Jump to content

Sony Ericsson W800i


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορει καποιος που εχει τον macromedia flash player να μου τον στειλει γιατι δεν μπορω να τον κατεβασω απο την σελιδα του? δεν ξερω γιατι δεν μου τον κατεβαζει.

 

Σας παρακαλω!!! τον θελω επιγοντως!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μπορει καποιος που εχει τον macromedia flash player να μου τον στειλει γιατι δεν μπορω να τον κατεβασω απο την σελιδα του? δεν ξερω γιατι δεν μου τον κατεβαζει.

 

Σας παρακαλω!!! τον θελω επιγοντως!!!!!!!!!!

Αν το κάνεις με ΙΕ, ενεργοποίησε το αποκλεισμένο περιεχόμενο.

Link to comment
Share on other sites

Αν το κάνεις με ΙΕ, ενεργοποίησε το αποκλεισμένο περιεχόμενο.

 

Πως το κανεις αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Κάνε κλικ στην κίτρινη προειδοποίηση στην κορυφή της σελίδες και "επιτρέπεται αποκλεισμένο περιεχόμενο". Μην το φοβάσαι.
Link to comment
Share on other sites

τιποτα αλλο απο το μακρομεντια υπαρχει? ο φλας πλαιιερ προ κανει?
Link to comment
Share on other sites

τιποτα αλλο απο το μακρομεντια υπαρχει? ο φλας πλαιιερ προ κανει?

Από που προσπαθούσες να το κατεβάσεις;

Από δω;

http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

Link to comment
Share on other sites

den mou fenetai periergo oti exeis auto to kinito,mou fenetai periergo oti asxoleise me auto to kinito pou den exeis.anyway,arketa vgikame off topic.:)

και τι θα πει αυτο...οτι δεν εχω τις απαιτουμενες γνωσεις!? αλλωστε εχω 7 κινητα sony ericsson με ποιο προσφατο το k750i.μην ξεχνας οτι βρισκομαστε σε ενα foroum και υπαρχει ελευθερια λογου.το επιχειρημα σου δεν ευσταθει :O

και εως τωρα οι γνωσεις μου και οι απαντησεις μου δεν εχουν κοροιδεψει και δεν εχουν ειρωνευτει κανεναν.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση: Όταν θέλω να αναβαθμίσω το κινητό μου, συμβαίνει το εξής περίεργο: Ξεκινώ το Πρόγραμμα Upgrade service, αφού επιλέξω γλώσσα (στην περίπτωσή μου Γερμανικά), διαλέξω τον καινούργιο τύπο "φις", και συμφωνήσω με τους όρους τους, μου βγαίνουν εκείνες οι οδηγίες ότι πρέπει να κλείσω το κινητό, να βγάλω τη μπαταρία, και με κρατημένο το "C", να συνδέσω το usb στο κινητό.

 

Έλα όμως που όταν συνδέω το κινητό, αντί να συνεχίσει, ξεκινάει η αναζήτηση Hardware, και μετά από κάτι περίεργα αναβοσβησίματα ξεκινάει το κινητό κανονικά χωρίς να συνεχίζει την αναβάθμιση.... Τι κάνω λάθος: Ξέρω ότι στο παρελθόν μου έχει πετύχει η αναβάθμιση (παρόλο που και τότε έιχα το ίδιο πρόβλημα, μόνο που κάπως το ξεπέρασα, χωρίς να καταλάβω πώς....)

 

Για κάθε βοήθεια θα ήμουν ευγνώμων.

 

(το κινητό είναι "έκδοση" της Τ-Οnline, χωρίς να είναι αντίστοιχη η σύνδεση... Αλλά ελπίζω να μην είναι αυτό το πρόβλημα. Αλήθεια, αλλάξει αυτό με κανένα τρόπο;)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Λευτέρης

Link to comment
Share on other sites

Από που προσπαθούσες να το κατεβάσεις;

Από δω;

http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

 

ναι, απο εδω. το δοκιμασα πολλες φορες, αλλα παντα μου λεει πως εγκατασταθηκε με επιτυχια:cry: :wacko: :cry:

Link to comment
Share on other sites

και εως τωρα οι γνωσεις μου και οι απαντησεις μου δεν εχουν κοροιδεψει και δεν εχουν ειρωνευτει κανεναν.:)

 

ποτε δεν ισχυριστηκα κατι τετοιο.

 

και τι θα πει αυτο...οτι δεν εχω τις απαιτουμενες γνωσεις!? αλλωστε εχω 7 κινητα sony ericsson με ποιο προσφατο το k750i.

 

παλι δεν ισχυρηστικα οτι δεν εχεις τις απαιτουμενες γνωσεις,αλλα περαν τουτου δεν ηξερα οτι εχεις αλλα 7 κινητα.εγω βασιστηκα π.χ.στο να εχω το w800i κ να παω στο φορουμ του νοκια Ν90 κ να καθομαι να ψαχνω χωρις να χω καν αυτο το κινητο,δεν θα ταν λιγο ανουσιο κ ασκοπο?οποτε καταλαβαινεις που στηριξα το επιχειρημα μου?.

 

μην ξεχνας οτι βρισκομαστε σε ενα foroum και υπαρχει ελευθερια λογου

 

δεν νομιζω να το αμφισβητησα πουθενα αυτο στα λεγομενα μου.

 

εγω ξαναλεω για αλλη μια φορα,το ξεκινησα για πλακα,αν θες να το συνεχισουμε πολυ ευχαριστως,απλα δεν βρισκω λογο.

Υπογραφή εκτός ορίων ΟΠΧ
Link to comment
Share on other sites

....Έλα όμως που όταν συνδέω το κινητό, αντί να συνεχίσει, ξεκινάει η αναζήτηση Hardware, και μετά από κάτι περίεργα αναβοσβησίματα ξεκινάει το κινητό κανονικά χωρίς να συνεχίζει την αναβάθμιση.... Τι κάνω λάθος:Λευτέρης

 

Το ότι ξεκινάει η αναζήτηση Hardware στον υπολογιστή σημαίνει ότι δεν έχεις περάσει τους drivers του w800i για την αναβάθμιση. Οι drivers αυτοί είναι διαφορετικοί από αυτούς που περνάς αρχικά για να βλέπει ο υπολογιστής το κινητο.

 

 

Edit: τώρα που ξαναπήγα για να δω τη διαδικασία είδα ότι το έχουν κάνει να μπαίνουν οι drivers αυτόματα. Παλιά έπρεπε να τους κατεβάσεις ξεχωριστά και να τους εγκαταστήσεις πρίν ξεκινήσεις την διαδικασία της αναβάθμισης.

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το προγραμμα για 30 ημερες, αλλα ακομα δεν μπορω να κανω την γ@#%$##!&*^%***%^#$#@&*() %%$##$^Ρ$#%^()_+(&%νη αναβαθμιση. Παντα μου βγαζει πως εχω την τελαιυτεα αναβαθμιση:cry: :cry: :cry:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη που δεν διάβασα τα προηγούμενα αλλά μήπως θα μπορούσε να μου πει κάποιος αν έχει άλλες θήκες ν'αγοράσουμε;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη που δεν διάβασα τα προηγούμενα αλλά μήπως θα μπορούσε να μου πει κάποιος αν έχει άλλες θήκες ν'αγοράσουμε;

 

ψαξε εδω. απο την vodafone για το κ750 κανουν και για το w800. αλλες δεν ξερω:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλο πασχα σε ολους εχω το w800i για περιπου 5 μηνες εχω μεινει αρκετα ευχαριστημενος εως τωρα αλλα εχω καποια προβληματακια οσον αφορα την μεταφορα δεδομενων στο κινητο δεν χρησιμοποιω το προγραμμα που εχει το cd απλα περναω τα mp3 στον φακελο audio μεσα στην καρτα μνημης.αυτο που συμβαινει ειναι οτι δεν περναν ολα τα mp3 μεσα ενω η αντιγραφη λεει οτι γινεται

κανονικα.τα περναω με την μεθοδο copy paste.στην αντιγραφη ολα ειναι ενταξει και ελεγχω με δεξι κλικ και μετα στις ιδιοτητες να δω ποσα τραγουδια περαστηκαν και ειναι ολα.βγαζω το καλωδιο παω στον φακελο που εφτιαξε και για παραδειγαμ αν εχω περασει 50 τραγουδια μου εμφανιζει μονο τα 10 για παραδειγμα.δοκιμαζω μετα να τα περασω ενα ενα και παλι λειπουν καποια μετα.επισης εχει τυχει να βαζω να ακουσω ενα mp3 και να μου το μπερδευει με αλλο.Θα ηθελα καποια βοηθεια απο καποιον.Δεν εχω κανει καμια αναβαθμιση .πιθανον να ειναι αυτο το προβλημα.αν γνωριζει καποιος περισσοτερα ας βοηθησει . Ευχαριστω προκαταβολικα!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

μπορειται να μου πειτε ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικού;

 

Προσπαθω να κανω το on line update και μου λεει οτι εχω εγκατεστημενη την τελευταια.

 

Συμφωνα με το κινητο μου εχω την R 1AA008

 

Ευχαριστώ

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

μπορειται να μου πειτε ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικού;

 

Προσπαθω να κανω το on line update και μου λεει οτι εχω εγκατεστημενη την τελευταια.

 

Συμφωνα με το κινητο μου εχω την R 1AA008

 

Ευχαριστώ

 

Η τελευταία έκδοση του λογισμικού ειναι η R1BC002.

 

--------------------

 

Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

μπορειται να μου πειτε ποια ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικού;

 

Προσπαθω να κανω το on line update και μου λεει οτι εχω εγκατεστημενη την τελευταια.

 

Συμφωνα με το κινητο μου εχω την R 1AA008

 

Ευχαριστώ

Αυτή που σου είπε ο Αντώνης είναι, μπορεί να σου λέει ότι έχει την τελευταία, παρέβλεψε το μήνυμα και προχώρα στην εγκατάστασή της.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη που δεν διάβασα τα προηγούμενα αλλά μήπως θα μπορούσε να μου πει κάποιος αν έχει άλλες προσόψεις ν'αγοράσουμε;
Link to comment
Share on other sites

Αυτή που σου είπε ο Αντώνης είναι, μπορεί να σου λέει ότι έχει την τελευταία, παρέβλεψε το μήνυμα και προχώρα στην εγκατάστασή της.

 

Το έκανα αλλά δεν μου βγάζει να συνεχίσω. Μου βγάζει το συνημμένο screenshot ... :(

If it isn't Amstrad, it isn't good enough

Amstrad CPC 6128, Zilog Z80, 4 MHz, 128 kb RAM, 64 kb ROM, 27 colours (16 on screen) 3+1 sound channels, Disk Drive 3" 178k, AMSDOS-CP/M

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝ, ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΜΟΛΙΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΦΟΡΤΙΖΕΙ ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΕΜΦΑΝΙΖΟΤΑΝ Η ΟΘΟΝΗ ΟΠΩΣ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ. ΤΙ ΛΕΤΕ? ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

(ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ)

 

http://briefcase.pathfinder.gr/zoom/konv/44434/524431

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΕΙΓΟΝ, ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΜΟΛΙΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΦΟΡΤΙΖΕΙ ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΕΜΦΑΝΙΖΟΤΑΝ Η ΟΘΟΝΗ ΟΠΩΣ ΣΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ. ΤΙ ΛΕΤΕ? ΠΟΥ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

(ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ. ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ Η ΟΘΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΗ ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΥΡΗ ΛΩΡΙΔΑ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥΧΡΩΜΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑΚΙΑ.)

 

http://briefcase.pathfinder.gr/zoom/konv/44434/524431

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...