Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Guest angelad
Πήρα το κατάστημα Vodafone απ΄όπου το αγόρασα τηλ., τους είπα το πρόβλημα και μου είπαν ότι αφού είχε περάσει το επταήμερο της εγγύησης αλλαγής συσκευής πρέπει να σταλεί σε SE κατάστημα για έλεγχο.Δηλαδή επειδή το εντόπισα την ένατη μέρα την έβαψα...Τώρα μόλις το έστειλα με φίλους και περιμένω απάντηση από το SE service...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest angelad
Μπορεις καλιστα να πας να τους βρισεις να παρεις πισω το τηλ σ κ να πας σε ενα SE καταστημα ... ειχα το ιδιο προβλημα με τη καμερα (δν εκανε εστιαση κ γενικως δν τραβαγε φοτο) το πηγα κ σε λιγες μερες ηταν ετοιμο...
....Λοιπον οριστική απάντηση από SE στην Τζωρτζ:υπάρχει πρόβλημα με την πρόσοψη και το "κούμπωμά της" στο τηλέφωνο.Δεν είναι θέμα αναβάθμισης.Έτσι τουλάχιστον είπαν αυτοί...Αλλά...χρόνος επισκευής επτά ημέρες τουλάχιστον..Έχει εμφανιστεί σε πολλά τηλέφωνα κατά τα λεγομενά τους.Επισκευή δωρεάν.
Link to comment
Share on other sites

....Λοιπον οριστική απάντηση από SE στην Τζωρτζ:υπάρχει πρόβλημα με την πρόσοψη και το "κούμπωμά της" στο τηλέφωνο.Δεν είναι θέμα αναβάθμισης.Έτσι τουλάχιστον είπαν αυτοί...Αλλά...χρόνος επισκευής επτά ημέρες τουλάχιστον..Έχει εμφανιστεί σε πολλά τηλέφωνα κατά τα λεγομενά τους.Επισκευή δωρεάν.

:rolleyes: Αυτο ελυπε να σου περναν και λεφτα.:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχω πάρει το w800i, εδώ και τρείς περίπου μήνες, και δόξα τον θεό(φτου,φτου) δεν μου έχει βγάλει κανένα πρόβλημα ΜΕΧΡΙ σήμερα.

Εκεί λοιπόν που έπαιζα ένα παιχνίδι(εχω περίπου 15) και πήγα να βγώ(βαρέθηκα να παίζω) ξαφνικά μου σβήνει η οθόνη.Το τηλέφωνο λειτουργούσε κανονικά αλλά χωρίς φως. Το εσβησα στα γρήγορα και έβγαλα την μπαταρία.Μετά δούλευε κανονικά. Τι μπορεί να φταιει???(έχω κάνει επιτυχημένα την αναβάθμιση μεσω της SE).

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχω πάρει το w800i, εδώ και τρείς περίπου μήνες, και δόξα τον θεό(φτου,φτου) δεν μου έχει βγάλει κανένα πρόβλημα ΜΕΧΡΙ σήμερα.

Εκεί λοιπόν που έπαιζα ένα παιχνίδι(εχω περίπου 15) και πήγα να βγώ(βαρέθηκα να παίζω) ξαφνικά μου σβήνει η οθόνη.Το τηλέφωνο λειτουργούσε κανονικά αλλά χωρίς φως. Το εσβησα στα γρήγορα και έβγαλα την μπαταρία.Μετά δούλευε κανονικά. Τι μπορεί να φταιει???(έχω κάνει επιτυχημένα την αναβάθμιση μεσω της SE).

Δεν χρειάζεται να ανησυχείς . Δεν υπάρχει πρόβλημα. Ένα απλό συνηθισμένο κόλλημα ήταν (το πρώτο σου μάλλον αφού τρομάξες) . :) :) :) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στις φωτογραφίες εκτός των πλαισίων που έχει (τρόπος λήψης - Πλαίσια) μπορούμε με κάποιο τρόπο να προσθέσουμε και άλλα;

Είχα στο K700 κάποια που μου άρεζαν τα οποία υπάρχουν στο K750 αλλά όχι στο W800.

Link to comment
Share on other sites

Στις φωτογραφίες εκτός των πλαισίων που έχει (τρόπος λήψης - Πλαίσια) μπορούμε με κάποιο τρόπο να προσθέσουμε και άλλα;

Είχα στο K700 κάποια που μου άρεζαν τα οποία υπάρχουν στο K750 αλλά όχι στο W800.

οχι δυστηχως δεν γινεται να προσθεσεις εσυ.ισως με καποιο update να διορθωθει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

edo kai 2 bdomades exo to W800i me tin teleutaia anabathmisi... xtes paratirisa pos tin wra pou to foriza kai milisou akougotan enas sinxronismenos foribos apo to akoustiko pou itan arketa enoxlitikos...simbenei se olous i mono se mena???

na to pao gia service???

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει theme creator που να μπαίνει στο κινητό σαν πρόγραμμα(jar)?που μπορώ να βρώ???

 

den nomizo na exoun kanei kati tetoio einai arketa poliploko kai megalo gia na to programmatisei kapoios se java.. episeis tha itan kai diskolo sti xrisi...:)

Link to comment
Share on other sites

thnx! joserxk!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση

 

θέλω να πάρω bluetooth για να συνδέω το κινητο με το pc χωρις το καλώδιο

 

και ερωτω: τι ταχύτητα μεταφοράς έχει αυτο (ίδια με το καλωδιο)

 

την memory card θα την βλέπει κανονικα? με τι software θα δουλεύει?

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση

 

θέλω να πάρω bluetooth για να συνδέω το κινητο με το pc χωρις το καλώδιο

 

και ερωτω: τι ταχύτητα μεταφοράς έχει αυτο (ίδια με το καλωδιο)

 

την memory card θα την βλέπει κανονικα? με τι software θα δουλεύει?

ποιος ο λογος να παρεις οταν εχεις την δυνατοτητα να το συνδεεις με καλωδιο!

αναλογα τον bluetooth adaptor εχεις και αναλογη ταχυτητα μεταφορας,για παραδεγμα ο δικος μου εχει αγγιξει και 40 kbps,επισης εαν παρεις bluetooth adaptor,μακρυα απο mobile action και με το my phone explorer σαν software δεν θα αντιμετωπισεις κανενα προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση

 

θέλω να πάρω bluetooth για να συνδέω το κινητο με το pc χωρις το καλώδιο

 

και ερωτω: τι ταχύτητα μεταφοράς έχει αυτο (ίδια με το καλωδιο)

 

την memory card θα την βλέπει κανονικα? με τι software θα δουλεύει?

 

to diko mou Bluetooth pianei peripou 50 me 70Kbps.. kai to douleuo me to diko tou programma..tin memory tin blepei kanonika kai boleuei perisotero apo to kalodio...:D

Link to comment
Share on other sites

τον θέλω για αυτον ακριβως τον λογο! οτι βολευει απιστευτα !

 

λεω να παρω αυτο

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.616332

Link to comment
Share on other sites

τον θέλω για αυτον ακριβως τον λογο! οτι βολευει απιστευτα !

 

λεω να παρω αυτο

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.616332

 

:rolleyes: μια χαρα.αγορασε'τον.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, το κινητο μου εχει φαει σκαλωμα τρελλο..Δεν μπαινει στην καμερα με τιποτα..Δεν μπορω να βγαλω φωτογραφια; τι εχει γινει;
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα!

Να έχετε υποψην σας οτι τα στερεωφονικά ακουστικά που έχει το κινητό μας, κοστίζουν 35 ευράκια(αυτά που έχει απο την αρχη μέσα στο κουτί)

Δυστηχως μου χάλασαν και περασα απο μια αντιπρωσοπία Ερικσον να ρωτησω και έμεινα παγωτο με την τιμη.

Εψαχνα να βρω αρνητικο στο κινητο και το βρηκα τελικα :-)

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα!

Να έχετε υποψην σας οτι τα στερεωφονικά ακουστικά που έχει το κινητό μας, κοστίζουν 35 ευράκια(αυτά που έχει απο την αρχη μέσα στο κουτί)

Δυστηχως μου χάλασαν και περασα απο μια αντιπρωσοπία Ερικσον να ρωτησω και έμεινα παγωτο με την τιμη.

Εψαχνα να βρω αρνητικο στο κινητο και το βρηκα τελικα :-)

pigaine se kapio service kai tha sou dwsoun dwrean akoustika !!!!!!!mias kai ta kalipti i eggisi tis siskeyeis!!!ayto ekana siga na min eskaga 30E

Link to comment
Share on other sites

Έχω εγκαταστήσει το PC Suite Sony Ericsson στον Η/Υ μου αλλά το κινητό μου δεν μπορεί να συνδεθεί στο File Manager του Suite.

Τι δεν έκανα σωστά; Έχει συμβεί σε κάποιον άλλο; Να το ξαναεγκαταστήσω;

Link to comment
Share on other sites

ξέρη κανενας αν εχι αυτοματη ηχογραφιση κλησεον οπος το Ζ1010 και αν η ηχογραφιση εχι χρονικο περιορισμο οπος αλλα κινιτα?
;)
Link to comment
Share on other sites

ξέρη κανενας αν εχι αυτοματη ηχογραφιση κλησεον οπος το Ζ1010 και αν η ηχογραφιση εχι χρονικο περιορισμο οπος αλλα κινιτα?

χρονικο οριο δεν εχει γραφεις όσο θέλεις

 

αυτοματη εγγραφη νομιζω δεν εχει αλλα το κανεις εσυ !

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...