Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3250


unknown22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά μία ερώτηση:

Το 3250 μου έπεσε κάτω και έγινε μία ενοχλητική γρατζουνιά ψηλά στην οθόνη. Γνωρίζει κάποιος αν αντικαθισταται το κομμάτι ή έστω ολόκληρη η πρόσοψη σε κάποιο ΝΟΚΙΑ shop? Αν ναι, πόσο λέτε να στοιχίζει η διαδικασία?????? Pls help, δεν έχει κλείσει ούτε μήνα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Koitakste minuma pou vgazei to atomo:

Δεν υπάρχει διαθέσιμος τύπος σύνδεσης και επομένως δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί η σύνδεση με το κινητό.Ο οδηγός θα τερματιστεί.

Και καπάκι: Απέτυχε ο εντοπισμός διαθέσιμων τύπων σύνδεσης.Επαναλάβετε εγκατάσταση pc suite.

Το έχω βάλει 10 φορές! 5 φορές το 6,72 νομίζω και άλλες 5 το 6.82 που μου είπε και ο/η φίλος/η Loutrikan.Δεν μπορώ να περάσω τίποτα βρε παιδιά έλεος δηλαδή αν είναι δυνατόν!Μ'εχει ταλαιπωρήσει πάρα πολύ η ιστορία..Αν γνωρίζει κάποιος μια λύση ας απαντήσει..ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Koitakste minuma pou vgazei to atomo:

Δεν υπάρχει διαθέσιμος τύπος σύνδεσης και επομένως δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί η σύνδεση με το κινητό.Ο οδηγός θα τερματιστεί.

Και καπάκι: Απέτυχε ο εντοπισμός διαθέσιμων τύπων σύνδεσης.Επαναλάβετε εγκατάσταση pc suite.

Το έχω βάλει 10 φορές! 5 φορές το 6,72 νομίζω και άλλες 5 το 6.82 που μου είπε και ο/η φίλος/η Loutrikan.Δεν μπορώ να περάσω τίποτα βρε παιδιά έλεος δηλαδή αν είναι δυνατόν!Μ'εχει ταλαιπωρήσει πάρα πολύ η ιστορία..Αν γνωρίζει κάποιος μια λύση ας απαντήσει..ευχαριστώ.

 

Ετρεξες πριν τις εγκαταστασεις το Nokia PC Suite Cleaner ?

http://www.europe.nokia.com/A4144912

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Koitakste minuma pou vgazei to atomo:

Δεν υπάρχει διαθέσιμος τύπος σύνδεσης και επομένως δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί η σύνδεση με το κινητό.Ο οδηγός θα τερματιστεί.

Και καπάκι: Απέτυχε ο εντοπισμός διαθέσιμων τύπων σύνδεσης.Επαναλάβετε εγκατάσταση pc suite.

Το έχω βάλει 10 φορές! 5 φορές το 6,72 νομίζω και άλλες 5 το 6.82 που μου είπε και ο/η φίλος/η Loutrikan.Δεν μπορώ να περάσω τίποτα βρε παιδιά έλεος δηλαδή αν είναι δυνατόν!Μ'εχει ταλαιπωρήσει πάρα πολύ η ιστορία..Αν γνωρίζει κάποιος μια λύση ας απαντήσει..ευχαριστώ.

Εγώ επαναλαμβάνω δοκίμασες με άλλο καλώδιο; Ή έβαλες άλλο κινητό nokia να δουλέψει μ' αυτό το καλώδιο; Αν δε γίνει ούτε με νέο καλώδιο τότε δοκίμασε αυτό που λέει ο Nervous. Το έχω κάνει κι εγώ για το 3250 όταν είχα μπερδέψει τους drivers από το παλιό PC Suite με το νέο.

Link to comment
Share on other sites

OHH paidia sas euxaristw..!olous! katevasa kai etreksa to cleaner,afisa akinita kalwdia ktl kai euodwse o Kurios...epitelous! ante thnx ;)

re paidia elpizw na min eimai kourastiki, alla ti einai sumbian kai over the air downloading kai pws ginetai?? na eiste kala.

Link to comment
Share on other sites

To update κανει αυτοματα format στο κινητο? Μηπως γνωριζεις και τι διορθωσανε στην καινουργια εκδοση?

den kanei format sto kin.den xanetai tpt.apla antikathista ta palia arxeia me ta kainouria.alitheia,ti diorthwnei i kainouria version??na tin kanoume i den aksizei??

 

Παιδιά μία ερώτηση:

Το 3250 μου έπεσε κάτω και έγινε μία ενοχλητική γρατζουνιά ψηλά στην οθόνη. Γνωρίζει κάποιος αν αντικαθισταται το κομμάτι ή έστω ολόκληρη η πρόσοψη σε κάποιο ΝΟΚΙΑ shop? Αν ναι, πόσο λέτε να στοιχίζει η διαδικασία?????? Pls help, δεν έχει κλείσει ούτε μήνα!

ap oti thymamai pou eixa rwtisei,allazei k to tzamaki mono an theleis k kostizei gyrw sta 6 euros na sou to perasoun sto nokia club..

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

peite kana programma na allakso ta mp3 arxeia se eAAC+.

oso gia to tzamaki pou lete den nomizo na stixizei mono 6 euro.nokia einai....

pio pithano mou fenete na allazei oli i prosopsi.

sorry an kano lathos ;)

Link to comment
Share on other sites

peite kana programma na allakso ta mp3 arxeia se eAAC+.

 

Λογικα θα μπορεις να κανεις και το αντηθετο! :)

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1671316#post1671316

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

paides gia to tzamaki 6 euros mou eixane pei.k kati allo.ekana update se 04.14.nomizw einai ligo pio grigoro twra stis leitourgeies to kin kai allaxe k grammatoseira sta minimata,einai pio entona.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Από σήμα πως πάει; το έχει σταθερό η το χάνει συνέχεια όπως οι προηγούμενες εκδόσεις;

να σου πω, εσυ το έκανες μόνος σου από το ίντερνετ η το πηγές στη νοκια;

αν το έκανες μόνος σου από το ίντερνετ, έχει ελληνικα;

γιατί κάτι είχα ακούσει ότι οι εκδόσεις από το ίντερνετ δεν έχουν ελληνικα!

Link to comment
Share on other sites

Εκανα κ εγω την αναβαθμιση, αλλα πιο γρηγορο δε θα το'λεγα. Αυτο με τα γραμματα των μυνηματων χρειαζοταν γιατι με καποια themes υπηρχε προβλημα.

 

@aledjo: εχει ελληνικα απο το internet.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα κ εγω την αναβαθμιση, αλλα πιο γρηγορο δε θα το'λεγα. Αυτο με τα γραμματα των μυνηματων χρειαζοταν γιατι με καποια themes υπηρχε προβλημα.

 

@aledjo: εχει ελληνικα απο το internet.

ontws exeis dikio gia ta grammata!xreiazotan.prosexes tpt allo??egw den tha to lega pantws.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Ρώτησα σε άλλο τόπικ (και παραπέμφθηκα εδώ) αν υπάρχει black list για το 3250. Δυστυχώς αυτό που μου έδωσαν είναι *****ed μόνο για 15 μέρες. Πώς μπορώ να το έχω κανονικά? Έστω κ αν πρέπει να το πληρώσω?

 

Εδιτ: στη θέση των αστερακίων έγραφα ότι είναι σπασμένο αυτό που μου έδωσαν

Link to comment
Share on other sites

ontws exeis dikio gia ta grammata!xreiazotan.prosexes tpt allo??egw den tha to lega pantws.

 

Βασικα προσεξα πως οχι μονο δεν ειναι πιο γρηγορο, αλλα ειναι και πιο αργο!Και τρωει κατι περιεργα κολληματα. Για παραδειγμα σημερα οσες φορες εχω μιλησει η οθονη είναι σαν να ειναι σε κατασταση αναμονης, οποτε κανοτας αριστερα-δεξια το joystick δε μορω να αυξομειωσω την ενταση του ακουστικου.

Καλησπέρα!

Ρώτησα σε άλλο τόπικ (και παραπέμφθηκα εδώ) αν υπάρχει black list για το 3250. Δυστυχώς αυτό που μου έδωσαν είναι *****ed μόνο για 15 μέρες. Πώς μπορώ να το έχω κανονικά? Έστω κ αν πρέπει να το πληρώσω?

 

Εδιτ: στη θέση των αστερακίων έγραφα ότι είναι σπασμένο αυτό που μου έδωσαν

 

Υπαρχει και δε χρειαζεται να πληρωσεις! Αν και θα πρεπε! (και καλα :p )

http://72.36.246.194/showthread.php?t=129203&highlight=blacklist

Πρεπει να κανεις μια εγγραφη στο forum πρωτα.

Link to comment
Share on other sites

file geeksada den prosexa kati tetoio egw.to ekanes kana format?mipws ftaiei kati allo.

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!!

Αν ξέρετε και κανένα site για ringtones και themes, παρακαλώ ενημερώστε με. (έχω τεχνολογική άγνοια, μη με παρεξηγείτε :p )Έχω βρει 2-3 και τα έχω εξαντλήσει:(

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!!

Αν ξέρετε και κανένα site για ringtones και themes, παρακαλώ ενημερώστε με. (έχω τεχνολογική άγνοια, μη με παρεξηγείτε :p )Έχω βρει 2-3 και τα έχω εξαντλήσει:(

για θεματα δες στο λινκ με τα νουμερα που σου εδωσε ο geeksada.

Link to comment
Share on other sites

file geeksada den prosexa kati tetoio egw.to ekanes kana format?mipws ftaiei kati allo.

 

Χμμμ.. Λες, ε? Δεν ειναι απιθανο γιατι δεν του εχω κανει ποτε!

Δε μου λες, μετα το format πρεπει να ξαναεγκαταστησω τις εφαρμογες που εχω στην καρτα?

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ.. Λες, ε? Δεν ειναι απιθανο γιατι δεν του εχω κανει ποτε!

Δε μου λες, μετα το format πρεπει να ξαναεγκαταστησω τις εφαρμογες που εχω στην καρτα?

 

Όχι,εφόσον οι εφαρμογές έχουν εγκατασταθεί στην κάρτα μνήμης,δεν επηρεάζονται από το φορμάτ της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

miniSD; Α ρε Nokia... Είχα την ελπίδα οτι θα κρατούσε την miniSD θύρα μόνο για τα 40άρια. Πλέον θα μας γίνει συνήθεια, κάθε 6μηνο, θα βάζουμε το χέρι στην τσέπη και θα αγοράζουμε νέα κάρτα μνήμης. Μετά τι έχει σειρά; microMMC ή ένα ακόμα νέο πρότυπο;

 

Το mp3player λογικά θα ενσωματώνει και αντίστοιχα καλούδια του Ν90 (equalizer κτλ). Ίσως είναι ένα απο τα στάνταρ χαρακτηριστικά του Symbian 9.

 

Πρέπει να περιμένουμε λίγες μέρες ακόμα για τα πλήρη τεχνικά του <αρακτηριστικά για να έχουμε μια ολοκληρωμένη άποψη για την συσκευή. Πάντως σαν πρώτ5η ματιά, μου φαίνεται μια άκρως ενδιαφέρουσα πρόταση.

 

Μία παράκληση,

μπορεί να μου πει κάποιος πως μπορώ να βγάλω τη καρτούλα mini SD απο το κινητό?Που βρίσκεται η θύρα.

Επίσης,συνεχώς μου βγάζει το μύνημα "Μνήμη πλήρης".Πώς μπορώ να την αδείασω στη Mini SD που έχει ακόμα 500MB περίπου κενά?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

prezak
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια για να καταλαβω γιατι με μπερδεψατε τελικα το 3250 εχει τις εφαρμογες απο τα smart phone η οχι? υπαρχουν δηλαδη αμα ψαξω?γιατι για το w800 μου υπαρχουν παρα πολλες και μιας και σκεφτομαι να το αλλαξω με την επιδοτιση να παρω κατι καλο
Την βρήκα και θα την παντρευτώ :X ..................
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια για να καταλαβω γιατι με μπερδεψατε τελικα το 3250 εχει τις εφαρμογες απο τα smart phone η οχι? υπαρχουν δηλαδη αμα ψαξω?γιατι για το w800 μου υπαρχουν παρα πολλες και μιας και σκεφτομαι να το αλλαξω με την επιδοτιση να παρω κατι καλο

 

Οι συμβατές με το 3250 εφαρμογές είναι πολύ περισσότερες από τις αντίστοιχες που κυκλοφορούν για το W800.

Ναι,το Νόκια είναι smartphone. Απλά δέχεται τα προγράμματα Symbian 3rd Edition και όχι τα προγενέστερα.

Link to comment
Share on other sites

Μία παράκληση,

μπορεί να μου πει κάποιος πως μπορώ να βγάλω τη καρτούλα mini SD απο το κινητό?Που βρίσκεται η θύρα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

 

Λογικα μαζι με την συσκευη ,παρελαβες και καποιο manual

Καλο ειναι να το διαβαζουμε ....

 

http://img90.imageshack.us/img90/5480/11bh5.th.jpg http://img90.imageshack.us/img90/5551/12lw7.th.jpg

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το joystic του 3250 ειναι καλο?? Δηλαδη δεν παιζει , δεν κολαει, οπως στο SE.

Τα μυνηματα μπορεις να τα αποθυκευσεις στην καρτα μνημης??

Μεχρι τι καρτα μνημης δεχετε??

Το κατω μερος που γυρναει, ειναι στιβαρο? ή "παιζει"?

Ευχαριστω

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...