Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δηλαδή μπορείς να μπεις στο μενού;

Δοκίμασε και την επαναφορά ρυθμίσεων, αν έχεις πάρει αντίγραφα ασφαλείας του κινητού.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ανοίγει το κινητο. Αλλά δεν ζητάει PIN... Δεν μπαίνει στο μενού! Απλώς ανοίγει και αναβοσβήνει η οθόνη του!!!
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγει το κινητο. Αλλά δεν ζητάει PIN... Δεν μπαίνει στο μενού! Απλώς ανοίγει και αναβοσβήνει η οθόνη του!!!

 

Τώρα κατάλαβα. Δυστυχώς φίλε μου δεν μπορώ να σου δώσω ελπίδες για κάτι άλλο εκτός από το σέρβις. Αν κάποιος ξέρει κάτι άλλο...

Link to comment
Share on other sites

mipws ebgales tin ms k tin ebales se kana psp i alli syskeui kartwn ???

an nai dokimase na anoikseis to kin xwris to ms asto na parei mprosta gia ta kala k meta bale tin karta, an dn piasei kanto 2-3 fores akoma.......

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κάρτα μέσα... Τίποτα δεν έχει. Δεν μπορώ να καταλάβω πως έχει πιάσει αυτή η εταιρεία!!!
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει κάρτα μέσα... Τίποτα δεν έχει. Δεν μπορώ να καταλάβω πως έχει πιάσει αυτή η εταιρεία!!!

Και δεν νομιζω να ειναι και σοβαρος λογος αυτος να "ειρωνευεσαι" την εταιρια.

Εγω πρωτη φορα :blink: τετοιο προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Συνηθες το προβλημα αυτο.. Το χω δει σε πολλα w 800 και στο δικο μου... Το πας στην S.E. και την αλλη μερα το εχεις και λειτουργει και καλυτερα απο πριν...
Link to comment
Share on other sites

pneuma ό,τι χρειάζεσαι από λογισμικό θα το βρεις από http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=ps1_1_3_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10245

 

 

Σε ευχαριστώ παρα πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Πληκτρολόγιο που μπορώ να βρω; Μου έχουν χαλάσει τα ασημένια πλήκτρα. Συστήστε μου ηλεκτρονικά καταστήματα. Το 9volto και το mobile-parts τα ξέρω.
Link to comment
Share on other sites

GEIASAS THN BOH8IA SAS PARAKALW EXW MIA KARTA 1GB GIA TO W800 MOU KAI KA8OS EKANA FORMAT PRIN TELIOSEI EVGALA TIN KARTA APO TOTE DEN TIN ANAGNORIZEI TIPOTA OUTE PSP OUTE W800 OUTE TO P900 TI NA KANW?:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωριζει κανείς να υπάρχει καινουργια έκδοση του Themes Creator ,εχω την έκδοση 1,8

 

Είσαι λίγο πίσω. :)

Η τελευταία είναι η 3.02 από 20/10/2006.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι λίγο πίσω. :)

Η τελευταία είναι η 3.02 από 20/10/2006.

Και από πού μπορούμε να την έχουμε;

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia! exo to se w800. proxthes espase i othoni tou. exei kaneis idea poso tha mou kostisei kai pou na to pao kalytera? thanks ek ton proteron!
ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

:cry: ...Πάει η κάρτα μνήμης...:cry: .Έπαθα μεγάλη ζημιά, πρέπει να έχω χαλάσει την κάρτα μνήμης μου..(την 512 που είχε από την μάνα του).

Έγινε εχθές, την έβγαλα από τον card reader χωρίς safely remove(μεγάλη λαλακία..) και από τότε τπτ!Τι μπορώ να κάνω..?

 

ΥΣΤ. Μιας και αυτή καταστράφηκε λέω να πάρω μια 2G SONY HIGH SPEED.Τι πιστεύτετε για αυτό?

 

Και άλλο 1 για το προηγούμενο μήνυμα.Η οθόνη θα σου κοστίσει 60-70 ευρώ(τόσο κόστισε σε εμένα τουλάχιστον...)

Link to comment
Share on other sites

 

Και άλλο 1 για το προηγούμενο μήνυμα.Η οθόνη θα σου κοστίσει 60-70 ευρώ(τόσο κόστισε σε εμένα τουλάχιστον...)

 

κ εννοειτε πως δεν το καλυπτει η εγγυηση ε??:cry: εσπασε κ μενα....:(

Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

:cry: ...Πάει η κάρτα μνήμης...:cry: .Έπαθα μεγάλη ζημιά, πρέπει να έχω χαλάσει την κάρτα μνήμης μου..(την 512 που είχε από την μάνα του).

Έγινε εχθές, την έβγαλα από τον card reader χωρίς safely remove(μεγάλη λαλακία..) και από τότε τπτ!Τι μπορώ να κάνω..?

 

ΥΣΤ. Μιας και αυτή καταστράφηκε λέω να πάρω μια 2G SONY HIGH SPEED.Τι πιστεύτετε για αυτό?

 

Και άλλο 1 για το προηγούμενο μήνυμα.Η οθόνη θα σου κοστίσει 60-70 ευρώ(τόσο κόστισε σε εμένα τουλάχιστον...)

 

Εχω εγω μια 512 να σου δωσω αμα θελεις!!

Link to comment
Share on other sites

κ εννοειτε πως δεν το καλυπτει η εγγυηση ε??:cry: εσπασε κ μενα....:(

 

σίγουρα δεν την καλύπτει η εγγύηση αλλά νομίζω ότι θα σου κοστίσει λίγο πιο ακριβά. δεν ξέρω τιμή. μπορεί να κάνω και λάθος

 

GEIASAS THN BOH8IA SAS PARAKALW EXW MIA KARTA 1GB GIA TO W800 MOU KAI KA8OS EKANA FORMAT PRIN TELIOSEI EVGALA TIN KARTA APO TOTE DEN TIN ANAGNORIZEI TIPOTA OUTE PSP OUTE W800 OUTE TO P900 TI NA KANW?:wacko:

 

δεν ξέρεις ότι δεν πρέπει να τα πειράζουμε αυτά τα πράγματα?:)

πιθανόν να κάηκε ξαναπάτατην format ή βάλε την σε ένα card reader Και αν δεν κάνει και εκεί τίποτα πάρε καινούργια...

http://www.danasoft.com/vipersig.jpg

''Φιλοκαλούμεν'' τε γάρ μετ' ευτελείας και φιλοσοφούμεν άνευ μ@λ@κι@ς...

Link to comment
Share on other sites

paidia eimai kainourios edo kai den ta ksero kala ta kolpa.yparxei antivirus gia ta W800 giati extes elaba ena arxeio sis meso bluetooth kai me anisixise.opoios mporei kai kserei as mou pei.eyxaristo poly

Το sis αρχείο ΔΕΝ είναι δυνατόν να εκτελεστεί στο W800, οπότε μην ανησυχείς. Ιό έχει το κινητό τηλέφωνο που σου ΕΣΤΕΙΛΕ το αρχείο αυτό, το οποίο κινητό έχει λειτουργικό σύστημα Symbian. Το W800 έχει ένα "δικό" του λειτουργικό που σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να κολλήσει ιό, γιαυτό ...απλά χαλάρωσε και σβήσε το sis αρχείο - εάν δεν το έχεις ήδη κάνει. ;)

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε mclound σε ευχαριστώ πολύ κατά πρώτον γιατί με χαλάρωσες και κατά δεύτερον για την άμεση αντίδραση και απάντηση σου.Το έχω ήδη σβήσει οπότε θα κάνω αυτό ακριβώς που είπες...θα χαλαρώσω. Και πάλι σε ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απο χτές έχω ενα πολύ μεγάλο προβλημα...Χτες το μεσημέρι πάω να βγάλω φωτογραφία με το κινητο μου(SE w800i)....Ανοιγω λοιπόν το πορτάκι κ συνηδητοποιώ οτι δεν αποκρίνεται η φωτογραφική....Δηλαδη είτε κλειστο το έχω είτε ανοιχτό μου λεεί να ανοιξω το πορτακι της φωτογραφικής....Προχτές το βράδυ όλα δούλευαν μια χαρα...δε μπορώ να καταλάβω τι έχει συμβει...Έκανα κ αναβάθμιση κ πάλι τα ίδια...Please help...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...