Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Xαιρετω ολα τα παιδια του forum.Μολις απεκτησα το V3i και ηθελα να ρωτησω πως μπορω να βγαλω ολα τα εκνευριστικα πραματα της Vodafone, καθως και με ποια προγραμματα μπορω να το κανω αυτο;Ακομη ξερει κανεις ποιο mosterpack(οπως ακουω να λεγεται το firmware) πρεπει να χρησιμοποιησω?
Link to comment
Share on other sites

για σας παιδιά θέλω βοήθεια!!!

θέλω να μου πείτε οποιος ξέρει για το πως μπορώ να γράψω t9 στο V3i μου

PLEASE HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Η γυναίκα μου έχει το τηλέφωνο και γενικά είναι πολύ ευχαριστημένη.Σήμερα όμως παραλίγο να πάθει έμφραγμα.:wacko: Το είχε στη τσέπη της αλλά χτύπησε στην άκρη μιας καρέκλας στη δουλειά της με δύναμη.Το τηλέφωνο λειτούργησε σαν ασπίδα για το πόδι της,αλλά η μπροστινή οθόνη έσπασε.Για την ακρίβεια ράγισε σε αρκετά σημεία και σε όλη της την επιφάνεια.:( Λειτουργεί όμως κανονικά.

Ξέρετε αν αλλάζει μόνο αυτή ή ολόκληρο το πορτάκι με την εσωτερική μαζί??

Ρωτάω απλά για να ξέρω, αν μου πουν κανά κουφό αυτοί στα service που θα πάρω τηλέφωνο.

Επέλεξα να επικοινωνήσω με κάποια smartec(Πανεπιστημίου 56) επειδή είναι κοντά στη δουλειά μου,και με την cellcom(Αλίμου 123 στην Αργυρούπολη).Τίς έχετε υπόψιν σας και αν ναι,είναι καλές??

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη και ευχαριστώ εκ των προτέρων

I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρε ο αδερφός μου το κινητάκι σήμερα το παιδεύει 2 ώρες και δεν βρίσκει τον τρόπο να βάλει τα mp3 να παίζουν σαν ringtones :wacko: :blink:

Μη μου πείτε ότι δεν γίνεται :X :p

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

για σας παιδιά θέλω βοήθεια!!!

θέλω να μου πείτε οποιος ξέρει για το πως μπορώ να γράψω t9 στο V3i μου

PLEASE HELP!!!

H λειτουργια στα motorola λεγετε iTap. Kοιτα στα Μενου - Μηνυματα - Νεο Μηνυμα -Μενου Μηνυματος (πατας το κουμπι για το μενου) - Ρυθμιση Εισαγωγης.

play4free.gr | Το blog της δωρεάν διασκέδασης :)
Link to comment
Share on other sites

mhpws 3eretai pou mporw na brw games gia to v3i
Google it! και φυσικα Emule. :X
play4free.gr | Το blog της δωρεάν διασκέδασης :)
Link to comment
Share on other sites

176χ220

 

τα ξεχειλώνει έτσι. Μήπως υπάρχει καμία ρυθμιση που πρέπει να πειράξουμε?

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!εχω το v3i εδω και 5 μηνες και εχει αρχισει να κολλαει και να κανει διαφορα περιεργα..πως μπορω να το λυσω?υπαρχει τροπος να μην παει το κινητο στην εταιρεια που πιθανοτατα θα το κρατησουν καμποσο καιρο?

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω να συνδέσω το v3i με τον υπολογιστή μου, τα windows αναγνωρίζουν κατ' ευθείαν το κινητό και το εγκαθηστούν απ' αυθείας χωρίς να μου βγάλει τον οδηγό εγκατάστασης. Κάθε φορά που απεγκαθηστώ από το device manager το motorola... και το επανασυνδέω πάλι μου κάνει την ίδια διαδικασία χωρίς να με ρωτήση από πού θα κάνει εγκατάσταση. Μία επιλογή που σκέφτηκα ήταν να κάνω ενημέρωση του προγράμματος οδήγησης αλλά λέει οτι δεν βρίσκει πιο κατάλληλο από αυτό που έχω ήδη εγκατεστημένο. Σας παρακαλώ τα φώτα σας. Ευχαριστώ προκαταβολικά.:confused:
Link to comment
Share on other sites

Bomber μηπως ξερεις πως μπορω να γραψω οτι θελω στο λογοτυπο δυκτιου? Δοκιμασα καποια προγραμματα που βρηκα αλλα δεν εγινε τιποτα.

Thx!

Link to comment
Share on other sites

Bomber μηπως ξερεις πως μπορω να γραψω οτι θελω στο λογοτυπο δυκτιου? Δοκιμασα καποια προγραμματα που βρηκα αλλα δεν εγινε τιποτα.

Thx!

Και εγώ επειδή είχα το ίδιο πρόβλημα,τα παράτησα και έβαλα το όνομα μου στη θέση της ημερομηνίας.

 

Με το MotoKit ή το P2K advanced editor,αλλάζεις το GPRS Text (ημερομηνία) σε ότι θες!

 

http://img178.imageshack.us/img178/5655/clipboard01sm7.th.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά , έχω την έκδοση 4.34R μπορώ να πάω απευθείας στην 5.3DR η πρέπει να περάσω και τις ενδιάμεσες ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας, θα ηθελα καποιος κατοχος V3i να μου πει τι ακριβως περιλαμβανεται στη συσκευασια του!

 

Και κατι αλλο. Σκεφτομαι να ανταλλαξω το κινητο μου (Sony Ericsson Z710) με ενα V3i ενος φιλου αλλα ειμαι πολυ προβληματισμενος! Ποια ειναι η γνωμη σας;

Link to comment
Share on other sites

exei balei kaneis memory card 1gb?douleuei kanonika to phone?

 

mono 512mb tha doulepsei kala...sto 1gb tha sta paiksei molis kaneis kai thn gemhseis...

X P E R I A

N E O V

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Η γυναίκα μου έχει το τηλέφωνο και γενικά είναι πολύ ευχαριστημένη.Σήμερα όμως παραλίγο να πάθει έμφραγμα.:wacko: Το είχε στη τσέπη της αλλά χτύπησε στην άκρη μιας καρέκλας στη δουλειά της με δύναμη.Το τηλέφωνο λειτούργησε σαν ασπίδα για το πόδι της,αλλά η μπροστινή οθόνη έσπασε.Για την ακρίβεια ράγισε σε αρκετά σημεία και σε όλη της την επιφάνεια.:( Λειτουργεί όμως κανονικά.

Ξέρετε αν αλλάζει μόνο αυτή ή ολόκληρο το πορτάκι με την εσωτερική μαζί??

Ρωτάω απλά για να ξέρω, αν μου πουν κανά κουφό αυτοί στα service που θα πάρω τηλέφωνο.

Επέλεξα να επικοινωνήσω με κάποια smartec(Πανεπιστημίου 56) επειδή είναι κοντά στη δουλειά μου,και με την cellcom(Αλίμου 123 στην Αργυρούπολη).Τίς έχετε υπόψιν σας και αν ναι,είναι καλές??

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη και ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

allaksa ego thn eksoterikh sto 9volto ston peiraia.20euro kanei k alla 10 ta ergatika(ayto prin apo kanena 6mhno).mesa se mia mera mou to eixan etoimo.

X P E R I A

N E O V

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...