρη οθονη και μηνυμα οτι ειναι εκτος δικτυου και το λαμπακι του δικτυου παραμενει αναμενο...τι γινεται????

Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα...

το εκανα το πρωι στη δουλεια με usb, στη 3.0 και ολα καλα...

επαιξα και pro κανα διωρο!!!!

και μολις πηγα σπιτι και το ανοιξα, οπου εχω δικτυο, μου εβγαλε μια μαυρη οθονη και μηνυμα οτι ειναι εκτος δικτυου και το λαμπακι του δικτυου παραμενει αναμενο...τι γινεται????

 

Τι μήνυμα σου έβγαλε; Αυτή η μαύρη οθόνη που φαίνεται; Ανοίγει το PS3; Δώσε περισσότερες πληροφορίες.

Το έχεις ρυθμίσει το δίκτυο; Δοκίμασες να το ρυθμίσεις από την αρχή;

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια σημερα ειναι η χειροτερη μερα της ζωης μου......Χτες αγορασα το pro και επειτα απο 13 ωρες παιχνιδιου το κλεινω και παω για νανι.....

 

Σημερα ανοιγω παλι να παιξω και μου βγαζει 1 error οταν παταγα πανω στο blue ray να ξεκινησει.......δεν πειραζει λεω ας του κανω 1 restart......

 

Να μην σας τα πουλογω μετα το restart δεν αναγνωριζε ουτε παιχνιδια οyτε αλλα cd......

 

 

Εκανα format ktl αλλα δεν βλεπει τιποτα...........

 

 

Ποσο παει περιπου η αντικατασταση των lens??

Προτεινετε μου κανενα service........A to ps3 1 χρονο εγγυηση εχει????

I AM A MAC
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια σημερα ειναι η χειροτερη μερα της ζωης μου......Χτες αγορασα το pro και επειτα απο 13 ωρες παιχνιδιου το κλεινω και παω για νανι.....

 

Σημερα ανοιγω παλι να παιξω και μου βγαζει 1 error οταν παταγα πανω στο blue ray να ξεκινησει.......δεν πειραζει λεω ας του κανω 1 restart......

 

Να μην σας τα πουλογω μετα το restart δεν αναγνωριζε ουτε παιχνιδια οyτε αλλα cd......

 

 

Εκανα format ktl αλλα δεν βλεπει τιποτα...........

 

 

Ποσο παει περιπου η αντικατασταση των lens??

Προτεινετε μου κανενα service........A to ps3 1 χρονο εγγυηση εχει????

 

http://www.ebw.gr λογικά γύρω στα 80€ θα σου πάρουν.

1 χρόνο έχει.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

παλιότερα αν το πήγαινες στην επίσημη αντιπροσωπία σου παίρναν 100-150Ε αν ήταν εκτός εγγύησης και σου δίναν καινούργιο...
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

παλιότερα αν το πήγαινες στην επίσημη αντιπροσωπία σου παίρναν 100-150Ε αν ήταν εκτός εγγύησης και σου δίναν καινούργιο...

 

Ανακατασκευασμένο δίνουν.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Φιλε DeJaVu το ps3 ειναι ενος συναδερφου και ενω ηταν μια χαρα στη δουλεια μετα το update με πηρε τηλ το απογευμα και μου ειπε για την οθονη και το μην...anyway θα παω αυριο απο το σπιτι του να το δω και θα ενημερωσω...

παντως πολυ παραξενο μου φαινεται...

και μετα το update επαιξε κανονικα κανα 2-3 ωρες pro...

thanks anyway που μου απαντησες

Link to comment
Share on other sites

φιλε cbb1987 ενα χρονο δινει η σονυ αλλα βαση ευρωπαικης ενωσης επρεπε να δινει 2 χρονια οποτε αν εισαι στο δευτερο ετος πηγαινε με την αποδειξη και το μηχανημα

και αν στα μασανε απειλησε με καταγγελια στο υπουργειο εμποριου και ινκα και σιγουρα θα στο αλλαξουν δωρεαν

 

υπαρχουν τετοια παραδειγματα για αυτο στο λεω απλα θα πρεπει να φωναξεις για να βρεις το δικιο σου τι να κανουμε?

 

και απο easy buy world νομιζω δινουν 3 μηνες

Link to comment
Share on other sites

λοιπον dejavu μολις το ανοιγω το ps3 μου βγαζει στην οθονη της tv το μηνυμα εκτος οριου και παραμενει μαυρη...το ps3 ειναι ανοιχτο τρεχει κανονικα...και εχει μονιμα το λαμπακι του δικτυου αναμεννο πρασινο...τι μπορει να ειναι????

υπαρχει καποιος τροπος να μπω στο menu????

Link to comment
Share on other sites

λοιπον dejavu μολις το ανοιγω το ps3 μου βγαζει στην οθονη της tv το μηνυμα εκτος οριου και παραμενει μαυρη...το ps3 ειναι ανοιχτο τρεχει κανονικα...και εχει μονιμα το λαμπακι του δικτυου αναμεννο πρασινο...τι μπορει να ειναι????

υπαρχει καποιος τροπος να μπω στο menu????

Τα καλώδια είναι σωστά τοποθετημένα στην τηλεόρασή σου;;)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον dejavu μολις το ανοιγω το ps3 μου βγαζει στην οθονη της tv το μηνυμα εκτος οριου και παραμενει μαυρη...το ps3 ειναι ανοιχτο τρεχει κανονικα...και εχει μονιμα το λαμπακι του δικτυου αναμεννο πρασινο...τι μπορει να ειναι????

υπαρχει καποιος τροπος να μπω στο menu????

Κρατα πατημενο το κουμπι το απο το PLAY,να αναψει.

Κρατα το πατημενο μεχρι να κανει μπιπ,μετα θα μπαινεις στο μενου.

 

Θα κανει reset το video out.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

φιλε cbb1987 ενα χρονο δινει η σονυ αλλα βαση ευρωπαικης ενωσης επρεπε να δινει 2 χρονια οποτε αν εισαι στο δευτερο ετος πηγαινε με την αποδειξη και το μηχανημα

και αν στα μασανε απειλησε με καταγγελια στο υπουργειο εμποριου και ινκα και σιγουρα θα στο αλλαξουν δωρεαν

 

υπαρχουν τετοια παραδειγματα για αυτο στο λεω απλα θα πρεπει να φωναξεις για να βρεις το δικιο σου τι να κανουμε?

 

και απο easy buy world νομιζω δινουν 3 μηνες

 

 

Το ξερω αυτο που λες........αλλα εγω το εχω απο την πρωτη μερα που ηρθε ελλαδα......αρα πανω απο 2 χρονια.......

 

 

3 μηνες ειναι λιγο ρε ****το για κατι τοσο ευαισθητο......

I AM A MAC
Link to comment
Share on other sites

λοιπον dejavu μολις το ανοιγω το ps3 μου βγαζει στην οθονη της tv το μηνυμα εκτος οριου και παραμενει μαυρη...το ps3 ειναι ανοιχτο τρεχει κανονικα...και εχει μονιμα το λαμπακι του δικτυου αναμεννο πρασινο...τι μπορει να ειναι????

υπαρχει καποιος τροπος να μπω στο menu????

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί συσχετίζεις την μαύρη οθόνη με το λαμπάκι του δικτύου!

 

Θα σου απαντήσω ότι σου έχουν πει ήδη πιο πάνω τα παιδιά.

 

1. Συνέδεσε το PS3 με την τηλεόραση με το AV καλώδιο (αυτό που είχε μέσα το πακέτο) ή με HDMI (αν έχεις). ΜΟΝΟ με το 1 από τα 2.

2. Ενώ έχεις κλειστή την κονσόλα (standby) κράτα πατημένο το On/Off της κονσόλας (όχι από το χειριστήριο, από την κονσόλα!) για 4-5" μέχρι να ακούσεις ένα 2ο "μπιμ".

 

Μετά παίξε PRO.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

προχθες χτυπησα και εγω ενα ps3...

ps3 slim 250gb + uncharted 2 + stormrise + 2o wireless gamepad 350 ευρω...

το συνδεσα με μια 42" LG και ενα Home cinema LG 5.1 και καταλαβα τι παει να πει blue ray dvd...

Link to comment
Share on other sites

Από τι προσφορές που παίζουν ποια θεωρείτε καλή για το PS3 250gb από πλευράς παιχνιδιών;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Αυτή με το Uncharted, γιατί είναι πραγματικά από τα αποκλειστικά παιχνίδια που ΠΡΕΠΕΙ όπως και δήποτε να παίξει ένας νέος κάτοχος PS3, ή το πακέτο με το Killzone 2 και το Infamous.

 

Γενικά, θεωρώ πως αξίζει να πάρεις κάποιο πακέτο με παιχνίδια που να είναι αποκλειστικά στην κονσόλα που θέλεις να πάρεις.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...