Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

vl είχα. Μπορεί να μην δούλευε σωστά το πρόγραμμα όταν προσπάθησες

Ισως να ειναι κι'ετσι.παντως με βαση συγχρονισμου..μπορεσα να το κανω update.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε συ, αυτό με το καλώδιο ή τη βάση συγχρονισμού ίσχυε στα παλιότερα se.

Θυμάμαι μάλιστα που υπήρχαν και καλώδια μονόδρομα(πχ μόνο έστελνες από το κινητό δεδομένα δεν μπορούσες να του στείλεις).

Μιλάω για εποχή k700 και πιο πριν.

Τότε ήταν που χρειαζόσουν βάση συγχρονισμού για ολοκληρωμένη δουλεια.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Eγω το update οπως και να'χει το εκανα με βαση συγχρονισμου.σου μιλαω για αναβαθμιση ακριβως πριν 3 χρονια.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Eγω το update οπως και να'χει το εκανα με βαση συγχρονισμου.σου μιλαω για αναβαθμιση ακριβως πριν 3 χρονια.

 

Φυσικά και γινόταν και με βάση συγχρονισμού:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

λοιπόν πειράχτηκε gdfs κινητού(w900 φυσικά)και προσπαθόντας να το φτιάξω ένω απλά αναβόσβηνε μια άσπρη οθόνη τώρα ανοίγει και με ρωτάει για να μπει στο walkman ή στη κανονική χρήση.Στο walkman όλα καλά,αλλά όταν πάω να μπω στη κανονική χρήση μου λέει error να εποικηνωνήσω με αυτόν που σίνει δύκτιο και τέτοια....Το χειρώτερο είναι πως σε μία προσπάθεια να το φτιάξω έχασα το vf live.Oπότε ρωτάω τα εξής

1)ξέρει κανείς πως να το φτιάξω και με τα κατάλληλα αρχεία?

2)πόσο μπορεί να μου κοστίσει αν το στείλω voda?

3)έχει κανείς έστω τα αρχεία vf live να το στείλω με την υπολοιπόμενη εγγύηση?

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα,εχω και γω αυτο το κινητο και εχω το εξης προβλημα>Οταν ειμαι στη λειτουργια walkman ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ και κολλαει κατι ψιλα ειδικα με τα κομματια του memory stick...Επισης αν καποιος εχει το τελευταιο firmware ας το στειλει μπας και διορθωθει το προβλημα...Ευχαριστω..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα,εχω και γω αυτο το κινητο και εχω το εξης προβλημα>Οταν ειμαι στη λειτουργια walkman ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ και κολλαει κατι ψιλα ειδικα με τα κομματια του memory stick...Επισης αν καποιος εχει το τελευταιο firmware ας το στειλει μπας και διορθωθει το προβλημα...Ευχαριστω..

Αμα εχεις την memory stick "τιγκα" mp3 ειναι λογικο που σου αργει το κινητο.επισης με αναβαθμιση δεν θα λυθει το προβλημα.τωρα αν επιμενεις κατεβασε το update απο το site της sony ericsson.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να βγάλω το VL απο το W900i κ το W850i που έχω,με το xs++?! Αν γίνετε,θα ήθελα τα βήματα για να το κάνω.!!!

 

Ευχαριστώ.!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια για σας. Γνωριζεται ποσο μπορω να πουλησω το w900 μου ?

το εχω περιπου 26 μηνες, κανενα προβλημα τοσο καιρο. Αξιζει να το πουλησω, θα το παρει κανενας?

:)
Link to comment
Share on other sites

παιδια για σας. Γνωριζεται ποσο μπορω να πουλησω το w900 μου ?

το εχω περιπου 26 μηνες, κανενα προβλημα τοσο καιρο. Αξιζει να το πουλησω, θα το παρει κανενας?

Κρατησε'το.τα λεφτα που θελεις δεν θα τα πιασεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν πειράχτηκε gdfs κινητού(w900 φυσικά)και προσπαθόντας να το φτιάξω ένω απλά αναβόσβηνε μια άσπρη οθόνη τώρα ανοίγει και με ρωτάει για να μπει στο walkman ή στη κανονική χρήση.Στο walkman όλα καλά,αλλά όταν πάω να μπω στη κανονική χρήση μου λέει error να εποικηνωνήσω με αυτόν που σίνει δύκτιο και τέτοια....Το χειρώτερο είναι πως σε μία προσπάθεια να το φτιάξω έχασα το vf live.Oπότε ρωτάω τα εξής

1)ξέρει κανείς πως να το φτιάξω και με τα κατάλληλα αρχεία?

2)πόσο μπορεί να μου κοστίσει αν το στείλω voda?

3)έχει κανείς έστω τα αρχεία vf live να το στείλω με την υπολοιπόμενη εγγύηση?

 

παιδιά με τα αρχεία που μου έδωσε ο paokaras45 δούλεψε κανονικά!!!Ευχαριστώ!!!:D

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια.μηπως εχει κανεις το R5BC004_FS_EMEA_3 για το W900? Πριν 3 μερες το κινητο μου τα'πεξε και αναγκαστικα περασα το EMEA_1 γιατι το EMEA_3 δεν το βρηκα πουθενα!Το κακο ομως ειναι οτι εχει μονο αγγλικη γλωσσα...Πριν το φλασαρω ηταν Vodafone Live και με την βοηθεια του XS επιτελους το ξεφορτωθηκα.

Η αγγλικη γλωσσα ομως με εχει εκνευρισει....

Ας με βοηθησει καποιος....Please....

Homtom HT7
Link to comment
Share on other sites

Μου εφεραν απο Γερμανια ενα w900i λειτουργεί μια χαρα αλλα δεν εχει ελληνικα. Υπαρχει τροπος να εγκαταστησω τα ελληνικα?

Καινούριο?

Πού το ξετρύπωσαν?

Πήγαινέ το σε ένα σέρβις:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Καινούριο?

Πού το ξετρύπωσαν?

Πήγαινέ το σε ένα σέρβις:)

 

Ολοκαινουργιο. Μονο στο σερβις ε? Μονη μου δε μπορω με καποιο λογισμικο ισως? ή ειναι πολυπλοκο και δυσκολο? Ευχαριστω παντως για την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Ολοκαινουργιο. Μονο στο σερβις ε? Μονη μου δε μπορω με καποιο λογισμικο ισως? ή ειναι πολυπλοκο και δυσκολο? Ευχαριστω παντως για την απαντηση.

 

Δεν τα θυμάμαι, έχω πολύ καιρό να ασχοληθώ με τέτοια πράγματα....:(

Αν ξέρει κάποιος άλλος, αλλά στο σέρβις σίγουρα θα βάλουν ελληνικά

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ολοκαινουργιο. Μονο στο σερβις ε? Μονη μου δε μπορω με καποιο λογισμικο ισως? ή ειναι πολυπλοκο και δυσκολο? Ευχαριστω παντως για την απαντηση.

 

Όπα!!! Τί σερβις ακούω! περιμενε και εντος ολίγου θα έχεις την λύση.

 

Υ.Γ.: To XS++ το ξερεις?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα. 1ον) Έβγαλα το Vodafone Live από το W900 αλλά είναι το θέμα ότι δεν μου έχει τα Ελληνικά. Διάβασα σε προηγούμενη παρόμοια ερώτηση ότι πρέπει να περάσω το ΕΜΕΑ_3,το πέρασα αλλά τίποτα. 2ον) Ξέρει κάποιος πως μπορώ να περάσω flash θέματα στο συγκεκριμένο κινητό?
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλησπερα παιδια και καλο μηνα.σημερα το πρωι πηγα να ανοιξω το κινητο μου και βγαζει ασπρομαυρη οθονη που αναβοσβηνει.χτες το βραδυ ηταν ολα καλα.μπορω να κανω κατι γι αυτο?εβγαλα εβαλα την μπαταρια αλλα τιποτα.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

τιποτα?:(δοκιμασα να κανω αναβαθμιση αλλα τιποτα.μπορει να φταιει η μπαταρια?γιατι οταν το βαζω να φορτισει κανει το ιδιο..
Link to comment
Share on other sites

θέλει φλασάρισμα λογισμικού,which means you gonna lose everything been in your phone's memory...
Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια θελω τη βοηθεια σας.εχασα το καπακι της καρτας μνημης.δεω εχω βγαλει ακρη που θα βρω ανταλακτικο.με στελνουν απο σερβις στο γερμανο ο γερμανος λεει οτι σε συνεργαζεται,απο σερβις σε γουιντι και αποο γουιντι σε σερβις.μου χουν σπασει τα νευρα,χ

εχω βαλει σελοτειπ για να μη χασω τη καρτα μνημης και μου τι σπαει.για πειτε αμα εχετε ιδεα που θα βρω...στο τελος θα απαω στο πλαισιο να παρω το καπακι απο κανα βυτρινας....

Link to comment
Share on other sites

θέλει φλασάρισμα λογισμικού,which means you gonna lose everything been in your phone's memory...

 

μπορω να το κανω μονος μου αυτο η μονο σε σερβις?επισης το κινητο ειναι ακομα εντος εγγυησης:)παρα 1 μηνα 2 χρονια.αυτο σημαινει δωρεαν επισκευη?:D

Link to comment
Share on other sites

αν δεν έχεις πρόβλημα καθυστέρησης...Γτ θα αργήσει να γίνει...Αν το κάνεις όμως μόνος,σε 5΄λεπτά...
Link to comment
Share on other sites

αν δεν έχεις πρόβλημα καθυστέρησης...Γτ θα αργήσει να γίνει...Αν το κάνεις όμως μόνος,σε 5΄λεπτά...

 

πως μπορω να το κανω ομως δεν ξερω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...