Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kai ayta ta e3eligmena handfree pou mporoume na ta broume??? yparxoun mono ta akoustika btw tou handfree mas mias kai to kommati apo to hxeio kai katw to exw?
make god laugh...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Paidia exo 8a epairna grigori mexri pou ema8a apo esas oti den allazei i taxythta sto kinito! (sto PC den me endiaferei i taxytita)!

Gia ti diafora timis milame?

 

Stin 1Gb posi diafora timis milame metaxi high speed kai argis?( oxi apo online magazi)

My Briefcase Games and Themes ;)
Link to comment
Share on other sites

kai ayta ta e3eligmena handfree pou mporoume na ta broume??? yparxoun mono ta akoustika btw tou handfree mas mias kai to kommati apo to hxeio kai katw to exw?

Μιλάς για το Ηandsfree HPM-82 φίλε μου;

Δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα...

Και πωλείται ολοκληρωμένο, όπως και το HPM-70, όχι κομμάτια.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Paidia exo 8a epairna grigori mexri pou ema8a apo esas oti den allazei i taxythta sto kinito! (sto PC den me endiaferei i taxytita)!

Gia ti diafora timis milame?

 

Stin 1Gb posi diafora timis milame metaxi high speed kai argis?( oxi apo online magazi)

Γύρω στα 10.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά των δύο αυτών hands-free βρίσκεται στο βύσμα 3.5" που διαθέτει αυτό του W800 και μπορείς να συνδέεις εκεί ό,τι ακουστικά θέλεις και στα ίδια τα ακουστικά που έχει το hands-free.

Αυτά για τα hands-free που περιλλαμβάνονται στη συσκευασία των K750 και W800.

http://www.sonyericsson.com/images/spgd/GPD_15874high_45_0_4000.jpghttp://www.sonyericsson.com/images/spgd/GPD_15867high_45_0_4000.jpg

Τώρα εάν θέλεις να διαχειρίζεσαι την αναπαραγωγή της μουσικής και την ένταση του ήχου υπάρχει Ηands-free HPM-82 http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=gr&lc=el&ver=4000&template=pp4_1_1&zone=pp&lm=pp4_1&pid=10471 που κάνει αυτή τη δουλειά.

http://www.sonyericsson.com/images/spgd/GPD_33713high_45_0_4000.jpg

Ευχαριστώ! Ησουν πολύ κατατοπιστικός! Μπορεί να το χτυπήσω και σήμερα, αν επικρατήσει του 6280..

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη στο κινητό θα έχουν τα ίδια αποτελέσματα η sandisk ms 1 gb duo pro με την ίδια αλλά σε ultra έκδοση ή την gaming?
Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαίνω στο WAP υπάρχουν ιστιοσελίδες στα ελληνικά που δεν μπορώ να τις διαβάσω. Μου είπαν ότι είναι γραμμένες με UTF-8. Υπάρχει τρόπος να τις διαβάσω;
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω παιχνίδια σκέψης και γνώσεων στα Ελληνικά(π.χ. έχω τον Εκατομμυριούχο, το Trivial) για το Sony Ericsson W800;
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω παιχνίδια σκέψης και γνώσεων στα Ελληνικά(π.χ. έχω τον Εκατομμυριούχο, το Trivial) για το Sony Ericsson W800;

καλησπερα.μπορεις να τα κατεβασεις απο το briefcase μου.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό κρατά η μπαταρία σας στο κινητό?

 

Εγώ βασικά πήρα το W700 πρόσφατα, και παρατήρησα ότι η πατάρια πράγματι δεν κρατάει και πολύ. Αν του αλλάξεις τα φώτα κρατάει 1 μέρα, τώρα προσπαθώ να δω πόσο κρατάει αν του κάνεις κανονική χρήση. Δεν το βλέπω να ξεπερνάει τις 3 μέρες πάντως. Το περίεργο είναι ότι με το που το βγάζεις από το φορτιστή έχει ήδη 95% και στο τέλος της μέρας, χωρίς χρήση mp3 ή φωτογραφικής μηχανής, έχει πέσει στο 70%, με μερικά μηνύματα, και καμιά 5-6 λεπτά ομιλίας. Πολύ γρήγορα δεν πέφτει; Το παλιό μου κινητό κρατούσε και 5 μέρες…

Link to comment
Share on other sites

']Εγώ βασικά πήρα το W700 πρόσφατα' date=' και παρατήρησα ότι η πατάρια πράγματι δεν κρατάει και πολύ. Αν του αλλάξεις τα φώτα κρατάει 1 μέρα, τώρα προσπαθώ να δω πόσο κρατάει αν του κάνεις κανονική χρήση. Δεν το βλέπω να ξεπερνάει τις 3 μέρες πάντως. Το περίεργο είναι ότι με το που το βγάζεις από το φορτιστή έχει ήδη 95% και στο τέλος της μέρας, χωρίς χρήση mp3 ή φωτογραφικής μηχανής, έχει πέσει στο 70%, με μερικά μηνύματα, και καμιά 5-6 λεπτά ομιλίας. Πολύ γρήγορα δεν πέφτει; Το παλιό μου κινητό κρατούσε και 5 μέρες…[/quote']

αμα το εχεις το κινητο συνεχεια στα "κοκκινα" φυσικο και επομενο ειναι η μπαταρια να μην αποδειδει καλα.παντως μετα απο κανενα 2μηνο θα δεις την πραγματικη αποδοση της μπαταριας,η οποια δεν προκειτε να ξεπερνα τις 3 μερες!.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

']Πολύ γρήγορα δεν πέφτει; Το παλιό μου κινητό κρατούσε και 5 μέρες…

Όσο για το παλιό που κρατούσε 5, εξαρτάται φυσικά κι από τις δυνατότητες που είχε...

3 μέρες για τις δυνατότητες και τα χαρακτηριστικά των ξαδερφακιών K750/W800/W700 είναι πολύ καλός χρόνος...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω τι χρήση κάνετε εσείς. Εγώ δεν παίζω παιχνίδια και δεν ακούω mp3. Την μπαταρία την καταναλώνω με τηλέφωνα sms και bluetooth. H μπαταρία στο Κ750 μου πάντως κρατάει πάντα πάνω από 3 μέρες. Με maximum τις 7 μέρες (μία μοναδική φορά αλλά το είχα χρησιμοποιήσει πολύ λίγο).
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, γίνετε να περάσουμε το videodj που έχει και το 550 στο κινητό μας?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω τι χρήση κάνετε εσείς. Εγώ δεν παίζω παιχνίδια και δεν ακούω mp3. Την μπαταρία την καταναλώνω με τηλέφωνα sms και bluetooth. H μπαταρία στο Κ750 μου πάντως κρατάει πάντα πάνω από 3 μέρες. Με maximum τις 7 μέρες (μία μοναδική φορά αλλά το είχα χρησιμοποιήσει πολύ λίγο).

Λογική χρήση όλων των δυνατοτήτων του ομιλία, μηνύματα, φωτογραφίες, μουσική, wap email και λίγο video streaming...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Λογική χρήση όλων των δυνατοτήτων του ομιλία, μηνύματα, φωτογραφίες, μουσική, wap email και λίγο video streaming...

multiPetros πόσες περίπου ώρες ομιλίας έχεις τον μήνα; έτσι από περιέργεια.

Έχω την εντύπωση ότι λιγότερο από 3 μέρες αυτονομία είναι υπερβολικά μικρός χρόνος για την μπαταρία του κινητού σου.

Link to comment
Share on other sites

multiPetros πόσες περίπου ώρες ομιλίας έχεις τον μήνα; έτσι από περιέργεια.

Έχω την εντύπωση ότι λιγότερο από 3 μέρες αυτονομία είναι υπερβολικά μικρός χρόνος για την μπαταρία του κινητού σου.

Γύρω στις 8-9, συνολική κίνηση...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια.

 

΄Εχω λογαριασμό pop3 στο gmail και αναζητώ τις ρυθμίσεις για το w-800i.

Γιατί όπως και στο Ν-80 η vodafone μου έστειλε λάθος ρυθμίσεις και κάποιος mod

με βοήθησε και το πρόβλημα μου λυθηκε.Το Ν-80 όμως το έστειλα για επισκευή λόγω σήματος και τώρα χρησιμοποιώ το W-800i.

 

Ευχαριστώ

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

multiPetros πόσες περίπου ώρες ομιλίας έχεις τον μήνα; έτσι από περιέργεια.

Έχω την εντύπωση ότι λιγότερο από 3 μέρες αυτονομία είναι υπερβολικά μικρός χρόνος για την μπαταρία του κινητού σου.

emena mou krataei mia mera logo ton oron omilias

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Γύρω στις 8-9, συνολική κίνηση...

Έτσι εξηγείται το πράγμα. Εγώ είμαι κάτω από 2 ώρες κάθε μήνα. Τηλεφωνήματα που κρατάνε κάτω από 30 sec συνήθως. :lol:

Και για να μην παρεξηγηθώ όχι από τσιγκουνιά. Απλά δεν μιλάω πολύ στο τηλέφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι εξηγείτε το πράγμα. Εγώ είμαι κάτω από 2 ώρες κάθε μήνα. Τηλεφωνήματα που κρατάνε κάτω από 30 sec συνήθως. :lol:

Και για να μην παρεξηγηθώ όχι από τσιγκουνιά. Απλά δεν μιλάω πολύ στο τηλέφωνο.

Εγώ πάλι σε κάθε κλήση το πεντάλεπτο το έχω σίγουρο... :)

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Αρκετά μιλάτε, βλέπω. Από τότε που κατέβηκα στο ΙΤΕ το κινητό μου έχει ηρεμήσει. Τέσσερις μέρες κρατάει πλέον το Κ700 :lol: :lol: (το οποίο βέβαια έχει μιλήσει 116 ώρες μέχρι τώρα!!!)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.μπορεις να τα κατεβασεις απο το briefcase μου.:)

 

Μηπως εχετε ρυθμισεις για e-mail από pop3 λογαριασμό στο gmail?

 

Ελπιζω να βρεθεί καποιος.

Thanx

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...