Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν το φτιαχνουν...τουσ ρωτησα για να πληρωσω κ μου ειπαν δεν θα το φτιαξουν καν

Γιατί; :blink::blink::blink:

Πρώτη φορά το ακούω αυτό!Δεν το φτιάχνουν ούτε αν πληρώσεις;;;;; :mad::mad::mad::mad::mad::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ι

 

1)Ενώ ενεργοποιώ τα Rhythm lights, αυτά απενεργοποιούντε μόλις βγαίνω από το μενού.

2)Έχει κανείς κανένα funlight με το οποίο όταν έχεις αναπάντητη αναβοσβήνει

το M συνέχεια μέχρι να την δεις? Το ίδιο και για sms? :)

1.Τα rythm lights γενικά είναι πολύ buggy... και όχι κάτι ιδιαίτερο.

2.Ψάξε στο MotoX στο thread ''Calling all V3i funlight modders''.

Link to comment
Share on other sites

me to service ths smartec(motorola) exo brei to mpela moy...

moy ta epaikse h eksoterikh o8onh etsi sto ksekarfoto k toys to esteila k meta apo 3 bdomades moy to gyrisan oi tempelides anephskevasto me thn dikaiologia oti exei parei ygrasia(to kinhto den exei braxei pote k einai se 8hkh) k den moy to kalypth h eggyhsh moy eipan, eno h eggyhsh anaferei oti "den kalypth blabes ofeilomenes se ygrasia".

oso k na to ksexilosoyn den ginetai na kaei h othonh apo digmata ygrasias h' okshdomenon epafon ths kartas mnhmhs taxa moy taxa moy .

to ksanaesteila meta apo ena kalo xeshmo poy efagan k eimai xoris kinhto edo k 1 mhna k moy to stelnoyn ayrio pali anepiskevasto...

na to xairetai h motorola to service ths...

logika to pao gia petama to kinito basei ta legomena toys...

kserete an to estelna poythena alloy an tha moy to eftiaxnan?

Φίλε μου άστα να πάνε.Εγώ με το nokia 6131 τα έπαιξε πάνω στο πρώτο μήνα.Από τη πρώτη μέρα μου είπαν ότι θα το αντικαταστήσουν με καινούργιο.Περίμενα 20 ημέρες,αν είναι δυνατόν,να βρεί ολόκληρη nokia ένα καινούργιο τηλέφωνο.Όταν τελικά μου έσπασαν τα νεύρα πήγα στα κεντρικά κι έγινε το έλα να δεις.Μπήκα μέσα στο service και το τι άκουσαν δεν λέγεται.Ότι βρισιά και απειλή θέλεις.Από ξύλο μέχρι να τους τα κάνω γιαλικά όλα εκεί μέσα αν δεν έφερναν τηλ την επόμενη μέρα.Μετά από δυο μέρες με ειδοποίησαν να πάω να πάρω το καινούργιο.Όλες οι εταιρείες τα ίδια..:X :X :X είναι και όχι μόνο η motorola.Σε...:X :X :X χώρα ζεις.Πρέπει να το καταλάβεις.Πήγαινε εκεί και δώστους να καταλάβουν ότι δεν παίζεις.Αφού δεν σέβονται τον πελάτη,γιατί να τους σεβαστούμε εμείς???:mad:
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Γιατί; :blink::blink::blink:

Πρώτη φορά το ακούω αυτό!Δεν το φτιάχνουν ούτε αν πληρώσεις;;;;;

oi an8ropoi einai treloi.den ftanei mono oti toys les na plhroso th zhmia se gafoyn k kanonika sta :X :X :X ...

 

Φίλε μου άστα να πάνε.Εγώ με το nokia 6131 τα έπαιξε πάνω στο πρώτο μήνα.Από τη πρώτη μέρα μου είπαν ότι θα το αντικαταστήσουν με καινούργιο.Περίμενα 20 ημέρες,αν είναι δυνατόν,να βρεί ολόκληρη nokia ένα καινούργιο τηλέφωνο.Όταν τελικά μου έσπασαν τα νεύρα πήγα στα κεντρικά κι έγινε το έλα να δεις.Μπήκα μέσα στο service και το τι άκουσαν δεν λέγεται.Ότι βρισιά και απειλή θέλεις.Από ξύλο μέχρι να τους τα κάνω γιαλικά όλα εκεί μέσα αν δεν έφερναν τηλ την επόμενη μέρα.Μετά από δυο μέρες με ειδοποίησαν να πάω να πάρω το καινούργιο.Όλες οι εταιρείες τα ίδια.. είναι και όχι μόνο η motorola.Σε... χώρα ζεις.Πρέπει να το καταλάβεις.Πήγαινε εκεί και δώστους να καταλάβουν ότι δεν παίζεις.Αφού δεν σέβονται τον πελάτη,γιατί να τους σεβαστούμε εμείς???:mad:

 

file moy prepei na pao k na spaso prota ta moytra ths kar:X :X as poy einai sto service gia toys oraioys ths tropoys poy klhnei to thlefono stoys pelates k brhzei apo pano...alla 8a anebo athna thn allh bdomada k tha toys ta kano lampogiala ekei mesa k as mhn moy to ftiaksoyn, 8a to eyxaristh8o esto poy 8a ta akoysoyn apo thn kalh k apo thn anapodh

X P E R I A

N E O V

Link to comment
Share on other sites

Μήπως κανένας γνωρίζει 1ον αν μπορεί να αντιστοιχήσει φωτογραφίες προσώπων από τη μνήμη (εσω ή έξτρα) του V3i στον τηλεφωνικό κατάλογο και όχι αυτά τα χαζά που έχει default το τηλέφωνο (στο Κ750ι το είχε). Επίσης αν ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος περιστροφής μιας φωτογραφίας που έχει αποθηκευτεί...Κάποιες τις βγάζει οριζόντιες και κάποιες κάθετες ενώ το τράβηγμα είναι το ίδιο (κάθετο πάντα)...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν απαντώ μόνος μου (!) όπου έμαθα κάτι..:lol: Δεν έχει δυνατότητα έστω και μερικού editing το ίδιο το τηλέφωνο ούτε καν το Phone Tools (εκτός από περιστροφή πχ εικόνας). Η διαδικασία είναι μόνο μεταφορά μέσω υπολογιστή μετά από επεξεργασία στον υπολογιστή με κάποιο δικό μας πρόγραμμα ΗΥ. Επίσης δεν έχω καταλάβει γιατί κατά τη μεταφορά του Bluetoοth το τηλέφωνο αποθηκεύει κατά βούληση στην κάρτα ή στο τηλέφωνο (!) ανεξάρτητα μεγέθους φωτογραφίας (πχ).

Αν μπορει επίσης κανείς να μου πει πως γίνεται να ενεργοποιούμε το Bluetooth για όσο χρόνο θέλουμε και όχι μόνο 60" που έχει ως default και δεν προλαβαίνεις να κάνεις τίποτα και μετά πάλι φτου και από την αρχή ενεργοποίηση.

Τέλος βασικό θέμα δεν έχω βρει με τίποτα αν μπορεί κάποιος please help να αντιστοιχίσω φωτογραφίες προσώπων που έχω περάσει στην έξτρα μνήμη του κινητού με τις επαφές στον τηλεφωνικό κατάλογο ώστε αν με καλεί πχ η κοπέλα μου να βλέπω φωτογραφία όπως γινόταν μέχρι τώρα στο Ericsson K750i. Συγγνώμη που μόνιμα συγκρίνω με το Κ750 αλλά ήταν το προηγούμενο που είχα (και ακόμα έχω) και το άλλαξα επειδή μου είχε σπάσει νεύρα (και νύχια) το Joystick που κολλούσε και δεν ανταποκρινόταν παρά όποτε γούσταρε...! (Η αντιπροσωπία είπε ότι φταίει η χρήση -12μηνη- και ήθελε 60 ευρώ για επισκευή-αλλαγή).

Link to comment
Share on other sites

Agorasa to V3im apo Agglia prin kamia week. Hrtha sthn Ellada kai eixa mia karta CU pou xrhsimopoiw, to provlima pou exw einai to ekshs: otan mou stelnoun MMS mou grafei oti to download einai adunato kai otan prospathw na ta kanw egw ksana download me xrewnei trela (kana 60cents thn fora) xwris na exw k epitixia. Exei kaneis kamia idea giati borei na sumbainei auto?K ean nai ti prepei na kanw.

Episis otan hmoun sto inbox ton sms mou pathsa Copy kai meta pou alaksa karta ola ta sms mou eksafanistikan! Ayta xathikan h'phgan sthn memory?

Sorry pou rotaw alla eimai telios asxetos me to thema...

thanks

Link to comment
Share on other sites

Yparxei kanena programma gia na diabazw eggrafa keimenou sto kinito?

 

Ψάξε για το πρόγραμμα TequilaCAT.

 

Τέλος βασικό θέμα δεν έχω βρει με τίποτα αν μπορεί κάποιος please help να αντιστοιχίσω φωτογραφίες προσώπων που έχω περάσει στην έξτρα μνήμη του κινητού με τις επαφές στον τηλεφωνικό κατάλογο ώστε αν με καλεί πχ η κοπέλα μου να βλέπω φωτογραφία όπως γινόταν μέχρι τώρα στο Ericsson K750i. Συγγνώμη που μόνιμα συγκρίνω με το Κ750 αλλά ήταν το προηγούμενο που είχα (και ακόμα έχω) και το άλλαξα επειδή μου είχε σπάσει νεύρα (και νύχια) το Joystick που κολλούσε και δεν ανταποκρινόταν παρά όποτε γούσταρε...! (Η αντιπροσωπία είπε ότι φταίει η χρήση -12μηνη- και ήθελε 60 ευρώ για επισκευή-αλλαγή).

Νομίζω ότι για να αντιστοιχίσεις εικόνες στον κατάλογο ,πρέπει οι εικόνες να είναι αποθηκευμένες στη μνήμη του κινητού.

 

Agorasa to V3im apo Agglia prin kamia week. Hrtha sthn Ellada kai eixa mia karta CU pou xrhsimopoiw, to provlima pou exw einai to ekshs: otan mou stelnoun MMS mou grafei oti to download einai adunato kai otan prospathw na ta kanw egw ksana download me xrewnei trela (kana 60cents thn fora) xwris na exw k epitixia. Exei kaneis kamia idea giati borei na sumbainei auto?K ean nai ti prepei na kanw.

Λογικά δεν έχεις τις σωστές ρυθμίσεις για MMS.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως κανένας γνωρίζει 1ον αν μπορεί να αντιστοιχήσει φωτογραφίες προσώπων από τη μνήμη (εσω ή έξτρα) του V3i στον τηλεφωνικό κατάλογο και όχι αυτά τα χαζά που έχει default το τηλέφωνο (στο Κ750ι το είχε). Επίσης αν ξέρει κανείς αν υπάρχει τρόπος περιστροφής μιας φωτογραφίας που έχει αποθηκευτεί...Κάποιες τις βγάζει οριζόντιες και κάποιες κάθετες ενώ το τράβηγμα είναι το ίδιο (κάθετο πάντα)...

Το να κάνεις αντιστοίχηση εικόνων που βρίσκονται σε κάρτα μνήμης με καταχώρηση ευρετηρίου γίνεται με seem editing.Εγώ το έχω καταφέρει στο v360.Τώρα μένει να δεις αν μπορείς να το κάνεις και στο v3i

 

seem 0032_0001

offset 8C - bit 2: Allow Use of Pictures on Removable Media for Phonebook (1 on, 0 off)

 

όσο για το άλλο υπάρχει μια επιλογή με seem editing πάλι στο 0032

 

offset 70 - bit 3: Multimedia > Camera > Setup > Mirror (1 on, 0 off) (can cause 'picture failed' errors)

 

Το οποίο δεν έχω καταλάβει ακόμα τι κάνει.Αλλά υποθέτω ότι κάτι με περιστροφή εικόνας έχει να κάνει.

 

Το απόλυτο guide για seem editing

http://www.xlr8.us/hofo/

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Μήπως κανένας γνωρίζει αν μπορεί να αντιστοιχήσει φωτογραφίες προσώπων από τη μνήμη (εσω ή έξτρα) του V3i στον τηλεφωνικό κατάλογο και όχι αυτά τα χαζά που έχει default το τηλέφωνο (στο Κ750ι το είχε).

 

To εκανα εγω στο δικο μου το v3i αλλα χωρις seem editing γιατι δεν ξερω!!!! Το εκανα με το p2k advanced editor πολυ ευκολα.

Link to comment
Share on other sites

δεν το φτιαχνουν...τουσ ρωτησα για να πληρωσω κ μου ειπαν δεν θα το φτιαξουν καν

Εννοείται ότι ΔΕΝ το φτιάχνουν,χε χε!

 

Κι εγώ που νόμιζα ότι είμαι ο μόνος που το αντιμετώπισε αυτό καλοκαιριάτικα.Τον Ιούλιο σταμάτησε να ανοίγει το κινητό και μου επεστράφη με την ίδια δικαιολογία και χωρίς να δέχονται να το επισκευάσουν ούτε επί πληρωμή!

 

Η λύση είναι 9volto,αν ξέρεις κάποιος άλλος κάποιο άλλο μαγαζί ας ενημερώσει.Εμένα μου διόρθωσαν το κινητό μου και με ελάχιστα χρήματα,από τότε δουλεύει μια χαρά,δεν ξαναπαρουσίασε πρόβλημα.

 

http://www.9volto.gr

Link to comment
Share on other sites

Για τις επαφές τηλεφωνικού καταλόγου:Ρυθμίσεις τηλεφωνικού καταλόγου-ΕμφάνισΗ-πρωτεύουσες επαφές

 

Για τον ήχο,για να τον χρησιμοποιήσεις ως ringtone,πρέπει να τον βάλεις στη μνήμη του τηλεφώνου.

Κυκλοφόρησε ΝΕΟ λογισμικό με τον κωδικό R4441D_G_08.01.03R που επιτρέπει χρήση ήχων από την κάρτα μνήμης ως ήχους κλήσης και ήχους κλήσης επαφών καθώς και αντιστοίχηση εικόνων από την κάρτα μνήμης στις επαφές, που ήδη υπήρχε και σε προηγούμενα softwares.

 

Είναι branded λογισμικό της China Mobile,εγώ σήμερα το φλάσαρα στο κινητό και μετά φλάσαρα από πάνω του το παλιό μου flex (για να φύγουν τα γελοία εικονίδια της China Mobile) και λειτουργεί άψογα.

 

Οι σημαντικές διαφορές που έχω παρατηρήσει μέχρι τώρα:

 

-Πιο γρήγορο μενού

-Εμφανώς καλύτερη ποιότητα στην κάμερα (τραβάει εικόνες 1.2mp με μέγεθος αρχείου γύρω στα 500-700mb πια, επειδή έχουν μεγαλύτερη λεπτομέρεια)

-Αντιστοίχηση ήχων από την κάρτα μνήμης ως ήχους κλήσης και ήχους κλήσης επαφών

-Διόρθωση προβλήματος "λευκής οθόνης" που είχαν προηγούμενες εκδόσεις

 

Για νεότερα θα σας κρατώ ενήμερους..

 

Υ.Γ.το μόνο αρνητικό της νέας έκδοσης είναι ότι δεν υποστηρίζει clublights/funlights οπότε ακόμα βολεύομαι με τα αρχικά του κινητού.Αλλά σύντομα ελπίζω να βρεθεί λύση και γι'αυτό..

 

H ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ (ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ) ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΠΛΗ:

 

1) Κατεβάζετε το monsterpack R4441D_G_08.01.03R και το φλασάρετε στο κινητό

2) Φλασάρετε το πρώτο αρχείο stock flexlash από αυτή τη σελίδα για να φύγουν τα εικονίδια και το branding της China Mobile

3) Φλασάρετε με ελληνικό language pack (ή με οποιαδήποτε ελληνική γραμματοσειρά για V3i από αυτές που υπάρχουν στο αντίστοιχο post του forum)

 

..και είστε έτοιμοι.

 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Για το βήμα 2 και για να μη χάσετε τις ρυθμίσεις σας, μπορείτε να κάνετε backup μόνο το flex που έχετε στην παρούσα έκδοση του κινητού σας, το οποίο αποθηκεύει τηλ.κατάλογο,μηνύματα και όλα τα αρχεία σας (skins,ήχους,εικόνες,videos κλπ).Για να το κάνετε αυτό θα χρειαστείτε το πρόγραμμα Scotty's V3i Backup

 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ (2): Αυτό το monsterpack ΔΕΝ είναι για i-Tunes V3i, όσοι έχετε V3i με ενσωματωμένο i-Tunes μην το χρησιμοποιήσετε γιατί θα "σκοτώσετε" κυριολεκτικά το κινητό σας!

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε ΝΕΟ λογισμικό με τον κωδικό R4441D_G_08.01.03R που επιτρέπει χρήση ήχων από την κάρτα μνήμης ως ήχους κλήσης και ήχους κλήσης επαφών καθώς και αντιστοίχηση εικόνων από την κάρτα μνήμης στις επαφές, που ήδη υπήρχε και σε προηγούμενα softwares.

 

Είναι branded λογισμικό της China Mobile,εγώ σήμερα το φλάσαρα στο κινητό και μετά φλάσαρα από πάνω του το παλιό μου flex (για να φύγουν τα γελοία εικονίδια της China Mobile) και λειτουργεί άψογα.

 

Οι σημαντικές διαφορές που έχω παρατηρήσει μέχρι τώρα:

 

-Πιο γρήγορο μενού

-Εμφανώς καλύτερη ποιότητα στην κάμερα (τραβάει εικόνες 1.2mp με μέγεθος αρχείου γύρω στα 500-700mb πια, επειδή έχουν μεγαλύτερη λεπτομέρεια)

-Αντιστοίχηση ήχων από την κάρτα μνήμης ως ήχους κλήσης και ήχους κλήσης επαφών

-Διόρθωση προβλήματος "λευκής οθόνης" που είχαν προηγούμενες εκδόσεις

 

Για νεότερα θα σας κρατώ ενήμερους..

 

Υ.Γ.το μόνο αρνητικό της νέας έκδοσης είναι ότι δεν υποστηρίζει clublights/funlights οπότε ακόμα βολεύομαι με τα αρχικά του κινητού.Αλλά σύντομα ελπίζω να βρεθεί λύση και γι'αυτό..

 

H ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ (ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ) ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΠΛΗ:

 

1) Κατεβάζετε το monsterpack R4441D_G_08.01.03R και το φλασάρετε στο κινητό

2) Φλασάρετε το πρώτο αρχείο stock flexlash από αυτή τη σελίδα για να φύγουν τα εικονίδια και το branding της China Mobile

3) Φλασάρετε με ελληνικό language pack (ή με οποιαδήποτε ελληνική γραμματοσειρά για V3i από αυτές που υπάρχουν στο αντίστοιχο post του forum)

 

..και είστε έτοιμοι.

 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Για το βήμα 2 και για να μη χάσετε τις ρυθμίσεις σας, μπορείτε να κάνετε backup μόνο το flex που έχετε στην παρούσα έκδοση του κινητού σας, το οποίο αποθηκεύει τηλ.κατάλογο,μηνύματα και όλα τα αρχεία σας (skins,ήχους,εικόνες,videos κλπ).Για να το κάνετε αυτό θα χρειαστείτε το πρόγραμμα Scotty's V3i Backup

 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ (2): Αυτό το monsterpack ΔΕΝ είναι για i-Tunes V3i, όσοι έχετε V3i με ενσωματωμένο i-Tunes μην το χρησιμοποιήσετε γιατί θα "σκοτώσετε" κυριολεκτικά το κινητό σας!

 

Ωραίο post!;)

Γιατί φίλε etternus αυτό το λογισμικό έχει τελείως διαφορετικό ''κωδικό'' (R4441D) ;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε bomber21 :D

 

Το νέο λογισμικό έχει διαφορετικό "κωδικό" απ'ότι έψαξα γιατί αποτελεί αποκλειστική έκδοση της China Mobile για τα κινητά της απ'ότι φαντάζομαι.

 

Το γεγονός αυτό του νέου κωδικού (R4441D) αρχικά μπέρδεψε πολλά άτομα για το αν προορίζεται το συγκεκριμένο λογισμικό για non-iTunes ή iTunes V3i, κάποιος "γενναίος" όμως το τέσταρε πρώτος και ανακάλυψε ότι προορίζεται αποκλειστικά για non-iTunes V3i.

 

Συνεπώς το ξανατονίζω, ΔΕΝ φλασάρουμε το παραπάνω monsterpack σε iTunes V3i γιατί το αποτέλεσμα θα είναι καταστροφικό.

 

Υ.Γ. Από το μεσημέρι μέχρι τώρα το νέο λογισμικό συμπεριφέρεται άψογα, ούτε το παραμικρό κόλλημα και σπιντάτο κατά την περιήγηση στο μενού, το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Rey_619

 

Όσον αφορά το

 

offset 70 - bit 3: Multimedia > Camera > Setup > Mirror (1 on, 0 off) (can cause 'picture failed' errors)

 

απλά κάνει mirror την εικόνα στην κάμερα, δηλαδή αλλάζει απλά τη γωνία λήψης της κάμερας, σαν να βλέπουμε την εικόνα αντίστροφα, σαν σε καθρέφτη. Συνεπώς δεν έχει να κάνει με περιστροφή εικόνας, απλά αλλαγή στη γωνία λήψης, πράγμα που καθόλου χρήσιμο δεν είναι και δημιουργεί και κολλήματα.Έχω δοκιμάσει το συγκεκριμένο mod παλαιότερα και δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Rey_619

 

Όσον αφορά το

 

offset 70 - bit 3: Multimedia > Camera > Setup > Mirror (1 on, 0 off) (can cause 'picture failed' errors)

 

απλά κάνει mirror την εικόνα στην κάμερα, δηλαδή αλλάζει απλά τη γωνία λήψης της κάμερας, σαν να βλέπουμε την εικόνα αντίστροφα, σαν σε καθρέφτη. Συνεπώς δεν έχει να κάνει με περιστροφή εικόνας, απλά αλλαγή στη γωνία λήψης, πράγμα που καθόλου χρήσιμο δεν είναι και δημιουργεί και κολλήματα.Έχω δοκιμάσει το συγκεκριμένο mod παλαιότερα και δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος.

Μάλιστα..:(

Δεν πειράζει.Έτσι κι αλλιώς τα πραγματικά χρήσιμα seem edits που μπορείς να κάνεις στο κιν είναι μετρημένα στα δάχτυλα.

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

To link για το monsterpack δεν λειτουργεί

Και δεύτερο link για το R4441D_G_08.01.03R monsterpack, αν και το πρώτο λειτουργεί μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα..:(

Δεν πειράζει.Έτσι κι αλλιώς τα πραγματικά χρήσιμα seem edits που μπορείς να κάνεις στο κιν είναι μετρημένα στα δάχτυλα.

Μπορεί να είναι μετρημένα στα δάχτυλα, αλλά κυριολεκτικά "απογειώνουν" το κινητό.

 

Προσωπικά με όλα τα mods που του έχω κάνει και με το καινούργιο λογισμικό που του φόρτωσα δε θα το άλλαζα πια για κανένα κινητό.Κάνει πια τα πάντα και είναι και το κομψότερο που κυκλοφορεί ανάμεσα σε όλες τις γκουμούτσες των άλλων εταιρειών (ραδιόφωνο δε χρειάζομαι, έχω mp3player με ενσωματωμένο γι'αυτή τη δουλειά :lol: :p )

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...