Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sas kalisperizo kai ego stin poli omorfi parea pou exete ftiaksei edo pera.. :)

To apogeuma apektisa to kinito kai tora fortizei kai apo aurio to proi tha ksekinisei to skalisma :)

Euxomai kai elpizo na min exei problimata apo to ksekinima tou..Giati meta apo arketes ores diabasmaton 44 selidon fobithike ligo to mati mou :wacko:

Sto epanidein kai euxomai me kala nea mono :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Kalispera to peira kai ego ex8es....to fortisa oxto ores....kai den prolabe na kleisei 24 ores(15i-16i) mou asprise i o8oni kai ksananoikse(restart) gia poio logo lete???

 

Έλα μωρέ, ψιλοκολληματάκια. :p Δώστου λίγο χρόνο και μετά αν δεν στρώσει όρμα για καμιά αναβάθμιση. Εγώ είχα ανάλογα κολλήματα με το παραμικρό από την 1η εβδομάδα. Του έδωσα καναδυό μήνες διορία κι όταν η υπομονή έφτασε στο τέλος έκανα backup με το ΜΡΤ για να το στείλω για αναβάθμιση. Ε μετά το backup, χωρίς να σβήσω το παραμικρό αρχείο, το κινητό δεν ξανακόλησε. :blink: Άντε βγάλε άκρη.

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Monster Pack

S/W Version: R479_G_08.B5.10R.sbf

Flex Version: SE8063AXXH3097

Bootloader: BOOT0A40

Language Pack: 0339

VST: 0009

Vodafone Italy Branded/Unlocked

[13.5 MB]

[uploaded.June.17.06]

 

 

ayto einai to kainoyrio to teleyaio? h' to ....B4.85R?

X P E R I A

N E O V

Link to comment
Share on other sites

To v3i dolce cabbana ξέρει κανείς απο που μπορώ να το δω και να το αγοράσω;;;

 

Ευχαριστώ! :)

 

Ψηλέ το παρακάτω link το τσέκαρες;

 

http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=137521

 

Αλήθεια το θες για να γυαλίζει μέσα στη spider; :p

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα etternus θα ήθελα μια βοήθεια,αν εχεις τη καλοσύνη να ενεργοποιήσω,τις επιλογές για το audio player με κλειστό καπάκι,και την οικονομία μπαταρίας.Ευχαριστώ

sto arxeio seem pou exo anevasei se proigoumeno post einai energopoiimenes kai oi 2 epiloges, opote katevase auto to seem arxeio gia to kinito sou ;)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε μήπως το seem για να τραβάει video σε mp4;

episis sto arxeio seem pou anevasa se proigoumeno post einai energopoiimeni i katagrafi video se morfi mp4.

 

an de vreite to arxeio katevaste to, kai esy jotz kai o tzanabetis_ kanontas klik parakato

 

http://rapidshare.de/files/24831424/0032_0001.rar.html

Link to comment
Share on other sites

ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ για οποιον χρησιμοποιησει το RSD Lite για να αναβαθμισει το κινητο:

 

Αν χρησιμοποιειτε εκδοση κατω της 2.4, τοτε υπαρχει πιθανοτητα συγκεκριμενα για το V3i να μην πετυχει το φλασαρισμα. Εγω προσφατα αντιμετωπισα προβλημα με ενα reflashing που προσπαθουσα να κανω με αποτελεσμα να χασω δεδομενα και να πρεπει να κανω εξαρχης monsterflash ενω ενας φιλος ουσιαστικα "σκοτωσε" το κινητο του, αφου στην προσπαθεια να κανει flash στην εκδοση 85R αντιμετωπισε κολλημα με αποτελεσμα να μην ανοιγει με τιποτα μετα το κινητο και να αναγκαστει να το παει στη Motorola για επιδιορθωση.

 

Μπορει να μην εχει συμβει σε κανεναν κατι απο τα παραπανω ακομα και με εκδοση κατω της 2.4, αλλα επειδη εδω τα γραφουμε ολα θεωρω σωστο για το καλο ολων να το αναφερω, απο τη στιγμη που αντιμετωπισα προβλημα.

 

Οποτε χρησιμοποιειτε εκδοση του RSD Lite τουλαχιστον η ανω της 2.4, εγω πλεον χρησιμοποιω τη 2.6 και δε μου εμφανιστηκε κανενα σφαλμα απο εκεινη τη στιγμη κατα τη διαρκεια του φλασαρισματος ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ etternus. Νομίζω όμως ότι το συγκεκριμένο seem δεν ισχύει για το δικό μου κινητό.

Πάντως στο motodev.com (πρώην motocoder) υπάρχeι στο J2Me developer guide σαφής αναφορά ότι οι συσκευές έχουν mpeg4 encoder και decoder, εκτος από τους αντίστοιχους για 3gp.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera voithiste me ama mporeite pira kainourgio v3i kai thelo na to sindeso me to pk2 gia na energopoiiso ta clublights. mporeite na voithisete? sto pc mou den exo valei kanena programma tis motorola . me kalodio na to sindeso
Link to comment
Share on other sites

Ψηλέ το παρακάτω link το τσέκαρες;

 

http://www.expansys.com.gr/product.asp?code=137521

 

Αλήθεια το θες για να γυαλίζει μέσα στη spider; :p

 

Δεν το είδα! Ευχαριστώ! Χαχαχα Έχω ήδη το V3 εδώ και ένα χρόνο και θέλω να δω το D&G τι λέει.:D

 

Pok -> Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά πρώην κάτοχος V3:O και σκέφτομαι να πάρω το V3i:) θα ήθελα να ρωτήσω ποιο είναι το τελευταίο επίσημο λογισμικό του (θα το πάρω από αντιπροσωπεία της Motorola) και θα ήθελα να ξέρω ώστε να τους πω να το αναβαθμίσουν αμέσως και να το πάρω μετά.. αλήθεια το τελευταίο λογισμικό τι διορθώνει? Έχει κάποια bugs? Ευχαριστώ πολύ.. :!:
Link to comment
Share on other sites

paidia help. evala ena skin alla den mou arese kai eno to ekana delete exei kollisei pano sto skin moto kai mou vgazei sinexeia afto. xerete pos mporo na to afaireso telios? mipos xerete pou mporo na vro to skin moto?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Πρίν δυό ώρες το έκανα δώρο στη γυναίκα μου και φορτίζει τώρα.Να ρωτήσω κάτι.Δεν είχε ακουστικά στη συσκευασία:confused: Δεν περιέχονται?Πρέπει να τ'αγοράσουμε extra?Όλα τα τηλέφωνα έχουν:wacko:
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγνωμη αν εχει ξανααναφερθει αλλα επειδη σημερα χαλασε το κινητο μου και αυριο το πρωι παω να παρω το V3i δεν προλαβαινω να διαβάσω και τις 45 σελίδες. Ειδα ότι το V3i κυκλοφορει και απο την TIM. Ποια η διαφορά του απο το ελεύθερο εκτός από το TIM PLUS? Έχει τίποτα κλειδωμένο, θα μπορώ να αλλάζω θέματα κτλ? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.Πρίν δυό ώρες το έκανα δώρο στη γυναίκα μου και φορτίζει τώρα.Να ρωτήσω κάτι.Δεν είχε ακουστικά στη συσκευασία:confused: Δεν περιέχονται?Πρέπει να τ'αγοράσουμε extra?Όλα τα τηλέφωνα έχουν:wacko:

 

Όχι δεν είχε ακουστικά. Προσωπικά έχω κρατήσει αυτό που είχα από το απλό V3.

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά δυστυχώς και το v3i έχει το ενοχλητικό και επικίνδυνο bug που έχει αναφέρει ο φίλος dbal!:( Ένας φίλος έχει το v3i και επειδή την Δευτέρα θα το αγόραζα πήγα να το κάνω ένα test για τον φόβο τον ιουδαίων και δυστυχώς μέσα σε 15 λεπτά ανακάλυψα ότι το bug ζει και βασιλεύει και στο v3i!!!:cry: Ο τρόπος για να το ανακαλύψετε και στο δικό σας v3i είναι ο έξις 1 σιγουρευόμαστε ότι ο αύξων αριθμός μνημών είναι άνευ κενών δηλαδή αν έχουμε 100 μνήμες στο κινητό περνάμε μια δοκιμαστική πχ Α1 και αν η θέση αυτής της μνήμης καταλάβει την θέση 101 περνάμε και ακόμα μια για να είμαστε σίγουροι πχ β2 αν αυτή είναι η θέση 102 τότε προχωράμε στο επόμενο στάδιο αν όμως υπάρχουν κενά (ενώ έχουμε 100 μνήμες η Α1 πάει στη θέση 35) η παραπάνω διαδικασία συνεχίζεται μέχρι να καλυφθούν όλα τα κενά, έπειτα τροποποιούμε τις είδη υπάρχουσες επαφές αλλάζουμε αριθμούς, ταυτότητες ήχου, φωτογραφίες για ποιο γρήγορα αποτελέσματα όμως βάζουμε σε 10 τυχαίες επαφές φωνητικά ονόματα μετά τροποποιούμε κάποια από αυτά διαγράφοντας αυτά που μόλις βάλαμε και περνώντας νέα και μετά κάντε μια δοκιμαστική αποθήκευση πχ Γ3 και θα δείτε ότι αντί για την θέση 103 θα καταλάβει μια θέση μνήμης που εξαφανίσθηκε πχ 51 χθες με την παραπάνω διαδικασία εξαφανίσθηκαν 3 μνήμες από το κινητό του φίλου μου!! Είναι περιττό φαντάζομαι να σας προτείνω να έχετε backup του τηλεφωνικού καταλόγου σας πριν δοκιμάσετε οτιδήποτε.. δυστυχώς τα αποτελέσματα θα σας στεναχωρήσουν όπως στεναχώρησαν τον φίλο μου αλλά και εμένα που δεν υπάρχει φυσικά καμία περίπτωση να το αποκτήσω πλέον διότι εφόσον το πρόβλημα το απλού v3 δεν διορθώθηκε στο εξελιγμένο v3i δεν βλέπω να διορθώνετε ποτέ..:( κρίμα..:(
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν είχε ακουστικά. Προσωπικά έχω κρατήσει αυτό που είχα από το απλό V3.
Ευχαριστώ για την απάντηση alfista.

Επειδή πρώτη φορά όμως έχουμε motorola,(πάντα sony ericsson),μήπως έχεις να προτείνεις κάτι για νάκούει τα mp3?

I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόλις το πήρα! Έχω 1 απορία:

Που είναι η υποδοχή για handsfree οεο? Ή μήπως παίρνει μόνο bluetooth handsfree?

Δεν με νοιάζει για να μιλάω αλλά για να ακουω mp3

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση alfista.

Επειδή πρώτη φορά όμως έχουμε motorola,(πάντα sony ericsson),μήπως έχεις να προτείνεις κάτι για νάκούει τα mp3?

 

Κάπου νομίζω έχει αναφερθεί στο φόρουμ link παλαιότερα αλλά με μια πρόχειρη ματιά δεν το βρήκα. Αν έχεις όρεξη ψάξτο λίγο.

 

Και εγώ μόλις το πήρα! Έχω 1 απορία:

Που είναι η υποδοχή για handsfree οεο? Ή μήπως παίρνει μόνο bluetooth handsfree?

Δεν με νοιάζει για να μιλάω αλλά για να ακουω mp3

 

Μία είναι η υποδοχή στο V3i και τα κάνει όλα. Εκεί συνδέονται φορτιστής, handsfree κι από εκεί γίνεται η σύνδεση με pc. ;)

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Κάπου νομίζω έχει αναφερθεί στο φόρουμ link παλαιότερα αλλά με μια πρόχειρη ματιά δεν το βρήκα. Αν έχεις όρεξη ψάξτο λίγο.

 

 

 

Μία είναι η υποδοχή στο V3i και τα κάνει όλα. Εκεί συνδέονται φορτιστής, handsfree κι από εκεί γίνεται η σύνδεση με pc. ;)

Και πάλι ευχαριστώ.Θα το ψάξω όχι μόνο για τ'ακουστικά αλλά και για ένα σωρό άλλα ενδιαφέροντα που λέγονται εδώ μέσα σε σχέση με το software.Και είναι τόσα πολλά.Άστα να πάνε...:)
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ alfista! Πρέπει να πάρω καινούρια δηλαδή!
Αν βρείς κάτι φίλε Rasta πες το κι απο δω...;)
I'm afraid of what you are doing in the name of your God
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...