Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο περιπου αυτο ειπα και εγω!

απλα να κοιτας να το ανοιγεις μονο απο τη μια για να μην εχεις τζογο!

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδες ποιο προγραμμα χρησημοποιειται για να μετατρεψεται βιντεακια σε 3gp για το w900?

 

Εγω χρησιμοποιω το SUPER, εχω βαλει καποια επεισοδια Lost και εχω δει απο το κινητο :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ποιο προγραμμα χρησημοποιειται για να μετατρεψεται βιντεακια σε 3gp για το w900?

 

 

Τι να τα κάνεις τα 3gp??

Μp4 είναι πολύ καλύτερα.;)

Προτείνω Total video converter:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Thank's παιδες για τις απαντησεις σας. Βασικα εβαλα να δοκιμασω το AVS Video Converter. Ειδα ομως οτι δεν εχει μετατροπη σε αναλυση 320x240.
Link to comment
Share on other sites

Thank's παιδες για τις απαντησεις σας. Βασικα εβαλα να δοκιμασω το AVS Video Converter. Ειδα ομως οτι δεν εχει μετατροπη σε αναλυση 320x240.

 

Γι αυτό σου λέω.;)

Total video converter.

Επειδή το έχω ψάξει , σε διαβεβαιώνω ότι είναι το καλύτερο.

Αν το θές , στείλε μου pm(και όποιος άλλος το θέλει φυσικά:) )

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γι αυτό σου λέω.;)

Total video converter.

Επειδή το έχω ψάξει , σε διαβεβαιώνω ότι είναι το καλύτερο.

Αν το θές , στείλε μου pm(και όποιος άλλος το θέλει φυσικά:) )

 

Το βρηκα το προγραμματακι. Να σαι καλα. Αυτο που δεν μπορω να βρω ειναι πως γινεται η μετατροπη σε mp4 δηλαδη ποια απο ολες τις επιλογες ειναι. Επισης τι ειναι πιο καλο να χρησημοποιησω το decode with internal decoders ή το αλλο? Επισης ποιες ειναι οι σωστες ρυθμισεις για 3gp και mp4?

Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα το προγραμματακι. Να σαι καλα. Αυτο που δεν μπορω να βρω ειναι πως γινεται η μετατροπη σε mp4 δηλαδη ποια απο ολες τις επιλογες ειναι. Επισης τι ειναι πιο καλο να χρησημοποιησω το decode with internal decoders ή το αλλο? Επισης ποιες ειναι οι σωστες ρυθμισεις για 3gp και mp4?

 

Στην έκδοση που έχω εγώ τουλάχιστον(2,6) επιλέγω το πρώτο πρώτο εικονίδιο (mpeg4 video)από την κατηγορία modile και πριν κάνω τη μετατροπή φυσικά πειράζω λίγο τα settings.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Στην έκδοση που έχω εγώ τουλάχιστον(2,6) επιλέγω το πρώτο πρώτο εικονίδιο (mpeg4 video)από την κατηγορία modile και πριν κάνω τη μετατροπή φυσικά πειράζω λίγο τα settings.

 

Και εγω αυτη βρηκα. Οντως ειναι η πρωτη επιλογη. Δηλαδη τα Mp4 παιζουν καλυτερα απο τα 3gp στο w900?

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτη βρηκα. Οντως ειναι η πρωτη επιλογη. Δηλαδη τα Mp4 παιζουν καλυτερα απο τα 3gp στο w900?

 

Τα mp4 παίζουν καλύτερα από τα 3gp σε κάθε κινητό.Είναι καλύτερο φορμά.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Thank's ddr2. Να σαι καλα.

 

Τίποτα φίλε μου:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ego nomizo to kalitero programa einai tyo winavi gia mp4 . poli grigoro kai axiopisto

 

na rotiso kai kati?? px pes te oti kati ginete kai variomaste to w900 . ti mporei kaneis na parei meta apo ena tetio apisteyto kinito? exei programatistei na vgalei kati allo i sony gia tin seira ayti pou tha mas kanei na to aposiroume ? i tha to exoume kai kana xrono akomi xalara?

Link to comment
Share on other sites

ego nomizo to kalitero programa einai tyo winavi gia mp4 . poli grigoro kai axiopisto

 

na rotiso kai kati?? px pes te oti kati ginete kai variomaste to w900 . ti mporei kaneis na parei meta apo ena tetio apisteyto kinito? exei programatistei na vgalei kati allo i sony gia tin seira ayti pou tha mas kanei na to aposiroume ? i tha to exoume kai kana xrono akomi xalara?

 

Αμα το βαρεθείς , την πάτησες φίλε!!:lol:

Ο αντικαταστάτης θα αργήσει κατά την άποψή μου.

Αλλά και νεώτερα μοντέλα που βγαίνουν (χωρίς να είναι αντικαταστάτες)δεν είναι καλύτερα από το w900.

Πραγματικά ένα κορυφαίο κινητό που άξιζε καλύτερης τύχης στην αγορά.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ρε d αν ειχε καλυτερη τυχη θα το ειχε ολος ο κοσμος!!!!!

θες να εχεις ενα κινητο που εχουν οι παντες??

χα!

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

ρε d αν ειχε καλυτερη τυχη θα το ειχε ολος ο κοσμος!!!!!

θες να εχεις ενα κινητο που εχουν οι παντες??

χα!

 

Έ, όχι.Για την εταιρία το λέω.

Γιατί άμα τέτοια κινητά δεν πουλάνε , μετά δεν θα ξαναφτιάξουν τέτοια κινητά;)

Anyway , η παραγωγή του σταμάτησε , ότι πούλησε πούλησε και όσοι πρόλαβαν είναι τυχεροί:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

kala ναι δικιο εχεις.

αλλα δεν θελω να γινεται ενας χαμος με το κινητο που εχω στα χερια μου οπως δηλ γινεται με κατι ν70,κ750 κτλ κτλ

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

me sugxwreite an h erwthsh mou einai akurh, apla prospathw na brw thread me paixnidia gia to w900 mesa sto myphone kai de mporw...mporeite na mou dwsete link?

 

Καλησπερα.:worry: παιχνιδια και εφαρμογες για το w900i.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει συμβεί ποτέ σε κανένα από εσάς κατά τη διάρκεια αναπαραγωγής Mp3 από τα ακουστικά ξαφνικά αποσυνδέεται από μόνο του το hands free και να ξεκινά η αναπαραγωγή από το ηχείο??Μου έχει συμβεί(3 ή 4 φορές μόνο βέβαια).

Χωρίς να πειράξω την υποδοχή , χωρίς να κουνήσω το καλώδιο του hands free ξαφνικά αρχίζει αναπαραγωγή από το ηχείο για 2-3 δευτερόλεπτα.Μετά δείχνει ότι το hf ξανασυνδέθηκε και συνεχίζει από τα ακουστικά (όλα αυτά χωρίς εγώ να κάνω τίποτα απολύτως)

Παρόλο όμως που η αναπαραγωγή τελικά συνεχίστηκε από τα ακουστικά η οθονίτσα του hf μετά ήταν σβηστή( ναι , είχε σβήσει μόνο του , αλλά η μουσική συνέχιζε να παίζει κανονικά)

ki emena mou exei symbei polles fores, kai tis perissoteres otan eimai sto treno me to volume sto terma kai ginomai rezili :mad:. Mallon dn kanei kalh epafh to akoustiko (kai sta nokia pou eixa, idiou typou vysma dn kanan kalh epafh)

Link to comment
Share on other sites

ki emena mou exei symbei polles fores, kai tis perissoteres otan eimai sto treno me to volume sto terma kai ginomai rezili :mad:. Mallon dn kanei kalh epafh to akoustiko (kai sta nokia pou eixa, idiou typou vysma dn kanan kalh epafh)

 

Ναι βρε , και εμένα στο τρένο , υπό τις ίδιες συνθήκες μου έχει τύχει:p

Αλλά δεν γίνεσαι και πολύ ρεζίλι.Όλοι νομίζουν ότι έχεις εισερχόμενη κλήση.(εξαρτάται τι ακούς βέβαια εκείνη την ώρα)

Το περίεργο είναι ότι διαρκεί λίγα δευτερόλεπτα(σε εμένα τουλάχιστον) και μετά φτιάχνει μόνο του:blink:

Δεν νομίζω πάντως ότι είναι το βύσμα.

Κάνει πολύ καλή επαφή.Πχ , όταν έχω τα ακουστικά συνδεδεμένα , όσο και να το κουνάω επίτηδες με το χέρι μου , δεν χάνει την επαφή του.(μα με τίποτα όμως)!

Νομίζω ότι το πρόβλημα είναι στο ραδιοφωνάκι των ακουστικών , που απενεργοποιείται μόνο του στα καλά καθούμενα:mad:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

emena den mou kanei katholou kali epafi to visma ton akoustikon kai me tin paramikri kinisi vgenei . poli spastiko . me to visma fortisti kai usb den exei kanena provlima. . yparxei periptosi na min ftaiei to kallodio alla to tilefono na exei stravosei pouthena ? mipos to vgazo me lathos tropo kai tou ekana zimia? pos prepei na to vgazoume akrivos ayto to visma?
Link to comment
Share on other sites

mipos to vgazo me lathos tropo kai tou ekana zimia? pos prepei na to vgazoume akrivos ayto to visma?

 

'Ελα ντε , πώς??

Εγώ το βγάζω με τον κλασικό τρόπο(σηκώνω προς τα επάνω)Είναι ο πιο εύκολος.Βγαίνει πολύ ομαλά.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως ο σωστος ειναι να το τραβηξεις ψιλοηρεμα ειτε προς τα πανω ειτε προς τα κατω.νομιζω πως ο λαθος ειναι να το τραβας προς τα εξω απλα.ετσι δεν λυγιζουν τα δοντακια για να βγει

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...