Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ελαβα ενα αρχειο βιντεο μορφης 3gp απο Samsung αλλα στο w800i κανει μονο αναπαραγωγη τον ηχο, εικονα δεν δειχνει καθολου.

 

Υπαρχει μηπως καποιος εναλλακτικος player που να υποστηριζει αυτην την μορφη βιντεο για το w800i;

 

 

Δεν υπάρχει άλλος player.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ελαβα ενα αρχειο βιντεο μορφης 3gp απο Samsung αλλα στο w800i κανει μονο αναπαραγωγη τον ηχο, εικονα δεν δειχνει καθολου.

 

Υπαρχει μηπως καποιος εναλλακτικος player που να υποστηριζει αυτην την μορφη βιντεο για το w800i;

Άλλος player δεν υπάρχει όπως σου είπε και ο petrosk750iok αλλά αν παίζει κανονικά στο pc σου, με ένα πρόγραμμα μετατροπής και διαχείρισης 3gp αρχείων (quick time πχ) θα καταφέρεις να το δεις και στο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητάκι το πήρα και γω πέρυσι (χρονίζει σε 4 μέρες). Ωστόσο το ένα απο τα 2 'λαμπάκια' του φλας δεν ανάβει..Είναι στην εγγύηση (των 2 ετών) πιστεύω..Κατα τα άλλα πάει πολύ καλά {Σκεφτομαι να μην αλλάξω κινητό όπως έκανα κάθε χρόνο τέτοια εποχή τα τελευταία 9 χρόνια}. Έχει συμβεί και σε κανέναν άλλο;
όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να μην αλλάξω κινητό όπως έκανα κάθε χρόνο τέτοια εποχή τα τελευταία 9 χρόνια}. Έχει συμβεί και σε κανέναν άλλο;

Ακριβώς τα ίδια και εγώ. Για πρώτη φορά στα χρονικά έχω μείνει με το ίδιο κινητό πάνω από ένα χρόνο ( εγώ μιλάω για το αδερφάκι του w800, το k750) και δεν βλέπω να παίρνω σύντομα άλλο. Εκτός αν βγει κάτι πραγματικά καλό.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητάκι το πήρα και γω πέρυσι (χρονίζει σε 4 μέρες). Ωστόσο το ένα απο τα 2 'λαμπάκια' του φλας δεν ανάβει..Είναι στην εγγύηση (των 2 ετών) πιστεύω..Κατα τα άλλα πάει πολύ καλά {Σκεφτομαι να μην αλλάξω κινητό όπως έκανα κάθε χρόνο τέτοια εποχή τα τελευταία 9 χρόνια}. Έχει συμβεί και σε κανέναν άλλο;

Σε εμένα πάντως δεν έχει συμβεί αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως χάρη στο far manager έδωσα και ένα διαφορετικό menu οπότε ανανεώθηκε..και αυτονομία πολύ καλή και η ποιότητα της κάμερας άψογη και τα υλικά του αποδείχθηκαν καλά {μετά από ένα χρόνο και είναι καινούργιο}.
όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

θα το βρείτε εδώ καλό είναι βέβαια να δείς και τις σχετικές οδηγίες η αν επιμένεις ελληνικά εδώ
όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

Το κινητάκι το πήρα και γω πέρυσι (χρονίζει σε 4 μέρες). Ωστόσο το ένα απο τα 2 'λαμπάκια' του φλας δεν ανάβει..Είναι στην εγγύηση (των 2 ετών) πιστεύω..Κατα τα άλλα πάει πολύ καλά {Σκεφτομαι να μην αλλάξω κινητό όπως έκανα κάθε χρόνο τέτοια εποχή τα τελευταία 9 χρόνια}. Έχει συμβεί και σε κανέναν άλλο;

Ναι, είναι στην εγγύηση.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το κινητο εξακολουθει να σβηνει 3-4 φορες την ημερα απο μονο του χωρις να το πειραξω (σε κατασταση stand by). Σε παλαιοτερο ποστ που ειχα ρωτησει μου ειχατε πει οτι μαλλον ειναι η μπαταρια του.

 

Αφου ειναι στην εγγυηση σκεφτομαι να το στειλω για service.

 

Τωρα επειδη εχω πολλα ονοματα στον τηλ.καταλογο τα οποια ειναι αποθηκευμενα στην μνημη τηλεφ. υπαρχει καποιο προγραμμα που να μου μεταφερει ολες τις επαφες στο pc; Και αντιστροφα οταν ερθει το w800 απο το service SE να ξαναπερασω τις επαφες στο κινητο;

http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το κινητο εξακολουθει να σβηνει 3-4 φορες την ημερα απο μονο του χωρις να το πειραξω (σε κατασταση stand by). Σε παλαιοτερο ποστ που ειχα ρωτησει μου ειχατε πει οτι μαλλον ειναι η μπαταρια του.

 

Αφου ειναι στην εγγυηση σκεφτομαι να το στειλω για service.

 

Τωρα επειδη εχω πολλα ονοματα στον τηλ.καταλογο τα οποια ειναι αποθηκευμενα στην μνημη τηλεφ. υπαρχει καποιο προγραμμα που να μου μεταφερει ολες τις επαφες στο pc; Και αντιστροφα οταν ερθει το w800 απο το service SE να ξαναπερασω τις επαφες στο κινητο;

Μόνο ένα πρόγραμμα; υπάρχουν πάρα πολλά.

Έχει γραφτεί όμως αρκετές φορές ότι το my phone explorer είναι ίσως το καλύτερο.

Θα το βρεις εδώ:

http://www.fjsoft.at/

Link to comment
Share on other sites

geofil ευχαριστω πολυ. Το κατεβασα το προγραμμα και οντως ειναι πολυ ευχρηστο :)
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ποιος μπορεί να μου στείλει το κείμενο με τις διευθύνσης των κέντρων της SE???ή τουλάχιστων να μου πεί για Άρτα και Ιωάννινα???
Link to comment
Share on other sites

Ποιος μπορεί να μου στείλει το κείμενο με τις διευθύνσης των κέντρων της SE???ή τουλάχιστων να μου πεί για Άρτα και Ιωάννινα???

Κατέβασέ το από δω:

http://briefcase.pathfinder.gr/file/geofil/25868/519461

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. νομιζω πως εχει συμβει το μοιραιο με την καρτα μνημης του κινητου μου! ειχα συνδεσει το κινητο με το υπολογιστη και χωρις να θυμαμαι αν εχω κανει safely remove hardware (λογο βιασυνης φυσικα ) η καρτα μνημης δεν δουλευει ! μπηκα στο μενου δοκιμη συσκευης και λεει οτι το memory stick δεν ειναι τοποθετημενο ! Κατα πασα πιθανοτητα εχει καει ! Το κινητο δεν εχει κλεισει χρονο με καλυπτει η εγγυηση ενα το παω σε ενα Sony Service ? ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. νομιζω πως εχει συμβει το μοιραιο με την καρτα μνημης του κινητου μου! ειχα συνδεσει το κινητο με το υπολογιστη και χωρις να θυμαμαι αν εχω κανει safely remove hardware (λογο βιασυνης φυσικα ) η καρτα μνημης δεν δουλευει ! μπηκα στο μενου δοκιμη συσκευης και λεει οτι το memory stick δεν ειναι τοποθετημενο ! Κατα πασα πιθανοτητα εχει καει ! Το κινητο δεν εχει κλεισει χρονο με καλυπτει η εγγυηση ενα το παω σε ενα Sony Service ? ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν υπάρχει περίπτωση να "κάηκε"...

Απλώς μάλλον εκείνη την ώρα γινόταν εγγραφή στον FAT και λόγω της αποσύνδεσης διακόπηκε και δημιουργήθηκε σφάλμα και με λίγα λόγια καταστράφηκε η πρόσβαση στο σύστημα αρχείων της.

Βάλ' την σε έναν card reader όπως είπε και φίλος lantonios και κάν' της ένα format...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Ούτε το safely remove hardware είναι τόσο τραγικό να μην το κάνεις. Για την ακρίβεια εγώ δεν το κάνω ποτέ. Και δεν είχα ποτέ πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Paidia eseis pou exete kanei allagh sto menu (mesw far manager) exete deii kana problima>

 

Emena sygkekrimena allazoun ola ta eikonidia ektos apo to 'playnow', to prwto. EXei symbei se kanenan?

 

AYto pou kanw einai oti exw katevasei ta zipakia pou exoun kanei alloi upload, kai exw valei ston swsto fakelo ta menu.ml kai ta eikonidia.

 

Borei kapoios na postarei kapoio ellhniko link pou na ekshgei ti ginetai, mhpws thelei tropopoihsh to Ellhniko menu.ml se sxesh me ayta pou exoun postarei oi ksenoi?

Link to comment
Share on other sites

εχω κατι αρχεια amr στο κινητο (ηχογραφησεις) ξερει κανεις πως μπορω να τα κανουν να παιζουν στον υπολογιστη? το windows media player δεν τα αναγνωριζει....
Link to comment
Share on other sites

εχω κατι αρχεια amr στο κινητο (ηχογραφησεις) ξερει κανεις πως μπορω να τα κανουν να παιζουν στον υπολογιστη? το windows media player δεν τα αναγνωριζει....

Ακόμα και με το acdsee μπορείς να τα ανοίξεις. Αν το έχεις στον υπολογιστή. Μπορείς να τα ανοίξεις και με ένα converter βέβαια για να κάνεις και μετατροπή αν θες.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...