Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3250


unknown22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φτουου...Κι εμενα για NOKIA μερια με βλεπω..

 

Να ρωτησω και κατι αλλο.Το logo πως μπορω να το αλλαξω?

menou>ergaleia>ru8miseis>thlefwno kai proteleytaia epilogh

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οταν λετε logo τι ακριβως εννοειται?

 

Αλλαζει το λογοτυπο δικτυου ας πουμε?

 

Εκει που λετε εχει μονο επιλογες για το τι θα εμφανιζει στην εναρξη!!!

 

Ναι, αυτο ακριβως.Τι θα εμφανιζει στην εναρξη.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρια ποσο σας κραταει περιπου?

Εμενα εκτος απο την πρωτη φορτιση που κρατησε 3 μερες περιπου, μετα δεν εχει βγαλει σχεδον ολοκληρη μερα...

 

Λοιπον οσον αφορα την μπαταρια, παρατηρησα το εξης:

Το κινητο εχει φαει χοντρο κολλημα κανα δυο φορες και ο μονος τροπος να το κλεισω ηταν να του βγαλω την μπαταρια (ενω ηταν ανοιχτο).Οταν το ξανανοιγα, η μπαταρια ηταν στη μια μπαρα και μετα απο 2-3 ωρες εκλεινε!Υπο normal συνθηκες κραταει 2 εως 4 μερες.

Εχει συμβει σε κανεναν αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω.Αλλο πραγμα λεω:

Οταν βγαλω την μπαταρια ενω ειναι ανοιχτο το κινητο, η μπαταρια και γεματη να ειναι μολις το ξανανοιξω εχει μια μπαρα και σβηνει μετα απο το 2-3 ωρες το πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες πολύ σύντομα θα είμαι και εγώ κάτοχος του 3250, θα ήθελα κάποιος να με διαφωτίσει σχετικά με το ποιες εφαρμογές παίζουν στο 9.1, που μπορώ να βρω να "αγοράσω" κτλ κτλ. Κάτι που επίσης με ενδιαφέρει είναι αν υπάρχει κάτι γιA gps...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες πολύ σύντομα θα είμαι και εγώ κάτοχος του 3250, θα ήθελα κάποιος να με διαφωτίσει σχετικά με το ποιες εφαρμογές παίζουν στο 9.1, που μπορώ να βρω να "αγοράσω" κτλ κτλ. Κάτι που επίσης με ενδιαφέρει είναι αν υπάρχει κάτι γιA gps...

 

Ακου σχετικα λιγες υπαρχουν μεχρι στιγμης, αλλα συνεχως βγαινουν καινουργιες.Μπορεις να δεις και το καταλληλο thread για να καταλαβεις καλυτερα τι παιζει.

 

Για gps, ενα παιδι εδω ειπε πως στο τελος του μηνα αναμενεται να βγει το route66 για OS9.1 και το TomTom μετα το τελος του καλοκαιριου.Τωρα οι ημερομηνιες προφανως μπορει να αλλαξουν αλλα καποια στιγμη θα βγουν!:p

Link to comment
Share on other sites

RE PAIDES,PEITE MOY PWS EGKA8ISTW TA THEMES STO 3250.H ALLH MOY H SYSKEYH EINAI P800 POY DE PAIRNEI THEMES K TA XW PAIKSEI.VRHKA ENAN SWRO ALLA DE MPORW NA TA VALW.MOY LEEI "MIKRH MNHMH" H KATI TETOIO.EPISHS KATI MOY ANEFERE GIA ASFALEIA STH KARTA MNHMHS.NOMIZW K KAPOIOS ALLOS TO EIXE 8IKSEI AYTO TO THEMATAKI.

MH ME KSEXASETE.THANK U!

 

ps. EPISHS EXW PROBLHMA ME TO PC SUITE.EXW AYTO POY DINEI H ETAIRIA, ELLHNIKA, MOY BGAZEI OTI YPARXEI SFALMA POY ENTOPIZEI TO PC KAI DE KANEI OYTE SYGXRONISMO OYTE TIPOTE. AN GNWRIZETE KATI EP AYTOY POY DE PERILAMBANEI FORMAT, UPDATE BIOS KLP, EINAI EYPROSDEKTO.

Τόσα χρόνια βαρελάς, τέτοιον πάτο δεν ξανάδα!
Link to comment
Share on other sites

Ακου σχετικα λιγες υπαρχουν μεχρι στιγμης, αλλα συνεχως βγαινουν καινουργιες.Μπορεις να δεις και το καταλληλο thread για να καταλαβεις καλυτερα τι παιζει.

 

Για gps, ενα παιδι εδω ειπε πως στο τελος του μηνα αναμενεται να βγει το route66 για OS9.1 και το TomTom μετα το τελος του καλοκαιριου.Τωρα οι ημερομηνιες προφανως μπορει να αλλαξουν αλλα καποια στιγμη θα βγουν!:p

 

Thanks mate, θα δω στο link που μου έδωσες, πιστεύω ότι σιγά σιγά θα βγούν όλες οι εφαρμογές που υπήρχαν στο παλίο Symbian (είχα 3650, 6600 και είμαι λάτρης του Symbian) και θα δίνει ρέστα γενικώς η 9.1 ...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος από τα ακουστικά του 3250... άκυρα!!! Τι προτείνετε να πάρω?

 

Προς διαχειριστές να μετακινήσουν και αυτό το τοπικ στο S60 3rd Edition ;)

Link to comment
Share on other sites

Operator Logo μπορούμε να περάσουμε στο 3250?

Και αν ναί με ποιό πρόγραμμα ή με ποιό τρόπο?

Φανταζομαι εννοεις το logo.

menou>ergaleia>ru8miseis>thlefwno kai proteleytaia epilogh
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για να βάλω συγκεκριμένο ήχο σε συγκεκριμένη επαφή πρέπει σόνι και καλά να το περάσω σε ομάδΑ???
Link to comment
Share on other sites

eimai katoxos tou nokia 6260 kai prokeite na agoraso to nokia 3250.alla thelo mia pliroforia sxetika me to menou.

einai idio me tou 6260 i ginetai xamos opos me tou n70?

xeretai eseis ti enoo.

thanx!!!!

Link to comment
Share on other sites

KALA KANENAS DE MPOREI NA MOY APANTHSEI?

...PARAKSENO!

 

Δεν ξερω αν ειναι αυτο, αλλα πηγαινε μενου->εργαλεια->διαχειρ. εφαρμ. ->επιλογες ->ρυθμισεις στο εγκατ. λογισμικου βαλε "ολα" και στο ελεγχος πιστοπ. συνδ. "απεργοποιηση". Ισως να φταιει αυτο και στα θεματα.

 

PS. Aν μπορεις μη γραφεις με κεφαλαια.

Link to comment
Share on other sites

Οχι...Εννοώ το λογότυπο δικτύου...

 

Το λογοτυπο δικτυου τελικα το αλλαζεις αλλαζοντας το .bmp στο φακελο C:\System\Apps\Phone\Logo. Ακομα ακομα explorer που να βλεπει τα αρχεια του συστηματος δεν υπαρχει, οποτε μαλλον προς το παρον δε γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου για να μην απανταει κανεις, προφανως δε θα ξερει..Αν θες πες μου τι ακριβως θες να μαθεις γιατι δεν ξερω πως ειναι ουτε το menu του 6260 ουτε του n70.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου για να μην απανταει κανεις, προφανως δε θα ξερει..Αν θες πες μου τι ακριβως θες να μαθεις γιατι δεν ξερω πως ειναι ουτε το menu του 6260 ουτε του n70.

βασικα ιδια ειναι τα μενου και δεν καταλαβαινω τι εννοει ο mol. αν θες γινε πιο συγκεκριμενος φιλε mol ;)

Link to comment
Share on other sites

eimai katoxos tou nokia 6260 kai prokeite na agoraso to nokia 3250.alla thelo mia pliroforia sxetika me to menou.

einai idio me tou 6260 i ginetai xamos opos me tou n70?

xeretai eseis ti enoo.

thanx!!!!

to menoy toy 6260 ,toy n70 k 3250 einai pano katw ta idia,mporei kapou na eides n70 pou na to eixe prosarmosei kapoios stis anages tou k na tromakses

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...