Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω εδω και καιρο το w800i και εδω και ενα χρονο δε μπορω να μπω στις εφαρμογες κ στα παιχνιδια. Δοκιμασα να κανω αναβαθμιση λογισμικου αλλα το SEUS μου λεει οτι εχω ηδη την τελευταια εκδοση... Μπαινοντας στο μυστικο μενου του τηλεφωνου ειδα οτι εχω την R1L002. Ειναι οντως η τελευταια? Γιατι δε μου κανει αναβαθμιση?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εχω εδω και καιρο το w800i και εδω και ενα χρονο δε μπορω να μπω στις εφαρμογες κ στα παιχνιδια. Δοκιμασα να κανω αναβαθμιση λογισμικου αλλα το SEUS μου λεει οτι εχω ηδη την τελευταια εκδοση... Μπαινοντας στο μυστικο μενου του τηλεφωνου ειδα οτι εχω την R1L002. Ειναι οντως η τελευταια? Γιατι δε μου κανει αναβαθμιση?

αμα εχεις την τελευταια εκδοση δεν γινετε να κανεις update.

επισης αμα δεν μπορεις να μπεις στις εφαρμογες ισως να φταιει οτι τις εχεις σβησει απο την καρτα μνημης.και απλα εχει μεινει το εικονιδιο.

προσπαθησες να ξαναπερασεις την ιδια εφαρμογη και να δοκιμασεις αμα παιζει??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αμα εχεις την τελευταια εκδοση δεν γινετε να κανεις update.

επισης αμα δεν μπορεις να μπεις στις εφαρμογες ισως να φταιει οτι τις εχεις σβησει απο την καρτα μνημης.και απλα εχει μεινει το εικονιδιο.

προσπαθησες να ξαναπερασεις την ιδια εφαρμογη και να δοκιμασεις αμα παιζει??

 

Δεν ειναι οτι μου εμφανιζει τα παιχνιδακια αλλα δεν παιζουν! Δε μπορω καθολου να ανοιξω το μενου εφαρμογες ουτε παιχνιδια παταω επιλογη κ δε γινεται τιποτα. Το κινητο το εχω απο το 2005 κ δεν εχω κανει ποτε αναβαθμιση λογισμικου! Πιστευω οτι παιζει να εχω το τελευταιο λογισμικο...

Εκανα χθες αναβαθμηση στο αλλο μου κινητο το w910 και παει αρκετα καλυτερα και μου εχει κολλησει τωρα να κανω κ στο παλιο αλλα δε τη βρισκω την ακρη :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι οτι μου εμφανιζει τα παιχνιδακια αλλα δεν παιζουν! Δε μπορω καθολου να ανοιξω το μενου εφαρμογες ουτε παιχνιδια παταω επιλογη κ δε γινεται τιποτα. Το κινητο το εχω απο το 2005 κ δεν εχω κανει ποτε αναβαθμιση λογισμικου! Πιστευω οτι παιζει να εχω το τελευταιο λογισμικο...

Εκανα χθες αναβαθμηση στο αλλο μου κινητο το w910 και παει αρκετα καλυτερα και μου εχει κολλησει τωρα να κανω κ στο παλιο αλλα δε τη βρισκω την ακρη :(

κανε μια επαναφορα αρχικων ρυθμισεων! αλλιως μετα το αφηνεις σε service point για φτιαξιμο :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Οδηγίες για flashing, patching, modding για τη συγκεκριμένη σειρά θα βρεις να μελετήσεις πάρα πολλές στο [thread=191108][Επίσημο] W810i: Flashing και Customization (xs++)[/thread]

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Καλησπέρα παιδιά.

 

Θα ήθελα να μάθω αν μπορώ να βρώ κάπου το συγκεκριμένο μοντέλο καινούργιο και να είναι το μενού στα Ελληνικά.

 

Ευχαριστώ!

εχουμε κ λεμε..t18s,t29,A2628,ga618,t65i,t290i,w800i,w960i,xperia και ...r380s...:D
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
καλησπερα!εχω το κινητο απο τοτε που βγηκε περιπου κ περιστασιακα το χρησιμοποιω..το εδωσα σε ενα φιλο κ μου το εφερε λιγες μερες πισω με το φαινομενο της λευκης οθονης..διαβασα διαφορους οδηγους,αλλα δε βρηκα κανενα λινκ που να δουλευει ωστε να βρω καποιο εργαλειο για να κανει τη δουλεια..αν καποιος μπορει να βοηθησει θα το εκτιμουσα :)
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

θα το αναβαθμισεις.μονος σου ειναι λιγο δυσκολο.και αν θυμαμαι καλα θελει και βαση συγχρονισμου.πηγαινε'το σε service point αν θελεις να το "σωσεις".
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

λιγο αργα η απαντηση φιλε raver,αλλα μηπως γνωριζεις τι κοστος υπαρχει στο σερβις?αναρωτιεμαι αν αξιζει...

 

τελικα με τη βοηθεια του πολυ χρησιμου φορουμ topsony το φλασαρα καινουρια εκδοση..αλλα,η οθονη παραμενει λευκη

Edited by blade_
Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

χχαχαχα

http://i67.tinypic.com/2l8yqub.jpg

Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...