Jump to content

Motorola RAZR V3i


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το firmware το 4.85 εκτός απο τις άσπρες οθόνες έχει και άλλο μικρό problem....όταν είστε στον τηλεφωνικό κατάλογο και βλέπετε τα ονόματα ξερω γω...εκεί που κατεβαίνετε με το πλήκτρο πλοήγησης...κάνει κλήση μόνο του σε κάποιο τυχαίο όνομα που μπορεί να βλέπετε..χωρίς να πατήσετε το πράσινο κουμπάκι!! γαμάτοοοοο ααχαχααχαχαχα και στην αρχή όταν το πρωτοαντιμετόπισα λέω οκ εγώ πήρα τηλέφωνο?!?! ΛΟΛ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πηρα προχθες το v3i και θελω να βαλω p2k tools.

 

κανω απεγκατασταση στο device manager το motorola motorola phone usb device που παρεπιπτόντως βρίσκεται στην κατηγορία disk drives.

 

βγαζω το καλώσιο το ξαναβάζω, αναγνωρίζει νεα συσκευή αλλα αυτομάτως την αναγνωρίζει με το όνομα motorola phone usb. πάω να κάνω update νεους driver από το φακελο drv αλλα μου λεει οτι δεν υπαρχει κατι καινουργιο οπότε δεν κάνει update.

 

καμια βοηθεια κανείς?

 

επείσης πώς μπορώ να δω αν είναι itunes εκδοση?

 

και τέλος υπαρχει πουθενα κανά ποστ ή καμια σελίδα που να τα εχει όλα μαζεμενα γιατί χαθηκα στις 60 σελίδες του v3i?

 

στην εκδοση software μου λεει R479_G-08.B4.85R.

Βlog για τον κινηματογράφο με κριτικες, νέα και τρέιλερ. Με καθημερινή ανανεωση

We set the movies in the corner....

Link to comment
Share on other sites

δεν έχεις Ι-TUnes version γιατί θα το ήξερες. στην θέση του κουμπιου με τα μηνύματα θα είχε ένα άλλο σηματάκι. δεν θυμάμαι ποιό. επίσης το λογισμικό σου θα ηταν διαφορετικό.

 

τώρα για όλα τα άλλα θα σε βοηθήσουν τα άλλα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Το firmware το 4.85 εκτός απο τις άσπρες οθόνες έχει και άλλο μικρό problem....όταν είστε στον τηλεφωνικό κατάλογο και βλέπετε τα ονόματα ξερω γω...εκεί που κατεβαίνετε με το πλήκτρο πλοήγησης...κάνει κλήση μόνο του σε κάποιο τυχαίο όνομα που μπορεί να βλέπετε..χωρίς να πατήσετε το πράσινο κουμπάκι!! γαμάτοοοοο ααχαχααχαχαχα και στην αρχή όταν το πρωτοαντιμετόπισα λέω οκ εγώ πήρα τηλέφωνο?!?! ΛΟΛ

Γενικά οι εκδόσεις μέχρι και την R479_G_08.B4.85R παρουσίασαν διάφορα "κουφά". Η πιο σταθερή απο αυτές ήταν η R479_G_08.B4.89R χωρίς κανένα σχεδόν πρόβλημα. Επιμένω όμως, η καινούργια R4441D_G_08.01.03R δεν παίζεται απ'ότι την έχω λειτουργήσει μέχρι τώρα

Link to comment
Share on other sites

πηρα προχθες το v3i και θελω να βαλω p2k tools.

 

κανω απεγκατασταση στο device manager το motorola motorola phone usb device που παρεπιπτόντως βρίσκεται στην κατηγορία disk drives.

 

βγαζω το καλώσιο το ξαναβάζω, αναγνωρίζει νεα συσκευή αλλα αυτομάτως την αναγνωρίζει με το όνομα motorola phone usb. πάω να κάνω update νεους driver από το φακελο drv αλλα μου λεει οτι δεν υπαρχει κατι καινουργιο οπότε δεν κάνει update.

 

καμια βοηθεια κανείς?

 

επείσης πώς μπορώ να δω αν είναι itunes εκδοση?

 

και τέλος υπαρχει πουθενα κανά ποστ ή καμια σελίδα που να τα εχει όλα μαζεμενα γιατί χαθηκα στις 60 σελίδες του v3i?

 

στην εκδοση software μου λεει R479_G-08.B4.85R.

Από τη στιγμή που έχεις έκδοση R479 το V3i σου ΔΕΝ είναι iTunes. Το λογισμικό για τα iTunes ξεκινάει με τον κωδικό R47A.

 

Για τα υπόλοιπα δες εδώ

Link to comment
Share on other sites

Kαι ΝΕΟ λογισμικό σήμερα για non-iTunes V3i με κωδικό R4441D_G_08.02.03R

 

Θα φλασάρω και θα ενημερώσω για τις διαφορές. Προς το παρόν μάλλον έχει πιο γρήγορο μενού και 2 καινούργια παιχνίδια απ'ότι διαβάζω!

Link to comment
Share on other sites

Kαι ΝΕΟ λογισμικό σήμερα για non-iTunes V3i με κωδικό R4441D_G_08.02.03R

 

Θα φλασάρω και θα ενημερώσω για τις διαφορές. Προς το παρόν το μόνο σίγουρο είναι ότι έχιε πιο γρήγορο μενού και 2 καινούργια παιχνίδια.

Καμία διαφορά απ'ότι βλέπω με την έκδοση R4441D_G_08.01.03R, κάποιοι λένε ότι ίσως υποστηρίζει EDGE, αλλά για μας εδώ στην Ελλάδα αυτό είναι επιστημονική φαντασία! Ξαναγυρίζω στην R4441D_G_08.01.03R και συνεχίζω να συνιστώ αυτήν..

Link to comment
Share on other sites

τελικα στο περιπου τα καταφερα. αλλα εχω προβλημα με το ρ2κ. βρηκα στο ιντερνετ το προγραμμα σε zip και οχι ως setup. ετσι είναι?

 

εχω φτασει στο βήμα 10 για να βαλω τους driver και όταν διαλεγω από το drv μου λεει οτι the hardware was not installed because the wizard cannot find the necessary software. ποτε σταματαει εκει....

Βlog για τον κινηματογράφο με κριτικες, νέα και τρέιλερ. Με καθημερινή ανανεωση

We set the movies in the corner....

Link to comment
Share on other sites

τελικα στο περιπου τα καταφερα. αλλα εχω προβλημα με το ρ2κ. βρηκα στο ιντερνετ το προγραμμα σε zip και οχι ως setup. ετσι είναι?

 

εχω φτασει στο βήμα 10 για να βαλω τους driver και όταν διαλεγω από το drv μου λεει οτι the hardware was not installed because the wizard cannot find the necessary software. ποτε σταματαει εκει....

Ξεζίπαρε το ώστε να έχεις τους drivers σε ένα φάκελο και να δείξεις στο wizard να ψάξει σε αυτόν τον φάκελο.

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΟ λογισμικό με τον κωδικό R4441D_G_08.01.03R

 

Φτιαχνει τον τηλεφωνικο καταλογο αντι να εχω 3 ιδια ονοματα με διαφορετικα τηλεφωνα να εχω ενα ονομα και μπαινοντας σε αυτο να βλεπω τα 3 νουμερα με τα εικονιδια του κινητου σπιτιου και εργασιας

 

Αν παρουσιασει προβλημα μπορω να επαναφερω το αρχικο λογισμικο!!!

 

Ομιλια-ομιλια κανενα προβλημα!!!

sorazal!!!!
Link to comment
Share on other sites

Kαι ΝΕΟ λογισμικό σήμερα για non-iTunes V3i με κωδικό R4441D_G_08.02.03R

 

Θα φλασάρω και θα ενημερώσω για τις διαφορές. Προς το παρόν μάλλον έχει πιο γρήγορο μενού και 2 καινούργια παιχνίδια απ'ότι διαβάζω!

Από ότι βλέπω έχει πολλά bugs ε;

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και το έχω κανει unzip....δείχνω στο wizard να ψάξει στον φάκελο drv και δεν τους δεχεται.

 

********τελικα καταφερα και τους εβαλα

 

το προβλημα τωρα ειναι οτι το κινητο δεν το βλεπει σε ρ2κ Mode. μονο σε ΑΤ....πρεπει να αλλαξω καποιες επιλογες στα options?

Βlog για τον κινηματογράφο με κριτικες, νέα και τρέιλερ. Με καθημερινή ανανεωση

We set the movies in the corner....

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς λογισμικό εξτρα εγώ το κάνω....με το κανονικό μενού...δεν υπάρχει πρόβλημα και μετά με το πλήκτρο < ή > πάει στο τηλέφωνο που θες του ίδιου ονόματος...
Link to comment
Share on other sites

αυτο που θελω να κανω ειναι τα χωραει το κινητο περισσοτερα μηνυματα αλλα και να πειραξω 3-4 πραγματακια. αν γινεται με αλλο προγραμμα πειτε το να μην παιδευομαι:(

Βlog για τον κινηματογράφο με κριτικες, νέα και τρέιλερ. Με καθημερινή ανανεωση

We set the movies in the corner....

Link to comment
Share on other sites

αυτο που θελω να κανω ειναι τα χωραει το κινητο περισσοτερα μηνυματα αλλα και να πειραξω 3-4 πραγματακια. αν γινεται με αλλο προγραμμα πειτε το να μην παιδευομαι:(

Για να κάνεις αυτά που λες,πρέπει να συνδεθείς σε p2k mode.

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνεις αυτά που λες,πρέπει να συνδεθείς σε p2k mode.

 

ωραια πως. εχεις καμια λυση για το προβλημα μου. μπορω μονο σε ΑΤ να συνδεθω...:wacko:

Βlog για τον κινηματογράφο με κριτικες, νέα και τρέιλερ. Με καθημερινή ανανεωση

We set the movies in the corner....

Link to comment
Share on other sites

Μια (έσχατη λύση) είναι να ανοίξεις πρώτα το RSD Lite και να το αφήσεις να τρέχει στο background και μετά να ανοίξεις το p2k πρόγραμμα που θες.
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το rsdlite αρκετες εκδοσεις και ολες μου βγαζουν το παρακατω μηνυμα.

 

http://img237.imageshack.us/img237/7933/untitledyg8.jpg

Βlog για τον κινηματογράφο με κριτικες, νέα και τρέιλερ. Με καθημερινή ανανεωση

We set the movies in the corner....

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω φίλε μου.Δε γνωρίζω.Ίσως κάποιος άλλος μπορει να σε βοηθήσει περισσότερο.
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω ρε παιδια κατι. για κατοχους του rsd lite στο φακελο που κατεβασατε με το προγραμμα υπαρχει κανα αρχειο 0x0409.ini?

Βlog για τον κινηματογράφο με κριτικες, νέα και τρέιλερ. Με καθημερινή ανανεωση

We set the movies in the corner....

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω ρε παιδια κατι. για κατοχους του rsd lite στο φακελο που κατεβασατε με το προγραμμα υπαρχει κανα αρχειο 0x0409.ini?
.

όχι,δεν υπάρχει. :)

Link to comment
Share on other sites

pio apo ta dyo?to palio i to kainourgio?

To palio exei bugs?thelw na to perasw kai to skeftomai...

 

Μείνε με το 85r αδελφέ. Εγω το πέρασα αλλά το εβγαλα σχεδόν αμεσως γιατι μου έκανε κολπακια. Δεν μου άλλαζε ringtone,δεν φόρτωνε java παιχνίδια κλπ.

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

paidia kalimera extes mou evgale minima molis mou irthe ena sms oti i mnimi einai aneparkis profanos oti den exo xoro sta sms, to thema einai oti exo 33 sms sto inbox kai 3 sta exerxomena. xerete ti mporei na einai?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...