Jump to content

Sony PlayStation 3


mcde
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει και optical.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έχει και optical.

 

σωστος... αλλα δεν το χω χρησιμοποιησει ποτε και το ξεχασα:p ουτε εχω δει κανεναν:)

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα του forum!

Παιδιά πρόσφατα πήρα ένα Usb Hub για το PS3 και συγκεκριμένα αυτό της Speedlink xpand 5 port usb για να μπορώ να συνδέω περισσότερα περιφερειακά στην κονσόλα.

Όμως η μόνη θύρα που δουλεύει είναι αυτή τέρμα αριστερά (αυτή κοντά στο λαμπάκι). Μόλις το συνδέω το λαμπάκι ανάβει αλλά λειτουργεί όπως είπα μόνο η τέρμα αριστερά. Έχετε καμιά λύση παιδιά; Σα να μου μυρίζεται τροφοδοσία. Μήπως φταίει του ότι η κονσόλα είναι σε πολύπριζο; Στο χώρο της τηλεόρασης δεν υπάρχει άλλη πρίζα ρεύματος για αυτό μέσω ενός καλού πολύπριζου έχω συνδέσει ΤV, ασύρματο τηλέφωνο και την κονσόλα.

Link to comment
Share on other sites

Αφού λειτουργεί και με την μια και δεν χρειάζεται και την 2η θύρα πάλι καλά να λες.

Εφόσον όμως δουλεύει, έστω και από την αριστερή τι σε ενοχλεί να το έχεις συνδεδεμένο σε εκείνη την θύρα; Μήπως είσαι δεξιός; :p (humor)

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

Είμαι πολυκομματικός φίλε μου Dejavu. Και έτσι εγκυκλοπαιδικά ποιος μπορεί να πει ότι έχει πάρει μια "κατεύθυνση" και αυτή εκφράζεται από αυτούς που ψηφίζει; Εδώ οι "σοσιαλιστές" έγιναν τέρμα δεξιοί, οι δεξιοί σοσιαλίζουν και πάει λέγοντας! Στο θέμα μας τώρα, δεν είναι πρακτικό πλέον να έχεις ένα hub και αντι να έχεις 5 νέες θύρες να έχεις μόνο μία, δηλ λιγότερες από ότι χωρίς hub.Έχει συμβεί σε άλλο φίλο το ίδιο πρόβλημα; Περιμένω τα φώτα σας και ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Το hub που αναφέρω είναι hub σε μορφή πάνελ που καταλαμβάνει τις δυο διαθέσιμες θύρες της κονσόλας και σου δίνει επιπλέον πέντε. Είναι εδώ:

http://www.speedlink.com/?p=3&cat=33&pid=23563&paus=1&act_lang=gr&sprachwahl=1

Και από αυτές τις πέντε μπορείς να συνδέσεις ένα μόνο περιφερειακό (σε αυτήν τέρμα αριστερά). Νομίζω ότι τώρα έγινα σαφής.

Edited by Versus_U
Link to comment
Share on other sites

Το hub που αναφέρω είναι hub σε μορφή πάνελ που καταλαμβάνει τις δυο διαθέσιμες θύρες της κονσόλας και σου δίνει επιπλέον πέντε. Είναι εδώ:

http://www.speedlink.com/?p=3&cat=33&pid=23563&paus=1&act_lang=gr&sprachwahl=1

Και από αυτές τις πέντε μπορείς να συνδέσεις ένα μόνο περιφερειακό (σε αυτήν τέρμα αριστερά). Νομίζω ότι τώρα έγινα σαφής.

 

παρε τηλεφωνο στην εταιρεια...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου, με το PS3 Media Server.

http://ps3mediaserver.blogspot.com/

 

Αν το συνδέσεις όμως ασύρματα σε ταινίες υψηλής ανάλυσης θα έχεις lag

 

Σας ευχαριστώ για την βοήθεια!Μήπως μπορείτε να μου πείτε και πως δουλεύει???Δεν το θέλω για ταινίες,για να βλέπω και στην τηλεόραση αγώνες το θέλω επειδή είναι πιο μεγάλη η οθόνη! :P

Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μια φιλη μου εχει το Buzz Παγκοσμιο κουιζ και παιζει μανιωδως.Χτες τις εβγαλε ιδιες ερωτησεις.Και ρωτω υπαρχει αναβαθμιση ερωτησεων?Και αν ναι πως γινεται?Με εχει πρηξει.
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Μια φιλη μου εχει το Buzz Παγκοσμιο κουιζ και παιζει μανιωδως.Χτες τις εβγαλε ιδιες ερωτησεις.Και ρωτω υπαρχει αναβαθμιση ερωτησεων?Και αν ναι πως γινεται?Με εχει πρηξει.

 

νομιζω εχει κατι πακετα στο ps store

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

Πωπω.... το Buzz..!

 

Απιστευτο παιχνιδι οταν εισαι με παρεα. Απλα τελειο!

 

Ζηλεψα και πηρα και εγω στο Χ360 μου το Scene it?

 

Kαλο, αλλα το Buzz δεν "παιζεται"

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει και δωρεάν BUZZ για κατέβασμα που δουλεύει με τα κανονικά χειριστήρια
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει και δωρεάν BUZZ για κατέβασμα που δουλεύει με τα κανονικά χειριστήρια
Και που μπορει να το βρει αυτο γιατι Καθαρα Δευτερα δεν προκειται να ξημερωσει για αυτη.Θα την εχω σφαξει στο γονατο:lol::lol:
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως μπορω να συντονισω εκτος απο τα χειριστηρια του buzz και τα χειριστηρια του ps3 για να παιξουν κι αλλοι παικτες?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδια μηπως ξερει καποιος για το παιχνιδι MAG (στο play3) ; Δε χρησιμοποιω το move, αλλα η καμερα πανω εχει μικροφωνο που το χρειαζομαι και γι αυτο συνδεω την καμ.. μπορω να κανω καποια μαγκια για να χρησιμοποιω μονο το μικροφ. απ την καμερα, ή να παρω μια καμερα με USB ; :wacko: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να συνδεσεις άλλα χειριστήρια,μόνο τα δικα του,

 

 

 

 

 

μηπως ξερεις πως συντονοζονται κι αλλα χειριστηρια (ps3) στο buzz εκτος απο τα δικα του?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερει καποιος για το παιχνιδι MAG (στο play3) ; Δε χρησιμοποιω το move, αλλα η καμερα πανω εχει μικροφωνο που το χρειαζομαι και γι αυτο συνδεω την καμ.. μπορω να κανω καποια μαγκια για να χρησιμοποιω μονο το μικροφ. απ την καμερα, ή να παρω μια καμερα με USB ; :wacko: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !

 

Μπορείς απλά να συνδέσεις ένα ακουστικό bluetouth, όπως αυτά που χρησιμοποιούμε στα κινητά.

Phone History: Nokia 3330, SE T310, SE K700i, SE w800i, SE w850i, SE G900, SE C510, ZTE Blade, SE Xperia Neo V, LG 4X HD, Huawei Honor 6, Samsung Galaxy S6, Xiaomi Redmi Note 4X, Samsung Galaxy A8 Dual (2018), Xiaomi Mi 9T Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ξερετε αν ειναι συμβατα τα οργανα του Band Hero Super Bundle με το guitar hero?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Στα Καρφούρ μέχρι σήμερα όλες οι κονσόλες και τα παιχνίδια -20% με την κάρτα club καρφούρ. Πολύ καλή προσφορά!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδία θέλω να ρωτήσω κάτι!!!

Πώς θα κάνω ενημέρωση στο Pro 2011 για να έχω και τις μεταγραφές του καλοκαιριού και όχι το ρόστερ πριν την έναρξη του πρωταθλήματος? πχ στον Παναθηναϊκό να έχει Μπουμσόνγκ,Λουϊς Γκαρσία :/

Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

Έχω το PS3 το παλιό μοντέλο (phat). Θέλω να αλλάξω σκληρό δίσκο. Τι τύπου πρέπει να αγοράσω? Σίγουρα 2.5άρη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδία θέλω να ρωτήσω κάτι!!!

Πώς θα κάνω ενημέρωση στο Pro 2011 για να έχω και τις μεταγραφές του καλοκαιριού και όχι το ρόστερ πριν την έναρξη του πρωταθλήματος? πχ στον Παναθηναϊκό να έχει Μπουμσόνγκ,Λουϊς Γκαρσία :/

 

Δεν μπορείς.... γιατί...

 

Ακόμα "κάτω" είναι το PlayStation Network

 

Χωρίς τον κίνδυνο να έχουν χαθεί στοιχεία καρτών, για όσους δεν έχουν "πειράξει" τα PS3

 

Μετά από έξι μέρες που το PlayStation Network είναι εκτός λειτουργίας, η Sony δηλώνει ότι ο κίνδυνος να έχουν κλαπεί προσωπικά δεδομένα και στοιχεία πιστωτικών καρτών είναι σχεδόν μηδενικός. Εκπρόσωπος της εταιρίας δήλωσε τα ακόλουθα: “Το PSN χρησιμοποιεί το σύστημα ασφαλείας SSL -το ίδιο σύστημα που επαληθεύει και προστατεύει τη μεταφορά των ευαίσθητων πληροφοριών μεταξύ των servers για διαδικτυακό λιανικό εμπόριο. Μόνο των ατόμων που έχουν εγκατεστημένο παράνομο λογιστικό, δηλαδή έχουν "χακάρει" το μηχάνημά τους, μπορεί να έχουν διαρρεύσει τα στοιχεία των πιστωτικών τους καρτών. Αυτά τα firmware θα μπορούσαν πολύ εύκολα να περιέχουν κώδικα που θα βοηθούσαν στην υποκλοπή πληροφοριών, χωρίς να το ξέρει ο χρήστης. Όσον αφορά τους παίκτες που τρέχουν επίσημο λογισμικό, δεν νομίζουμε ότι υπάρχει κάποιος κίνδυνος.”

 

Μέχρι τη στιγμή της δημοσίευσης του εν λόγω άρθρου, η εταιρία δεν είχε κάνει γνωστή την ημερομηνία επανακίνησης του PSN και των σχετικών με αυτό υπηρεσιών. Ελπίζουμε τα προβλήματα να λυθούν σύντομα και το δίκτυο να επανέλθει καλύτερο και πιο προστατευμένο, ώστε να μην ξανά συμβεί κάτι ανάλογο στο μέλλον.

ZX - Spectrum 48K - Αtari 2600 .... και ξερό ψωμί ...

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...