Jump to content

Sony Εricsson W900i


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

na rwtisw kati...ta megala video k otan lew megala mia olokliri tenia as poume se morfi mp4 giati to kinito den tin pezei kanonika k kolaei i knisi..otan metatrepw mehri 70-100 mb tin pezei kanonika apo ekei k panw i kinisi sernete..kserei kaneis giati
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to deutero wdo..meta to eida..to prwto wmos gia kinito..an mpeis sto site tha to diavaseis k monos sou..leei k k750 w800 w550 k to mono pou de douleuei leei einai ena siemens..apla dn morw na vrw pws to egathistw..einai se morfi zip..to metonomazw se jar alla den to egathista..grafei energia apetihe..an to kanw extract de vgazei jar ahio...ehw frikarei..vrika akomi 1 pou einai pali gia kinita k an to kanw extract vgazei arhio jar alla den dokimasa akomi na to kanw egatastasi..alla ade k to kanw..meta pws egathisoume pehnidia mesa;;
Link to comment
Share on other sites

παιδια, επειδη σκεφτομαι να παρω τη Memory Stick Pro Duo 2GB (High Speed), ειναι συμβατο το W900? μη δωσω τζαμπα το χρημα
Link to comment
Share on other sites

παιδια, επειδη σκεφτομαι να παρω τη Memory Stick Pro Duo 2GB (High Speed), ειναι συμβατο το W900? μη δωσω τζαμπα το χρημα

 

Φυσικά και είναι συμβατή!

:)

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

α οκ ωραια, γιατι αυτο το high speed το φοβηθηκα λιγο :p

 

κατα τα αλλα μια βδομαδα ειμαι με το κινητο, μου αρεσει παρα πολυ...

υποψιαζομαι οτι μου βγηκε σε καλο που δεν περιμενα για το w850

Link to comment
Share on other sites

α οκ ωραια, γιατι αυτο το high speed το φοβηθηκα λιγο :p

 

κατα τα αλλα μια βδομαδα ειμαι με το κινητο, μου αρεσει παρα πολυ...

υποψιαζομαι οτι μου βγηκε σε καλο που δεν περιμενα για το w850

 

Κοίτα όμως αυτό το high speed δεν ξέρω κατά πόσο το κινητό

θα μπορεί να το εκμεταλεύεται... Δηλαδή δεν γνωρίζω αν το κινητό

μπορεί να γράφει στις υψηλές ταχύτητες της κάρτας...

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

θα τις εκμεταλλευεται ο card reader του υπολογιστη μου ομως κατα πασα πιθανοτητα :)
Link to comment
Share on other sites

θα τις εκμεταλλευεται ο card reader του υπολογιστη μου ομως κατα πασα πιθανοτητα :)

 

Σωστά , αυτό είναι που κυρίως ενδιαφέρει:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

na rwtisw kati...ta megala video k otan lew megala mia olokliri tenia as poume se morfi mp4 giati to kinito den tin pezei kanonika k kolaei i knisi..otan metatrepw mehri 70-100 mb tin pezei kanonika apo ekei k panw i kinisi sernete..kserei kaneis giati

 

Για τον ίδιο λόγο που αν βάλεις την ταινία αυτή σε ένα pc P1 θα κάνει το ίδιο και χειρότερα μη σου πώ.;)

Χρειάζεται πολύ μεγάλη επεξεργαστική ισχύ που κανένα κινητό δεν έχει σήμερα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδία να ρωτήσω κάποια πράγματα για την μνήμη που θέλω να αγοράσω για το w900 :

1)Πώς μπαίνει η memory stick duo pro στο slot ; Δεν μπορώ να το ανοίξω

2)Βρήκα μνήμη sony memory stick duo pro και μνήμη memory stick duo pro της Sandisk στα 256 mb. Τι μάρκα να προτιμήσω απο τις δύο ; Ίσως με την Sandisk να έχω προβλήματα και επιπλοκές στο κινητό ;

3)high speed ή κανονική ;

 

Σας παρακαλώ απαντήστε εγκαίρως γιατί αύριο πάω διακόπες πάλι και πρέπει σημερα ανγκαστικά να κατεβώ κάτω στην Λαμία να αγοράσω . Ευχαριστώ εκ των προτέρων

smallville for ever :cool: :cool: :cool:
Link to comment
Share on other sites

Παιδία να ρωτήσω κάποια πράγματα για την μνήμη που θέλω να αγοράσω για το w900 :

1)Πώς μπαίνει η memory stick duo pro στο slot ; Δεν μπορώ να το ανοίξω

2)Βρήκα μνήμη sony memory stick duo pro και μνήμη memory stick duo pro της Sandisk στα 256 mb. Τι μάρκα να προτιμήσω απο τις δύο ; Ίσως με την Sandisk να έχω προβλήματα και επιπλοκές στο κινητό ;

 

 

Σας παρακαλώ απαντήστε εγκαίρως γιατί αύριο πάω διακόπες πάλι και πρέπει σημερα ανγκαστικά να κατεβώ κάτω στην Λαμία να αγοράσω . Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Ανοίγει έτσι όπως φαντάζεσαι ότι ανοίγει (από κάτω προς τα πάνω), αλλά είναι λίγο σκληρό.Μην το φοβάσαι.

Όσο για τη μάρκα μνήμης , ότι και να πάρεις το ίδιο είναι , δεν υπάρχει περίπτωση δυσλειτουργίας.

Και φυσικά υπάρχει 256 ,αλλά θα σου πρότεινα μια 512 που έχει και πολύ καλή τιμούλα(40 από Πλαίσιο νομίζω)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Guest BAMBAACHA
hello πεδες πως παει εχω μια ερωτηση λοιπον εχω αγορασει το sharp v703 και μια χαρα αλλα μολισ ειδα το se επαθα πλακα μου φενεται πολυ καλη συσκευη και τα εχει ολα αξιζει ομως να το παρω ή εκτος απο το walkman και το 1 mpixel διαφορα σχεδον , θα ειναι περπου ιδιο με το sharp και θα μετανιωσω την ωρα και τη στιγμη που αδωσα 440...... e περιπου για ιδια πραγματα?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

hello πεδες πως παει εχω μια ερωτηση λοιπον εχω αγορασει το sharp v703 και μια χαρα αλλα μολισ ειδα το se επαθα πλακα μου φενεται πολυ καλη συσκευη και τα εχει ολα αξιζει ομως να το παρω ή εκτος απο το walkman και το 1 mpixel διαφορα σχεδον , θα ειναι περπου ιδιο με το sharp και θα μετανιωσω την ωρα και τη στιγμη που αδωσα 440...... e περιπου για ιδια πραγματα?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ευχαριστω

δεν υπαρχει καμια μα καμια περιπτωση να το μετανοιωσεις!

αν δεν σε νοιαζει για το μεγεθος θα τρελλλλλλαθεις μαζι του!

τι να σου πω για τις φωτο?

για την ποιοτητα κατασκευης?

την αναπαραγωγη μουσικης?

την μνημη του?

τις 3 g κλησεις?

τα απιστευτα παιχνιδια που μπορεις να παιξεις?

το παρα πολυ καλο βιντεο που τραβαει?

η μηπως τις ταινιες που μπορεις να μετατρεψεις και να απολαυσεις στην πολυ καλη και μεγαλη οθονη του!

το ραδιο που μπορεις να ακουσεις?

την ποιοτητα του ακουστικου οσον αφορα τις κλησεις?

και καποια αλλα που δεν μπορω να πολυθυμηθω γιατι ειναι αργα!

αυτα,ελπιζω να σου εδωσα μια ιδεα!

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει καμια μα καμια περιπτωση να το μετανοιωσεις!

αν δεν σε νοιαζει για το μεγεθος θα τρελλλλλλαθεις μαζι του!

τι να σου πω για τις φωτο?

για την ποιοτητα κατασκευης?

την αναπαραγωγη μουσικης?

την μνημη του?

τις 3 g κλησεις?

τα απιστευτα παιχνιδια που μπορεις να παιξεις?

το παρα πολυ καλο βιντεο που τραβαει?

η μηπως τις ταινιες που μπορεις να μετατρεψεις και να απολαυσεις στην πολυ καλη και μεγαλη οθονη του!

το ραδιο που μπορεις να ακουσεις?

την ποιοτητα του ακουστικου οσον αφορα τις κλησεις?

και καποια αλλα που δεν μπορω να πολυθυμηθω γιατι ειναι αργα!

αυτα,ελπιζω να σου εδωσα μια ιδεα!

 

Να προσθέσω και την δυνατότητα επιλογής Thems που από μόνη της είναι ένας καλός λόγος να αλλάξεις το Sharp για το w900:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έχει συμβεί ποτέ σε κανένα από εσάς κατά τη διάρκεια αναπαραγωγής Mp3 από τα ακουστικά ξαφνικά αποσυνδέεται από μόνο του το hands free και να ξεκινά η αναπαραγωγή από το ηχείο??Μου έχει συμβεί(3 ή 4 φορές μόνο βέβαια).

Χωρίς να πειράξω την υποδοχή , χωρίς να κουνήσω το καλώδιο του hands free ξαφνικά αρχίζει αναπαραγωγή από το ηχείο για 2-3 δευτερόλεπτα.Μετά δείχνει ότι το hf ξανασυνδέθηκε και συνεχίζει από τα ακουστικά (όλα αυτά χωρίς εγώ να κάνω τίποτα απολύτως)

Παρόλο όμως που η αναπαραγωγή τελικά συνεχίστηκε από τα ακουστικά η οθονίτσα του hf μετά ήταν σβηστή( ναι , είχε σβήσει μόνο του , αλλά η μουσική συνέχιζε να παίζει κανονικά)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ναι βασικα μου το εχει κανει και μενα αλλα οχι πολλες φορες και οχι οταν το ειχα να παιζει Mp3!

και ναι ουτε και γω το πειραζα για να πεις οτι δεν εκανε καλη επαφη!

 

α και κατι αλλο!

θυμαστε που ειχε τεθει ενα θεμα περι τζογου?

προχθες ανακαλυψα οτι το κινητο ανοιγει και απο τις 2 μεριες αλλα κλεινει μονο απο τη μια!

ε πριν να την ανακαλυψη μου δεν ειχα καθολου τζογο!

τωρα εχει αρχισει να εχει λιγο!

μαλλον αν το ανοιγεις απο οπου γουσταρεις το παθαινει αφου ψιλοχαλαει η μικρη τρυπουλα που κουμπωνει το κιν οταν κλεινει!

url='http://sealover.gurubb.com'][/url]

TO MEΓΑΛΥΤΕΡΟ ONLINE BRIEFCASE ΓΙΑ Ρ990/Μ600/W950 !

Link to comment
Share on other sites

ναι βασικα μου το εχει κανει και μενα αλλα οχι πολλες φορες και οχι οταν το ειχα να παιζει Mp3!

και ναι ουτε και γω το πειραζα για να πεις οτι δεν εκανε καλη επαφη!

 

α και κατι αλλο!

θυμαστε που ειχε τεθει ενα θεμα περι τζογου?

προχθες ανακαλυψα οτι το κινητο ανοιγει και απο τις 2 μεριες αλλα κλεινει μονο απο τη μια!

ε πριν να την ανακαλυψη μου δεν ειχα καθολου τζογο!

τωρα εχει αρχισει να εχει λιγο!

 

Έτσι και αλλιώς το πλαστικό που είναι η μικρή τρυπούλα που λέςφαίνεται να είναι πολύ σκληρο.

Αν υπάρχει τζόγος εκεί πάνω , πιστεύω ότι θα προέχεται από την βάση του μηχανισμού.(κάτω από το joypad)Εκεί έχει καθόλου τζόγο??(είτε ανοιχτό είτε κλειστό?)

μαλλον αν το ανοιγεις απο οπου γουσταρεις το παθαινει αφου ψιλοχαλαει η μικρη τρυπουλα που κουμπωνει το κιν οταν κλεινει!

 

Σόρρυ , αλλά επειδή έχω πιεί και κανα δυο τρία ουισκάκια, δεν το έπιασα.:O :p

Πώς γίνεται να ανοίγει και από τις δύο πλευρές αλλά να κλείνει μόνο από τη μια?

Αν το ανοίξεις προς τα αριστερά ,θα το κλείσεις γυρνώντας το προς τα δεξιά.Αν πάλι το ανοίξεις προς τα αριστερά ,θα το κλείσεις γυρνώντας το προς τα αριστερά.

Καλά δεν τα λέω?:worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Εricsson W900i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...