Jump to content

Samsung Galaxy A33 5G


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

12 minutes ago, greg2310 said:

980mb δε νομιζω να ηταν μονο ασφαλειας ,θα δειξει

Διαβασε καλυτερα πριν κρινεις.Δεν γραφω οτι ειναι μονο ενημερωση ασφαλειας,γραφω ΕΠΙΠΕΔΟ ασφαλειας Απριλιος 23.Εκτος κι αν δεν ξερεις οι λεξεις τι σημαινουν

Edited by Nick_minos
:innocent:
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Nick_minos said:

Διαβασε καλυτερα πριν κρινεις.Δεν γραφω οτι ειναι μονο ενημερωση ασφαλειας,γραφω ΕΠΙΠΕΔΟ ασφαλειας Απριλιος 23.Εκτος κι αν δεν ξερεις οι λεξεις τι σημαινουν

Ουτε κρινω , ουτε εχω ορεξη να ασχοληθω .. το τηλ το εχω για δευτερο τριτο . Η σαμυ πλεον δε γραφει changelog στα update για αυτο το ειπα.. αποχωρω απο το νημα γιατι πολυ κομπλεξ παιζει

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, greg2310 said:

Ουτε κρινω , ουτε εχω ορεξη να ασχοληθω .. το τηλ το εχω για δευτερο τριτο . Η σαμυ πλεον δε γραφει changelog στα update για αυτο το ειπα.. αποχωρω απο το νημα γιατι πολυ κομπλεξ παιζει

Στασου,μύγδαλα......

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, patrickdrd said:

Δεν πρέπει να έχει always on display η συσκευή. 

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

με την αναβαθμιση που πηρε σε android 13 νομιζω το κουρεψαν,

γιατι απ οτι βλεπω απο google υπηρχε ρυθμιση να εχεις ειδοποιησεις στην οθονη κλειδωματος εστω και σαν εικονιδιο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ουαου! στο τσακ προλαβα κι εκοψα τις ενημερωσεις μολις πριν λιγες μερες,

αυτη η εκδοση δεν ειναι που δεν επιτρεπει την εκτελεση μη arm64 εφαρμογων;

δεν ειχες καμια τετοια εφαρμογη; εγω ολο και κατι εχω νομιζω, οποτε εκοψα τις ενημερωσεις για την ωρα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Γνωρίζει κάποιος μέχρι πιο Android UI θα πάρει το A33 5g enterprise edition που έχω? Ξεκίνησε με Android 12 UI 4.1, γιατί από ψάξιμο δεν βρήκα κάτι επίσημο.

Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρουμε, και τα περσινά κινητά θα παίρνουν 4 χρόνια αναβαθμίσεις λογισμικού άρα θα φτάσει στο 8 με android 16; 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γειά στην παρέα.

Έχω δύο κινητά, το δεύτερο Realme 8t, και στα δύο απο μια sim (Cosmote), στην ίδια  θέση το Α33 Samsung 1 μπάρα με σήμα, στο Realme 9t 3 μπάρες και βέβαια πολύ καλύτερες κλίσεις.

Τι παίζει, υπάρχει κάποιο τρικ να έχω καλύτερο σήμα?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως η SIM του Α33 δεν έχει ενεργό VoLTE; Στείλε WIFICALL στο 1333 και δες αν παραμένει το 4G πάνω δεξιά όταν κανεις κλήση με δεδομένα ανοιχτά και κλειστό WiFi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...