Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Efarmoges kai paixnidia den mporeis na steileis pouthena ean einai egkatesthmena sto kinhto (ean diladi trexoun), mono otan einai xyma sthn karta mnhmhs. Tora fotografies kai ringtones prepei na yposthrizontai apo to allo kinhto gia na ta dextei. Sto pc eisai sigouros oti den ftaiei o dekths Bluetooth tou piciou, polles fores parousiazoun provlimata?

 

Gia ta alla kinhta dokimase na steileis me IR einai pio eystoxo panda.

 

Ean to bluetooth eksakolouthei na mhn doulevei isos na thelei service telika, pou den sto eyxomai.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To Service της SE στην Αθήνα (και ειδικά στο City Plaza) γνωρίζουμε τι μέρος του λόγου είναι;

Θέλω να πάω δυνατά, για να μην μου φάνε πολλή ώρα. Οπότε πρέπει να έχω προετοιμαστεί ψυχολογικά.

 

Γενικά είναι σπαστικοί; Αλλάζουν εύκολα; Κάποια γνώμη; :)

 

Σας μερσώ σε κάθε περίπτωση...

 

 

μαμω

Link to comment
Share on other sites

παιδια ακομη δε γινεται τιποτα με το bluetooth και εκτος αυτου κολλαει κιολας μαλλον πρεπει να το παω για service!!!!!!!!Δηλαδη ελεος δεν προλαβα καν να το δω μα δεν τα ελεγχουν καθολου ετσι τα δεινουν τα κινητα,χαλασμενα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:( :mad:
Link to comment
Share on other sites

παιδια ακομη δε γινεται τιποτα με το bluetooth και εκτος αυτου κολλαει κιολας μαλλον πρεπει να το παω για service!!!!!!!!Δηλαδη ελεος δεν προλαβα καν να το δω μα δεν τα ελεγχουν καθολου ετσι τα δεινουν τα κινητα,χαλασμενα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:( :mad:

Αρχεία μπορείς να στείλεις από το Pc ή από άλλο κινητό στο δικό σου;

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Οπως βλεπετε και στην φωτο, (αυτη ειναι η πανω αριστερη γωνια του w800), το background του συμβολου για το σημα, δεν ειναι διαφανο. Οτι θεμα και να βαλω βγαινει ετσι γαλαζιο (οπως το χρωμα απο τις μπαρες σηματος). Αυτο δεν το εκανε απο την αρχη αλλα τωρα οτι θεμα και να βαλω ετσι ειναι. Ελπιζω να καταλαβατε τι γινεται, οποιος ξερει κατι ας μιλησει!

firmware R1Ν035

 

 

Αυτό είναι η ένδειξη οτι υπάρχει σήμα GPRS (τουλάχιστον στο Ζ600 που είχα αυτό ήταν). Ή είναι γεμάτο (όπως στη φωτό που ανέβασες) ή είναι μόνο 2 κάθετες γραμμές (σαν πλαίσιο) ή δεν εμφανίζεται καθόλου αν δεν υπάρχει κάλυψη GPRS. :)

magma

-------

iPhone 4GB - FW 2.1 - QuickPwned :D

Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΑΣ ΕΚΛΗΠΑΡΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!!!!!!!! ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ????????????????????

 

Για να μπορέσει κάποιος να σε βοηθήσει θα ήταν καλό να περιγράψεις που ακριβώς εμφανίζεται το πρόβλημα. Δηλαδή, τι ακριβώς προσπαθείς να στείλεις, που είναι αποθηκευμένο, τι ακριβώς πατάς για να προσπαθήσεις να το στείλεις και τι σου απαντάει το κινητό. Γενικά όλη τη διαδικασία που ακολουθείς, όσο πιο αναλυτικά, τόσο πιο εύκολο θα είναι να σε βοηθήσει κάποιος. Υπάρχουν χίλιοι λόγοι που δεν μπορείς να στείλεις κάτι και οι περισσότεροι είναι δικά μας λάθη και όχι πρόβλημα του τηλεφώνου.

Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΑΣ ΕΚΛΗΠΑΡΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!!!!!!!! ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ????????????????????

 

sigoura tha to eixan dwsei se kapoion allon o opoios to girise pisw logw tou provlimatos autou k poli apla to pasarane se sena.pigaine na to allakseis,oute kan service,min to skeftese.an k tha to pasaroun se kapoion allon alla ti na kanoume!!

egw exw allo prob.pernaw ta tracks mesw disc2phone alla otan anoigw to W stous kallitexnes mou leei oti stous fakelous den vrethikan kommatia,auto to provlima isws ofeilete se xrisimopioisi...ktl.... enw sta kommatia k stis listes anaparagwgeis ta vriskei k ta paizei mia xara!ti ilithio einai auto pali???

Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

@omorfula

Δοκίμασε πρώτα να κάνεις αναβάθμιση μέσω ίντερνετ στο κινητό.

Μπορεί να έχει κολλήσει κάτι στο firmware.

 

Δες εδώ για πληροφορίες:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1142106#post1142106

 

Αν δεν γίνει κάτι πάλι, επέστρεψέ το για αλλαγή συσκευής.

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

μηπως τα τραγουδια τα εχεις περασει στην καρτα μνημης και εσυ μπηκες στη μνημη του τηλεφωνου ή το αναποδο????????????
Link to comment
Share on other sites

Αυτή στο ταμείο δεν ήξερε τι τις γινόταν, μάλιστα μου είπε ότι δεν υπάρχει λογισμικό φόρτισης με ένα ειρωνικό χαμόγελο. Ο υπεύθυνος όμως κατάλαβε αμέσως όταν του εξήγησα το πρόβλημα φόρτισης και το πήραν το πρωί. Το πήρα πίσω το απόγευμα και φόρτισε φουλ για πρώτη του φορά.

 

Μην μου την θυμίζεις φίλε wlp5 !!!! Για πολλές σφαλιάρες η δικιά σου :mad: Μόνιμα με αυτό το ειρωνικό και πολύξερο υφακι. Ευτυχώς που υπάρχει το παλικάρι στο τεχνικό τμήμα που είναι γατονι και μας εξυπηρετεί. Το συγκεκριμένο πρόβλημα φόρτισης από ότι βλέπω είναι κάποιο bug της τελευταίας "φουρνιάς" w800i. Που θα πάει θα το ανακαλύψουν οι φωστήρες της ΣΕ ανά την Ελλάδα!! Μακάρι να είχαν ένα φόρουμ να έβλεπαν τα προβλήματα...

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Για να μπορέσει κάποιος να σε βοηθήσει θα ήταν καλό να περιγράψεις που ακριβώς εμφανίζεται το πρόβλημα. Δηλαδή, τι ακριβώς προσπαθείς να στείλεις, που είναι αποθηκευμένο, τι ακριβώς πατάς για να προσπαθήσεις να το στείλεις και τι σου απαντάει το κινητό. Γενικά όλη τη διαδικασία που ακολουθείς, όσο πιο αναλυτικά, τόσο πιο εύκολο θα είναι να σε βοηθήσει κάποιος. Υπάρχουν χίλιοι λόγοι που δεν μπορείς να στείλεις κάτι και οι περισσότεροι είναι δικά μας λάθη και όχι πρόβλημα του τηλεφώνου.

 

απο τον υπολογιστη μου προσπαθησα να στειλω διαφορα αρχεια (εικονες βιντεο ηχους mp3)αλλα το κινητο μου δεν συνδεεται.ενταξει πες οτι εχει προβλημα το bluetooth του υπολογιστη αλλα μετα προσπαθησα να συνεργαστω με το W550i kai με το P910 alla den ta katafera.(to W550i to P910 kai to bluetooth tou upologisti mporoun).επισης οταν προσπαθουσα να απενεργοποιησω το bluetooth συνεχεια μλοκαριζε.τωρα καταλαβες τι συμβαινει?

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανείς που μπορώ να βρω καλώδιο για να κανω update apo to internet? Στην SE, λένε για το DCU-60. Υπάρχει στην Vodafone ή στον Γερμανό κτλ.?
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Μην μου την θυμίζεις φίλε wlp5 !!!! Για πολλές σφαλιάρες η δικιά σου :mad: Μόνιμα με αυτό το ειρωνικό και πολύξερο υφακι. Ευτυχώς που υπάρχει το παλικάρι στο τεχνικό τμήμα που είναι γατονι και μας εξυπηρετεί. Το συγκεκριμένο πρόβλημα φόρτισης από ότι βλέπω είναι κάποιο bug της τελευταίας "φουρνιάς" w800i. Που θα πάει θα το ανακαλύψουν οι φωστήρες της ΣΕ ανά την Ελλάδα!! Μακάρι να είχαν ένα φόρουμ να έβλεπαν τα προβλήματα...

 

Για την ακρίβεια το περιστατικό είχε ως εξής. Γινόταν ψιλοπανικός όταν πήγα και επειδή είχε έρθει ο manager μίλησα πρώτα με αυτόν ενώ η άλλη εξυπηρετούσε κάποιον άλλο. Του λέω "δε φορτίζει πλήρως, του χω κάνει αναβάθμιση firmware, μου πανε ότι το φτιάχνετε σε 10 λεπτά με λογισμικό φόρτισης", απλά μου έγνεψε ναι, έδειξε ότι κατάλαβε και μου πήρε την απόδειξη αγοράς για φωτοτυπία. Φεύγοντας αυτός, η άλλη με ρωτάει για να κόψει το χαρτί επισκευής, τι να γράψει, της λέω "αναβάθμιση λογισμικού φόρτισης", μου λέει ότι δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα, μόνο αναβάθμιση λογισμικού υπάρχει. Μέχρι να προλάβω να της εξηγήσω ότι αυτό το έκανα μόνος μου, αυτή φώναξε στον manager τι να γράψει και αυτός της είπε μόνος του, "λογισμικό φόρτισης" και φυσικά αυτή έγραψε στο ΠΡΟΒΛΗΜΑ: ένα σκέτο "ΦΟΡΤΙΣΗ" :blink: Αγχώθηκα λίγο όταν γύρισα σπίτι για το αν θα καταλάβουν τι πρόβλημα υπάρχει ή αν απλά θα το βάλουν στην πρίζα, θα δουν ότι φορτίζει και θα μου το ξαναγυρίσουν όπως είναι. Τελικά όλα καλά, τα παιδιά μέσα φαίνεται ότι ξέρουν τι κάνουν.

 

Από την μία την καταλαβαίνω με τον χαμό που γίνεται εκεί. Όσο περίμενα στην ουρά άκουσα πιτσιρικάδες να της λένε τα πιο κουφά και έναν άλλο τύπο ο οποίος ήταν έτοιμος να βάλει τα κλάμματα γιατι χρειαζόταν αντικατάσταση (μάλλον για 2η φορά) το k750 του και έπρεπε να περιμένει 10 μέρες γιατί στην αθήνα κάναν απογραφή. Του δίναν ένα παλιό t65 για να κάνει τη δουλειά του αλλά αυτός είχε κολλήσει εκεί και κλαιγόταν. Όχι ότι είναι σωστό μηχάνημα τόσο ακριβό να σε ταλαιπωρεί τόσο, αλλά ένα τηλέφωνο είναι, δε χάθηκε κι η ζωή μας αν χρησιμοποιήσουμε ένα παλιότερο για 10 μέρες. Τελωσπάντων, από την άλλη θα μπορούσε να είναι πιο ήρεμη και πιο ευγενική , για να μη σπάει και τα δικά μας νεύρα.

Link to comment
Share on other sites

απο τον υπολογιστη μου προσπαθησα να στειλω διαφορα αρχεια (εικονες βιντεο ηχους mp3)αλλα το κινητο μου δεν συνδεεται.ενταξει πες οτι εχει προβλημα το bluetooth του υπολογιστη αλλα μετα προσπαθησα να συνεργαστω με το W550i kai με το P910 alla den ta katafera.(to W550i to P910 kai to bluetooth tou upologisti mporoun).επισης οταν προσπαθουσα να απενεργοποιησω το bluetooth συνεχεια μλοκαριζε.τωρα καταλαβες τι συμβαινει?

 

Από ότι καταλαβαίνω, δεν ξέρεις αν γενικά δουλεύει το bluetooth στο κινητό σου. Νομίζω το πιο απλό που μπορείς να κάνεις αν έχεις πρόσβαση σε w550 είναι να δοκιμάσεις πρώτα με αυτό. Δηλαδή προσπάθησε να στείλεις αρχεία μεταξύ των δύο τηλεφώνων (ας πούμε μια εικόνα από την κάμερα) και προς τις δύο κατευθύνσεις. Είναι μάλλον το πιο ασφαλές, καθώς πιο συμβατά τηλέφωνα δύσκολα θα βρεις. Αν δεν δουλέψει αυτό, τότε μάλλον έχει πρόβλημα το τηλέφωνο. Αν όμως τα καταφέρεις, τότε μάλλον το πρόβλημα είναι στον υπολογιστή σου ή σε κάτι που κάνεις λάθος. Το PC σου το βλέπει το κινητό σαν συσκευή ? Πριν δοκιμάσεις να στείλεις σιγουρέψου ότι μπορείς απλά να δεις το τηλέφωνο στο PC.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωι κατέβασα το λογισμικό για αναβάθμιση, το εγκατέστησα και μου έβγαλε οτι υπάρχει νεα έκδοση λογισμικού.

 

Το άφησα να κατεβάζει, με dial up έκανε περίπου 40 λεπτά και μόλις τέλειωσε.

 

Ολα καλά και απροβλημάτιστα.

 

Η καινούργια λέγεται R1AA008.

 

Τώρα είναι πολύ πιο απλό από ότι ήταν μέσω της σελίδας της SE.

΄

Καλημέρα και Χρονια Πολλά

αν καταλαβα καλα η αναβαθμιση που εκανες εγινε αφου πρωτα κατεβασες το αρχειο αναβαθμισης στο pc σου? (ετσι κανει η siemens!!!)

πες μας το site

γινεται κατι τετοιο ή μονο κλασικα με SE on line?

>Undead<
Link to comment
Share on other sites

αν καταλαβα καλα η αναβαθμιση που εκανες εγινε αφου πρωτα κατεβασες το αρχειο αναβαθμισης στο pc σου? (ετσι κανει η siemens!!!)

πες μας το site

γινεται κατι τετοιο ή μονο κλασικα με SE on line?

γύρνα αν θέλεις και διάβασε μερικές σελίδες πιο πίσω αναφέρονται όλα αναλυτικά
Link to comment
Share on other sites

kserei kapoios na mas pei akrivws tous tipous arxeiwn pou ipostirizei to w800i?

Το κινητο εχει ενσωματωμένη στο τηλέφωνο συσκευή αναπαραγωγής μουσικής MP3 και αρχείων βίντεο MPEG4.επισης μπορει να αναπαραγει και αρχεια ΑΑC

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αδέλφια κάτοχοι του W800. Πριν 3 εβδομάδες απέκτησα το νέο μου κινητό & από την αρχή διαπίστωσα πρόβλημα στη φόρτιση. Το πήγα στην αντιπροσωπεία της SE στη Θεσσαλονίκη. Αφού λοιπόν το κράτησαν 2 μέρες, μου το επέστρεψαν ‘διορθωμένο’ (πέρασαν απλά την τελευταία έκδοση λογισμικού). Φυσικά το πρόβλημα δεν είχε λυθεί. Το ξαναπήγα στους ίδιους λίγες μέρες μετά. Η γραμματέας μου είπε ότι δεν υπάρχει νεότερη έκδοση λογισμικού για να βάλουν & σημείωσε το τηλέφωνό μου για να με ειδοποιήσει για κάθε τι νεότερο. Μάλιστα μου είπε: «τι να κάνουμε & το δικό μου το ίδιο πρόβλημα έχει» (…)

Πήρα τηλέφωνο στη SE στην Αθήνα. Τους είπα τι συμβαίνει & μου απάντησαν πως ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!! ΑΚΟΥΣΑΤΕ ΑΚΟΥΣΑΤΕ!!! Για να ολοκληρωθεί το κακό μου είπαν ότι περιμένουν καινούρια έκδοση λογισμικού, για να διορθωθούν κάποια άλλα προβλήματα της συσκευής αλλά όχι το συγκεκριμένο (λογικό, αφού πρόβλημα με τη φόρτιση δεν υπάρχει…).

Έχοντας μείνει με το στόμα ανοιχτό τους ζήτησα & άλλα τηλέφωνα από service της SE στη Θεσσαλονίκη. Πήρα τηλέφωνο & εκεί & για να μη τα πολυλογώ, πήρα την ίδια ακριβώς απάντηση: Ποιο πρόβλημα? & Περάστε να σας περάσουμε την καινούρια έκδοση λογισμικού!

Διαβάζοντας ότι αρκετά από τα μέλη του forum έχουν λύσει το πρόβλημα με τη φόρτιση, πιστεύω ότι 2 είναι οι λύσεις:

1. Πηγαίνω στο ΙΝΚΑ & όπου αλλού μπορώ για να πάρω άλλη συσκευή, ή τα χρήματά μου πίσω,

2. Όσοι από εσάς έχετε λύσει το πρόβλημα με τη φόρτιση, ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ πείτε μου απλά το τηλέφωνο του καταστήματος που διόρθωσε τη βλάβη σας. Πιστεύω ότι αν μιλήσω με ΕΝΑΝ άνθρωπο που ξέρει πώς διορθώνεται το πρόβλημα, θα μπορέσω να βρω την άκρη & να συνεννοηθώ με τους ΑΣΧΕΤΟΥΣ!

Σας ευχαριστώ & Καλή Χρονιά να έχουμε.

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

ειναι τοσο σοβαρο το προβλημα με την φορτιση ???:confused: :confused: αο οτι διαβασα το προβλημα ειναι οτι το κιν φαινεται σαν μην γεμιζει ολη την μπαταρια σωστα ?? επισης διαβασα οτι οι ενδειξεις της μπαταριας δν ειναι σωστες αναλογα την χρηση, κ ρωτω αν οντως ειναι ετσι πρεπει να διωρθωθει αυτο??εγω προσωπικα δν νομιζω οτι πρεπει να αγχωνεστε ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,

αυτο το προβλημα με την μπαταρια εμφανιζεται σε ολους?

Υπαρχει καποιος που δεν εχει αντιμετωπισει αυτο το προβλημα?

Ευχαριστω!!!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Όταν ένα ολοκαίνουριο w800i ΔΕΝ έχει πρόβλημα με το λογισμικό, ΔΕΝ έχει πρόβλημα με το φόρτωμα mp3, όταν μετά την πρώτη φόρτιση ΦΟΡΤΙΖΕΙ ΠΛΗΡΩΣ (99% έγραφε όταν το είδα) σημαίνει πως ΝΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΙΚΟ και να κάνω πάρτυ ή μήπως πρέπει να ελέγξω και τίποτα άλλο πριν χαρώ ότι ήμουν τυχερός;

 

btw, είχε μέσα την R1L έκδοση λογισμικού, λίγο παλιό κομμάτι δεν είναι αυτό που μου έπεσε; Η αναβάθμιση είναι απαραίτητη; Πέρα από την ανάλυση του video, στη μία ημέρα που το έχω δουλέψει δεν έχω κάποιο άλλο πρόβλημα. Υπάρχει κάτι *πολύ* σημαντικό που βελτιώνουν οι νεότερες εκδόσεις λογισμικού;

Link to comment
Share on other sites

egw den exw paratirisei kapoia sigekrimeno provlima me tin bataria.an to xrisimopoieis sinexeia(mp3,camera,til,sms,ktl...)apla ksefortizei poli eukola.oso gia to logismiko diwrthwnei ena prob me to perasma twn mp3.twra k na to kaneis den kostizei k tpt,mesw internet ginete.
Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια το περιστατικό είχε ως εξής. Γινόταν ψιλοπανικός όταν πήγα και επειδή είχε έρθει ο manager μίλησα πρώτα με αυτόν ενώ η άλλη εξυπηρετούσε κάποιον άλλο. Του λέω "δε φορτίζει πλήρως, του χω κάνει αναβάθμιση firmware, μου πανε ότι το φτιάχνετε σε 10 λεπτά με λογισμικό φόρτισης", απλά μου έγνεψε ναι, έδειξε ότι κατάλαβε και μου πήρε την απόδειξη αγοράς για φωτοτυπία. Φεύγοντας αυτός, η άλλη με ρωτάει για να κόψει το χαρτί επισκευής, τι να γράψει, της λέω "αναβάθμιση λογισμικού φόρτισης", μου λέει ότι δεν υπάρχει τέτοιο πράγμα, μόνο αναβάθμιση λογισμικού υπάρχει. Μέχρι να προλάβω να της εξηγήσω ότι αυτό το έκανα μόνος μου, αυτή φώναξε στον manager τι να γράψει και αυτός της είπε μόνος του, "λογισμικό φόρτισης" και φυσικά αυτή έγραψε στο ΠΡΟΒΛΗΜΑ: ένα σκέτο "ΦΟΡΤΙΣΗ" :blink: Αγχώθηκα λίγο όταν γύρισα σπίτι για το αν θα καταλάβουν τι πρόβλημα υπάρχει ή αν απλά θα το βάλουν στην πρίζα, θα δουν ότι φορτίζει και θα μου το ξαναγυρίσουν όπως είναι. Τελικά όλα καλά, τα παιδιά μέσα φαίνεται ότι ξέρουν τι κάνουν.

 

Από την μία την καταλαβαίνω με τον χαμό που γίνεται εκεί. Όσο περίμενα στην ουρά άκουσα πιτσιρικάδες να της λένε τα πιο κουφά και έναν άλλο τύπο ο οποίος ήταν έτοιμος να βάλει τα κλάμματα γιατι χρειαζόταν αντικατάσταση (μάλλον για 2η φορά) το k750 του και έπρεπε να περιμένει 10 μέρες γιατί στην αθήνα κάναν απογραφή. Του δίναν ένα παλιό t65 για να κάνει τη δουλειά του αλλά αυτός είχε κολλήσει εκεί και κλαιγόταν. Όχι ότι είναι σωστό μηχάνημα τόσο ακριβό να σε ταλαιπωρεί τόσο, αλλά ένα τηλέφωνο είναι, δε χάθηκε κι η ζωή μας αν χρησιμοποιήσουμε ένα παλιότερο για 10 μέρες. Τελωσπάντων, από την άλλη θα μπορούσε να είναι πιο ήρεμη και πιο ευγενική , για να μη σπάει και τα δικά μας νεύρα.

 

 

 

 

 

Γεια σας παιδια χρονια πολλα,

πηρα τηλ. το service ,για το γνωστο θεμα που δεν φορτιζει τελειως,

και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει ξεχωριστη αναβάθμιση του προγράμματος που διαχειρίζεται την φόρτιση.Ρωτησαν τα κεντρικα της sony ericsson και τους ειπαν οτι δεν υπαρχει τετοιο προγραμμα.Δεν ξερω τι να πω ... :confused:

μηπως μπορειτε να γραψετε το τηλ.του ericsson center της Πατρας;Εδω στην Αθήνα δεν βγάζεις άκρη.

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...