Jump to content

Στο Παρά Πέντε (Mega)


castrato
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

στα διάλα,δεν το πρόλαβα το τρέιλερ.Θα μου πει κάποιος τί έδειξε?
Link to comment
Share on other sites

...Ακόμη είπε οτι στο τελευταίο επεισόδιο θα παίξουν και οι ηθοποιοί: 1)Πάνος Χατζηκουτσέλης( ο Παπαπέτρου στη σειρά με το Δόγγανο) ,ο οποίος θα υποδυθεί 1 Άγγλο επιχειρηματία που έχει αναφερθεί από το 1ο επεισόδιο και είχε συναλλαγές με την Ντάλια...

Εμένα πάλι γιατί αυτό μου μυρίζει την εκδοχή του ονείρου; Και καλά ξυπνήστε κα Ντάλια ο κος τάδε (δε θυμάμαι το όνομα) σας θέλει κτλ κτλ... Ξενερώνω μόνο στην ιδέα αυτή...

Link to comment
Share on other sites

είμαι περίεργος να δώ τί τηλεθέαση θα πιάσει.......:X

 

Κοιτα,αν δειξει κατι συνταρακτικο και συγκλονιστικο,πιστευω ενα 65% να το πιασει,Δηλαδη ως 3.000.000.Οχι ομως και πιο πανω.Μην ειμαστε και πλεονεκτες!!!!:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

στα διάλα,δεν το πρόλαβα το τρέιλερ.Θα μου πει κάποιος τί έδειξε?

to treile elege oti ola ta pragmata kapoia stigmi teleiwnoun, etsi kai to para pente ftanei sto telos tis. mia seira pou agapisame ktl ktl ktl. edeixne diafora skinika apo ta palia epeisodia, p.x. ta paidia stin paralia gumnistwn, to 8wma ntumeno superman kai ta loipa, tipota to idiaitero san treiler....

Link to comment
Share on other sites

nai to treiler den edei3e kammia skini apo to teleftaio epeisodio...dld osoi den to prolavate de xasate kai kati...

kai pistevw pws kai i perilipsi tou epeisodiou ama mpei de 8a leei kati...

isws einai tou tupou: poia einai telika oi amalia? 8a glitwsoun oi 5 apo ton antrea? ti itan telika oli afti i istoria ? kai tetoia....

 

ase pou mporei na mi ti valoune kai ka8olou.:rolleyes:

:p
Link to comment
Share on other sites

είμαι περίεργος να δώ τί τηλεθέαση θα πιάσει.......:X

 

Εκτος απο την τηλεθεαση ειμαι περιεργος να δω ποσα post θα γινουν μολις τελειωσει...

Θα παρουν φωτια τα πληκτρολογια:p :D

THE POWER OF FOUR

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο την τηλεθεαση ειμαι περιεργος να δω ποσα post θα γινουν μολις τελειωσει...

Θα παρουν φωτια τα πληκτρολογια:p :D

 

:lol: :lol: :lol:

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο την τηλεθεαση ειμαι περιεργος να δω ποσα post θα γινουν μολις τελειωσει...

Θα παρουν φωτια τα πληκτρολογια:p :D

 

Εγω προβλεπω καμια 50αρια για αρχη.....!!:p

Link to comment
Share on other sites

Κουτσομπολιό σχετικό/άσχετο. Σχετικό με τους ηθοποιούς, άσχετο με την υπόθεση. Τράκαρε εχθές το απόγευμα ο "Φώτης" - κατά κόσμον Αργύρης Αγγέλου. Πήγε και έπεσε επάνω σε μια νταλίκα η οποία πήγε να στρίψει και δεν είχε βγάλει φλας. Δεν χτύπησε πάντως...
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Κουτσομπολιό σχετικό/άσχετο. Σχετικό με τους ηθοποιούς, άσχετο με την υπόθεση. Τράκαρε εχθές το απόγευμα ο "Φώτης" - κατά κόσμον Αργύρης Αγγέλου. Πήγε και έπεσε επάνω σε μια νταλίκα η οποία πήγε να στρίψει και δεν είχε βγάλει φλας. Δεν χτύπησε πάντως...

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες παιδιά!yakinthi,όλο και κάποιο κουτσομπολίστικο θα το κάνει hot θέμα,θα δεις...Τέτοιοι είναι...φαντάζεστε και ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ να διακοπούν τα γυρίσματα???

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες παιδιά!yakinthi,όλο και κάποιο κουτσομπολίστικο θα το κάνει hot θέμα,θα δεις...Τέτοιοι είναι...φαντάζεστε και ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟ να διακοπούν τα γυρίσματα???

 

Χλωμό το βλέπω να γίνεται θέμα. Το συμβάν ήταν χθεσινομεσημεριανό. Έγινε στην Ραφήνα και δεν ήρθε καν αστυνομία. Οπότε δεν νομίζω να το ξέρει κανείς. Όσο για τα γυρίσματα, συνεχίζονται κανονικά. Στην Ραφήνα είχαν έρθει για γύρισμα σε μία ταβέρνα στο λιμάνι και το τρακάρισμα έγινε την ώρα που φεύγανε..

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Χλωμό το βλέπω να γίνεται θέμα. Το συμβάν ήταν χθεσινομεσημεριανό. Έγινε στην Ραφήνα και δεν ήρθε καν αστυνομία. Οπότε δεν νομίζω να το ξέρει κανείς. Όσο για τα γυρίσματα, συνεχίζονται κανονικά. Στην Ραφήνα είχαν έρθει για γύρισμα σε μία ταβέρνα στο λιμάνι και το τρακάρισμα έγινε την ώρα που φεύγανε..

 

γι' αυτο το λογο δεν φωναξαν την αστυνομια να αποφυγουν τα καναλια!θα τα βρηκαν μεταξυ τους κ θα την εκαναν γρηγορα-γρηγορα με ελαφρια πηδηματακια!

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζοντας καποιες απο τις υποθεσεις που αναφερετε ειμαι πλεον σιγουρος οτι ο καπουτζιδης παρακολουθει το τοπικ, διαλεγει οτι του φαινεται πιο ενδιαφερον και το γυριζει.

 

Τσαμπα τα παιρνει τα λεφτα, το myphone πρεπει να ζητησει δικαιωματα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζοντας καποιες απο τις υποθεσεις που αναφερετε ειμαι πλεον σιγουρος οτι ο καπουτζιδης παρακολουθει το τοπικ, διαλεγει οτι του φαινεται πιο ενδιαφερον και το γυριζει.

 

Τσαμπα τα παιρνει τα λεφτα, το myphone πρεπει να ζητησει δικαιωματα. :lol:

 

εγω προτεινω να γραψουμε εμεις το τελευταιο επεισοδιο!μην πω να γραψουμε κανενα νεο σιριαλ :lol:

νεος παπακαλιατης μας προεκυψε :p

Link to comment
Share on other sites

Μα γυρίζεται ακόμα η σειρά μια εβδομάδα πριν να δείξουν το τελικό επεισόδιο?

Μάλλον ποιος σας είπε οτι το τελευταίο επεισόδιο δεν έχει γυριστεί εδώ και 2 εβδομάδες ας πούμε?

Link to comment
Share on other sites

Μα γυρίζεται ακόμα η σειρά μια εβδομάδα πριν να δείξουν το τελικό επεισόδιο?

Μάλλον ποιος σας είπε οτι το τελευταίο επεισόδιο δεν έχει γυριστεί εδώ και 2 εβδομάδες ας πούμε?

 

ναι μπορει να εχει γυριστει.............αλλα αυτοι δεν λενε οταν τους ρωτανε οι δημοσιογραφοι οτι ακομα δεν εχουν στα χερια τους τα τελικα σεναρια κ οτι ακομα δεν εχουν τελειωσει τα γυρισματα?αντε βγαλε ακρη :confused:

Link to comment
Share on other sites

εχει γυριστει το επισοδιο απο το σαββατο νομιζω..και θα ειναι και διπλο..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

εχει γυριστει το επισοδιο απο το σαββατο νομιζω..και θα ειναι και διπλο..

 

δεν έχει γυριστεί ακόμα το επεισόδιο νομίζω εγώ.. και απότι νομίζω υπάρχει περίπτωση να το σπάσουν σε 2

 

Προφανώς δεν έχουν ολοκληρωθεί τα γυρίσματα, αφού μέχρι και εχθές γυρίζανε.

 

που τους είδες ?

Link to comment
Share on other sites

που τους είδες ?

 

 

Στη Ραφήνα. Ψάχνανε μία συγκεκριμένη ταβέρνα στο λιμάνι, γιατί είχανε γύρισμα. Στο αυτοκίνητο ήταν η Καρύδη - οδηγός - μαζί με την Ζούμπι. Και όταν τελείωσε το γύρισμα, έγινε το τρακάρισμα του Αργύρη (βλ. παραπάνω).

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Στη Ραφήνα. Ψάχνανε μία συγκεκριμένη ταβέρνα στο λιμάνι, γιατί είχανε γύρισμα. Στο αυτοκίνητο ήταν η Καρύδη - οδηγός - μαζί με την Ζούμπι. Και όταν τελείωσε το γύρισμα, έγινε το τρακάρισμα του Αργύρη (βλ. παραπάνω).

Να σε ρωτήσω κάτι, εσύ που ξέρεις τόσες λεπτομέρειες ;

Είσαι μέλος του συνεργείου κινηματογράφησης ή έχεις σχέση με αυτό ;

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω κάτι, εσύ που ξέρεις τόσες λεπτομέρειες ;

Είσαι μέλος του συνεργείου κινηματογράφησης ή έχεις σχέση με αυτό ;

 

Μένω στην Ραφήνα. Και εκτός του ότι στην Ραφήνα - καθότι χωριό - ότι γίνεται μαθεύεται σε χρόνο ρεκόρ, τις πληροφορίες για το πως θα φτάσουν στο λιμάνι τις ζητήσανε από φίλο μου καθώς και το ατύχημα του Αγγέλου έγινε μπροστά του..

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Όπως και να έχει.. μια Α αμφιβολία για τα όσα μας λές επέτρεψε μας να έχουμε. Ο καθένας μπορεί να πεί αυτά που λές..

Θα δούμε όμως την σκηνή στην ταβέρνα στο τελευταίο επεισόδιο.. (ή δεν θα την δούμε?)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...