Jump to content

Poco F4


kwstas1984
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια απο μενα πηρα σημερα το κινητο...και εφαγα κατευθειαν ξενερα..... εχω θεμα με το Facebook δεν μπαινει στην εφαρμογη μεσα ,μαυρη οθονη βγαζει κ τρωει κολληματα μολις ξανα προσπαθω να μπω...τι παιζει να γινεται μονο στο φβ μου το κανει ...προσπαθησα πολλες φορες το εκανα απεγκαστασταση την εκανα εγκατασταση ξανα κ παλι τα ιδια.....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια απο μενα πηρα σημερα το κινητο...και εφαγα κατευθειαν ξενερα..... εχω θεμα με το Facebook δεν μπαινει στην εφαρμογη μεσα ,μαυρη οθονη βγαζει κ τρωει κολληματα μολις ξανα προσπαθω να μπω...τι παιζει να γινεται μονο στο φβ μου το κανει ...προσπαθησα πολλες φορες το εκανα απεγκαστασταση την εκανα εγκατασταση ξανα κ παλι τα ιδια.....
Κατέβασε από το play store έκδοση

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο gcam ξερεις κανεις ποια να βαλω ??
MGC_8.7.250_A11_V14_ENG.apk

Το πιο πρόσφατο ENG του BSG.

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/f/dl132/
Link to comment
Share on other sites

Με τις ειδοποιήσεις που δεν καταλαβαίνουμε όταν έχουμε κάποιο μήνυμα τι κάνουμε ρε παιδιά?? Ψάχνω κάποια εφαρμογή αλλά τίποτα δεν βρίσκω καμία να λειτουργεί.. Ξέρεις κανείς τίποτα?? 

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο πρόβλημα έχεις? Το κινητό εννοώ. Περίεργο. Εγώ όσο είχα το poco f4 με τη στοκ ρομ δούλευαν αψογα μέχρι και την miui 14 που πήρε.

Στάλθηκε από το V2145 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, GUZGUN said:

Κάποιο πρόβλημα έχεις? Το κινητό εννοώ. Περίεργο. Εγώ όσο είχα το poco f4 με τη στοκ ρομ δούλευαν αψογα μέχρι και την miui 14 που πήρε.

Στάλθηκε από το V2145 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ανάβει μια φορά από τα πλάγια κ μετά τέλος.. Δηλαδή άμα δεν είσαι στο κινητο πάνω δεν βλέπεις ότι έχεις κάποια ειδοποίηση γιαυτό ρωτάω άμα υπάρχει καμία άλλη εφαρμογή για ειδοποιήσεις 

Link to comment
Share on other sites

On 27/3/2023 at 8:02 ΜΜ, Smile10 said:

Με τις ειδοποιήσεις που δεν καταλαβαίνουμε όταν έχουμε κάποιο μήνυμα τι κάνουμε ρε παιδιά?? Ψάχνω κάποια εφαρμογή αλλά τίποτα δεν βρίσκω καμία να λειτουργεί.. Ξέρεις κανείς τίποτα?? 

Εγώ έχω χρόνια τώρα (από εποχής Samsung galaxy 1) το no led το οποίο δεν υπάρχει πλέον στο store και με έχει καταβολέψει!

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχετε θέμα με το messenger ?? Οπότε είναι ώρες το κινητό σε αδράνεια κ μου στείλουν μήνυμα δεν βλέπω κάποια ειδοποίηση... Μόνο σε αυτό το κινητό έχω αυτό το θέμα στα παλιά κινητά ενεργοποιούσα την αυτόματη έναρξη κ δεν είχα θέμα ποτέ 

Edited by Smile10
Link to comment
Share on other sites

Πιθανολογώ ότι είναι πρόβλημα του MIUI. Στο δικό μου Poco X3 Pro έχω το ίδιο πρόβλημα από τότε που το αναβάθμισα στο MIUI 14- A13.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Smile10 said:

Έχετε θέμα με το messenger ?? Οπότε είναι ώρες το κινητό σε αδράνεια κ μου στείλουν μήνυμα δεν βλέπω κάποια ειδοποίηση... Μόνο σε αυτό το κινητό έχω αυτό το θέμα στα παλιά κινητά ενεργοποιούσα την αυτόματη έναρξη κ δεν είχα θέμα ποτέ 

Το ίδιο κι εδώ με Χ3 nfc.... Αρκετές φορές δεν έρχεται ειδοποίηση. Και είμαι με την 13.04 eu  πιθανολογώ ότι είναι θέμα της εφαρμογής καθώς στο παρελθόν έχουν κάνει αρκετές"πατάτες" με πιο πρόσφατη τι ότι έπαψε εντελώς να λειτουργεί σε λίγο παλιότερα κινητά! Το διόρθωσαν μεν αλλά μένει η εντύπωση.... 

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Μόνιμο πρόβλημα παιδιά τον τελευταίο καιρό, σε διάφορες συσκευές σε πολλά μέλη της οικογένειας.

Μην αγχώνεστε και μη φαντάζεστε ότι είναι θέμα του τηλεφώνου,είναι καθαρά θέμα της εφαρμογής (μία ακόμη απαράδεκτη κακογραμμένη εφαρμογή που δημιουργεί αυτό το πρόβλημα).

Ακριβώς το ίδιο σενάριο συμβαίνει καθημερινά, χάνω μηνύματα γιατί δεν έρχονται ειδοποιήσεις.

Παντού έχω βάλει αυτόματη έναρξη, παντού έχω βάλει χωρίς περιορισμούς στην μπαταρία,  εννοείται ειδοποιήσεις όλες ανοιχτές,

τίποτε τίποτε τίποτε...

μαύρη είναι η νύχτα στα βουνά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχετε θέμα με το messenger ?? Οπότε είναι ώρες το κινητό σε αδράνεια κ μου στείλουν μήνυμα δεν βλέπω κάποια ειδοποίηση... Μόνο σε αυτό το κινητό έχω αυτό το θέμα στα παλιά κινητά ενεργοποιούσα την αυτόματη έναρξη κ δεν είχα θέμα ποτέ 
Και σε Motorola και σε Samsung τσεκαρισμένο, πως είναι θέμα της εφαρμογής...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το κινητό λειτουργεί απροβλημάτιστα.Ούτε ένας δε γράφει.μπράβο μας που το πήραμε

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό λειτουργεί απροβλημάτιστα.Ούτε ένας δε γράφει.μπράβο μας που το πήραμε

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


2 μήνες που το είχα πάντως δούλευε πένα. Είχα βάλει και μια Gcam και φυσούσε.

Στάλθηκε από το V2145 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εξακολουθώ και το έχω αλλά πήρα και το mi 11 ultra. Άλλη κατηγορία άλλα πράγματα καμία σχέση γενικότερα, αλλά ήθελα να πω τη νύχτα το παλεύει πολύ καλά σε σχέση με το ultra κυρίως σε εσωτερικούς χώρους . Εντάξει σε zoom και τα λοιπά δεν έχει καμία επαφή προφανώς.

 

Link to comment
Share on other sites

On 26/4/2023 at 9:49 ΠΜ, mantilas said:

Μετά τις τελευταίες φορτισεις δεν μου εμφανίζει πόση κατανάλωση ενέργειας έχει η οθόνη. 

Κάποιος έχει καμία γνώμη; 

3 minutes ago, mantilas said:

Κάποιος έχει καμία γνώμη; 

 

Screenshot_2023-04-28-14-44-22-349_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2023-04-28-14-44-10-390_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2023-04-28-14-44-02-199_com.miui.securitycenter.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω πόση ώρα έχω οθόνη ανοιχτή.Η αλλαγή αυτή έγινε ξαφνικά χωρίς να κάνω καποια ενημέρωση.Και απλά μου φαίνεται περίεργο.Καποιος κάτοχος μπορεί να κοιτάξει αν συμβαίνει το ίδιο και στο δικό του κινητό; 

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω πόση ώρα έχω οθόνη ανοιχτή.Η αλλαγή αυτή έγινε ξαφνικά χωρίς να κάνω καποια ενημέρωση.Και απλά μου φαίνεται περίεργο.Καποιος κάτοχος μπορεί να κοιτάξει αν συμβαίνει το ίδιο και στο δικό του κινητό; 
Σε μένα το βγάζει,πατα τα δύο βελάκια που γράφει κατάταξη μήπως γι'αυτό

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...